BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540114 przez Daria23
No dobra Anszka przekonałąś mnie:)chciałam wam pokazać w maju jak będe zrobiona i zdjęcia od fotografa ale co mi tam:P

Na żywo ładniej wygląda:P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540122 przez mama89muminka
No i czego ty chcesz, zarabista jest! Mnie sie bardzo podoba, nawet Miro ucichl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540123 przez Daria23
i co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540128 przez anszka
Daria - mnie się podoba, będziesz wyglądać ślicznie :) a welon planujesz?
a zdjęcia w maju i tak nam pokażesz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540131 przez Daria23
M89M-dzięki a bo jakoś się bałam bo mówie MM wstawiła taką wypasioną wtedy ale mnie też się podoba moja mama mówiła że ona jest dla mnie bo pasuje do mojej osoby:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540133 przez Daria23
Anszka-nie welonu nie będe mieć wole jakoś kwiata we włosach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540139 przez Daria23
M89M-buziaki dla Miro bo widze że dziś ma swoje święto:*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540147 przez chłopek
sliczna
ja miałam kwiatek we włosach bo welon mi nie pasował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540161 przez BasiaOlek
Daria - sukienka śliczna!! Będziesz jak 100% księżniczka wszystkie oczy zwrócone na Ciebie, tak ma być w końcu Ty będziesz wtedy najważniejsza! EXTRA! Tymek jest SUPER GOŚĆ!!!

Olga - Olek dostał nocnik z okazji urodzin taki Fisher Prica tron grający. Fajniusi jest bo później pełni rolę nakładki i podnóżka. A odnośnie nocnikowania to ja znalazłam artykuł, że dzieci "nadają się na nocnik" dopiero jak ostatecznie rozwinie się układ nerwowy i mięśniowy, bo dopiero wtedy wiedzą, że muszą do toalety (ok. 18mż)Poza tym takie dziecko i starsze potrafi już zasygnalizować swoją potrzebę. Ale ja nie mam doświadczenia tak czytałam i zbieram informację od znajomych Mamuś :)

allegro.pl/fisher-price-m4774-nocnik-noc...zny-i2960587731.html

m89m - Wszystkiego Najlepszego dla MIRO!!!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540171 przez krecik
daria sukienka świetna, miałam podobną:) kwiatek jak najbardziej, ale może pomyśl nad jakąs delikatną woalką, mi się zawsze podobały:) musisz szczególnie pilnować, żeby Tymuś się nie zgubił, bo za chiny ludowe nie pwoei jak się nazywa;)

Olga ja tam na nocnikowaniu się mie znam, jak pisalam narazie bimbusie nam się koncza i trzeba szybko kupić nową pakę:D a te dwa latka , to mi sie skojarzylo, bo kuzynka ma dzieciaka z grudnia i akurat jak miał dwa lata to przyszedł mikołaj i wziął pampersy:)

co do nocnikowania, będę opierać się na forum i Waszych doświadczeniach

Tymuś i Ignaś wymiatają:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540173 przez Anna77
oj ale się rozpisałyście :laugh:

Kąpiel - jak ja kąpie Matiego, to po prostu rozkładam ręcznik na podłodze, wyjmuję małego z wanny, kładę, zawijam w ręcznik i zabieram do pokoju. Robię tak odkąd skończył 5 tygodni.

Nocnik - kupię jak będzie naprawdę sam bardzo stabilnie siedział. Może za miesiąc. Raczej taki najzwyklejszy. Jak Kamil miał ten grający sto lat temu, to pozytywka się zepsuła i grała, kiedy chciała. W końcu wzięłam młotek, walnęłam i odpadła, he he. A w sklepie widziałam ostatnio nocnik z bohaterami filmu Auta i kosztował ok. 120 złotych :ohmy:

Daria powoli zacznie robić wszystko. A dzieci raczkują=pełzają właśnie najpierw do tyłu :) Kiedyś wstawiałam link do takich ćwiczeń obrotowych, są bardzo fajne.
. Mateusz też jeszcze nie siedzi, a jutro kończy 7 miesięcy. Rehabilitantka mi powiedziała, że z tym spokojnie jeszcze. Śliczne te zaproszenia. No i co to za pytanie - pewnie ze chcemy fotkę!!! A Tymek i ten jego uśmiech.... ehhh

Olga to my tak samo. W wieku dwóch lat, to nie chcę już pamiętać o pampersach. Latem będę starać się robić z Matim, tak jak z Kamilem. Będę mniej więcej tak samo, bo Kamil urodził się 23 lipca. Będzie biegał na działce w samych majtkach, to będzie czuł jak mu leci po nogach :lol: Kamil po wakacjach miał w sumie zakładanego pampersa tylko jak gdzieś jechaliśmy - wtedy głównie jeszcze autobusami lub tramwajami, no i na noc. A Ignaś widzę coraz "starszy" :) My powolutku, nawet łóżeczka jeszcze nie obniżyłam, ale myślę że to kwestia max 2 tygodni.

Chłopek też zgadzam się, że każde dziecko ma swój czas na nocnik. Ale oswajać nie zaszkodzi. Można robić to dwutorowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540179 przez Anna77
Daria piękna ta suknia :ohmy: Bardzo mi się podoba.

Kurcze chciałam coś jeszcze napisać, ale Mati się obudził. Odezwę się później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540185 przez krecik
przypomniało mi sie i ponownie wystawiłam moja slubmna na all, ale bym sie cieszyła jakbym ja sprzedała bo teraz to sie tylko kurzy, a ekstra kasa była by jak najbardziej na miejscu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540188 przez Daria23
Anna-ale to moja sunknia nie Anszki:P

Krecik- ale się uśmiałam:)dokładnie z chiny by nie p[owiedział jak się nazywa:P
A daj linka na twoją suknie chociaż zerkne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540216 przez Olga
Poleciałam szybko do tesco,małemu po soczki,słoiczki,kupiłąm też kaszkę mannę z Bobo Vity-pierwszy raz,zawieszkę do smoczka,chociaż mamy już dwie,ale zauważyłam,że to jest najlepsza zabawka.Są pampersy po 79zł za 136 szt,chyba jutro podjedziemy po nie :)

Daria bosk sukieneczka,taka delikatna-mi się bardzo podoba i nie mówię tego tylko z grzeczności :) będziesz piękną panną młodą :silly:

Anna Olga też jest z lipca i całe lato biegała u babci na działce w majteczkach.Po wakacjach robiła na nocnik i bardzo szybko z nocnego pampersa też zrezygnowałyśmy,bo obie budziły się po nocy z suchym.Nie wiem jak to będzie z chłopcem,ale myślę,że to nie ma znaczenia,czy chłopiec,czy dziewczynka.To tylko mity,że chłopcy uczą się później :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl