BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #540895 przez chłopek
mm niczym to cos wstawiłaś to jest stare opakowanie Bebiko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540910 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540924 przez chłopek
mm nie ma za co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540929 przez chłopek
wiecie jaka jestem dumna z Ksawcia sika sam na nocniczek:) za kazdym razem mi mówi ze siku chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540967 przez daners
hej dziewczyny :)

chlopek no to super syn Ci dorasta ;)

u mnie druga drzemke i druga kawusia :) malusi relaskik... :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540968 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Chlopek, gratuluje!

M-M, a zdjecie zrobili po wyrwaniu? Moze idz zrobic, Bo dziwne, Ze tyle boli, moze cos zostawili...

Dziewczynym jak wy piszecie (nie pamietam dokladnie kto to napisal, ale dwie osoby na pewno) Ze podajecie juz maluszkom domowe zupki, te ktore robicie tez dla siebie, to z sola? Tak? Doprawione? I tak mozna??? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540993 przez Joanna
Olga wybacz, że tak zwracam się bezpośrednio, ale czasem Was podczytuję, jestem mamusią czerwcową :) przymierzam się do ugotwania mojej Ali budyniu i ostatnio wyczytałam, że Ty swojemu synkowi robiłś. Mniej więcej wiem jak go się robi, ale ponoć nie można gotować mm :unsure: powiedz kochana jak Ty go robiłaś, kisiel domoej roboty mamy zaliczony :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541037 przez lola2
Zupki domowe? Sadzanie niespelna 7 miesiecznego smyka na nocnik? Ktos tu proboje byc we wszystkim pierwszy.. Nie ma to jak kompleksy rodzicow ktorzy na kazdyn kroku musza sobie cos udawadniac.. Szkoda, ze ze szkoda dla dziecka. Po cos sa schematy zywienia.. Wpychanie dziecku 6 miesiecznemu zup dla doroslych i tlmumaczenie, ze "przynamniej nie wychowa nieajadka" swiadczy o braku wiedzy, zacofaniu, kompleksach. Kobieto komu chcesz cos udowadniac? A wszystko kompleksy.. Syn po to zeby popisywac sie przed reszta mamusiek czego on to juz nie jadl!
pffff
Smieja sie Olgo z Ciebie w internecie..jests cytowana.. Dlatego tu zagpadnelam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541041 przez Joanna
lola każdy wychowuje swoje dziecko tak jak chce, karmi również tym co uważa za dobre. Nikt nie powienien wtrącać się do tego, a na pewno nie w taki sposób jak Ty to zrobiłaś, na chama. Rozumiem dielikatna uwaga, komentarz, ale nie z tak gruber rury
Poza tym schematy sechematami, nawet lekarze ściśle ich się nie trzymają, ogólny zarys owszem jest potrzebny, ale bez przesady ;)
przysłowiowe zupki domowe znajdziesz nawet w słoiczkach typou zupka pomidorowa, krupnik itd.
także Twoje oburzenie jest trochę nie na miejscu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541050 przez Olga
Joanna napisał:

Olga wybacz, że tak zwracam się bezpośrednio, ale czasem Was podczytuję, jestem mamusią czerwcową :) przymierzam się do ugotwania mojej Ali budyniu i ostatnio wyczytałam, że Ty swojemu synkowi robiłś. Mniej więcej wiem jak go się robi, ale ponoć nie można gotować mm :unsure: powiedz kochana jak Ty go robiłaś, kisiel domoej roboty mamy zaliczony :side:



Tu masz kochana przepis,który wczoraj wykorzystałam od Ani :)

Budyń na mleku modyfikowanym bez gotowania:
120 ml wody przegotowanej
4 miarki mleka
łyżeczka mąki ziemniaczanej
żółtko lub pół (w zależności od wieku dziecka)
W 20 ml wody rozpuszczamy mąkę i żółtko. Gotujemy osobno 80 ml wody. Do ugotowanej wody dodajemy mąkę z żółtkiem i chwilkę gotujemy mieszając. Przestudzić.
Mleko rozpuszczamy w pozostałych 20 ml ciepłej wody i dodajemy do budyniu. Polać sokiem lub deserkiem.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541051 przez lola2
Masz racje Joanno ze chamsko ale nie sadze aby Olga zrozumiala subtelna uwage, inne dziewczyny dziwia aie "ale tak mozna" slusznie zauwazajac ze cos nie halo a Oldze to tylko woda na mlyn zeby chwalic sie bo takie uwagi odbiera jako podziw ze jej dziecko JUZ tyle zjada.. Zreszta dyskutowac nie zamierzam.. Dyskusja toczy sie gdzie indziej na ten temat ;)
Szkoda tylko dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541052 przez Olga
lola2 napisał:

Zupki domowe? Sadzanie niespelna 7 miesiecznego smyka na nocnik? Ktos tu proboje byc we wszystkim pierwszy.. Nie ma to jak kompleksy rodzicow ktorzy na kazdyn kroku musza sobie cos udawadniac.. Szkoda, ze ze szkoda dla dziecka. Po cos sa schematy zywienia.. Wpychanie dziecku 6 miesiecznemu zup dla doroslych i tlmumaczenie, ze "przynamniej nie wychowa nieajadka" swiadczy o braku wiedzy, zacofaniu, kompleksach. Kobieto komu chcesz cos udowadniac? A wszystko kompleksy.. Syn po to zeby popisywac sie przed reszta mamusiek czego on to juz nie jadl!
pffff
Smieja sie Olgo z Ciebie w internecie..jests cytowana.. Dlatego tu zagpadnelam :D


Zignoruję tą wiadomość,bo nie mam zamiaru się tłumaczyć,wychowuję dzieci tak jak uważam za słuszne.Córka za rok będzie pełnoletnia i jakoś wyrosła na zdrową dziewczynę i żadnej krzywdy jej nie zrobiłam,a w przeciwieństwie do ciebie-karmię piersią swoje dzieci i to dośc długo,o czym Ty kobieto pewnie nie masz zielonego pojęcia ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541054 przez Joanna
Olga ślicznie dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541056 przez lola2
I niezabronie jej wiec robi co chce, a ze dobija mnie glupota ludzka toreaguje, chamsko ale szczerze w przeciwienstwie co do niektorych.
Zupki w sloikach nie maja przypraw, nie sa podbijane smietana, nie sa na kwasie - jak żurek podawanyprzez pania O., nie sa gorowane na wywarze miesnym ni tymbardziej na kostce .. Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541060 przez lola2
A to tylko Ty karmisz? No prosze! Kolejny powod do dumy.
Dla pani infornacji karmilam 22 miesiace.. Lecz kompleksy dalej. Corka przerosnieta pewnie ale co ja tam wien :)

Amen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl