BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #540242 przez chłopek
Krecik ja też chce moja sprzedać ale jak narazie brak chętnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540246 przez krecik
Daria poszło na priv

jejku , jaki ten mój dzisiaj niedobry, no nie mam sily, zrobiłam mu zupkę niby miseczka pusta,a le ile z tej zupki jest na ubraniu, na śliniaczku i na foteliku to nikt sie nie dowie.

czekam na męża, żeby przejął obowiązki:D


chlopek ja już zeszłam poniżej tysiąca, szkaoda mi że tak mało, ale jak nie będzie zaiteresowania to będę opuszczać cenę, chce jej się pozbyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540248 przez Olga
Ja mam dzisiaj mężusia w domu,to mam lajcik :) chociaż mały i tak większość dnia prześpi.Teraz już 2,5 godz.śpi :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540280 przez chłopek
krecik ja za 700zl do negocjacji ja chce sprzedać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540282 przez chłopek
a ja czekam na męzusia pewnie przyjedzie po 24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540341 przez Misiowa
Matko ale sobie na noc kalorii zawalilam. Strasznie mi sie chcialo cos slodkiego i zrobilam sobie lody z bita smietana(30%) z rodzynkami i orzechami i strasznie sie zaslodzilam :D

Dziewczyny ja to nawet nie myslalam jeszcze o nocniku:D ale tez chcialabym jak najszybciej zaczac sadzac.

Anszka u nas to juz od dwoch miesiecy trwa wiec podejrzewam ze to zwiazane z uczuleniem jakims, moze u Was to tylko przejsciowe klopoty. Trzymam kciuki zeby szybko zeszlo:)

Daria Tymus jest kapitalny:) Swietne sa te jego duze oczeta:) Zaproszenia bardzo ladne no a sukienka naprawde piekna:) Mi sie bardzo takie podobaja, napewno bedziesz w niej pieknie wygladac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540344 przez krecik
oj Misiowa, tak piszesz i się chwalisz, a gdzie zaproszenie na te lody?

chlopek
coś czuje, ze ja też do 700 zejde:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540347 przez daners
Olga i co patrza;as na te kaszki do zageszczenia mleczka;] ja mam kaszke na mleczko m 7zboz jablko sliwka bodajze ;]

Daria sukienka bardzo ładna delikatna taka ;] hehe no nie jest mega skromna a pamietam że pisałas o takiej Ta naprawde gustowna. Szarfa bedzie rózowa plus dodatki meza przyszlego ;] czy jakas zmiana :)

Anszka tez tak mialam że siedzac kolo niego w łożeczku on bardziej plakal patrzac na mnie...bo go zaqwsze bralam na rece...pare razy wolalam wyjsc jak lezal postekal (bo to placz niebyl) i sie czyms zajmowal . a teraz lezy bawi sie moja reka i zasypia ;] hyhy dumna jestem az z niego :):):):)

Krecik moja tez sporo kosztowala ponad 2 a wystawilam ja za 500 :) i czujescie Przyjechala dziewczyna,Ubrała ja i zonk tak na oko z 10cm jej brakowalo do zapiecia sie hehe wiec sobie mysle coz moze ktos inny a ona do mnie biore :) hahaha w szoku bylam Stwierdzila ze jest tak pikna ze bierze i wymysli cos zeby sie zapiac albo przerobi :) jestem na plusie :):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540364 przez Anna77
Daria he he, no oczywiście. Wybacz tę pomyłkę - już poprawiłam :blush:

Olga oczywiście że to nieprawda, w końcu coś już o tym wiem.

Była dzisiaj u mnie na kawce koleżanka z pracy. Przyjechała z W-wy na jakieś spotkanie u Klienta. Bardzo mi namieszała w głowie, bo ona zwalnia stanowisko szkoleniowca i nas w firmie i zasugerowała żebym zaaplikowała. Wiem że dyrektor sprzedaży brał pod uwagę na to stanowisko jednego kolegę z W-wy i mnie. A będą musieli rekrutować z zewnątrz. Kurcze, zawsze chciałam to robić, żeby w końcu skończyć ze sprzedawaniem. To byłaby dla mnie super okazja. Ona zwalnia to stanowisko od 1 kwietnia. Tylko że wiązałoby się to na początku pewnie z dłuższym pobytem w W-wie (tydzień, czy dwa), no i potem też z częstymi wyjazdami i zwiedzaniem kraju.
B mówi że mam to przemyśleć, bo też wie że to jest super okazja żeby się przekwalifikować. Muszę się z tym przespać, bo prawdę mówiąc nie myślałam w ogóle o powrocie do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540367 przez chłopek
daners o jak ja bym chciała zeby ktoś zadzwonil przyjechal i moja kupił,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540370 przez daners
chlopek wierze Ci bo tak to lezy i sie kurzy...



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540374 przez krecik
chyba na następną aaukcję jeszcze cenę opuszczę, zobacze po ile teraz stoją takie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540387 przez Misiowa
Krecik zapraszam;) lody w zamrazarce sie chlodza a bitej smietany starczy dla wszystkich:D

Anna no to faktycznie masz dylemat. Ciezko by mi bylo wrocic teraz do pracy ale odrazu bym sie zdecydowala gdyby mi sie taka okazja nadarzyla bo niecierpie swojej pracy:( Po wychowawczym musze sie za czyms rozejrzec ale proste to pewnie nie bedzie.

Moja sukienka tez tylko miejsce w szafie zajmuje ale jakos nie moge sie zdecydowac zeby ja sprzedac. Jakos tak mi jej zal :D

Hania dzis wczesniej wykapana bo nie chciala spac popoludniu i byla juz mega padnieta. Teraz tatus czyta bajeczke i miejmy nadzieje ze zaraz zasnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540478 przez krecik
nasz też wykąpany, jestem padnięta, dobrze, że już spi. Na górze znowu impreza, ale jest głośniej niż zwykle, dotego ktoś pali i w pionie!!

Misiowa już mi przeszla ochota na lody- przez to zmęczenie

Anna tak jak mówi mój kuzyn: "jedno mogę Ci doradzić: rób jak uważasz". A tak na serio, dzeciaczka zostawić szkoda, pracy szkoda i tak źle i tak niedobrze. Jak możecie sobie na to finansowo pozwolić to nie wracaj do pracy, jeszcze się w życiu napracujesz, a Mati nigdy już nie będzie mały:)


jeśli jutro będzie jako taka pogoda, to jedziemy do Rodziców:D będą sanki, sprawdzę kondycję męża:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540531 przez Olga
No u nas budyń zaliczony,mały wytrąbił butlę,więc mu smakował :) Zaraz go tatuś uśpi i odpoczynek :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl