BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541062 przez Olga
Podawaj zupki w słoiczkach do pójścia dziecka do szkoły,bo chyba Ci tak wygodnie i pewnie podobnie będzie z pampersam.Ja nie sadzam jeszcze dziecka na nocnik,chyba troszkę źle przeczytałaś,ale nie mam zamiaru z tym czekać,aż dziecko skończy ileś lat,a tak robią chyba mamusie z wygody,którym się nie chce przypilnować i nauczyć dziecka robienia na nocnik ;) Moje dzieckoo próbuje normalnych nowych smaków i nie ma w tym nic dziwnego,raczej dziwne jest to wtedy,jak dziecko potrafi chodzić,a nie potrafi nic oprócz papek jeść :angry: Takie jest moje zdanie i na tym kończę tą miłą rozmowę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541064 przez lola2
Jest czas na wszystko, papki ktore robilam sama przewazniedostawaly moje do ok 9 msc stopniowo zupki robily sie mniej papkowate.. Zreszta ja nie o konzystencji tylko składzie zup.. Nie popadaj w skrajnosci. Wyluzuj, nie spinaj sie tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541070 przez lola2
Moze poprostu wszystkie posty pisz w ten sposob zebynie bylo widac bo twoje "metody" byly wysmiewane gdzie indziej,, ja tylko wlozylam kij w mrowisko bo zaraZ bede zwymyslana przez inne mamy.. Ale co mi tam, wyrazil swoje zdanie, dosc chamsko jak ktos zauwazyl ale forum jest ogolno dostepne..
:)
Skoro zostalas zauwazona.. Mozeprzemysl co wypisujesz i w jali sposob, wielu ludzi irytuja takapostawa jak Twoja, chwalenie sie, leczenie kompleksow.. Ok daje juz spokoj tej rozmowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541079 przez Anna77

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541085 przez Olga
W takim razie dla wiadomości wszystkich-chyba zazdrosnych,nie wiem ;) Nie chwalę sie moimi dziećmi,jestem z nich bardzo dumna i cieszę się z każdych osiągnięc,jak chyba każda matka.Nie należę do mamuś przewrażliwionych i dmuchających na dziecko jakby było z porcelany.Dbam o nie tak jak potrafię i nie wydaje mi się,żebym robiła im krzywdę.Dlaczego nikt nie czepia się matek,które dają swoim dzieciom mleko krowie,czy kartonowe i wtedy niby wszystko jest ok.Mój syn jest zdrowym dzieckiem,nie miał żadnych problemów z brzuszkiem,kupka itp.Przez pół roku nie załapał nawet katarku,a pewnie niedługo doczepicie się,że w 8 stopniowy mróz wychodzę z dzieckiem na spacer.Zaczął siedzieć,kiedy przyszła jego kolej,w gondoli jeździł przez pół roku.Siedzi w fotelikach jak większość dzieci w tym wieku.Je wszystkie rzeczy przeznaczone dla dzieci plus wprowadzane pokarmy normalne i nie widzę w tym nic dziwnego.Nie je kiełbasy,czy bigosu,tylko normalne zupki,które gotuję na drobiu i przed dodaniem śmietany zawsze odlewam,a jeżeli jemy i mały woła,to też łyżeczką dostanie i nie widzę w tym nic złego.Pełono mamuś tak robi,ale widocznie ja za mocno cieszylam się z osiągnięć mojego małego (cieszyłam się-nie chawliłam),to bardzo przepraszam.Już nie będę opisywać tutaj nic,bo kogoś bardzo serce boli. :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541095 przez krecik
dziewczyny proponuje nie czytać wiadomości napisanych przez lola2

teraz my będziemy się śmiać, że pisze do ściany:D

dzisiaj tylko na momencik, mały jest rozchwytywany, trochę byl problem z drzemką, ale jakoś poszło:)

jutro po odpisuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541103 przez Anna77
To też dla wszystkich:

Olga przecież nie ma w tym nic dziwnego, jeśli chwalimy się swoimi dziećmi. To chyba normalne i zdrowe. Każda mama jest dumna z osiągnięć swoich dzieci, czy martwi jego potknięciami. W ogóle nie rozumiem tego zamieszania. Co to kogo obchodzi i dlaczego jest to oceniane. Zresztą przecież ja akurat wypowiadałam się negatywnie na temat podawania mleka krowiego czy z kartoników dzieciom. Olga domyślam się jak się czujesz.

Rzadko "biorę udział" w takich internetowych społecznościach. Tutaj mi się spodobało, bo właśnie nie było chamstwa, głupiego oceniania i tego typu zachowań. Przyłączam się więc całkowicie do Krecika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541130 przez mama89muminka
Chcialam sie przywitac, ale widze ze nieprzyjemna atmosfere ktos nam chce na forum wprowadzic.
Jezeli nasz gosc jest tak bystry to niech mi palcem pokarze matke, ktora by nie chwalila sie swoim dzieckiem, nie bylaby z niego dumna i prosze mi palcem pokazac dziecko ktore zostalo wychowane ksiazkowo, ktore rosnie, spi, je ksiazkowo. nie ma takich dzieci!

Olga nie przejmuj sie wcale tymi wypowiedziami, to ze ktos po prostu musi nie kochac swojego wlasnego dziecka skoro sie nim nie chwali czy nie daje mu probowac nowosci. To ze ktos nie dalby dziecku domowej zupki to nie znaczy ze ty nie mozesz probowac. Pozatym, to ty jestes odpowiedzialna za wlasne dzieci, nikt inny i jezeli nawet krzywdzisz dziecko to nikogo innego nie jestproblem tylko twoj, wiec nie daj sie wtracac innym do twojego wlasnego stylu wychowania. Ignoruj to wszystko i tyle.

Pani zartownisi juz dziekujemy, ale nie potrzebowalismy wcale twojej wypowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541135 przez Anna77
Ok, znikam. Wieczorkiem mamy gości, muszę coś przygotować.

Poza tym chyba musi troszkę "kurz" opaść. Do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541179 przez Majowka
Ojeny! Ja dopiero teraz wpadlam Bo bylismy w centrum odebrac krzeselko do wanny :)

Jestem zdegustowana tymi wypowiedzami Lola2 :dry:

Na poczatku myslalam, Ze to do mnie, Bo pytajac sie mialam na mysli czestowanie Lucaska naszymi rarytasami, a nie zdziwienie takim postepowaniem ( to tak dla sprostowania).

Olga, wogole sie nie przejmuj tym co ona tu wypisuje. Bardzo czesto biore sobie ciebie za wzor do nasladowania. Jestes doswiadczona mamuska I czesto to co piszesz biore sobie jako przyklad.

Z drugiej strony ciekawe jakie doswiadczenie ma Lola2....skoro otworzyla konto tylko po to, by chamsko nas krytykowac :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541297 przez krecik
Anna77 zazdroszczę , u mnie zero pomysłu na prezent, a niedługo walentynki:( wogóle to mój już dawno prezentu żadnego nie dostał, ani na urodziny , ani na imieniny,a bo ciąża, a bo mały i jak wyjść po coś nie było, chociaż w internecie Malemu nonstop kupuje, to mam wene:D

dziewczyny, co taka cisza? chyba się głupią kozą nie przejmujecie?

to ja sie pochwalę, małego wykąpaliśmy i usnął sam bez problemu:D wcisnął całą miche zupki i kaszkę z dwoma jabuszkami, oj widze, że będzie duży chłop.
Saneczki niestety się nie udały, było zimno i wyszliśmy jedynie na chwilke fotek do albumu napstrykać, ale dobre i to.

Idę zaraz spać, bo to wiejskie powietrze mi służy, amm nadzieje, że i Małemu też i tylko raz będzie jadl w nocy:D

dobrej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541307 przez Sandra85
Hej! Ja jestem mama wrzesniowa i bardzo czesto Was podczytuje przy karmieniu,pewnie zauwazylyscie ;) Nie mam za bardzo czasu zeby pisac,ale sie odezwe,bo te wypowiedzi ktore dodala Lola2 swiadcza tylko i wylacznie o jej braku kultury i checi namieszania na forum,gdzie az sie chce przebywac.To chyba jej brak pewnosci siebie i chec dowartosciowania sie kaze jej pisac takie posty i zakladac konto tylko poto by bluzgac jadem :angry: Kazdy swoje dziecko wychowuje tak jak chce,a doswiadczeniem warto sie dzielic :) Olga nie przejmuj sie takimi glupotami i pisz nadal,bo jest tu tudo osob ktore z checia czytaja to co piszesz i mam nadzieje,ze przez jedna ktora nie wiadomo kim jest,nie przestaniesz :kiss: :kiss: :kiss: Pozdrawiam Was :) Mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy i z checia bede czytac Was nadal w komplecie i czerpac z Waszych doswiadczen :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541340 przez BasiaOlek
Dziewczyny ja naprawdę nie rozumiem o co chodzi tej "PANI" jest to typowy zamach w celu namieszania. Nie dajmy się na to nabrać, bo Jej o to chodzi. Spadaj na drzewo Dziewczyno. Na tym forum wspieramy się nawzajem i tyle. Jak coś komuś nie pasuje niech sobie piszę i czyta jakieś inne forum. Tyle w temacie. Olga ja bym to olała i pisała dalej!! Masz (jak widać) poparcie w każdej z nas :lol:

Ja jestem na wsi, odwiedzamy rodziców, więc odpoczywam. Do "poczytania" w tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541355 przez Misiowa
Jejku ale sie porobilo. Chyba Loli sie musi bardzo nudzic zeby wchodzic na inne forum tylko po to zeby komus powrzucac...
Olga nie przejmuj sie wogole bo naprawde nie ma czym. Ja bardzo lubie czytac Twoje wiadomosci i nie wyobrazam sobie forum bez Ciebie i Ignasia:) Jestes super mamuska :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541360 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl