- Posty: 2082
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE LIPIEC 2012:)
MAMUSIE LIPIEC 2012:)
- Daria23
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Tymuś- jesteś naszym całym światem!!!:*:*:*
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- anszka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1654
- Otrzymane podziękowania: 1
Dzidzia śpi, więc postanowiłam zajrzeć i oczom nie wierzę, odwiedził nas Szymuś
Saiko - ja sprawa z domem się potoczyła? Zaglądaj do nas czasem.
cdn.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anna77
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jesteśmy już w "piątkę"
- Posty: 1565
- Otrzymane podziękowania: 0
Daria nie pomylisz się
Olga Top Model nie oglądam, ale przypomniało mi się że pytałaś o serial o Annie German. Też oglądam i bardzo mi się podoba.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Majowka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem Mamą!
- Posty: 2956
- Otrzymane podziękowania: 0
cudowny filmik!
ale chyba nie wlozyl sobie jedzonka do buzi, nie? ja tez juz czytam na necie o takowym podawaniu jedzonka maluchom. Zaczne po skonczeniu 9m chyba, no i mowia, zeby wykladac na stolik (bez talerzyka)...tak sobie dzis czytalam
hehehe, a jak raczkami to mietolil
Lucasek jak tylko mi kropla zupy spadnie, od razu rozmazuje raczka
Bidolku! super Lazienka! a Kamilka extra!!! pieknie stoi!!!!
Kamyczka, ramke z wczorajszym fejsbukowym zdjeciem
Daria, duzo zdrowka dla Tymusia!
no to faktycznie u was mega zimno, brrrrrr
ja sie umowilam w piatek na depilacje laserowa (nogi i bikini)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Olga
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 2,5 roku z naszym skarbem ;)
Anna super zabawa z jedzonkiem,muszę też tak zrobić,tylko Ignaś to napcha sobie pewnie całą buźkę
bidol,ale super Kamilka stoi
Głowa mnie dzisiaj boli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- daners
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1469
- Otrzymane podziękowania: 0
rany dziewczyny u nas kafastrofa normalnie... maly gorączkuje i jeczy,płacze calymi dniami- tak mi go szkoda bidulek;/ wczoraj dał mi pospac całe trzy godziny..ciekawe co bedzie dzis... ech te zabkowanie;/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Olga
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 2,5 roku z naszym skarbem ;)
My po malutku wychodzimy z kataru,ale przeszło tydz.się męczymy.Dzisiaj też w nocy nie spałam,bo już mu na noc nie zakropliłam,to nie mógł wcale spać,dopiero przed 5 zasnął porządnie w naszym łózku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bidol
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2912
- Otrzymane podziękowania: 5
Co do lustra tak jest nad wanna ale w takiej wnece. Wiec tragedii z myciem nie ma a efekt jest super
Olga - ja tez ogladam Anne German
Daners - wspolczuje kochana. Mi lekarka polecila nutofen forte na noc
Majowka - ale Lucasik slodki machoo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- AniaiFilip
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 891
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anna77
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jesteśmy już w "piątkę"
- Posty: 1565
- Otrzymane podziękowania: 0
Majówka No cos tam próbował wkładać do buźki, ale raczej by się tym nie najadł, he he
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Daners spokojnej nocki i dla Was
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- daners
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1469
- Otrzymane podziękowania: 0
na bank zeby bo na dole to wyczuwalne ma pagórki;] i jeden juz sie przebił ale jeszczse malusi wiec chyba niedokonca albo w nocy urosnie
wlasnie sie obudzil i juz mi tu majstruje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Majowka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem Mamą!
- Posty: 2956
- Otrzymane podziękowania: 0
no pogoda dzis dopisala, sloneczko i 17stopni...ale nie na dlugo, bo jak rodzice beda to deszczowo ma byc...zobaczymy
Daners, wspolczuje i trzymam kciuki, aby sie jak najszybciej skonczyl ten bol Filipkowy
Anna, ciekawe wlasnie, drogie to bardzo, mam nadzieje, ze na zawsze sie pozbede tych okronych kudlow
Dzieki bardzo za stronke!!!!
..u nas dzis byla szpinakowa z makaronem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- daners
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1469
- Otrzymane podziękowania: 0
własnie zasnol ciekawe na jak długo hmm co ja sie nanosilam te kg jego hehe rany nieczuje rak ani kregoslupa ;/ no to ide spac raptem 3 godz przedemna.....zyc nie umierac
Dobranoc mamusie ;]
a Majówka widze szalejesz z róznorodnosciami:) moj ost ma zatwardzenie po moich zupach cos radzicie?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- AniaiFilip
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 891
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- anszka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1654
- Otrzymane podziękowania: 1
widzę, że jakaś plaga z tymi niespokojnymi nockami nas prześladuje, u nas też było kiepsko, mały teraz odsypia, a ja muszę się ogarnąć
Anna - ale z Mateuszka mały odkrywca
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











