BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu #765034 przez krecik
Bidol, my mamy akurat czerwona -siostra szczegolnie sobie upodobala tenkolor dla stasia
A jak jedrula , oblaskawiony, a raczej chyba Ty?



Stasiu był strasznie marudny wieczorem,mam nadzieje ze nic nie będzie mu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765055 przez bidol
Krecik - juz z jedrkiem ok :) ale ja mu tak latwo nie odpuszcze. Dzis w nlcy chce spac i koniec :)
Co do czerwonego to jakos Kamce chyba nie pasuje. Naszlo mnie na beże rude musztardowe i khaki :) mniam zgodnie z pora roku :) ale kto wie co przyjdzie zima :) moze akurat czerwienie zielenie i zloty :)

Stas juz spi?? Moze te zebiska go mecza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765147 przez daners
haaaj ;]

Bidol dobrze ze juz pogodzona :)

a u mnie hm Filut zaczol pluc i sie stawiac ;] jak nie pozwole to az sobie krzyknie heheh :) maly urwisek mi sie robi :) a poza tym to relaksuje sie :)

Maksiu antybiotyk dobrze ze dziala-zdrowka



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765217 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765271 przez Daria23
Dzień doberek witam się i ja:)Przepraszam za moją wczorajszą nieobecność ale od samego rana wyruszyliśmy na Wolsztyn do moich rodziców i tam spędziliśmy cały dzień:)

Laski znalazłam (odpukać) patent na nocki Tymka:)Od dwóch dni przespaliśmy całe noce do godz 6-potem mleczko do nas do wyrka i do 8:30 spanko!!!!! Jestem przeszczęśliwa:)
A mój patent to-kołdra:) Włożyłam Tymkowi normalną dużą kołdre zwiniętą na pół do łózeczka Tymi ma tak miękko miło a po bokach też kołdra więc może myśli sobie że te boki to my pod kołdrą-bo łóżeczka nie słychać jak się okręca hi hi:):):) Jestem mega zadowolona jej jak dobrze że ja wpadłam na takie coś:):):):):)

Bidol-bluza rewelka tylko mąż nie ma czasu jechać do Lidla:(:(:(. Te kombinezony też mi się podobają ale najprędzej możemy jechać w sobote bo chce jechać do Poznania kupić sobie kurtke Tymkowi w H&M....ale pewnie do soboty to już śladu po bluzie nie będzie:( ale boska jest taka zamiast kurteczki.
Ta twoja szwagierA rzeczywiście jakaś dziwna co ona takie izolacje robi:)

Kurde wczoraj mi było tak gorąco na słońcu że głupek rozebrałam się do krótkiego rękawa a dziś już mam katar i czuje się na chorobe:/ zdradliwe słońce.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765287 przez bidol
Doberek :lol:

Daria - super że wreszcie wyspana jesteś - myślisz że to przez obijanie się ??
jak ja się cieszę że mamy łóżeczko turystyczne :lol:
co do bluz - hmm - ja byłam wczoraj i były tylko granatowe - i jakieś duże rozmiary
ale mówię Ci zadzwoń zapytaj może mają jeszcze :)

AF - super - korzystaj z urlopu i w miarę z ładnej pogody :)
a bluzy o takie jak Kama ma :laugh: jest boska - taka mięciusia :laugh: :laugh: i gatunkowo super - no i nie ma żadnych durnych naszywek - ani kwiatków :lol: :lol: :lol: wygląda bardzo firmowo :lol: :lol:

,,



dziewczyny Kama zawołała dzisiaj kupe :ohmy: :ohmy: :ohmy: pierwszy raz jej się to zdarzyło :ohmy: wiem że to pewnie jednorazowe ale i tak się cieszę :lol: :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Daners - że co??? pluć?? skąd mu to do głowy przyszło??? hahahaha ale Ci gagatek rośnie :silly: :lol: :lol:

Kamka fajnie krzycy neee :lol:
na spacerze mi ucieka to ja mówię Kamka bo zaraz pójdziesz do wózka - a ona na pół miasta - neee - Kamilka słuchaj się mamy - neeee -
no i już zaczyna budować niby zdania - typu " mama daj" :lol: do wszystkich obcych drze się czeee :lol: i nie boi się ludzi - idzie z obcymi - :dry: martwi mnie to trochę :huh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765288 przez maksiumama
hej jesyem i ja. u nas ok maly juz nie goraczkuje w nocy to mial 35,6 wiec nawet nie swoja tem.
kurde tak mi sie te bluzy podobaja ale mi nie ma kto kupic... a ja 4 lata temu pod kropliwka na wywolamie lezalam na sali jej az mnie brzuch w dole zakuk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765317 przez Olga
Hej dziewczyny.

Nie miałam wczoraj czasu,żeby coś naskrobać,ale czytałam was z tel.U Mariki był Wiktor,więc nie miałam jak wejść na kompa,a wieczorkiem już mi się nie chciało jakoś :( Jeszcze trzy dni i zobaczę po miesiącu moją córcię :lol: Już nie mogę się doczekać :blink:

Bidolek świetne te bluzy,szkoda,że u nas akurat Lidla nie ma :( tam zawsze coś fajnego jest,w biedronce były te misiowe bluzy,ale ja mam jedną z lumpika i chyba gatunkowo o wiele lepsza niż ta z biedronki,więc nie wzięłam. :blink: Kamka jest świetna :kiss:

Daria w końcu się wyspałaś kochana :) ja też już myślę nad normalną kołderką dla Ignasia i chyba mu dzisiaj wypróbuję,może nie będzie się odkopywał-w co wątpię :blink:

maksiu choroba zaraz minie,zobaczysz.Wszystko będzie dobrze :blink:

AiF korzystaj z urlopu ile się da :blink:

daners mały urwis z Filipka rośnie ha ha :lol:

słoneczko jak tam córeczka sąsiadki :unsure: Czy już z nią wszystko dobrze :unsure:

Anna daj znać co u Ciebie :blink:

Lecimy na spacerek,bo słonko pięknie świeci,aż żal nie wyjść :woohoo:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765331 przez Daria23
Bidol-nie wiem czy od obijania bo my też śpimy w turystycznym ale jak się obracał zawsze szurnął o ta siatke i może nie wiem budził się a może poprostu na jego podusi było mu za twardo w każdym bądź razie ciesze się że śpi:)
Bidol no to gratulacje dla Kamci jej zawołała kupe Tymi ani nie umie mówić eee czy kupa zawsze mu mówie ale nie powtórzy
Córcia prześliczna!!!!!!!!!!!!

Olga-oja to ale ją wyściskasz jej miesiąc się nie widzieć z dzieckiem to naprawde się ale pewnie tęskni.

Maksiu-dobrze,że gorączka już zniknęła.Oby tylko teraz zdrówko dopisywało !!!! Co do bluz mam ten sam problem ale może w weekend uda mi się skoczyć do Lidla chociaż po kombinezonik-podoba mi sie ten w kolorową kratkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765351 przez mama89muminka
Wreszcie jestem, stesknilam sie za wami :)

Bidol i jak, lepiej juz u was? Moj ostatnio siedzial do 3.30 rano po powrocie z pracy o polnocy i przylapalam go na ogladaniu fotek z nagimi paniami wiec moja zlosc sie podwoila :dry: u nas dzis chodno, wczoraj bylo lepiej.

Maksiu zdrowka dla was :kiss:

KM moj tez w sklepie zawsze po piwo musi siegnac :dry: lepiej zeby jeszcze chlopaki zaczekali jakies 17 lat ;) A Miro juz lepiej, i tak sie cieszcze ze przez 10 miesiecy po urodzeniu nie chorowal, a teraz nadrabia. Jak Kacperek?

Daria jak usypiasz Tymka? Moze sprobuj go wymeczyc wieczorem, jakis spacer czy plac zabaw i powinien lepiej spac ;) To ty masz fajnie z tesciowa, tez bym chciala mojej nie widywac wcale :D

Krecik u nas to samo ze swiatlem, ale wam dobrze ze trojki juz macie, najgorsze juz chyba po.

Anszka super ze jestes, zdrwka dla Wojtka :kiss: napisz wiecej co u was.

Daners ty to masz dobrze :D Ale Fifi co pokazuje swoja zlosc :D U nas Miro jak sie zlosci to najpierw muczy jak krowa, a pozniej wklada cala piesc do buzi i wywoluje wymioty :angry:

AF pochwal sie zdjeciami! Wy z zebami tez jakos powoli... U nas 12 juz i na tym nie koniec, bo marudny. Szykuj sie na mega placz przy trzonowych i 3jkach :S

Daria a jednak ci sie udalo z nockami :) super!

Bidol Kamka super wyglada :) I gratki ze zaczela wolac ze chce kupke :D Miro pare razy zawolal po fakcie ale po finsku :dry:

Jak uspie mojego pieronka to wam wrzuce fotke, bo obiecalam wstawic lysolka :)
Poza tym ja dalej szukam pracy, juz mnie cos bierze przy tym :angry: Wczoraj Miro mial biegunke, mam nadzieje ze dzisiaj juz nie bedzie tyle zuzytych pieluch, bo z nocnikiem nie zdarzam. Kombinezon kupilam w H&M jednoczesciowy jednak, bo dwu mnie za drogo wychodzil :dry: Do tego musze mu kupic buty i rekawiczki, cos mnie ponosi jak pomysle ile ubran trzeba mu zalozyc przed wyjsciem, chyba bede musiala go godzine wczesniej zaczac ubierac, bo tak sie kreci, ucieka ze mi dosc dlugo schodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765357 przez Olga
Ignaś za to jak zrobi kupkę w pampersa to ładnie woła mama,mama.Bo mu tłumaczyłąm,jak będziesz wołał na nocniczek,to woła,ale po fakcie ha ha.Ale skubany dokładnie wie,że zrobił i jak mówię,zrobiłeś kupkę,to się śmieje,mówi tak i ucieka.Na nocnik usiąść nie ma mowy,w tym tyg.idę kupić klapkę na sedes. :lol:

Ignaś tańczy kaczuchy,to jego ulubiony przebój.Marika go wyszkoliła i klaszcze kiedy trzeba,robi kółka i dupką tak fajnie kręci :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765380 przez krecik
Troche sie zagapilam i tyle juz naskrobalyscie)


Daria to super ze udalo sie z ta kolderka u nas kolderka jest w nogach a jak go przykryje to skomle jak mały piesek....


U nas noc znowu tragiczna do wpol do trzeciej marudzil, wkoncu dalam mu czapka ale przed 7 byl juz na nogach, teraz tez musialam mu dac bo nie dalo sie go uspic, po drzemcee ucciekamy do parku z kumpela, bo trochę daleko jest a tak we dwie to mniej nudno:d


Bidol, a przetrzymaj jeszcze troche jedrule moze ci sie cos jeszcze dostanie w ramach przeprosin, moze kwiatki lub cos ekstra;) kamilka super, Ty to jednak masz reke do zdiec, chociaz z takimmodelem to nie trudno o dobra fotke:P


M89M, oj tam, oj tam nastepnym razem zrob sobie fotki to bedzie ogladac;) a tetrojki to jeszcze nie wyszly dopiero sieczubki przebily, a jak tam miro, lepeij mu?

Nie pamietam co jeszczemialam napisac....


Buzkamilego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765407 przez mama89muminka
Krecik haha no juz to widze, ma mnie na codzien i jeszcze mu fotki bede robic :P Najwidoczniej mu nie wystarczam, albo mam czegos za malo :dry: Co do zebow to i tak dobrze, jeszcze troszke i pokarza sie cale :) Miro juz lepiej, wlasnie bajki oglada ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765421 przez bidol
łoj łoj - wyszłyśmy z Kamką przed dom na ulice pobawić się z sąsiadem - Kubą - Kama mówi na niego Buba :lol: a tu tyle naskrobane :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

cuuuudownie :lol: :lol: :lol: :lol:

Maksiu - oby było już po chorubsku :lol:

Olga - ojjj nie dziwię Ci się - ja już po nocy jestem strasznie stęskniona za dzieciakami a co dopiero po takim czasie :ohmy: :lol: :lol: :lol:
nagraj nam te kaczuchy :cheer: :cheer: :cheer: Kama taniec przejęła po tacie - ma dwie lewe nogi :P jeszcze Jędrula ją uczy - to już wygląda to tragicznie - jak dwa dziady połamańce :P B)

co do lidla - to mają nieraz fajne rzeczy :lol: nam się akurat udało choć nie planowałam tego :lol:

Daria - ojjj to super że śpi - a może on tam materacyk ma za twardy??

M89M - u Nas też upałów nie ma - ale przynajmniej nie pada (jeszcze :dry: ) wię jest ok :) a co do ubierania - to na szczęście Kamila jest grzeczna ale też nie cierpię tych czap kombinezonów itp :(
Co do Twojego emka - ojjj to mam podobny model :angry: :angry: :angry: i jeszcze mi wmawia że u mężczyzn to normalne :dry: :silly:

Krecik - czyli co?? zęby?? Staś chyba raczej ładnie spał?? a spacerek - hmmm- no pewnie :)
a kwiatkiem to ja mogę po głowie dostać jak przesadzę :blink: ja mu celibat zafunduję :silly:

M89M - ale Miro słodko wygląda :ohmy: :cheer: :cheer: pasuje mu tak na "łyso" - haha :lol: :lol: mojemu Sebie paskudnie jak ma za krótko włosy ścięte :huh: a Miro pięknie wygląda - tak zadziornie :silly: :lol: :lol: :lol:

Słoneczko - spakowałaś ze 2 pudełka??

co do kup - to nie daję się ponieść emocjom - zdaję sobie sprawę że to jednorazowy wybryk :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765544 przez Daria23
Bidol-sama nie wiem nigdy mu nie przeszkadzał materacyk a mamy kokos,pianka,gryka ale nie wiem
A moze zawsze jak zasypia u nas na łóżku to głowe ma na miekkej podusi a potem przenosiłam go na twardy materacyk bo Tymi miał jeszcze tą podusie taką płaską niemowlęcą.Musze mu wsadzic miekka dużą podusie:)

M89M-Miro słodziaczek kochany:)Ja usypiam Tymka na naszym łóżku a czasem rozkładamy narożnik w gościnnym gdzie mamy telewizor jak chce obejrzeć film i on tam też sam pada:)A uwież mi,że on jest mocno wymęczony przed snem bo bryka z tatusiem równo:)

No właśnie laski a wy już obcinałyście włoski swoim bobasom?My nie obcinamy narazie bo Tymi ma tak piękne blond włoski że aż żal-mój M nawet chce mu takie dłuższe zostawić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl