BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #760549 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760692 przez Olga
My już po spacerku,zaliczyliśmy plac zabaw,ale już się chłodno zaczęło robić :blink: oj żeby taka pogoda była jak najdłużej :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760831 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760902 przez maksiumama
Hej wieczorkiem... Tylko na chwile bo moje dizecko w najlepsze sie wscieka zamiast spac... U nas oki dzieciakom mozna powiedziec ze przechodzi po malu, maks ma antybiotyk, i o dziwo bierze go bez zadnego placzu az w szoku jestem normalnie. syn mi dorosleje wg mame komplementami obsypuje jak nie wiem od taty takich nie dostaje hehe tzn od meza:) dzis przyszedl do mnie siada na kolanach i mowi tak mamusiu ale ty dzis slicznie wygladasz ladnie sie pomalowalas a wiesz kocham cie normalnie az mi ciarki przechodza jak on nie raz z takimi tekstami wali:) Blazej ma jeszcze kaszel ale miejszy w piatek chce jechac z nim na pobranie krwi bo w pponiedzialek z maksem jade na kontrole to bym wyniki odebrala i od razu moze bilans zrobila maksiowi

Z dobrych to blazej dalej probuje chodzic ale sie przewracca..
Kamyczka reka oki tlko malutki slad jest ze poparzone nic powaznego sie nie stalo...
A i dzwonilam dzis do PCPRu zeby sie dowiedziec kiedy mamy wstawic sie na komisje w sporawie blazeja to oczywiscie w poniedzialek 21 i kurde znowu trafie na ta bezduszna dr

wlaczcie expres reporterow moze byc ciekawe,,,
Ateraz zmykam do lozka moze maly mi zasnie
milej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761102 przez bidol
Doberek

Agnesssa
- ojj zdrówka dla Maksia - biedactwo :kiss: :kiss:

M89M - ojj co się dzieje z Miro??

Słoneczko - ja zazdroszczę wybierania mebli - uwielbiam :)
Pawełek jest przesłodki - i faktycznie wygląda jak 2 latek :) no i czysty Tatuś :)

Daria - konsekwencja i to wszystko co mogę Ci poradzić :) najpierw spróbuj na dzień - odłóż Tymka do łóżeczka wycałuj i wyjdz - poczekaj aż sam zaśnie - wiem będzie wycie ale bez tego się nie obędzie :blush:

Misiowa - prąd na naszej ulicy była ale na innych nie a na jednej z nich jest nadajnik od netu = więc netu cały dzień nie było :huh: ale za to była piękna pogoda więc cały dzień na dworze byliśmy :)
ojj dzięki Tobie już biorę się w garść i pomaluje włosy - farba od 2 tygodni na półce stoi :ohmy:

Olga - super że kaska wpadła :)

BO - gratulacje nowego ząbka - to który to?? ta sławetna 3 -jka???

ME
- ojj - To masz się z Emilką - ale może to i dobrze - będziesz miała wyniki i się uspokoisz :)

a Kama złośnica to mało powiedziane - to potwór jakiś jest :angry: :angry: :angry:
Byliśmy wczoraj u brata - i przez pierwsze 30 min - Kamilka jak aniołek - piękni tupta - gada coś sobie - - Brat mój zachwycony - a później - hmm to była równia pochyła - pisk wrzask - tańczenie na ławie - skakanie po kanapie - rozlewanie picie gdzie popadnie - ojj zmienili wszyscy zdanie na jej temat :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Kamyczka - czyli Dominiś zdrowy???

Maksiu - gratulacje dla Błażeja - super że zaczyna już chodzić :)

Byłam wczoraj z Kamą u lekarza - jest w miarę ok. Ma jedynie straszny katar - mam nadal podawać sterydy i dostałyśmy dodatkowo syrop Aerius - on jest na katar dla alergików - mam nadzieje że pomożę.
Spodziewałam się tragicznej nocy - a tu niespodzianka - Kamka przespała calutką bez budzenia no i spała do 8.30 - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761127 przez maksiumama
Witam sie i ja.. u nas dzis piejna pogoda wiec jak tylko maly urzadzi soboie teraz drzemke to potem idziemy na dworek a co mi tem jeszcze pokorzystamy... goraczki nie ma wiec mozna:)
U mnie nocka oki... tylko o 4 musialam wstac zeby malemu dac antybiotyk...a moj dzielny pacjent sam sie syropu domaga az w szoku jestem bo on byl wrogiem lekow az do teraz :ohmy:
Bidol... moj Blazej to jest grzeczny jak zobaczy kogos obcego ajak nie to diabel istny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761227 przez Daria23
Hej Kochane i ja się witam.U nas noc znowu masakra:(Tymek obudził się o 1 w nocy z wrzaskiem jak zwykle tylko tym razem zauważyłam że ma zapchany nos-tak więc katar powrócił-poprostu super to znacza ,ze conajmniej przez najbliższy tydzień jak nie dłużej mam nocki z głowy;(czy ja się kiedyś wyśpie;(:(:( doła mam naprawde:(Jeszcze w nocy wiadomo nerwówka Tymek do 4:30 nie spał więc z tego wszystkiego jeszcze się w nocy z mężem posprzeczałam...ale co zrobić:(

Troche mnie mamuśki pocieszyłyście tym,że nie tylko ja usypiam małego w dzień.Może i Olga masz racje ,że takie usypianie to przecież chwila odpoczynku i dla mnie-bo Tymek nie ucieka z wyrka ani nic.Przecież przyjdą czasy że i on sam będzie zasypiał.

MamaEmilki-no to widze że Emilka to czysty Tyme on akurat 1-2 się budzi i potem do rana z nami już spi-oczywiście są wyjątki,że budzi się dopiero o 5 a nawet 6:30 ale ostatnio ich coraz mniej:(

Kamyczka-gratki dla Dominisia widzisz może żłobek akurat dużo dobrego wniesie dla was-obiadki się nauczy jeść itp:)
Moje pazurki wyszły fajnie nigdy nie miałąm czarnych ale chyba częściej będe takie robić:)

Kurde miałam coś pisać i zapomniałam co;/
Teraz mama dzwoniła i ta nasza sąsiadka co miała wypadek wciąż w śpiączce;(Już dwa tygodnie minęły.Teraz jeszcze dostała zapalenia płuc:(ech i każą tylko czekać.

A moja siostra była u lekarza i jest w 7 tyg ciąży ale ma już tabletki na podtrzymanie-oby tym razem donosiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761363 przez maksiumama
Dziewczyny w glowie nie miesci sie to co sie dzieje na tym swiecie:(
Na fb jest grupa samodzielne mamy... i dzis pisze dziewczyna ma synka 4 msc dziewczyna miala trudna sytuacje... i na tablicy znalazla ogloszenie ze pomoze potrzebujacej mamie. zglosila sie babka wyslala jej otwarte mleko ona dala mleko malemu,. babel dostal rzucawki i jest w spiaczce jak sie okazalo w mleku byla amfetamina:( :ohmy: :ohmy: :ohmy:
szkoda mi tej dziewczyny i dzidziusia wiem co przechodzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761385 przez Olga
Hej.Przywitam się w piękny jesienny dzionek.U nas dzisiaj słoneczko,więc o 10 już z koleanką i jej synkiem wybraliśmy się do lasu.Ignaś padł po 2 godzinnym spacerku,a ja zaraz lecę pranie powiesić,to mi jeszcze wyschnie :blink:

maksiu pewnie,że żal,ale ja podziwiam odwagę ludzi-nigdy bym nie podała otwartego mleka,od kogoś kogo nie znam.Pewnie miała ciężką sytuację,ale mleko czy leki kupować czy brać przez neta :ohmy: szok i co teraz z tym dzieckiem :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761415 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761440 przez Olga
BO jak byś miała ochotę mieć mnie w znajomych na fb,to Graczyk Żaneta jestem :blink:

Głowa mi dzisiaj pęka :angry: :angry: :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761478 przez maksiumama
Dziewczyny poki co to ten bobas jest w spiaczce.. dziewczyna jest tak zdruzgotana...a nie ktore to pisz takie komentarze ze masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761482 przez słoneczko
czesc dziewczyny

kurde niemoge dojsc do siebie po tym co sie wydarzylo :( a wiec opowiem wam. wczoraj dzwoni sasiadka zebym szybko przyszla wiec pobieglam,wchodze a tu jej coreczka ( 2 letnia ) lezy na podlodze sina i sztywniala, co sie okazalo dala tej malej ta zabawke z kinder jajka i polknela ja utknela jej w gardle , wzielam ja za nogi w dol ,probowalismy wyciagnac z buzi ale za gleboko jej utknelo , ona juz niemiala ak oddychac, przyjechala karetka i co ? stali jak pojeby i niewiedzieli co zrobic ,zabrali ja do szpitala do ina a tam stwierdzili ze wymyslamy ze ona tam nic niema,ale my ich tam zjebalismy, kazali czekac na przeswietlenie 3 godz, wiec sie uparlismy i zabrali ja na sygnale do bydg do szpitala,ale tam zrobili jej zabieg i jej wyciagneli to cholerstwo tylko ze do tego zabiegu ja uspili i pozniej po zabiegu niemogli jej obudzic ,dopiero po pare godz sie obudzila :(

normalnie wylam tam jak idiotka ,tak to przezylam ze teraz nawet ciezko mo o tym mowic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761487 przez słoneczko
Maksiu ale historia wspolczuj matce, co ona musi teraz przechodzic:(

Olga ale wymeczylas Ignasia ;)

Basia Olek ale fajny relaksik no no pozazroscic ;)

Bidol normalnie az niewierze zeby Kamka taka diablica byla bo na zdjeciach wyglada jak ksiezniczka;)

lece malemu zrobic cos do jedzonka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761563 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl