BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu #761655 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761765 przez maksiumama
Hej wieczorkiem no moj blazej coraz bardziej rozkreca sie z chodzeniem,,, a co do tej dziewczyny to sprawa robi sie cos podejrzana... nie chce nic mowic...
przepraszam ja bede uciekac glowa mnie strasznie boli:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #761838 przez Majowka
czesc dziewczyny,

Jutro wizyta polowkowa! Jupiiiii!!!!! :laugh:

Misiowa, juz w piatek lecimy! Trzymajcie to ciepelko, hehehe

KM, Kamyczka, nic jeszcze nie mam dla nowego synusia. Oczywiscie wszystko dziedziczy po braciszku. Pokoiku swojego miec nie bedzie, bo mamy tam urzadzone biuro, wiec nie wyrzuce tego :laugh: kupie tylko takie mini lozeczko/kolyske do naszej sypialni i wstawie w kat.
W nowym mieszkaniu zrobimy im z dwoch pokoi jeden zeby mieli mnostwo miejsca na tory, pilke nozna, namioty etc... :laugh: :laugh: :laugh:
ciuszkow zadnych nie kupilam maluszkowi :huh: (wiem, wiem, to do mnie nie podobne!!!!) ale zobaczcie, w styczniu beda przeceny, wiec dokupie co musze (jakies pajace, body) po niskich cenach...
Lucaska wszystkie ciuszki wykorzysta
Wozki dwa musimy kupic, nianie elektryczna, bo mimo malego mieszkania, bede zamykac maluszka w pokoju jak bedzie spac (zamkniete drzwi) a my z Lukim sie bedziemy bawic w salonie, wiec zebym slyszala jak sie obudzi. Co jeszcze...smoczki silkonowe, maly smoczek, nakladki na sutki, pieluszki dla newborn i tyle!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: cala wyprawka hahahahahaha
to dopiero luksus, ile kasy sie zaoszczedzi, dugi maluszek prawie nic nie kosztuje, bo sie wszystko ma!!!!

Sloneczko, slodki twoj synus!!! Ucaluj Pawelka os nas!
Pytalas o Lucaska, dobrze, je zupki papki, brudzi sie jedzeniem, nocek sam nie przesypia, budzi sie na smoka, czasem spi z nami, zabki juz od dawna nie ida (ma 8). Chory nigdy nie byl. Biega juz, ale nic jeszcze nie mowi. fajny koles z niego! :laugh:

Kamyczka, mam kolezanki, ktore pracuja i tak sobie chwala......, mowia ze w pracy odpoczywaja :laugh: , zawsze wymalowane, uszykowane, a ja czasem z samego rana, ja Lucaska wyszykuje to lepiej zebym wyszla na spacer bo z moimi pielegnacjami do do jego drzemki by nam zeszlo hahaha, bardzo sobie chwala, nazywaja to "odskocznia", mowia ze czuja ze zyja... wiadomo, Dominisia zostawisz i cos ci moze umknie, ale predze czy pozniej to nas czeka wiec trudno sie mowi! Krocz jutro z usmiechem na twarzy do biura! Zycze Ci udanego dnia!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761875 przez Daria23
Hej Kochane witam się po kolejnej kiepskiej nocy:(Tymi ma lekki katarek ale tak dramatyzuje w nocy z nim,że szkoda gadać.Oczywiście o 1:30 już się obudził i spał z nami a o 6 pobdka-jak ja nie cierpie tych wczesnych poranków;/

Maksiu-oja cie co za historia ale ja popieram inne laski ,że mimo wszystko to głuppota dawać otwarte mleko od obcej osoby.Ludzie przecież tyle psycholi łazi po tym świecie nie można tak na ślepo ufać ludziom!!!

Słoneczko-jej ale przykra historia:(Ale dobrze że tak zareagowałyście szybko -uratowałyście małej życie.Oby teraz dziewczynka szybko wróciła do zdrówka:*
Jak tam Pawełek o której dzisiaj wstał?

Majówka-oj jak fajnie mam nadzieje,że szybko zdasz nam relacje co i jak po wizycie.Widzisz drugi chłopczyk to same plusy-Luki będzie miał się z kim bawić-te same zabawki,wyprawka zaoszczędzona-tylko rodzić:)A dawno brzuszka nie było?:)Ja chce zobaczyć-tak lubie ciążowe brzuszki:)

Kamyczka-życze udanego dnia w pracy.Pewnie już jesteś w pracy:)Wiesz ja nawet też bym chciała wrócić bo brakuje mi jakiejś odskoczni w ciągu dnia no i kontaktu z ludźmi najbardziej.

U nas narazie dzien szaro bury ale licze ,że słonko jeszcze się pojawi.

Wczoraj byliśmy z Tymkiem u koleżanki w mieście na placu zabaw i Tymi poznał kolege który miał rok i 8 miesięcy.Jej jak oni się razem ładnie bawili a jak gadali ze sobą.Tak miło było popatrzeć a zarazem mi smutno sie zrobiło że Tymek wychowuje się w takim odludnym miejscu gdzie nie ma żadnych dzieci i zresztą nikogo;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761922 przez Olga
Ja się przywitam przy kawce i lecimy na spacerek,bo pięknie u nas.Później się odezwę :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761946 przez bidol
Doberek - Kamka już śpi :ohmy: oglądała bajeczkę i usnęła :huh: :lol:

Maksiu - nic więcej nie dodam - MASAKRA !!!!!

BO - ojj tak to istne zło :lol: :lol: :lol: a nam chyba 3-jka wyszła dziś w nocy - :lol: :lol: :lol:

Słoneczko - o jeju ale to straszne co piszesz - :ohmy: :ohmy: :ohmy: siostrzenice kiedyś zadławiła się lizakiem - straszne to było - ale moja mama zachowała zimną krew odwróciła ją tak jak Ty do góry nogami uderzyła mocno i pomogło :ohmy:
Co do Kamili - to ona ma to po mnie ;) Ja pierwsze wrażenie też wywieram wspaniałe - męża znajomi z pracy co widzieli mnie może z kilka razy w życiu mają o mnie wspaniałe zdanie - hahahah - czuła sympatyczna inteligentna - ideał - ale ci bliżsi znajomi wiedzą że ja jędza jestem - nawet przydomek terrorysta mam :blush:

M_M - ale Ci współczuję - Kamila w dzień potrafi 3 godz jednym duszkiem przespać :lol: :lol:

Kamyczka - UDANEGO PIERWSZEGO DNIA W PRACY !!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: ale nie zapomnij o Nas :side: :lol: :lol: :lol:

Daria - współczuję kolejnej kiepskiej nocki :kiss: trzymam kciuki za siostrę :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

Dziewczyny pytałyście o inhalatory - w biedronce mają być. One się niczym nie różnią od tych za 200 zł :lol:

Majóweczka - jeju już połowa :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: mama mija - czyjaś ciąża tak szybko się rozwija :lol: :lol: :lol: po cichutku - baaaardzo Ci zazdroszczę takiego maleństwa - ochh chciała bym znowu takie potulić :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Olga - super zdjęcia na FB Ignaś jest prześliczny - ja pozazdrościłam i wzięłam wczoraj aparat na spacer - wyglądałam co najmniej śmiesznie z nim jak paparazzi :lol: hahahah - bo to jest ogromny aparat z takim wielgachnym obiektywem :blink:
a ile ten kolega Ignasia ze zdjęć ma??

poza tym u Nas noc super - bez pobudek :lol: :lol: katarek jeszcze jest ale na dwoże nie ma go wcale :lol: więc korzystamy z pięknej [pogody :lol:

A zapomniałam się pochwalić. Seba zdobył 3-cią nagrodę za rysunek i jego praca wisi w bibliotece publicznej :ohmy: :ohmy: :ohmy:
szok bo do niedawna nienawidził rysować :huh: Nowe przedszkole i takie zmiany :side: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761987 przez maksiumama
Witam sie i ja.. u nas dzis pochmurno.. i chyba cisnienie za niskie lub za wysokie bo tak mnie glowa boli ze szok... wlasnie siedzie przy kawusi.. na obiadek zrobie makaron z sosem bolones wiec mam prawie wolne hiii
My z Blazejem dzis pospalismy ja do 8.30 a mlody wstal o 9 i sam z szedl z lozka i przyszedl do cioci fakt ze na 4 jeszcze ale sam zszedl...
dziewczyny co do tej mamy to sa rozne opinie ale duzo osob juz w tej chwili sie zastanawia czy historia nie jest wyssana z palca... bo gdyby naprawde tak bylo to moim zdaniem kazda matka chciala by naglosnic sprawe w tv i wg a ona jeszcze pretensje miala ze jedna z dziewczyn napisala do uwagi bo ja nekaja teraz no wiec halo.. a na pytania w jakim szpitalu sa i jak maly nigdy nic nie odpowiedziala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #762151 przez Olga
Hej.Mały już śpi,mieszkanko ogarnęłam,obiad zrobiony,więc mogę usiąść do kompa.Pewnie nie na długo,bo Marika z Wiktorem dzisiaj przychodzi,więc nie będę z nimi w pokoju siedziała ha ha,a laptopa nadal nie mama,bo nie mogą części do niego dostać :(

Pięknie,wiosennie u nas dzisiaj,więc mam nadzieję,że mały szybko wstanie i pędzimy w teren :blink:

bidolek mój też jest duży aparat,chociaż obiektyw mam zwykły,nie dokupowałam do niego innego i na rynku wstydzę się czasami,przeważnie robię telefonem,ale do lasu wzięłam aparat :blink: Niestety dużo zdjęć nie zrobiłam,bo kolega nie miał humoru ,a Ignaś się później przewrócił i krew mu leciała,albo z warki,albo z dziąsełka i już było po sesji zdjęciowej ha ha :blink: a kolega Ignasia jest z maja,poznałam jego mamusię w ciąży i tak chodzimy razem na spacerki.Bardzo duży jest Dawidek,dużo większy od Ignasia :blink:

majówka połókowe-super,czekamy na fotkę kawalera :blink: ja podobnie do bidolka,bardzo Ci zazdroszczę takiej kruszynki w domku :) i fajnie jednak mieć taką małą różnicę wieku,ile można zaoszczędzić,bo już przy większej przerwie pewnie mało co byś młodszemu założyła :blink:

Daria bardzo Ci współczuję tych nocek.Ja długo z córkami spałam-Ignaś jest inny :lol: przyszedł Ci śpiworek? :unsure:

słoneczko straszna historia,dobrze,że wszystko dobrze się skończyło.Ignaś przedwczoraj też by połknął koralik,od Mariki bransoletki,na szczęście tak zaczął kasłać,że mu wyleciał :angry:

Kamyczka miłego pierwszego dnia w pracy i zdaj nam relację jak było po powrocie :blink:

maksiu super zdolny Błażejek,za chwilę będzie latał po całym mieszkaniu :lol:

km mój mężuś też daje małemu pizze,ale on woli środek niż brzegi ha ha :blink:

BO dziękuję za zaproszenie :blink:

ME masz jeszcze mężusia przy sobie,czy już Ci wyfrunął :unsure:

Misiowa no daj fotkę w nowym kolorku :lol:

m89m jak się czuje Miro :unsure: Lepiej dziś z nim?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762374 przez Olga
Jaka tu dzisiaj cisza :( My już po spacerku popołudniowym,nawet na różańcu dla dzieci z Ignasiem byliśmy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762404 przez bidol
witam się wieczorem


widzę że podniecenie forum już opadło :dry:

trudno....

Olga - poważnie?? Ignaś przy nim też na bardzo dużego wygląda :ohmy:

u Nas dzisiaj jak latem było + 20 stopni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: było cuuuudownie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: prawie cały dzień na dworze byliśmy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ME - ojj mąż Cię z rąk nie wypuszcza?? :silly: :side:

właśnie a jak Nasze chorowitki się miewają???

Maksiu - ojj jakaś śmierdząca sprawa?? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762424 przez Olga
Bidolek oj jest sporo większy od Ignasia i butki nosi rozm.24

Idę butlę małemu szykować,bo mi żyć nie daje i ciągnie mnie od pół godz do kuchni-cwaniak mały :blink: później serial,więc będę was podczytywała,mam nadzieję,że będzie co czytać :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762430 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762457 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762521 przez maksiumama
Hej wieczorkiem... nie bede sie rozpisywac bo troche nie milych sytuacji mnie dzis spotkalo... i mam dosyc calego dnia... glowa az mi peka po mimo ze wypilam dwie kawy...
Z ta dziewczyna to jakas bajka jedna mama dzwonila na policje i mieli to spr. bo jesli ona jest jakas chora psychgicznie a ma dziecko to moze cos mu zrobic:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #762776 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl