BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #765881 przez słoneczko
czesc dziewczynki cos niemoglam sie zalogowac,tyle naskrobalyscie ze niepamietam wszystkiego:>

Bidol Kamka cudnie wyszla i do twarzy jej w tej bluzie:* a co do pakowania to mam tylko 2 kartony i cos kiepsko widze ta przeprowadzke :>

Daria ciesze sie ze mozesz sie wyspac,tez sprobuje z ta kolderka a moze sie uda bo Pawcio mnie wykancza ostatnio:> a kurteczka zielona jest ladna ;)

Olga to pewnie wysciskasz Olge ;) pytalas o ta dziewczynke , oj jest kiepsko ma traume i niechce nic jesc i jest w szptalu pod kroplowka bo jest oslabiona strasznie :( zal mi jej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765883 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765888 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765905 przez słoneczko
MamaMuminka no to maz zostal przylapany, a swoja droga to ja niewiem co im daje ogladanie zdjec takich :> co do ubierania to ja na szczescie niemam problemu z ubieraniem wystarczy ze powiem do Pawcia idziemy na spacerek a on juz stoi przy drzwiach ;)

Majowka zdrowka dla was:*

BasiaOlek fajny pomysl z ta szkolka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765952 przez daners
tez sie zszokowalam taz iloscia wiadomosci :)
ale no cóz starosc nie radosc bilobilu mi zabraklo heheh i niepamietam polowy....

u nas piekna pogoda popoludniami wracam szybko i ruszamy zawsze zaraz na plac zabaw- korzystamy poki mozna jeszcze;]

Bidol Fifek to cwaniak mały :silly: pokazuje sobie... i krzyczy jak mu nie pozwalam ;]
ale dziwne jest to ze yyyy on lubi krem "jesc" i wysysac nawilzane chustki ;/ rany czego mu brakuje to ja niewiem hmmmmm

mamaMuminka Miro tez niezly adencik ;] i fajnie w new fryzurce.

Daria my juz 4 razy na obcieciu bylismy ;] ale teraz mu zapuszczam,....wyglada jak nastroszony wiecznie heheheheh ;]
Supoer ze znalazlas zloty srodek na swojego Tymusia.

Majowka kurujcie sie. Dobrze ze jestes wsrod rodziny to zajma sie Lucaskiem bo ciezkobybylo zapewne Ty chora i jeszcze boj.



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #765990 przez km
hej dziewczyny mały padł, ja tez zaraz się kładę o ten tydzień mam pierwszą zmiane więc trzeba o 6 wstawać :( .

maksiu- jak dziecko zgrzyta zębami zwłaszcza w nocy, to możliwe że ma robaki. sprawdź czy zdarza mu się w nocy, kiedy tego nie kontroluje

[/b]Daria-[/b]kal dla mnnie to też zielona

majówka-kurujcie się , w Portugalii mieliście super pogodę więc i zero chorób, a w Polsce ta sama pogoda co w Anglii, najlepsza do chorowania, Lucasek chyba nie przyzwyczajony do takich temp. moze dlatego od razu się przeziębił

bidol-piękne zdjęcia , super ciuszki no i nie różowe. :)



Olga-mój też uwielbia kaczuchy,w sumie to ma z 20 piosenek które bardzo lubi, codziennie puszczam mu na youtubie , rano to potrafi przez godzine je oglądać i tańczyć. A przy jednej z nich to zawsze musi tańczyć na stole. :lol:

A ja się dzisiaj pokłóciłam z moim , jak zwykle jak pojawia się temat mojej teściowej, to musimy się pokłócić. :angry: A taki był spokój jak była o niej cisza :angry:
Ide spać bo padam i nie chce się widzieć z mężem jak wróci za godzinę z pracy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766080 przez Majowka
dzieki dziewczyny, to nie przeziebienie, juz mamy w domu szpital, mama tez chora :(
co za zaraza...

ja cierpie jak nigdy w zyciu, boze, jak to kieedys ludzie cierpieli jak nie bylo lekarstw... Lucasek juz 2 dzien na antybiotyku i biega wkolo stolu, ale mi pewnie dluzej zejdzie z wyzdrowieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766169 przez bidol
Doberek :lol:

ale dałyście czadu wczoraj :lol:

ja czuję się od wczoraj tragicznie boli mnie noga - strasznie kuleje - jakbym miała ranę od spodu stopy i w dodatku rwa kulszowa mi się odezwała - wypiłam kilka prochów prawie na czczo i zaczął mnie dodatkowo brzuch boleć :dry: :dry: :dry: brrry :dry: :dry: :dry:

Daria - ja Kamce nie obcinam - chce żeby miała długaśne :) ale jak jej się loczki skręcą to ma takie króciutkie ale niektóre już na 2 razy się zakręcają :ohmy: :lol: uwielbiam jej te loczki :lol:

M89m - ja się odgrażam że zacznę oglądać filmiki z facetami :silly: ale nigdy tego nie zrobiłam bo jakoś mi głupio :silly: tak na obcego gołego faceta patrzeć - :blink: poza tym mój jędrula ma jak dla mnie fajną posturę więc wystarcza mi jak się na niego napatrzę :blink: :P

BO - no co Ty na szkółkę piłkarską ?? łał - jak ja bym chciała żeby Jędrula z Sebą pojechał na takie coś :ohmy: :cheer:

Krecik - :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: zatkało mnie B) dla mnie to jest bleeee- poza tym ja jestem straszna zazdrośnica z milionem kompleksów i wnerwia mnie zakłamanie w tych filmach - wszysstkie równo opalone z dużymi balonami idealne w każdym calu - a faceci myślą że tak ma być a jak nie jest to z tobą coś jest nie tak B) :dry: :dry: :dry: nie toleruję i już :dry:
\
A Ty cwaniaro najpierw się red tuba naoglądasz a później na różańce chodzisz? :silly: :lol: :lol:

Słoneczko - ciesz się a nie martwisz - jak ja lubie przeprowadzki urządzanie meblowanie i takie tam :lol:


Majówka - ojj biedactwa - zdrówka życzę Wam trojgu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: No widzisz jacy my tu biedni jesteśmy - pogoda Nas nie rozpieszcza :(

Kamyczka - wiem - ale ja akurat byłam zapowiedziana B) a jak Dominiś chętnie chodzi do żłobka??już ładnie chodzi??

Daners - krem - i chusteczki powiadasz?? - norma!!!! kama wszystko zjada - krem - paste do zębów -wszystko musi być pochowane - nawet ostatnio mydło w wannie podjadała - B)

KM - ojj - ja jak kiedyś z Jędrulą się pokłóciłam i na temat teściowej zeszło to mało co mi oczu nie wydrapał - :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: od tamtej pory nie mówię na nią "stara k..a" - oczywiście nie przy jędruli :silly: :silly:

ok idziemy na ulice - Kama z Kubą się umówili :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766184 przez Olga
U nas dzisiaj deszczyk,może nie leje strasznie,ale kropi,a ciemno w domku jak by wieczór był.

Za chwilkę ma wpaść moja przyjaciółka z lat młodości ha ha.Mieszka teraz w Holandii,więc rzadko się widzimy.Miło będzie się spotkać :blink:

Pisałyście o wysysaniu chusteczek itp.Ignaś też to uwielbia,a najbardziej smakuje mu Sudocrem ha ha :lol:

majówka zdrówka wam życzę.Biedna męczysz się najbardziej :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766206 przez maksiumama
Witam sie i ja dzis... kurde dziewczyny kupci i podrzuccie mi kapuche i majonez a i przecier... na bigos i salatke:) nie mam jak jechac do miasta :lol: :lol: :lol: a ze z ciotka nie gadam to nie zostanie mi z chlopakami...
U nas oki Jej 4 lata temu wlasnie bylam badana przez pana dr i stiwrdzenie ze dzis napewno urodzi i tak za 5 godzin bylam juz na porodowce:) imalego bylo widac:)
a dziewczyny w biedronce maja swietne rajstopki dla naszych babli sa antyposlizgowe... moj mi dwie paryu wczoraj kupil i przedewszystkim sa cieplutkie

CIASTECZKOWY POTWOREK:)



I MOJ SOLENIZANT KOCHANY

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766209 przez Daria23
Hej Laski witam się i ja w ten szaro bury dzieńOgólnie to się nacieszyłam nockami Tymka już;/Dziś już była masakra:(Dwa razy się obudził to go uspokoiłam i spał w łóżeczku ale o 1:30 już sie obudził z kupą a jak go przebrałam to do 4 buszował:(.Ale pewnie to przez rozwolnienie bo od wczoraj zaczął robić luźne kupy-znowu zęby?:/

Majówka-oj biedni wy naprawde współczuje.To dopiero pech przyjechać do Polski odiwdzić rodzinke itp a tu chorubsko:(

Km-przykro mi z powodu kłótni ale wiesz jak to jest każdy soich rodziców będzie bronić

Bidol-oj biedulko życze ci dużo dużo zdrówka i sił:*

Maksiu-piękne masz dzieciacxzki takie fajne blondaski:)

Kamyczka-jak tam ci idzie w pracy i organizacja domu itp?:)

Mnie też wczoraj M wkurzył!Obiecał mi w sobote Poznań zakupy a już wczoraj coś o pracy gadał:/
Nienawidze tych jego obietnic niespełnionych tak jest zawsze.Chyba będe musiała wszystko na allegro zamówić;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766246 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766510 przez maksiumama
ja tylko na chwile wrzucam wam kolejna stronke mojego blazeja ... bo tak mysle im wiecej ludzi nas bedzie czytac tym moze byc wieksza pozniej pomoc do fundacji...
www.facebook.com/pages/Blazejkowe-zycie-...chem/549953041743944

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766557 przez krecik
Hej, u nas pogoda barowa, tylko mnie Bidol z tym redtubem rozbawil, kochana jestem matka i tak jak pisza na fb moja jedyna fantazjA seksualna jest sie wyspac w kazdej mozliwej pozycji

Co do tesciowej to tez bardzo sliski temat u nss

M-m u nas tez te chol.... zeby, choc dzisiaj mi w miare spal, ale za to dzisiaj spal mi w ciagu dnia 15 min:/


Sloneczko nie nawidze przeprowadzek, ale za to ile potem radosci na swoim:)

Kamyczka, nie przemeczaj sie w praca, a jak maly znosi rozstanie z Toba?

Daria faceci to wogole nie rozumiejA potrzeb kobiet

Maksiu super chlokpaki:)

Km, no coz przynajmniej bedzie powod zeby sie pogodziec;)

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766559 przez mama89muminka
Hej

Olga ja wlasnie jestem zazdrosna, a te fotki to juz przsada, foch na calego :angry:

Daria kurteczki nawet fajne, wydaja sie byc cieple, ale wlasnie rozmiaru dobrego nie widzialam, najmniejszy byl na 2-3lata, to chyba 110 z tego co pamietam.

Majowka zdrowiejcie obytroje :kiss: I nie przejmuj sie, ja tez tak ostatnio mialam, tylko ze M jeszcze w szpitalu sie znalazl. Mam nadzieje ze masz ubezpieczenie, zeby chociaz do lekarza sie wybrac?

Sloneczko co u was? U nas tez Miro stoi przy drzwiach jak mu powiem, ale bez butow ani kurtki... Typowy Fin :P

Kamyczka cos ty taka zmeczona? Praca czy Dominik dal ci w kosc? :D

Daners juz 4 razy na obcieciu :ohmy:

KM ty tez przeciwniczka tesciowych? ;)

Bidol to zes sie kochana nabawila chorob :( Zdrowiej szybko i oby z noga nic powaznego nie bylo. Co do facetow tez mi glupio, juz sie z jednym jest to sie ma co sie wzielo, chociaz masz tyle dobrze ze twoj menz jakos wyglada, bo z moim to czasem wstyd sie gdzies pokazac :silly:

Maksiu Blazej jest przecudowny! I moc calusow od ciotki dla Maksa :kiss:

Daria skad ja znam te obietnice... :dry:

Alesta sie babska rozpisaly :) Smigam po kawke i wlaczam skype pogadac z mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl