BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #823181 przez Daria23
AiF - przecież ja cię nie ignoruje dlaczego tak mówisz? Napisałam tak bo Bidol napisała że mi coś znajdzie. Jak ty wstawiłas link to podziękowała ci za niego ale napisałam ci że mi nie wchodzi on. Cenne rady są dla mnie od wszystkich mam nie tylko Bidola także naprawdę nie chciałam żebyś poczuła się zignorowana bardzo cię przepraszam jeśli niecelowo cię uraziłam.
Majówka ma rację tyle razy się na szybko czyta i potem tak wychodzi. Mam nadzieję że się nie gniewasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823199 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823219 przez Daria23
AiF - dobrze że napisałaś bo bym nie mogła zasnąć ja nie lubię się z kimś kłócić bo zaraz to przeżywam dobrze że nie jesteś zła.
Kurcze tylko takie łóżko na piętrze chyba nie jest bezpieczne dla takiego Twójka bo mi chodzi o to że ja bym chciała kupić takie łóżko już na teraz. A tę na piętrze mają jakieś barierki? No i chciałabym żeby tymi mógł sam z niego schodzić i do nas przychodzić już sama nie wiem jakie. Bo chyba chyba w takim pojedynczym nie zmieszcze się z nim żeby go uśpić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823235 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823248 przez Daria23
Wiesz dlaczego bo codziennie jak go usypiam u nas i odkładam do jego pokoju to w nocy wydaje mi się że taki szok przeżywa i potem płacze mocno itp wolałabym go usypiać u niego w pokoju na jego łóżku żeby jakoś bezpieczniej się poczuł w tym pokoju. A jakie to te łóżko z pojemnikiem? Bo nie kojarze jakie to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823293 przez daners
ahhoj :)

Olga zmierzylam mojego z ciekawosci i ma 87 :) wiec Ignas wysoki men bedzie :) :silly:

AiF ale ochrzan sie dostal...coponiktorym hehehe tez sie poczulam... :blink:

moj dziewczyny ma duza nozke ;] mierzylam cm i ma 15cm :) w szoku jestem bo az tak szybko by rosla nozka hmm latem mial 13,5

kombinezon mam na 92 wiec chyba przetrwamy ;] ale moze cos zobacze uzywanego w razie "W"
JUZ NIE WSPOMNE O BUTACH LOL;;]

Daria no naprawde ciekawy przypadek z tego Twojego Tymusia ;] boi sie sam czy woli byc blisko was ale czemu wariuje w nocy

lozko tylko takie widzialasm,a przynajmniej o takim bede myslec niebawem



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823298 przez Olga
Hej dziewczynki.

Dzisiaj miałam latany dzień ha ha :) Do południa spokojnie,wstaliśmy o 10.15 i bawiliśmy się do 14,a jak mały zasnął,to została z nim Olga,a ja z Mariką na zakupy szybkie,bo jutro obie na połowinki lecimy,a ja butów nie miałam i Marika jeszcze baletki na przebranie chciała :) i takie jeszcze duperelki :blink: ale mam stresa przed jutrzejszym dniem :ohmy:

daners,ale to łóżeczko fajne-też kiedyś małemu podobne kupię :blink: Ignaś też ma chyba duża nóżkę-13 cm to on miał w wakacje i z ciekawości jutro mu zmierzę,ale buty zimowe ma rozm 24 :blink: a nóżka dzieciom rośnie skokowo,więc potrafi pół roku stać w miejscu i potem nagle z cm do przodu :lol:

AiF i co znalazłaś trochę śniegu dla Filipka,czy nic :unsure: Szkoda by było,żeby wam minął cały pobyt bez sniegu :( pewnie macie napięty grafik,jeszcze parę dni wam zostało :blink:

daria ja nie pomogę,bo już dawno w dziecięcych mebelkach nie siedziałam.Ja najpierw dla Mariki miałam taki fotel rozkładany i on był razem z meblami,tak fajnie wmontowany,a po przeprowadzce kupiliśmy im dwa pojedyncze łózka,z miejscem na pościel,ale tam mamy pozapychane ciuchami,a pościel zaścielają ładnie i przykrywają kapą.Olga miała 3 latka jak zaczęła spać na takim łóżku,już całkiem sama :blink:

Anna super,że w końcu jeteś :) ale wy macie fajnie z tym Kołobrzegiem :blink: mam tylko nadzieję,że Olga w tym roku dostanie w jakimś letnim terminie do sanatorium,to dłużej sobie posiedzimy tam :blink: i poprosimy zdjęcia chłopaków-bo Mateuszek,to na pewno się zmienił :blink:

majówka mam trzecie dziecko,ale z tego powodu,że ja lubię jak tv jest włączony,to u nas często chodzi,a już na pewno po południu,jak tata jest w domu,bo on to kinomaniak :blink: wiem,że to nie dobrze,ale moje dzieciaczki uwielbiają bajki,Olga do tej pory ogląda,Ignaś już za nią tak samo.Marika jak była mała,to był szał na video,więc jej nagrywałam bajki,ale wiadomo,nie było tego tyle,co teraz.Ignaś budzi się i od razu woła "tratrak",więc bajeczkę z wiatrakiem muszę mu włączyć,on ogląda,ja dosypiam ha ha :lol: Do jedzenia nie ogląda,bo je zawsze w kuchni w krzesełku,ale np.lubi bujać się i wtedy albo bajka,albo jakaś myzyczka z dzieciaczkami w roli głównej musi być :lol: i gratulacje dla Lukaska,pomalutku będzie tak gadał,że będziecie tęsknić,za tymi dniami.kiedy był małomówny ha ha.Oj ja tak ma,codziennie wieczorami ha ha.

bidol co to się zrobiło tej Kamilce-oby tylko samo jej to minęło :( biedna z tymi chorobami :(

Nad dniem babci i dziadka jakoś teraz nie myślę-miała byś antyrama ze zdjęciami wnuków,ale nie wywołałam zdjęć,więc na szybko coś mojej mamie i dziadkowi kupię-tamtym drugim nie zamierzam,bo oni o Ignasiu nie pamiętają,mały nawet ich nie zna :(

Mój synek dzisiaj zasnął sam w łóżeczku( z misiem którego z Mariką nazwał Jaś). Rafał boi się,że mu znów spadnie z łóżka,bo ostatnio tatuś zasypiał szybciej od syna,więc zdecydował,że dzisiaj zasypia w łóżeczku.Nie wiem ile to trwało,bo bałam się wejść,żeby go w razie co nie rozbudzić,ale teraz jak weszłam,to każdy w swoim łóżku,więc było ok. :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823340 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823497 przez Majowka
Daria23 napisał:

Wiesz dlaczego bo codziennie jak go usypiam u nas i odkładam do jego pokoju to w nocy wydaje mi się że taki szok przeżywa i potem płacze mocno itp wolałabym go usypiać u niego w pokoju na jego łóżku żeby jakoś bezpieczniej się poczuł w tym pokoju. A jakie to te łóżko z pojemnikiem? Bo nie kojarze jakie to


Mi sie wydaje ze wystarczy tylko fotel, czy jakies krzeslo w pokoju dziecka. Bo niby powinno sie odkladac do lozeczka I ewentualnie usiasc poczekac, lub wychodzic, wracac, uspokajac I znowu wychodzic, az sie uspokoi I zasnie.....
Taka teoria, ale wiele moich znajomych osiagnelo sukces....
....ja tam nie jestem gotowa na taka strategie....boli mnie ten rozpaczliwy placz....ale jakos sobie radze z odkladaniem do lozeczka...
Lucas sie w nim dobrze czuje I czesto woli byc odlozony niz mi lezec w ramionach...W srodku nocy oczywiscie, nie przy usypianiu.
Ostatnie dwie noce, wybudza sie krzyczac, jakby mial koszmary...ide do niego, wystarczy tylko pogaskac I wracam.
Po wypitym mleku, nawet rozbudzony, odkladam do lozeczka I wychodze....tylko tak srednio 5 razy chodze w nocy....

AiF, U mnie inna sytuacja niz u Darii, Bo Lucas spi, tylko nagle budzi sie z placzem, ale szybciutko zasypia znowu. Idzie spac pozno. A z drzemek go wybudzam, wiec nie czuje Ze nie jest zmeczony....cos innego jest na rzeczy....nie wiem co....

Nie wiem jak z tym u Was, ale u nas zmiana pieluchy to mega zadanie. Czasami idziemy dwoje :laugh:
Tak sie wierci, wykreca...jejku! Kiedy mu to minie!!!

Wasze dzieciaczki spia z poduszka w nocy????? Ja sie tak zastanawiam czy moze to pomoc w nocy....Bo Lucas caly czas na plasko, przykryty kocem, ale I tak rzadko, Bo nie lubi byc przykrywany :dry:

Olga, dzieki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823519 przez Olga
Hej.

Ja już po fryzjerze-obcięłam się na krótko ha ha :) jak za czasów szkoły średniej :)

AiF idę z Mariką jako opiekunka :) Marika ma taką klasę,że mamuśki nie chciały się zgodzić,żeby dzieciaki szły z osobami towarzyszącymi.Ja,jeszcze jedna mama i jeden tata na wywiadówce głosowaliśmy,za osobami towarzyszącymi :) a że są jeszcze 4 klasy,to jednak większość chciała tak jak ja :lol: jak przyszło co do czego,to nie było chętnych rodziców do pilnowania dzieci,więc rada nie rada,zgłosiłam się,bo tylko czekałam,jak co niektóre matki się odezwą,że miech idą Ci,co chcieli z osobami :blink: więc tak wyszło,że będę się bawić,a od nas z klasy idzie jeszcze jeden tatuś i to jest mój gin który mi prowadził ciążę z Ignasiem :lol: mam nadzieję,że będzie fajnie :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823596 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823692 przez daners
hej mamuski ;]

AiF to czekamy na fotki ;] ale tak to jest z dziecmi nieusiedza....a Twoj Fifek to juz wogole :silly:
co do lozka pokazalam jakie mi wyskoczylo;] wiec niewiem czy to moj typ ;] hahahaha

Olga czekam na fotosy Fryzurki i podczas zabawy ;]

Bylam w tesco i kupilam sniegowce z wyprzedazy Olga numer 23 ;] palec mi wchodzi wiec chyba wystarcza co sadzicie czy jednak 24 a tam juz wejda dwa hmmmm to chyba juz za duzo co? bo przecA nie bede zas nowych kupowac :):):):)

Majowka my od ho ho spimy z podusia;] jakos mi szkoda bylo go ze lezy tak na plasko .

Kmykowa a ty gdzie hmmmm pewnie wińsko sączysz hmmm :):):):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823727 przez bidol
No i mam wyrzuty sumiena bo to przeze mnie sie tak porobilo. Bo ja mialam Dari znalezc te lozeczka i calkowicie czasu nie mialam :(

Af - wiesz no tak bywa. Ja kiedys podobnie reagowlam ale juz mi przeszlo.
Np z ostatnich dni napisalam ze wielce prawdopodobne ze Kama bedzie miala zabieg pod narkoza i tylko Dari i Olga to zauwazyly ;)
Spoko nie mam do nikogo żalu - no tak bywa ze gdzies sie pominie :p ha ha :)
Co do sesji to mam nadzieje i licze na to ze nas zasypiesz zdjeciamo i to nie tylko Filipka ale i Waszymo bo baaaardzo ciekawa jestem jak wygladasz :) :) :) :)

Daria - bardzo Cie przepraszam ale calkiem nie mialam kiedy :( wybacz mi ;) a wlasnie ja mam na mysli takie jal wstawialy AF i Daners :) z wysuwanym materacem :) jak dla mnie super rozwiazanie bo za jakis czas to moze byc super schowek na zabawki :) a barierke zawsze mozna dokupic :)
Co do usypiania to ja jestem bardzo konsekwentna :) zaczela bym od drzemki dziennej i kladla go w lozeczku i wychodzila. Moze plakac i godzinie. Na mnie to nie robi wrażenia :) predzej czy pozniej sie nauczy :) musi widziec ze sie nie ugniesz.
Wiem zolza jestem ale jak tylko widze ze Kama chce mi wejsc na glowe robie wszystko aby jej okazac ze to jej sie nie uda. Najmniejsze potkniecie i zaczyna sie wyczuwanie drugiej osoby i wchodzenie na glowe :(

Majowka - podziwiam Cie ! Masz tyle wyrozumialosci :) co do poduszek to mu od malego :( Kama czesto chorowala i katar ja blokowal i musiala miec poduszke :)

Olga - no koniecznie fota !!!!!obiecaj !!!! Ignas strasznie duzy jest !!!! Mamy kombinezon tej samej firmy i ten sam rozmiar i jest na Kame o wiele za duzy :(
Udanwj zabawy. Pilnuj mlodziez bo bedziesz za mame chrzestna chodzic :p

Daria - a pamietasz jak mi sie kiedys wydawało ze Ty mnie nie lubisz a Tobie ze ja ciebie :) hahahahaha :)

Km- hmm to ty czy Af pidalas?? 5 to jest 21 a nie 22 chyba ;)
Ale macie imprezek i Kacperel tez duzy bardzo jest :)
Co do nocnikowania to slyszalam gdzies ze czesto bywa tak ze dzieci zaraz po 2 roku zycia same wolaja :) pomaga tez jak dziecko widzi jak sie samemu robi na sedes :) ochydne.- wiem - alw dziala :)

Daners - ze ile ma tej stopy???? O boze to Kama 21 dopiero nosi !! Tez fuze chlop Ci rosnie :) hahaha:) ja mysle.ze zimy juz bardzo nie bedzie. Juz prawie luty i w marcu juz moze bedzie wiosennie :)

My bylismy u tesciow na imieninach - henia :) Kama dala do wiwatu ;) ale bylo ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823780 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823863 przez Olga
Hej dziewczyny.

Ledwo żywa,ale jestem :) ów prawie bez przerw,na nogi chodzić nie mogę ha ha :lol: Było super,od lat tak się nie bawiłam-młodzież zachowała się świetnie,z małymi wyjątkami ( były trzy pary,które dużo nie brakowało,a by sex na sali uprawiali ha ha,ale panienki gorsze są od chłopaków-naprawdę ). Nikt się nie popił tak,żeby trzeba było interweniować,ale butelki było słychać pod stołami ha ha.Odbyła się na sali też jedna 18-nastka :blink: Zespół bardzo fajny,młodzi ludzie,ale grali bosko :lol: Już się piszę na studniówkę,jeżeli się załapię,to mogę iść z zamkniętymi oczyma :blink: Zdjęcia będą ,bo fotograf latał z aparatem i film też,ja nawet nie brałam swojego :blink: Teraz się obżeram plackami,bo tyle przywieźliśmy,a tam oczywiście zjadłam tylko dwa kawałki :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl