BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 4 miesiąc temu #822479 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822565 przez Anna77
Ufff udało mi się za czwartym razem!

Hej Dziewczyny, obiecałam sobie i nie tylko Bidol :blink: , że się odezwę. Nie będę ściemniać, że czytałam, bo nie czytałam, do czego się przyznaję :( I nie nadrobię, bo ostatnio czytałam na stronie 2176 :ohmy: :ohmy: :ohmy: Wiem tyle, co widzę na fb, więc niewiele niestety.

U nas wszystko w porządku. Do pracy jeszcze nie wróciłam, choć się zastanawiam cały czas. B póki co pracuje, tam gdzie pracował choć szuka czegoś innego.

Mati jest coraz fajniejszym chłopcem, fajnie zaczyna mówić, tak "dzieciowo". W sumie nie wiem, co mam pisać, więc pytajcie jakby co. Dokładnie na wigilię, pod choinkę Gwiazdor (bo w P-niu jest Gwiazdor właśnie) przyniósł nam kotka. Pięknego, małego rudzielca. Mama jest Main Coon'em, tata dachowcem, więc może być bardzo dużym kotem, ale zobaczymy. Od wakacji myślałam o kocie już tak bardzo poważnie, ale mój B po raz kolejny sprawił mi niespodziankę i wśród prezentów, był też ten miauczący :) Jest bardzo przytulaśnym i towarzyskim kotkiem.

W miniony piątek wzięłam Kubę, Mateuszka i Tiger'a (tak chłopaki nazwały kota) i leniuchujemy w Kołobrzegu. Pojutrze wracamy do domku. Zimy tu nie widać.

Tak więc w każdym razie jestem i przepraszam, za moją nieobecność i to, że nie piszę nic konkretnie do każdej z Was, Mamuśki, ale może mi się uda troszkę uaktywnić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822627 przez daners
doberek ;]

dziewczyny oby jak Bidol mowi zima na tydzien przyszla ;P to wytrwam a jak nie to eeeech bedzie trza kupic nowy/inny.Choc nie usmiecha mi sie lazenie i szukanie a teraz wypzedarze wiec pewnie zaraz znikna i beda sie przygotowywac juz na wiosne hahahaa

AiF my tez nie ogoladam tv,wogole jedynie jak Fifek zasnie to cos puszcze a tak to seryjnie niewiem co sie na swiecie dzieje ;/ ale wole sie pobawic niz patrzec w pudelko ;]
aczkolwiek dzis puscilam muze na tv to Filut stal jak wryty i patrzal haha

oby niebyl jak z buszy jak zobaczy u znajomych wlaczony tv :silly:


Bidfol szykuj kasiurke za zebiorsa i Gratki ze masz takia zdolniache i juz "doroslaego" malwego meżczzyne ;]

Majowka niezle plany porodu wyszykowany.... lubiesz miec wszystko zaplanowane czy spontany tez wchodze w gre :)


Olga Ignas no wysokiego wygl i fakt,ma juz sporo cm ;] jutro zmierze mojego bo tez ciekawa jestem ;]

Anna zazdroszcze tych wypadów nad morze :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822632 przez bidol
Doberek

M89M - ale Miro jest slodki :) na lobuza wyglada bardzo :) hahahaha. No to masz dobrze z mezulkiem ;)

Majowka - Ty kobito to chyba po zarzadzaniu jesteś ;) hahaha. Wszystko tak sprawnie ukladasz. Jestem pelna podziwu :)

Olga - Ignas super wyglada :) a sanki bombowe :)

Daria - Kama nie wiem ile mierzy ale rowno 12 lg wazy :) a łóżek jutro Ci poszukam :)

Anna - no nareszcie :) no to rodzinka Wam sie powiekszyla :) urlopujcie ile sie da i jutro sie masz zameldowac u Nas :)

AF - a to juz wyjezdzacie?? Mojego brata dzieci super na nartach jezdza :) jak mialy -Adik 5 a Daria 3 lata :)

My bylismy dzis u laryngologa na kontroli i nie jest ciekawie :( niby zapalenie uszu przeczlo ale w uszkach sa ropnie :( jesli to sie nie rozpusci do 2 miesiecy ro zabieg pod narkoza :(

Daners - no a na allegro albo na tablicy nie ma ??

Kama dzis nawet grzeczna :) a wczoraj byla jak aniol w porownaniu do ostatnich dni :)
Nauczyla sie nowych slow :)
Pose -prosze
Kukuje - dziekuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822645 przez daners
Bidol narazie nie suzkam jak cus to na szybciora :D

co tam ogladasz fajnego ;-p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822648 przez bidol
Daners - szperam na allegro i rodzinke.pl ogladalam :)

Szczypipr powiadasz :) Kamie pewnie na przyszly rok wystarczy kombinezon :)
A i nauczyla sie przykrywac kolderka w lozeczku :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822651 przez daners
Bidol Ty to masz zdolna ta Kamke ;]

moj polaczyl sobie wyrazy i mowi nima ;] z takim szokiem w oczach hahhaa



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822674 przez Majowka
No wlasnie, z ta Tv to nieciekawie. Ja odkad mam cyfre plus w domu od rana mam tvn wlaczony.... Tak z tesknoty.... No a Lucas czasem zerknie. No I mini mini mu czasami wlaczam, lubi rybke, Marte psa co mowi, I ta bajke o czarach z tym chlopcem, nie wiem jak to sie nazywa....
Ale najbardziej lubi Ruca taka portugalska, do posilkow mu puszczam, wiem juz w jakich momentach sie smieje I na jakich placze, Bo tak tez sie zdarza :ohmy: ....no trudno...beznadziejna jestem....zero doswiadczenia, wiedzy w temacie to I bledy takowe sie popelnia.....
I co, tak nagle mam przestac ogladac?...

A porod, hehe, chyba zbyt szczegolowo opisalam :laugh:
Bo zadnych wiekszych planow, oprocz opieki nad Lucasem tam nie ma, tylko bazuje w opisie na dswiadczeniach z poprzedniego porodu....

Anna, fajnie ze jestes!!!!

Bidol, Kamilka mnie zadziwia inteligencja! Super!!!!!! Gratuluje!

Daners, ogolnie lubie miec plan, a co do porodu to chyba niespodzianki nie mile widziane, wiec nie ma co porownywac ....
Niespodzianka mojego pierwszego porodu byly kleszcze, to dziekuje za takie niespodzianki :dry:

A wiecie ze I u nas jest jakis progres! Lucas jak go sie o cos pytam, czy chce jesc, etc. to wydaje z siebie taki odglos, cos na ksztalt portugalskiego "sim" I twierdzaco potakuje glowa! :laugh: od dwoch dni!
Po takiej pani powtarza niektore wyrazy, ale bardzo niewyraznie, tylko intonacyjnie... tez portugalskie
No I jakis taki kumaty sie zrobil bardziej, ale jeszcze trudno mi to okreslic! Fajnie!!!!! Bardzo sie cieszymyz tych malutkich postepow!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822709 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822964 przez Daria23
Hej Kochane melduje się i ja:-)
U nas znowu noc średnia mały od samego wieczora spał z nami bo było po 22 a on nie miał zamiaru iść spać więc wzięliśmy go do siebie. Obudził się o 2 i tak zaczął płakać nie chciał smoczka i się szarpał dziwnie. AAle potem zasnął i spał prawie do 8. Nie wiem już o co chodzi

Bidol-oj to nie ciekawie oby zeszła ta rropka bo narkoza to już poważnie brzmi.
Będę wdzięczna za łóżko naprawdę bo twoje rady są dla mnie cenne:-):-)

Majówka -powiem szczerze że u nas też non stop ogląda tv ale czemu to miałby być powód do naszych nie przespanych nocy?

Anna-super że jesteś:-)jak tam u was? Jak się Mati ma? Uczysz go już nocnika?

Co tam przygotowałyście na dzień babci i dziadka? My zamówiliśmy kubki ze zdjęciem Tymka dzisiaj właśnie przyszły ale jakoś nie jestem zadowolona myślałam że lepiej to wyjdzie

U nas dzisiaj też jakaś taka szarowa mi się caly dzień spać chce.
Nic mykam pychcić obiad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822998 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823025 przez Majowka
AiF, nie przejmuj sie ignorowaniem, Bo to czasami przez brak czasu czegos sie nie doczyta, etc. zobacz ile tu kwestii, tematow, ...ja nie jestem w stanie na wszystko odpowiedziec niestety... :(

Lucas nosi 23, jak to sie ma do twojej rozmiarowki?

Daria, moze tv powoduje koszmary, etc...nie wiem, ja wszystkiego sie teraz doszukuje, to tv, to za duzo je na kolacje, sznurek przy smoczku, brak poduszki w lozeczku, za ciepla pizama, za zimno w pokoju....caly czas sie zastanawiamy co powoduje te pobudki w nocy :(

Tez sie zastanawiam nad dniem babci I dziadka....

AiF, odnosnie Tv, to faktycznie, powinno byc jak mowisz, gorzej z praktyka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823036 przez km
hej dziewczyny, ja mam dzisiaj wolne chłopaki poszli spać, więc mam chwile dla siebie, tylko że mycie łazienki mnie czeka :angry:

AiF mój z ubrań to nosi 18-24 m, albo 86-92 a butów to 21, chociaż ciapy po domu mamy 22 z clarksa i ciągle mus padają, zła jestem na tego faceta co mu mierzył stópke :angry: bo do szału mnie one doprowadzają, non stop mu poprawiam.

majówka u nas przeważnie tv jest na tygodniu wyłączony bo i tak nei ma czasu przy kacprze coś obejrzeć, dopiero w sobote i niedziele jak juz jesteśmy oboje w domu to wtedy włączamy , ale kacpra żadne bajki nie interesują, woli piosenki ale tylko takie w których dzieci są na teledysku , teraz króluje majka jeżowska, fasolki, antkowiak :)

Daria a może za ciepło u was jest w nocy, już sama nie wiem. My jak spaliśmy u mojej siorki to kacper non stop się budził, płakał nie mógł zasnąć, a to dlatego że u niej jest z 22 stopnie :ohmy: kacper nie przyzwyczajony do takich temp. bo u nas jest zawsze 19 stopni,rano zawsze otwieram wszystkie okna na górze, więc jak ma drzemke to jest około 17 stopni, dzisiaj mąż się aż wydarł na mnie bo było 15 stopni Ja tam uwielbiam jak jest tak chłodno po wietrzeniu :lol: .

Chłopaki wstaną to jedziemy na zakupy, jutro idziemy na mojej siorki córki urodziny, a w niedziele do znajomych co mają synka w podobnym wieku, zobaczymy jak się będą bawić.

Za dwa tygodnie mamy kolejne urodzinki u 4latka,a ja w ta samą sobote mam coroczną imprezę z pracy , taka bez osób towarzyszących, z wyżerką :lol: no i nie wiem co wybrać.

Miłego dnia, zabieram się za porządki

A bo bym zapomniała

bidol-gratulacje dla Kamilki, mądra dziewczynka, może w końcu i ja namówie męża żeby zniósł nocnik ze strychu, a nóż się tym razem kacprowi spodoba. :)

olga- super zdjęcia, aż zazdroszczę wam tego śniegu, mógłby i u nas spaść na kilka dni, to by się kacper zdziwił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823138 przez AniaiFilip

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823139 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl