BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821975 przez Olga
Hejka

Miałam dzisiaj gościa,koleżanka z córką przyszła,więc trochę posiedziała :) Później kąpanie,mleko itp,dopiero o 21.30 poszedł się mały położyć i nie wiem,czy już śpi,czy czasem nie tak jak wczoraj,że tata śpi,a Ignaś o 22 sobie tv ogląda :lol:

Daria to,że tu teraz takie pustki,to się musisz przyzwyczaić-szału nie ma ostatnio :( Tymi super ma kombinezonik-u nas też tyle śniegu :lol:

majówka między moim bratem i siostrą jest taka sama różnica wieku-równe 1,5 roku,a rocznikiem tylko rok :lol: jakoś rodzice przeżyli i o dziwo postarali sie jeszcze o mnie,więc chyba tragedii nie było ha ha :lol:

To dla mam bez fb :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822001 przez daners
hejos ;]

ale Wam fajnie Daria Olga sniezek ;] jak dzieci i ich reakcja hmm

a co do Zazdrosci to ja uwqzam że jednak Majowka Lucasek pokaze swoja... nie zebym tego życzyla ale wydaje mi sie ze jednak zauwazy ze mama juz niejest tylko jego ;p i pewnie sie nie spodoba ten fakt ;] ale podobno t normalna reakcja ;];];]

rany ja kupilam kombinezon i wczraj y nas tyci zimniej bylo wiec mu ubralam iiii rany ledwo ledwo taki na styk juz ma ;/ a tu zimy jeszcze niema hehehe



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822018 przez Olga
daners ja kombinezon kupiłam 1 października i jak doszedł i małemu przymierzyłam,to trochę zwątpiłam,bo mu na tyłeczku lekko wisiał-tak śmiesznie wyglądał,jak by narobił ha ha,ale teraz przeleżał 2 mies i jak dzisiaj założyłam,to jest super.Już mu nie wisi na pupci i akurat do końca zimy będzie dobry :) Trafiła w dziesiątkę z rozmiarem :lol:

Co do reakcji na śnieg,to Ignaś chyba był zdziwiony bardziej,że tak biało było,bo śnieg jako taki go nie interesował,nie dotykał nawet za bardzo,ale w szoku był,jak zobaczył,ze plac zabaw mu zasypało ha ha.Jeszcze wczoraj bawił się na placu,a dzisiaj wszędzie biało :lol: :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822019 przez bidol
Ok zabki moje slodkie - jestem :)

M89M - tak mamy ten sam typ dzieci :)
Ale fajny ten twój luby :) ma facet fantazję :) hahaha udanego urlopu w pl

Daria - ja tez tak jak AF podchodze to kanapy. One takie mało wygodne sa.
Zdjecie superowe :) ale Tymek ma radoche :) sliczniutki jest :)

Olga - ale kupa sniegu :) super Ignas w tym kombinezonie wyglada :) czysta mama :)

Majowka - ja mysle ze ni unilnionw beda spiecie i bedzie zazdrosc. Bo to ludzka sprawa. A kto z nas nie jest zazdrosny ;) ale widze ze ty masz anielska cierpliwość i Super podejście do dzieci wiec dacie rade :)

Daners -modl sie zeby śnieg na tydzien tylko spadł :p

KM- ciut mniej pocieszylas :) że inni maja Tak samo :( miejmy nadzieje ze wyrosna
Zapomnialam Ci ozazdraszczac tej Madery
Brat byl rok temu. Super bylo :)

A u Nas - uwaga !!!!
Kama byla caly dzien grzeczna i to bardzo

SlicZnie wola si i pupe :) juz nie pamietam kiwdy pampersa brudnego widzialam :)
No a Sebciowi dzis pierwszy ząb zaczął sie ruszać :) ale sie cieszy :) jeju jest juz taki duży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822029 przez Majowka
Bidol, wspominajac o zazdrosci, nie mialam na mysli tej "ludzkiej" tylko ta "dziecieca" o czas mamy lub taty.... :laugh:
Wiadomo, ze ta "ludzka" bedzie, jesli np. Lucas bedzie lepiej plywal od brata, etc ale nie o to chodzilo...
Ja tam nigdy nie bylam zazdrosna o bata, ani on o mnie, wiec albo to kwestia roznych plci, albo wychowania...
Ta zazdrosc "dziecieca" moze I bedzie, ciekawa jestem.... Nigdy tego nie widzialam. Bede Was informowac o reakcjach Lucasa! Sama jestem ciekawa!

Olga, super fotka, piekna zima! I piekny kombinezon! Slicznie Ignas wyglada!
Ale Musial miec mine jak snieg zobaczyl!

AiF, udalo! Kupilam wiecej "ubranek" tym razem niz "bielizny"(body, pajace) na 1miesiac, czyli na 50-54cm.
Z Lucaskiem na ten okres mialam tylko pajace I body, a duzo ciuszkowych na 3m....no I bez sensu, Bo mimo, Ze Lucas duzy, to I tak te na 3m nosil po skonczeniu 3m....teraz rozmiar 3m odpuscilam sobie, kupie juz cos z nowych wiosennych kolekcji.

A Antonio, oczywiscie, z tydzien pewnie wezmie urlopu, zobaczymy, on my dosc elastyczna sytuacje z godzinami w pracy. Dzis np. Oboje usnelismy po 5h, ja sie obudzilam po 9h, Antonio I Lucas po 10h...oczywiscie zanim sie wyszykowal do pracy, to juz bylo po 11h, a na 13h juz byl po nas Bo na lotnisko jechalismy ...no I obiad z tesciami trwal do poznego popoludnia, nie jest zle!

A Sam porod, to tak mamy zaplanowany na razie: Antonio idzie Ze mna rano do szpitala jak juz sa te pierwsze skurcze po nocnej tabletce. W tym czasie z Lucasem jest w domu moja mama. Do rozwiniecia akcji sa w domku, nastepnie przy rozwarciu okolo 7-8 tesciowie jada po moja mame I Lukcia (szpital jest bliziutko) zeby byli na powitanie nowego czlonka rodziny wszyscy obecni! Antonio jest Ze mna przy porodzie I zanosi dzecie (przedstawia) czlonkom rodziny jak mnie zszywaja hahaha, nastepnie Lucas I Antonio jada do domku, beda w trojke, wraz z tesciowa (mama Antonio) a Ze mna przez caly czas bedzie w szpitalu moja mama, spala obok tak jak kiedys Antonio przy Lucasku (niezbedny byl Bo nam sie dziecko co chwile dusilo). Mam nadzieje, ze tylko 2dni I wszyscy razem do domku! :)
Zobaczymy ile z tego sie sprawdzi.

Bidol, gratuluje Ci postepow Kamilki w nocnikowaniu no I tego zabka Sebusia! Super!

Daners, na pewno wystarczy ten kombinezon! Az tak szybko nie rosna! Lucas jeszcze do tej pory nosi spodnie, ktore nosil jak mial 6m!!!!!! Troche przykrotkie ale fajne, dopasowane! Ja ogolnie nie lubie za duzych ciuszkow....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822070 przez Daria23
Hejo witam się po kolejnej kiepskiej nocy:-( Ja już wymiekam! Co temu mojemu dziecku się przedstawiło to nie wiem. Codziennie się budzi 4-5 i on jest wyspany:-( nawet mleko go nie muli a chodzi spać o 22 więc nie za wcześnie. Dzisiaj od przed 5 do 6 gadał skakał wkońcu marudził i zasnął a obudził się o 8 masakra

Bidol--to jakie proponujesz łóżko? Bo chciałabym go usypiać śpiąc z nim na nim

Daners -ja mam to samo z kombinezonem na styk jest a kjak go kupywałam to był taki mu duży oby zima nie trwała za długo:-):-)
Reakcja Tymka na śnieg-5 minut stał nieruchomo:-)widać było że nie wie co jest grane:-)a po śniegu chodził jak po szkle hi hi tak pomału i tak ostrożnie:-)a potem jak wsiadł w sanki to już nie chciał z nich wyjść:-)

Majówka -woow widzę że plan już macie doskonale dopracowany:-)tego wam wzazdroszczę że u was nie ma nieświadomych tylko z góry wiesz kiedy i co człowiek nie musi się martwić potem szczegółami .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822076 przez Daria23
Olga- Ignaś boski fajnie wyglada z tym czerwonym noskiem słodko:-):-):-)już widze jego zdziwienie- gdzieś tu byla moja piaskownica:-):-):-)
A powiedz mi ile Ignaś mierzy i waży? WWydaje się taki fajny chłopak duży i się zastanawiam czy są równi z Tymkiem czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822089 przez mama89muminka
AF o historii z rejsu zapomnialam :silly: Ogolnie to Miro mial duzo frajdy, prawie caly rejs przesiedzielismy w pokoju zabaw, bylo duzo konkursow dla dzieciakow, ale takich starszych ok. 4-6 lat, a Miro i tak wygral cukierki w jednym :) tanczyl z dzieciakami, wpadal na nie, a inne dzieci sie tylko na niego patrzyly spod byka, bo ten mial radoche. Fotki zaraz wrzuce.

Daners szykuj kase na drugi kombinezon :D

Olga a nie mowilam, ze snieg do was wioze :D Miro uwielbia sie w sniegu tarzac, a jak sypalo to wystawial jezyk. I przez to zimno mu wyskoczylo na wardze :dry:

Bidol no fajny moj luby, aparat mi kupil na zlosc, bo mu mowilam ze nie mam ani czasu ani ochoty sie w to bawic ;) Gratki dla Kamci, szybko sie nauczyla nie robic do pieluchy :) A do Sebcia przyjdzie wrozka zebuszka czy zakopie gdzies zeba w skrzynce ze skarbami? :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822104 przez Majowka
M89m, sliczny Mironek! Fajne fotki!

Olga, napisz jak Ignas wagowo i wzrostem, tez jestem ciekawa!

Daria, a ile Tymus spi w dzien?
U nas dzis super nocka. Budzil sie kilka razy, cztery chyba, wszystko to na smoka i raz na mleko, ale caly czas spal w lozeczku, wiec rewelacja. Nie wiem czemu zawdzieczam taka nocke. Wczoraj go pozniej polozylam spac na drzemke i z niej go obudzilam zeby za dlugo nie spal... Moze to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822137 przez Daria23
M89M -Mironek jaki fajniutki:-)tę zdjęcie w kulkach poprostu boskie:-):-):-)

Majówka-Tymi śpi raz dziennie po godzinie czasem nawet dwie prześpi różnie to bywa no a spać chodzi między 22-23 więc nie wiem dlaczego od 4dni takie numery robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822146 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822243 przez Olga
Hej dziewczyny.My dzisiaj oboje pospaliśmy do 9.30 :lol:

Ignaś waży 13kg i mierzony cm przy ścianie ma 91 cm,nie mierzę go już tak na leżąco jak w szpitalu kiedyś,bo na rocznym bilansie wyszło im więcej niż teraz ha ha :lol:

U nas zimy ciąg dalszy,dzisiaj byliśmy na saneczkach :blink:
Miro jest fajniutki i bardzo duży :blink:

bidolek gratulację dla Sebka-no to mama prezent od zębuszki szykuj,nie masz wyjścia :lol: i dla Kamki specjalne gratulację,to już super sukces dla takiej małej złośnicy :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822251 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822269 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822465 przez Majowka
Ja dzis piore ubranka :)

Lucas teraz na spacerze z dziadkami, wiec biore sie za kolacje. Dzis robie chilli :)

Olga, no to Ignas waga podobnie, ale duzo wyzszy od Lucasa. U nas pewnie juz okolo 85cm.

Super sanki I zabawa!!!!

Daria, no nie wiem tez, niby 2h w tym wieku to nie jest duzo na spanie w ciagu dnia, ale ja juz na dluzej nie pozwalam I budze go. Dzis tez budzilam..... Moze za duzo tv oglada? Dzis sie wlasnie nad tym zastanawialam...u nas tv caly dzien wlaczony, moze krzywde robie dziecku...sama nie wiem.... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl