BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #823891 przez bidol
Hej dziewczynki

Jak myslicie????.....????
No zgadlyscie. Kamila chora :(
Cala noc nie spalismy. Plakala, kręciło sie . Masakra :( a dzis katar z nosa jak z kranu sie leje za uszy sie lapie i ma chrype. Poczekamy do wieczora i zobaczymy co dalej :(

Af- ale je nie mam żalu sama czeato zapominam napisac.
Szkoda za sesja srednio udana. Moze przynajmniej kilka zdjec ale slicznych bedzie :)

Olga - no wlasnie. Co sie dzieje z tymi dziewczynami ??? :o szok. Ale super ze udana ipreza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823922 przez Daria23
Hej mamki witam się w niedzielę. właśnie jestem w drodze do moich rodziców-a że mamy kawałek drogi to sobie tu zaglądam:-)jedziemy na dzień babci bo we wtorek nie pasuje nam tam jechać.
U nas noc ładna Tymi przespal całą z nami.

Bidol- nie przepraszaj co ty ja wiem jak jest każdy zagoniony a ty jeszcze masz chore dziecko-biedna Kama:-(:-( oby ja jak najszybciej puściło!!!! UCałuj ja ode mnie:-*:-*:-*:-*
Co do naszych dziwnych myśli z przeszłości to rzeczywiście teraz kupa śmiechu z tego. Przecież ja cię tak lubię taka fajna z ciebie lipcoweczka:-):-):-)
Łożeczko już mam mniej więcej opatrzone ale pochodzę jeszcze po sklepach trochę podotykac:-):-):-)
Chyba masz rację odnośnie spania Tymka muszę spróbować w dzień go do łóżeczka przyzwyczaić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823926 przez Daria23
Daners -te łóżko fajne choć ja będę szukać bardziej takiego klasycznego chciałabym takie nie typowo dziecinne z obrazkami itp ale zobaczymy co to wyjdzie:-)
Co do stopki mnie to nie zdziwiło bo Tymi też nosi butki z wkładką 15:-)ciekawe na ilu się skonczy kiedyś pewnie jakieś 45 będą nosić:-):-):-)

Olga- gratki dla Ignasia sam zasnął w łożeczku pełen szacun:-):-)oj dorasta ci chłopak:-)
Super że imprezka się udała! Należało ci się taka odskocznia

AiF -te łóżka na piętrze super sprawa jednak dla Tymka lepsze będzie takie na dole. Wiem już że chce wymiar 160/80 bądź 180/90 takie już większe żeby miał na dłużej.
Szkoda że sesja z mamusią się nie udała ale napewno Filipek ma jakieś fajne ujęcie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823927 przez Daria23
Majówka -oj u nas też różnie bywa ze zmiana pieluchy czasem jest ok a czasem tak się kręci Tymi chyba też przestaje to lubić:-)
Co do poduchy Tymi zawsze miał taka płaska ale teraz zaczął już spać na normalnej dorosłej:-)

Nic mykam miłej niedzieli:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824126 przez Misiowa
Cześć dziewczyny!
Ależ jestem beznadziejna w tym pisaniu. Czytam was ale nigdy nie zdążę odpisać. Zaczynam i nagle coś mi przerywa i wszystko się kasuje. Masakra:)
Bardzo wam dziękuje za wszystkie komplementy:) Bardzo nam było miło:))
U nas zima więc sanki w końcu poszły w ruch:) Ale była zabawa:)

Olga ale super zdjęcie Ignasia w zimowej oprawie:)) Jak mu się podoba w saneczkach?
Zjeżdżaliście z górki? Hania była zachwycona zarówno jazdą w sankach jak i zjeżdżaniem z górki z mamusią:)
Ale super że się impreza udała!

Majówka
ale mnie zszokowałaś tym planem :D fajnie, że będziesz miała mamę do pomocy w szpitalu.
Życzę Ci żeby plan się spełnił :)
Co do telewizji to ja staram się jak najmniej TV włączać przy Hani. Czasem włączę jej bajeczkę bo bardzo lubi. Ale wolę jej włączyć muzykę żeby potańczyła. Ja akurat nie jestem zwolenniczką włączonego telewizora przy maluchach. Ale wiadomo, że każdy czasem ma ochotę coś obejrzeć:)

M89M ślicznego masz synusia:)

Daria
biedna jesteś z tymi pobudkami :( u nas pobudki nocne skończyły się jak zaczęłam kłaść Hanię w śpiworku. Strasznie się rozkopywała i musiało być jej poprstu zimno. Niestety też potrafi się obudzić koło 6 i być gotową do zabawy ale to zdarza się bardzo rzadko. Może spróbuj ominąć drzemkę dzienną i kłaść go wcześniej. Koło 19-20. Ja tak kładę Hanie i wcale nie wstaje przez to wcześnie. A my z mężem mamy dla siebie cały wieczór. Uwielbiam spędzać czas z Haniulą ale te wieczory pozwalają mi się "zresetować" ;)
Co do TV to myślę że powinnaś spróbować zrobić zupełną przerwę od niego bo to może być powód.
Poczytaj sobie:
natemat.pl/40249,wylacz-dziecku-telewizo...aja-jak-sie-ochronic

Bidol mam nadzieję że jednak unikniecie zabiegu. Biedna Kamilka...ciągle coś się jej czepia :( Oby to się nie rozwinęło. Ucałuj ją mocno :kiss:

AiF a może spróbuj Filipkowi wodę podawać w nocy zamiast mleka? Ja tak Hanię bardzo szybko oduczyłam pić mleczko w nocy. A co do ściągania pieluchy to niezły z niego aparat:)) Zdjęcia z sesji na pewno wyjdą super:) Czekam z niecierpliwością na rezultaty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824139 przez Misiowa
Dziewczyny patrzcie jakie fajne ciasteczka znalazłam:
www.mojegotowanie.pl/przepisy/dla_dzieck...che_ciasteczka_misie

jutro się za nie zabieram:)) Mam nadzieję, że mi wyjdą bo niestety talentu artystycznego brak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824169 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

My dzis szalelismy w ikea, szukalismy lozeczka, Mebla na ciuszki, a kupilismy kilka zabawek Lucaskowi, lampy, pierdoly jednym slowem, wiec musimy wrocic po konkrety.
Po poludniu wydalam mase kasy w aptece. Mam juz wszystko w domu dla noworodka, oprocz odciagacza do mleka.... Jeszcze to! Z Lucasem mialam pozyczony I bardzo sie przydal, wiec chcac nie chcac musze kupic teraz :(

Nocka u nas rewelacyjna! Tylko jedno stekniecie I poszlam wlozyc smoka I reszta pieknie spal do rana :) nie wiem, ale to chyba przez zmeczenie sobotnim dniem, Bo do poludnia biegal po ogrodzie 2godz, a pozniej szalal w centrum handlowym, wiec wymeczylsmy go niezmiernie. Dzis to samo, wiec zobaczymy czy strategia sie sprawdzi :)

AiF, no to Tymus sie budzi na zabawe w nocy. U nas jest placz, sofa w salonie lub krzeslo do karmienia w kuchni....mowy nie ma o lozku w sypialni, nie chce nigdy sie polozyc miedzy nami I dobrze Bo waskie jest wiec I tak bysmy sie nie wyspali....

A co do zdjec! Rozumiem Cie Bo Lucas wogole nie ustawialny, jak nie uchwyce w jakiejs sekundzie jego spojrzenia, to mam tylko plecy :laugh:
Szkoda, ale coz zrobic....ciezko dzieciaczki fotografowac.
Choc fakt, znam takie co sie szczerza do zdjecia, ale to dziewczynka akurat, wiec moze to po prostu kwestia charakteru....mi sie wydaje, Ze chlopaki ogolnie nie lubia zdjec...
Pokaz nam kilka! Na pewno bedzie cos fajnego! Wkoncu to profesjonalna sesja!

Bidol, ojejku! Znowu?!?!?! Bidulka! Duzo zdrowka!

Olga, hehehe z ginem na balu!!! Fajnie! Pokaz jakies zdjecia

Misiowa, udanych wypiekow!

A co do podusi, to dzieki za odpowiedzi! Kupie mu jakas plaska! Choc faktycznie on tez w roznych pozycjach w lozeczku spi, wiec pewnie bedzie spal I poza nia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824204 przez Olga
Ignaś ma taką płaską podusię od małego,ale on i tak fika w łóżeczku i śpi na kołderce,a drugą muszę go przykrywać :blink: muszę pomyśleć o poduszce,może będzie chciał :unsure: Musze pochwalić Ignasia,bo kolejny raz zasnął sam w łóżeczku,tzn tatuś jest obok na łóżku,ale zazwyczaj zasypia pierwszy :blink:

Wiecie,na połowinkach nawet tańczyłam z moim ginem kilka razy :lol: w sumie to my się często widujemy na basenie i na wywiadówkach u Mariki,no ale na imprezie razem nie byliśmy ha ha :lol: jak tylko będą zdjęcia od fotografa,to wam pokarzę :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824242 przez mama89muminka
Hej dziewczyny, ja tak na szybko, bo mi Miro rozrabia, a rodzice w pracy więc nie ma mi kto go przypilnować na chwilę. Lot był okropny, opóźniony o 1,5h, w nocy z soboty na niedzielę Miro obudził się o 4 i juz nie spal całą niedzielę. Poza tym wczoraj miałam gości to nawet nie miałam kiedy odsapnąć i was podczytać za co przepraszam. Odezwę się juz jak będę miała chwilę i kogoś do niańczenia Miro. Miłego poniedziałku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824387 przez Daria23
Hej Kochane witam się po weekendzie. Wczoraj jedna turę dnia babci i dziadka zaliczyliśmy kubki się podobały i kalendarz także się cieszę
Noc też oki choć Tymi znowu spał od początku z nami jedno dobre że zero pobudek. Dopiero rano obudziła go maszyna do ścinki drzew:-I na przeciwko nas wycnaja kawałek lasu i zgodziliśmy się na zostawienie sprzętu ich na naszej posesji. Teraz żałuję bo rano robią tyle hałasu! Ale nie ma to długo trwać na szczęście

Kochane odniosłam Dziś mały a zarazem duży sukces:-):-) Tymi właśnie ma drzemkę i śpi w swoim pokoju w swoim łożeczku:-):-):-):-):-)
Ignaś chyba mnie tak motywował:-) wzięłam poduche położyła się na ziemi obok łóżeczka i o dziwo bez żadnych płaczów krzyków po pół godz Tymi zasnął:-):-):-):-):-):-)

Laski jesteście wielkie tyle razy mi mówiłyścię żeby tak spróbować a ja nie wierzyłam że może się udać:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824396 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824400 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824403 przez Daria23
Misiowa - raczej nie uda mi się ominąć drzemki Tymka bo on sam mnie ciągnie do pokoju i mówi nyny:-) ale fakt muszę spróbować go kłaść koło 20 może a nóż zacznie się przyzwyczajać do tej godz. Fakt że ja mu pozwalam biegać do tej 22 bo nie wydaje mi się śpiący poprostu a może akurat zaśnie
Ten artykuł też na mnie trochę wywarł wrażenie. I rano Tymi obejrzał jedna bajkę i wyłączyłam tv. Chyba rzeczywiście za często gapimy się w te pudło

A ciastka boskie:-)już je chciałam robić ale wstrzymam się do jutra mąż ma urodziny więc zrobię mu takie ciacha też jakieś z serduszkami:-)

A mnie dziś strasznie głową boli masakra chyba przez ta pogodę. U nas dziś pada deszcz który zamienia się w gołoledz bo jest na minusie. Lepiej dzisiaj zostaniemy w domu bo aż strach wychodzić

Bidol-jak nasz mały chorusek?
Olga-z ginem? Hi hi:-) żeby mąż nie był zazdrosny jak foty zobaczy:-P:-P:-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824418 przez Daria23
AiF - my akurat zrobiliśmy kubki ze zdjęciami ale album czy książka też fajna rzecz:-) powiem ci że w tamtym roku zrobiłam laurki takie fajne własnoręczne w środku napisałam życzenia a po drugiej stronie w środku odcisnełam rączke Tymka i rodzice byli normalnie zachwyceni:-):-)więc i laurka dobrze pomyślana będzie fajna:-)
Ja też pisze z telefonu więc znam ten ból:-)
Ale my nie bierzemy narazie neta żadnego bo na zebraniu wsi ogłosili że w tym roku do nas dojdzie światłowód i będzie pociągnięty internet:-)wiem wiem że brzmi to jak koniec świata ale takie są realia życia w lesie:-):-) coś za coś:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824433 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl