BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #824460 przez Daria23
AiF - no pewnie próbuje może akurat coś się uda. Taki np kalendarz napewno by ci zrobili w jeden powień nie wiem jak kubek bo na allegro zamawiałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824463 przez Olga
Witam się dzisiaj.

My znów pospaliśmy do 10.15 ;) mojemu synkowi się nawet fajnie poprzestawiało,chociaż bym wolala,żeby szybciej jednak chodził spać :blink: ale coś za coś,jak chodzi później,to śpimy tak długo :lol:

Daria no my od zawsze usypiamy Ignasia,jeszcze się nie zdażyło,żebyśmy go samego zostawili w pokoju :blink: ale od paru dni jestem pod wrażeniem,że zasypia sam w łóżeczku :ohmy: wczoraj Rafał go przełożyło po 22 i już później nie mial z nim kontaktu,bo pewnie sam zaraz zasnął ha ha,ale ważne,że mały zasypia,bez płaczu.Chociaż zasypianie na dużym łóżku nam nie przeszkadzało,tylko strach było,jak z tatusiem zasypiał.W dzień nadal zasypia na dużym :blink:
Z internetem się przemęczysz w telefonie,a może wam podłączą i faktycznie nie warto :blink:

AiF ja też nic sama nie robiłam na dzień babci i dziadka,bo tez jestem antytalent i muszę coś kupić,a Olga zrobiła babci takie fajne pudełko na drobiazgi :blink:

m89m,ale masz fajnie,w końcu w domu rodzinnym :blink: Miro będzie teraz rozpieszczany,ale tak trzeba raz na jakiś czas :lol: Najważniejsze,że lot jakoś przetrwaliście :blink:

bidolek daj znać,jak tam Kamilka :unsure: Czy coś jej lepiej :unsure: buziaczki dla niej :kiss:

Anna dalej,wpadaj do nas częściej-nie znikaj na tak długo :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824510 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824513 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824525 przez Olga
Ja chyba mojemu też dzisiaj odpuszczę spanie,bo jest już prawie 14.30,a on się bawi na całego.Wiem,że go weźmie ok 16 na spanie,ale wtedy już mowy nie ma :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824617 przez Olga
Jednak go uśpiłam,nie dało rady inaczej :) o 14.30 sam przyszedł z podusią i moment zasnął :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824648 przez bidol
Hej babule :)

Na wstepie napisze co u Nas. Okazalo sie ze Kama ma zapalenie drog moczowych :( caly wieczor biegała do lazienki na siku :( meczylo ja strasznie. A ze wiem jakie to nieprzyjemne i bolesne postanowilam zadzialac. Dalam jej 1/2 furaginu. Wiem ze mozna bo seba miał podawany Jak byl noworodkiem. Pije herbatke z zurawiny i wsuwa suszona zurawine :)
Co do przeziębienia - ma podwójną inhalacje. Jedna jak wczesniej od astmy a druga z soli fizjologicznej i dodam jej na noc od dusznosci tube z wziewkami. I mam nadzieje ze tym sposobem uchronimy sie od kolejnego antybiotyku :)

Olga - ojjj no nie no Twoj chlop sie dowie. To o stodniowce mozesz zapomniec :) :p hahahaha a gdzie fota z nowa fruzora??

Daria - ale super !!!!! Strasznie sie ciesze. Oby tak dalej :) malymi kroczkami a do przodu :) a wiesz ze my tez swiatlowodu nie mamy :p

Af - my mamy kalendarz z fotojokera :) bardzo fajna sprawa :) albo mozna obraz drukowany na płótnie zamowic :) jak chcesz to moge ci zdjecie upiekszyc e photoshopie :) co by ladniejsze bylo :)

Misiowa - kope lat :) a sanki tez macie blizniacze :) hahaha :) ja tam ze sniegu sie nie ciesze. Juz tak fajnie bylo :)

Majowka - gratulacje dla Lucaska :) coraz wiecej mowi i przesypia nocki :) oby tak dalej :)

M89M - no to wspolczuje lotu ale zawsze pozostaje nadzieja na lepszy powrot :) wypoczywaj i ciesz sie rodzinka :)

Słoneczko, ME, Kamyczka, M_M, Anszka, Dzasta, BO, Dana, i wiele innych - MELDOWAC SIE!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824653 przez mama89muminka
Daria super ze Tymi wreszcie sie nauczyl zasypiac sam :)

AF no Miro w samolocie ryczal pol lotu, jakis pijany Fin (bylo czuc) probowal go zabawiac, drugie pol lotu strzelal miny do dzidziusia obok. U nas slisko i to bardzo, busy nie jezdza... Niedaleko byla ta stluczka z 13 samochodami. Jestesmy z okolic Skarzyska. Co do prezentow to moze cos upieke, a Miro na pewno jakas laurke strzeli, juz dzisiaj jedna zrobil :P Kwiatki, czekoladki, winko - zawsze w "modzie" prezentowej.

Olga ty to nie narzekaj, twoj syn to istny aniolek, sama bym chciala zeby Miro spal jak Ignas a tu od 4 rano na nogach! :D

AF moze ma taki okres ze nie chce w dzien wcale spac? U nas juz tak bywa, ze caly dzien potrafi biegac i ani mu w glowie o drzemce.

Bidol zdrowka dla Kamci :kiss: biedna sie nameczy, wspolczuje wam tych chorob. Jakby sie tak dalo to bym wam oddala troche zdrowka od nas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824831 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824841 przez lusiamamanikosia
Hej Mamcie !!!!
AniaiFilip - miło że o nas pamiętasz i pytasz :)
Nie pisałam bo angina mnie wykończyła i jakoś na nic siły i chęci nie miałam ... tylko Was podczytywałam ... jak już miałam ochotę coś napisać to mi wyskakuje że strona jest zarażona i wejść nie mogę , ciągle mnie wyrzuca i tak od kilku dni jest ... teraz się jakoś udało wejść :)Do tego ostatnio Mój Kochany mąż wyprowadził z równowagi , myślałam że mnie do zawału doprowadzi tym co zrobił, pierwszy raz przegiął z alko i zgubił mój telefon - kolejny wydatek nie potrzebny nam się zrobił :( do tego nie możemy znaleźć miejsca w żłobku dla Młodego co za czym idzie nie mogę znaleźć pracy :(
No ale dobra koniec smęcenia - czas coś pozytywnego napisać :)
Niko puki co jest zdrowy :)
Teraz przechodzi jakiś bunt - rzuca się na podłogę , kładzie na niej i płacze jak mu się coś zabroni lub zabierze <okropne to> !!!
Ostatnio Niko bardzo lubi jeść brokuły, kalafior i marchewkę z mrożonek z bułką tartą - kładę mu na jego talerzyk, daje widelec i sam je widelcem i czasem mi z talerza zabierze :) dziś ładnie zjadł mi śniadanie parówkę na ciepło z keczupem i chlebek z masełkiem ... chyba zaczyna mieć coraz większy apetyt i coraz więcej rzeczy mu smakować bo to taka chudzinka jest :)
Kilka razy byliśmy na sankach na górce w parku - bardzo mu się podoba jak sam zjeżdża albo jak z nim zjeżdżam z samej górki, lubi bardzo szybkie zjazdy :)
Własnie zrobiłam dwie laurki z Nikosiem - dla Babci i dla Prababci bo też damy bo się i tak mówi na Prababcię - Babcia :), jutro jeszcze zrobimy dla Pradziadka i dla jednej Prababci :) to tak w skrócie co u Nas :) a i jeszcze Nikusiowi się parę razy udało zrobić siusiu na nocnik jak go posadziłam - ale bardziej mu się podoba na kibelku jak się go posadzi - ostatnio kupiliśmy nakładkę na kibelek w Lidlu :) i tak od czasu do czasu go sadzam, ale naukę już taką na 100% zaczniemy jak się zrobi ciepło bo teraz zdejmować mu tewszystkie ciuszki ... a jak będzie ciepło to raz dwa mam nadzieję że się nauczy :)

Postaram się już Was na bieżąco czytać i pisać bo już mam w miarę oki humor o ile tylko nie będzie mnie wywalać :)

A i Bidol - życzmy zdrówka dla Kamilki oby już te choroby poszły w czortu !!!

Przepraszam że o innych nie piszę jak coś przeczytam i dam radę to Wam odpiszę !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824895 przez Daria23
Hej kochane witam się z rana strasznie nie wyspana. Zła jestem bo wczoraj chciałam na wieczór Tymka uśpić w łożeczku i za nic w świecie nie chciał leżeć. Tak płakał itp ale twardo siedziałem pół godz potem znowu tak mi się rozpłakał aż tak łkał. Wkońcu położyłam się z nim w łożeczku przytuliłam ale i to nie dało nic dopiero po zmianie miejsca czyli nasza sypialnie się uspokoił.
Mój mąż miał w nocy akcje zima leciał odśnieżać więc już nie spalam -bo nie umiem zasnąć jak męża nie ma
Tymi też się ciągle budził dopiero rano poznałam przyczynę-jego panty były odwrotnie założone i chyba go dra żniło to.
Narazie to tyle buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824996 przez Misiowa
Dzień dobry mamusie:)
My już wczoraj zaliczyliśmy wizytę u jednej babci i prababci:) Dzisiaj kolejne dwie. Ciasteczka zrobione. Zabawy było z tym wiele ale wyszły śliczne i pyszne:) Dałam Haniuli i miała ogromną radość:)

M89m super że jesteś u rodziców:) Udanego wypoczynku:)

Daria super, że się choć raz udało Tymka w łóżeczku uśpić :) Nie zniechęcaj się, na pewno z czasem się przyzwyczai. Ciekawi mnie bardzo jak się wdrapałaś do łóżeczka Tymka :D i jak się tam zmieściłaś :lol: Hahaha:)
Ja w sumie też sobie nie wyobrażam ominąć Hani drzemki w ciągu dnia. Marudna by była okrutnie.
Zabrałaś się za ciasteczka dla męża? Najlepsze życzonka dla niego:)

AniaiFilip ja zrobiłam dla dziadków kalendarze z Haniulą :) Tylko na to już trochę za późno;P Co w końcu wymyśliłaś? Co do drzemek to może po prostu Filipek tak ma.

Olga ale Ci się śpioszek trafił. Troszeczkę zazdroszczę ;) Choć i tak źle nie mam bo Hania wstaje 7:30 więc lepsze to niż 5 czy 6 :)) Hehehe

Bidol jejku jak nie zapalenie oskrzeli czy płuc to pęcherz... biedna Kamilka :( w aptekach jest taki sok z żurawiny naturalny, mi kiedyś bardzo pomógł. Jakby herbatki nie wystarczyły to możecie spróbować.

Lusia skąd ja to znam! U nas kładzenie się na podłodze też na porządku dziennym... co tym dzieciaczkom do głowy przychodzi ;) Super, że Nikoś tak ładnie zjada warzywka:)

Teraz przez dwa tyg jesteśmy z Haniulką same więc troszkę więcej czasu mam:)) Idę sobie spokojnie kawkę wypić :D Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825081 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825126 przez lusiamamanikosia
AniaiFilip - Niki też nie mówi mi że chce siusiu czy kupkę :) ale stwierdziłam że co jakiś czas można go posadzić niech pomału się uczy i przyzwyczaja :) widać jeszcze muszą dorosnąć hi hi do tego by mówić :) ale np w nocy bardzo siusia - pielucha jest strasznie napompowana.
A też jak się zapytam czy zrobił kupkę < a wiem że zrobił> to śmiech i ucieczka :P
My chyba w weekend jakoś damy laurki Babci, Prababci i Pradziadkowi bo zimno jest bardzo i jakoś tak przez cała Warszawę nie widzi mi się jechać a tak to w weekend wszyscy będą to dostaną :)
U nas śnieg jest a raczej już chyba w lód się zamienił :( wczoraj Niko był na sankach ale może jak Tata wróci wcześniej z pracy to może pójdziemy też, ale bym wolała żeby był taki puszysty śnieżek :)

Misiowa - zastanawia mnie jak on się tego nauczył, bo nie widział żadnych dzieci by tak robiły :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825128 przez lusiamamanikosia
Jak mi się uda zmniejszyć zdjęcie to coś dodam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl