BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #825130 przez Daria23
Misiowa-też zrobiłam dziś te ciacha fajne są i prawie wogóle nie słodkie. Ja oczek i buziek nie robiłam z czekolady bo nie wiedziałam jak to zrobić:-):-)a ty jak to ogarnęłaś? Jak będziesz jeszcze widzieć jakiś fajny przepis to wrzucaj:-)
Dziękuję za życzenia dla męża:-)ech 26 wiosen za nim:-)

AiF - z nocnym usypianiem napewno spasuje poczekam na łóżko.
My też mamy śnieg na początku się cieszyłam ale teraz już nie bo śnieg wiąże się u nas z brakiem męża w domu:-( jeździł pół nocy i od rana znowu go nie ma a zawciąż pada:-\ chciałabym go zobaczyć w jego urodziny!
Uśmiałam się z tej opowieści o latające szwagierce:-):-):-)masz rację niech ma kobita radoche:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825136 przez Daria23
A u nas znowu jak pytam Tymka czy ma kupę to mówi e e e. i to samo jak widzę że robi to pytam co robisz Tymuś a on odpowiada e e e.

Lusia-za to że mąż zgubił ci telefon popros o dwa razy lepszy:-P

Bidol-prześlij jakieś wieści od Kamy, jak dziś u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825138 przez lusiamamanikosia
to my na saneczkach
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825142 przez lusiamamanikosia
i tu jeszcze jedno jak się uda

Daria - no wcześniej miałam zwykły telefon bo nie stać nas na jakieś cudo - ale ja chyba wolę normalny tel mieć bo przy Małym dziecku trzeba mieć zawsze w pogotowiu jak coś :) a dotykowe niestety krótko trzymają , wcześniej miałam i mnie szlak trafiał jak codziennie musiałam ładować !!! a teraz raz na 4-5 dni sobie naładuje i jest super a kupił mi taki telefon - najzwyklejszy jaki można mieć :) Nokia Asha 210 żółciutka :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825187 przez bidol
Doberek

M89M - ale jazda - dopiero jak AF napisała że niedaleko mnie to zczaiłam :O aaaale jazda
a z jakiego lotniska odlatujesz??

AF - ja ostatnimi czasu juz sił do dzieciaków nie mam - juz nie ogarniam tego - Kama non stop chora - po 4 -5 inhalacje dziennie ma robione ( w tym tuby) non stop o jakies leki - głowa pełna tego :(
Zapalenie pęcherza to ja z milion razy miałam :( u chłopców raczej rzadko się to zdarza :) może być z przewiania, albo bakteria - bo np źle się umyło pupę albo tak po prostu :(

Daria - współczuję nocki - oby następna była lepsza :)

Misiowa - dzięki za cynk :) kupimy dzis :) bo to nie przelewki :)
Ale masz cierpliwość - ciasteczka z dzieckiem - podwójne sprzątanie :ohmy:

Lusia - super - może to już pierwsze kroki ku dobremu - :woohoo: a zdjecia bombowe :)

Kama biedna na śnieg tylko przez okno patrzy :(

wczoraj nauczyła się mówić: patrz, wracaj, wstawaj, pomóż :lol:
no i ostatnio jest grzeczniejsza troszkę :lol:
Myślę też że jej lepiej już z tym przeziębieniem :) takimi malutkimi kroczkami mam nadzieję z tego wyjdziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825189 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja dopiero teraz,jak mały usnął,bo do południa to zabawy pełną parą.Tatuś wczoraj małemu kupił trójpak ( pogotowie,policja i straż ) no i teraz na kolanach jeździmy po całym mieszkaniu ha ha.Straż ma sikawkę,że wodę się leje i pompuje,to już w ogóle atrakcja :lol:
Ignaś od kilku dni codziennie rozmawia z tata lub z babcią przez telefon.Ich rozmowa to "cześć"-tata się pyta co Ci kupić,a Ignaś po swojemu ,że czekoladkę i lizaka,później kilka razy odpowiada tacie "tak" i na koniec "nara".No kurcze jak to fajnie wygląda,już taki kumaty jest,ale najlepsze,że pamięta,bo wczoraj wstał po południu i wołał na Rafała czekoladkę ha ha :silly: Na szczęście,ja przeczuwam takie sytuacje i już zawczasu mu kazałam kupić kinderki :blink:

lusia my od kilku dni w domku siedzimy,strasznie zimno jest.Wczoraj szłam do sklepu i wzięłam psa,to z powrotem go na rękach niosłam,nie mógł iść tak mu łapki zmarzły ha ha :blink: wiatrzysko jest okropne,w buzie wieje strasznie i ślizgawica straszna :( Rafał dzisiaj dzwonił,że dojechał do pracy,ale jak by mu ktoś wyskoczył na ulicę,to by się w życiu nie zatrzymał :( Foteczki super :blink:

Daria u nas już chyba ten bobek pozostanie-czy robi siku,czy kupkę to mnie informuje,tylko zawsze jest już w trakcie :blink: właśnie wczoraj szukałam nakładki na sedes i nie wiem,jaką kupić :unsure: czy te podesty też się przydają,bo nie miałam takich dla córek :unsure: Najlepsze życzonka dla mężusia :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825195 przez bidol
Olga - hahahah to tak ja u Nas. Kama dzwoni do babci
-baciu - aha - tak
-boaciu - bludige babe dane - niunia
- baciu - tak - tak -
-oc niuni
- pa pa

cały dialog :lol:

a i fajnie mówi po przedszkolnemi - nie nie - tylko nie-e - ale tylko jak się drażni :)

na Jędrulę też krzyczy - adziej :lol:

Daria - for you :woohoo:

www.google.pl/imgres?start=131&sa=G&espv...r=800&page=5&ndsp=36

www.google.pl/imgres?sa=G&espv=210&es_sm...e=3&start=61&ndsp=35

www.google.pl/imgres?sa=G&espv=210&es_sm...ge=1&start=0&ndsp=25

pleszew.all.biz/hawana-kanapa-dwupoziomowa-g178271#show0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825224 przez Olga
Łóżeczka super,jeżeli bym miała małego razem usypiać,to to ciemne HAWANA jest fajne,bo jak się rozłoży to jak duże łóżko :blink: świetne dla chłopca :blink:

bidolek jak tam Kamilka się czuje :unsure: Ignaś też krzyczy,ustawia wszystkich,oczywiście najwięcej dziewczyny,bo jak żartuję,żeby powiedział na tatę Rafał,to się jakoś tak wstydzi-chyba respekt czuje ha ha :lol: ale pamiętam jak Marika miała taki okres,że na ojca po imieniu wołała,ale długo to nie trwało :blink:
chyba niedługo trzeba będzie naszym dzieciaczkom kupić telefon ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825238 przez km
hej dziewczyny :) wpadłam zobaczyc co tam u Was słychać, póki Kacper śpi. Niestety za miesiąc nie będę już miała czasu do Was zaglądać, bo wracam na cały etat ( o ile szef się zgodzi). Jeden tydzień będe pracować od 15:30 do 24 , a drugi od 7 do 15:30, jak mam druga zmianę to się będziemy wymieniać z mężem bo on kończy o 14 , problem jest przy pierwszej zmianie, bo ja będe w domu o 16 , a on musi wyjść o 13 , w połowie lutego moja mama przylatuje na trochę, no a później będę musiała znaleźć opiekunkę do której będziemy wozić Kacpra. Jeszcze czeka nas kupno drugiego samochodu, bo niestety od nas nie ma opcji żeby dojechać autobusem. Także czekają nas spore zmiany, z mężem będziemy się niestety widzieć tylko w sobote i niedziele :( , ale przyda się więcej kasy.

bidol- oj współczuje ci kolejnej choroby Kamilki, jescze teraz jest taka straszna pogoda w Lublinie, u Was pewnie to samo. Szybkiego powrotu do zdrowia. Ale dużo słów Kamilka już mówi, Kacper sie zatrzymał w miejscu :lol: .

Lusia- to może poszukaj czegoś na weekendy, albo tak żebyście mogli się wymieniać z mężem, wiem że w pl to nieciekawie z pracą, powodzenia :) super zdjęcia na śniegu :)

AiF- my też pewnie poczekamy z nocnikiem do lata, teraz kacper pokazuje tylko jak zrobi fufu, czasem go posadze na nocnik ale nie jest nim zainteresowany, a mi się szczerze mówiąc nie chce co chwile go rozbierać :silly: W lecie będzie łatwiej

Więcej niestety nie pamiętam, idę ogarnąć mieszkanie, a jak Kacper wstanie to po zakupy, no i trzeba obiad na jutro chłopakom ugotować :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825380 przez lusiamamanikosia
dziękuje Wam za miłe słowa :)
KM - co do pracy na wymianę z mężem nie ma opcji :( bo pracuje w przeprowadzkach - i on nie ma stałych godzin , raz idzie na cały dzień innym razem trafia mu się parę godzin a pracuję od poniedziałku do soboty :( gdzie ciężko będzie mi też coś na weekend znaleźć ... a teściowa ma taką ciężką pracę że w sobotę cały dzień śpi odpoczywa po całym tygodniu pracy a w niedziele jeździ do swoich rodziców im pomagać , więc tak naprawdę uratował by nas żłobek :(

A nam dziś Babcia zrobiła niespodziankę i przyjechała po pracy po nas , bo napisaliśmy że mamy dla niej laurkę i że damy jej ją jak będzie cieplej bo nie dało się wyjść dziś z domu tak zimno było ... a tu patrzymy babcia pod domem na nas czeka ... i pojechaliśmy z laurką do mojej babci potem do dziadków męża z laurkami i dzień nam zleciał :) a teraz Mały próbuje się ululać w łóżeczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825456 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825474 przez lusiamamanikosia
to poszukam zdjęcia jakiegoś aktualnego Nikiego to wstawie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825477 przez lusiamamanikosia
to jakiś czas temu przed spaniem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825479 przez Olga
Robiłyśmy cały wieczór z Mariką porządki w ciuchach za małych,bo udało mi się sprzedać jednej mamie po Ignasiu cały worek za 400zł.Wpłaciła mi dzisiaj 100,a resztę do końca miesiąca wpłaci i dopiero mam jej wysłać :lol: Taka ładna kaska wpadła :lol: oby tak częściej :blink: a że trzeba było je poszykować,to przy okazji ładnie resztę poukładałyśmy :blink: Ignaś szalał do 22,tata już dawno usnął,bo wstaje o 4 rano i martwiłam się,jak ja go teraz uśpię,ale wsadziłam do łóżeczka,dałam gajdka i piłkę ( wybrał sobie z czym będzie dzisiaj spał ) ,zgasiałm światło,zamknęłam drzwi i jak na razie cisza,a minęło już ze 25 min :blink: Normalnie sama nie wierzę,jaki mój syn się zrobił dorosły :silly:

My dzisiaj znów na dworze nie byliśmy,Rafał tylko jak jechał na załadunek to Olgę do babci podwiózł z laurkami i prezentami,dla dziadka też już zostawiliśmy :blink: Ignaś poodciskał swoje rączki na laurkach :blink: ale było mycia,bo robił je z Olgą :lol: ale co,liczy się wkład własny :blink:

Ignaś ma ostatnio manie ściągania skarpetek,latał dzisiaj po kąpaniu na gołe nogi i taki szczęśliwy był :silly: Jak zasypia to też ściąga i rano jak wstanie to samo ha ha,a później się męczy,żeby je założyć :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825551 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl