BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #827806 przez mama89muminka
Ale sie rozpisalyscie. Nie wchodzilam do was bo nie mialam jak - najpierw nie mielismy swiatla przez jakis tydzien, pozniej 4 dni nie moglismy internetu wlaczyc, bo sie kabel spalil :dry:
Odezwe sie pozniej bo mi mlody marudzi, zmeczyl babcie i dziadka, to ja sama zostalam na polu bitwy z nim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827811 przez Olga
majówka tak,po wpłacie jak zaksięguję,to dopiero wysyłam.Niektóre mamy chcą za pobraniem,ale raczej rzadko,a strach bo jak nie odbierze,to trzeba pokryć koszt paczki powrotnej :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827814 przez km
hej dziewczyny ja właśnie szykuje obiad, tata usiłuje uspic małego więc mam 5 minut, nie mam czasu by siąść na kompa, chce teraz max poświęcic czasu Kacprowi :) , zanim wrócę na maxa do pracy. Łobuz chodzi teraz codziennie spać o 22 , ale wstaje po 8 , więc tragedii nie ma. Mi coś wczoraj odbiło i kupiłam Kacprowi juz buty na wiosnę i sandały na lato, wiecie u nas codziennie kilka stopni na plusie , więc niedługo zrzucimy buty zimowe, a Kacper do tej pory miał tylko jedne buty, a pozatym taka promocja. Tutaj jest strasznie ciężko kupić buty, i jeszcze masakrycznie wysokie ceny.
Takie mu wybrałam:
www.startriteshoes.com/boys-shoes/totter...-first-walking-shoes

www.startriteshoes.com/boys-shoes/turin-navy-leather

Tak nie wiedziałam za bardzo jaki rozmiar wziąść , teraz nosi 22.5 są troche przyduże, więc zamówiłam 23 a sandały 23,5

majówka-fajne te krzesełko, my codziennie nosimy nasze do salonu, w kuchni je śniadanie i kolacje, obiad zawsze razem z nami. A czemu nadal dajesz Lukasowi te zupki na kolacje ? nie może jeść tego co wy?, skoro od was podkrada.

bidol-wow tyle kaski zgarnęłaś, to Kama wogóle ich nie niszczy? Kacper to dziennie 4 bluzki brudzi. tutaj strasznie tanio się sprzedaje używane rzeczy jak coś się kupi za 10 funtów to później taki ciuch sprzedaje się po funcie. Dlatego często kupuje na fb worek z ciuchami wszystko next, gap h&m i wszystko za 10 funtów, w pl to bym pewnie ze 100funtów zapłaciła. Często tez na targu kupuje i wtedy widać gdzie stoją polacy , bo wszystko mają 3 razy droższe od anglików

No i koniec spania musze kończyć , może później zajrze, pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827817 przez Olga
km super buciki :) ja mam już adidaski na wiosnę,mam nadzieję,że będą dobre :) ja na rozmiar bym nie umiała mu butów kupić,tylko i wyłącznie na dł.wkładki w środku,bo rozmiar rozmiarowi nie równy,bynajmniej tu w Polsce.Ignaś założy i 22 i 24 są też dobre na niego :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827824 przez Majowka
Olga, no tak najbezpieczniej! Fajnie! Duzo ciuszkow wstawilas, oby sie szybciutko sprzedaly!

Km, butki sliczne!!! Bardzo mi sie podobaja! Lucasowi juz musze 24 na wiosne kupic....
No a te moje zupy....jeszcze jest za maly zeby nasze jesc. Boje sie chyba tej zmiany.
Robiac mu specjalnie, mam mase pracy, ale jaka satysfakcja!!! Je wszystko co zdrowe, czyli mase warzyw, szpinak, brokuly, por, z gotowanym mieskiem z krolika, kaczki czy koguta...
A tak to nasze, to grilowane mieso, cielecina, picania, wieprzowe (niezbyt polecane) ...I ile on zje...ryz lubi, czasem jakis kawalek meska przemcimy I pomidory z salatki... Czyli nic, z ryb to my dorsza czesto robimy, ale tez to nie jest polecana ryba dla dzieci. Ja mu specjalne kupuje dorada, czyli na polski sparus zlotoglowy (nie znam w Posce) bardzo dobra ryba. Je jedna cala w tygodniu.
Poczekam jeszcze jakis czas, niech podrsnie troche...
No i to krzeselko pewnie zmotywuje nas do zmiany... Pewnie bedzie latwiej go karmic naszym....

Wlasnie mi usnal na drzemke. Antonio dzis serfuje....jak wroci jeszcze po mieso jedziemy do masarni, ach z tymi zakupami! :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827936 przez Olga
Ignaś już wykąpany,po butli,teraz tylko czekać,kiedy się położy :blink: człowiek trochę odetchnie :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827974 przez daners
Moj niedawno zasnol coz ciezko mu szlo.

meza wyprawila do job i zrobilam sobie grzane piwko..moze to mnie rozgrzeje bo az plakac mi sie chce ;/ tak mi zimno ciarki mam wszedzie, orpcz tego ze mam na sobie trzy swetry polar szalik dwie pary getrow kapcie grubasne i na to wszystko koc i nadal mi zimno ;/ rany czy to jakas tragedia u mnie nadchodzi ;/ jutro lekarz.
Bidol wyobraz sobie jaka ja teraz bambaryla jestem w tym ubraniu ;-p

Km butki fajne ja tak jak Olga patrze na wkladke wew bo niestety rozmiary rozne szczegolnie adidaskow nike itd na jezyku co inne a wkladka mierzona ma inne ;]

dobra teraz napisze cos o moim szkrabie bo wiadomo kto by czytal co u mnie ;p

Fifkowi wreszcie przebily sie czworeczki.....bo chyba to one :) jeszcze musza dokonca wyjsc ale pozostale buly sa ;]
Ogolnie łapie rozne wyrazy i ladnie powtarza :) przyplataly sie nawet cycki ;] niewiem skad albo podobnie brzmi :):):)

Olga a to Ignas pojedzony i łazi po domku i jak sie zmeczy to sam zasypia czy jaki to rytual macie



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827997 przez AniaiFilip
Hello:)

Ja sie relaksuje przy drinku, Filipek uśpiony, naczynia pomyte jednym słowem luzik:)

Olga- To corcia zaszalala :laugh: Mialas strsesa przyznaj sie...

Bidol- Wychodzi z tej łazienki nie chowaj sie przed nami :)

Majowka- Jejku zazdroszcze Ci bardzo ale samego porodu to juz nie ;) i tego pobytu w szpitalu tez nie ;) Znowu bedziesz mogła takie malenstwo tulic. Fajnie bo juz na większym luzie podchodzisz teraz i na pewno emocje sa ale juz strachu przed nieznanym nie ma :)
My karmimy Filipka wlasnie lososiem i dorszem ( dorsz to chyba ze wzg na osci bo tak to jest to bardzo dobra ryba dla dzieci).
A cielecina jak najbardziej, mi wlasnie w irl brakuje bo w pl to sie Filipek zajadal, oczywiscie najładniejszych mięsko kupowalam. A wieprzowe tez moze zjeść np szynkę raz na jakis czas. Mi ostatnio Filipek ogórki wyrwał korniszona i zanim go zlapalam to pol zjadl, o mało zawału nie dostalam a jemu nic nie było po tym. Ja nadal gotuje dla niego osobno bo kupuje organiczne a dla nas to za drogo by było sie tak zywic( 2 piersi kosztują 13 euro!). Troche mnie to wkurza ale do 2 lat na pewno bede sie starała tak gotować, choc z naszego talerza tez jje. Dzis maz zrobił kaszke na noc w miseczce a on wrzask to wyjął Filipa z krzesełka i myślał ze glodny nie jest i zaczol jesc swoje kanapki a Filip złapał za jedna i oddać nie chciał i cała zjadl!

Stokke jest super tez sie przymierzalismy ale za drogo jednak i kolejny mebel wiec kupujemy takie cos:

www.stokke.com/en-pl/portable-and-travel...ation/handysitt.aspx

Km- Fajne butki a rozmiar tez raczej dobry bedzie w koncu az tak stopa nie urośnie. Zaradna mamuska jestes ze juz myślisz o lecie :blink:
Ja w pl dałam parowki takie wysokojakosciowe i Filip wsuwal az mu sie uszy trzesly( dwa razy jadl i po dwie parowki!!!) a tutaj nie ma takich. Te co sa te niby 98 % mięsa to badziewie i niestety ale nie bedzie jadł.

Daners- Smigaj do lekarza kochana nie ma na co czekać. A jak Fifek zdrowy? Tutaj leje juz dwa tyg normalnie depresyjne pogoda. Nie dziwie sie ze ludzie sie tutaj z klifow rzucaja. Juz mam dość tych deszczow...
Moze do Majowki skocze w kwietniu lub maju po troche słońca.

Pozdrowienia dla wszystkich ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827999 przez Majowka
U mnie tez maz w pracy, dziecko spi :laugh:

Ja herbatkuje I sie objadam slodyczami :laugh: :laugh: :laugh:

AiF, fajna ta podstawka!

Naprawde przylatujecie!?!?! Super! Koniecznie musimy sie spotkac na kawke, jesli zahaczycie o Lizbone!

A z tymi rybami, to chyba chodzi o zawartosc witamin I ewentualnie obecnosc tego skladnika mercurio (nie pamietam jak to sie nazwywa po polsku) z tablicy Mendelejewa z Chemii :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828008 przez Olga
Dziewczyny na fb wciągnęły mnie w oglądanie filmu "Kwiat pustyni" i oczywiście się poryczałam :( Nie lubię takich filmów oglądać,tym bardziej,jak wiem,że to nadal się tam dzieje :( :angry:

daners Ignaś zawsze po 19 jest kapany,ok 20 butla i jak się tatuś wyrobi ze swoimi obowiązkami,to rzuca hasło "idziemy na podusię" no i mój już dorosły synek wchodzi na łóżeczko,nie potrafi sam,a szczebelków nie ma wyjmowanych,więc trzeba go włożyć.Tak trwa już dwa tyg.Ostatnio tatuś miał ochotę jak dawniej się poprzytulać,a szli po 20 wtedy spać i mówi"choć do taty do łóżeczka,poleżymy sobie",a Ignaś taki płacz urządził ha ha i wskrabywał się do łóżeczka :) Ja się bardzo cieszę,że tak zasypia,bo mam pewność,że tatusiowi nie spadnie :blink:

AiF przyznam się,że poszłam spać po 2 i tak mi się jakoś dobrze przysnęło ( a zawsze jej mówię,że drzwi zamykam i ma dzwonić jak będzie blisko,to otworzę-przy okazji sprawdzę co i ja ha ha ) i nagle obudziłam się i jak spojrzałam na telefon,to myślałam,że nogi z tyłka powyrywam.Poleciałam zobaczyć,czy może jest w łóżku,ale jakim niby cudem,jak drzwi zamknięte,a klucza nie brała :blink: normalnie zgłupiałam :ohmy: :ohmy: :ohmy: na jednego sms mi nie odpisała,na sygnał tez cisza,dopiero przed 6 napisała,że czekają już za transportem i zanim wszystkich poodwozili ( wynajętym busem ze znajomymi jechali ) to była w domu o 7 ,ale co ja się strachu najadłam i jakie już czarne scenariusze miałam przed oczami dziewczyny :ohmy: :ohmy: :ohmy: to wszystko przed wami ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828242 przez daners
witam ;]

no i mam wolne tydzien wiec bede czesciej wstepowac :)
nieczuej sie dobrze ale... mam sie kurowac ;]

Olga no tez sie poryczalam z tego filmu,a raczej se scenki grrr jak pomysle ze tak sie dzieje- normalnie dziwne przekonania religia kultura rany jak by sto lat za .....

Olga strachu sie najadlas ale wszystko dobrze sie skonczylo ;] teraz pewnie pol dnia odsypiania hahaha

...nikogo tu nima wiec ide sobie ;]

dozobaczenia ;-p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828280 przez km
hej dziewczyny weszłam na sekunde , póki mały się sobą zajął

AiF-mój to ogórki konserwowe uwielbia, zawsze jak my mielone jemy z buraczkami to on zamiast buraczków ogórki, albo kurczaka z ogórkiem. Ja w sumie to Kacprowi wszystko daje, i je normalnie to co my. Parówki też uwielbia, kupuje mu w sklepie polskim te z szynki. Ja uważam że skoro je np ciastka czy inne słodycze czasami, które zawierają tyle chemii i tłuszczów trans ( w czekoladzie) to na pewno ten mielony ( chociaż robie zawsze z indyka) czy inne normalne jedzenie nie jest raczej bardziej niezdrowe. Kiedyś dzieci jadły wszystko, było tylko jedno mleko niebieskie w proszku i jakoś nic nam nie jest. Rybe to tez je albo łososia albo dorsza. Akurat dorsza uwielbia tylko musi być smażony, nic mu się nei stanie jak raz na tydzień zje coś smażonego, tylko wtedy smażę zawsze na oleju rzepakowym. Przyznam się bez bicia że i frytki czasami zje( uwielbia), pizze też jak my mamy na obiad to on tak samo,tylko że robię ją sama. Wiadomo że każdy robi jak uważa, ja akurat mam taki charakter, że nie słucham się tego co ktoś mi mówi, a szczególnie jakiś poradników, czy artykułów z internetu.

Rozpisałam się a zupa kacprowi stygnie, zajrze jeszcze jak zje, o ile mi pozwoli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828308 przez km
Olga- to się strachu najadłaś , dobrze że Kacper jest chłopcem :) jakoś chyba o chłopaka to się mniej człowiek martwi :silly:
Fajnie że Ignaś juz sam zasypia, ja to się chyba tego nie doczekam, wczoraj już tak się wkurzyłam na Kacpra, bo juz miałąm dosyc tego leżenia z nim tym bardzi9ej że była już prawie 22, a on wcale o spaniu nie myślał, więc go włożyłam do łóżeczka i był taki płacz, aż się normalnie dusił i tylko ciągle mnie wołał , wytrzymałam pół godziny i go wziełam. Normalnie jego łóżeczko to można sprzedać jako nowe nieużywane. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828314 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

U nas dzis remont :dry:
Naprawiaja sufit w lazience, a pozniej beda wynosic biurko I stol kawowy do piwnicy, zeby zrobic miejsce na drugie lozeczko :laugh:

Daners, wpadaj czesciej!

Km, nie mysl, ze ja neguje to co robisz. Wrecz zazdroszcze! Ile Ty masz mniej pracy!!!!
Ale ja jakos nie potrafilam od paczatku wprowadzania pokarmow sobie poradzic z nowosciami, popelnilam blad za bledem, wiec teraz za to place....
No ale to tylko kwestia czasu teraz....

Slodyczy nie daje, Bo po co, jeszcze mnie o nie nie prosi :laugh:
Herbatniki zwykle, lub paluszki, grissini na zakupach jak marudzi.
Dopiero co go nauczylam jesc banana...eh szkoda gadac....z drugim bede modrzejsza! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828322 przez km
majówka-nie no coś ty wcale tak nie myśle :) po to jets forum że każdy może wyrazić swoje zdanie , chyba nikt się tutaj nie obraża. Ja to Cie podziwiam że ci sie chce jeszcze podwójnie gotować. Akurat ze mnie to żadna kucharka i nienawidzę gotować, dlatego trochę idę na łatwizne :lol:

Mnie to kiedyś strasznie stresowało to karmienie kacpra, że mało zjadł. czy się najadł. a teraz totalnie odpuściłam, nie chce jeść to niech nie je, zjadł 3 łyżeczki widocznie tyle tylko chciał, nie staram mu się wcisnąć kolejnej łyżeczki czy gryza, żeby tylko więcej zjadł, sam chyba najlepiej wie ile mu potrzeba. I odkąd wyluzowałam to zaczął wszystko ładnie jeść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl