BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #826864 przez Majowka
czesc dziewczyny!

My dzis tak pozno wstalismy...
wrocilismy pozno z tych urodzin i teraz caly dzien bedzie taki "opozniony"...

zobaczcie jak nasz tancerz tanczyl z dziadkiem heheheheh



Olga, bardzo Ci dziekuje. Poprosze mame, brata, zeby zabierali te moje cichy do PL i stamtad beda wysylac, chyba tylko tak da rade cos zarobic...

Daria, ale zimno, brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826901 przez lusiamamanikosia
Daria - współczuje nocek :( Oby Tymkowi szysbko przeszło :(
u mnie dziś Niki spał do 8 ale bardzo bym chciała żeby tak do 9 pospał bo jakoś jak się budzę 7-8 to jestem nie przytomna i strasznie mi się oczy zamykają ... a teraz śpi robi sobie drzemkę ... u nas jest -10 i się zastanawiam czy nie iść na sanki na chwile chociaż jak się obudzi ...
Majówka - Lucasek jest Boski :D jak bym widziała Nikiego :D u nas nie ma dnia bez tańczenia , Niki podchodzi pod wierzę i pokazuje mi że mam mu włączyć muzykę i do tego jego ulubione piosenki i zaczyna tańczyć :P jak mu nie włączę to jest awantura :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826971 przez bidol
doberek

dziewczyny ja zwariuję z Kamilą - co za diablica :dry: :dry: :dry:

Daria - ja na fb lub allegro wystawiam - ale ostatnio na fb poszły jak świeże bułeczki :lol: no i prowizji nie trzeba płacić :silly: ale na grupach są regulaminy - które mnie wnerwiają - i niestety trzeba ich przestrzegać :dry: ja wystawiam pojedyńczo :woohoo:

Olga - Ty to się masz z tą tablicą - ja zawsze brałam za poraniem ale ostatnio kilka razy zaufałam i wszystko doszło- pamiętaj bierz dokładne dane- pod pretekstem że w Twoim banku wymagają do przelewu :silly: juz zawsze cos :lol: a i ostatnio kupowałam na tablicy i do kobitki zażartowałam - "ale nie ma Pani zamiaru mnie oszukać" :blink: a ona na mnie z gębą że jak tak można do kogoś nieznajomego pisać :ohmy: :ohmy: a ja jej na to -"a jak można wysyłać obcej osobie pieniądze na konto " - i zmyła się :ohmy: usunęła profil :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Majóweczka - dodałam Cię do kilku - :)
Lucasek mnie rozśmieszył do łez - Kama nie umie tańczyć - albo nogami rusza albo rękami macha na oślep - nie umie tego połączyć :silly:
za to śpiewa non stop - o butach coś o misiu- o kubusiu - i 100 lat - taka składanka :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Lusia - dziś nie dam rady - może w poniedziałek :kiss: :kiss: :kiss:

Daria - a taka moja propozycja - wiem ze to głupie ale u szwagierki tak było że im później Oliwier chodził spać tym gorzej spał - wiem że to głupie - ale był na tyle zmęczony że non stop sie wiercił i wstawał juz o 5 rano :dry: ale jak go kładła duzo wcześniej - to lepiej spał :side: - może spróbuj tego :lol:
juz nie wiem biedulko jak Ci pomóc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827042 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja już ogarnęłam wszystko :) dzisiaj mamy kolędę :angry: później biegiem na basen,z basenu na policję-kurcze niech ten dzień się już skończy :angry:

majówka,ale masz tancerza w domku :) ,a Twoja teściowa bardzo mi przypomina moją szefową z Niemiec-normalnie z postawy i włosów wykapana,tylko moja trochę starsza,bo już 21 właśnie skończyła 85 lat :) ale jak popatrzyłam na Twoją teściową,to wspomnienia tych fajnych miesięcy tam powróciły :( i tak mi się przykro zrobiło,że już jej nigdy nie zobaczę :(

bidol Ignaś jak jest za mocno zmęczony,to ma problemy z zaśnięciem :( ja ogólnie z Tablicy staram się nie kupować,ale tu na grupach na fb też już strach,bo czyta się,że coraz częściej ktoś kogoś oszukał.Ja też czekam za sukienką dla Mariki,miała być na połowinki,nie doszła,bo niby kobitka przez pomyłkę innej pani wysłała,teraz obiecywała,że do jutra dojdzie i też dupa,nie doszła :( więc jej kategorycznie napisałam,że ma mi odesłać pieniądze,że sukienka już mi nie jest potrzebna,to odpisała,że ta pani miała już od siebie na mój adres wysłać ha ha.No zobaczymy,ja napisałam,że chcę kasę,jak nie to zaraz ją do oszustów podam :angry:
Co do tego oszustwa na Tablicy,to ja się wczoraj temu policjantowi zarzekałam,że mnie nikt nie oszukał,bo całkiem o tej sprawie zapomniałam,dopiero jak wyszedł,zadzwoniłam do mamy i ona mi o tym przypomniała :) ale jaka była moja reakcja,jak ja go w drzwiach zobaczyłam,najpierw myślałam,że o mandat z fotoradaru chodzi,później w myślach myślała,że jakiejś mamie czegoś nie wysłałam-szok normalnie,tysiąc myśli miałam :blink: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827044 przez Daria23
Bidol-spróbuje może akurat pomoże ostatnio go chciałam położyć o 20 ale to w łożeczku przez to nic z tego nie wyszło. On jest taki uparty z tym łożeczkiem na wieczór nigdy mi się nie uda on tak az się drze że masakra mi już ręce opadają. Codziennie się kładziemy z nim jeszcze zasypia później jak my i gdzie tu czas dla siebie? nie wspomnę o małżeńskich igraszkach:-(
Kama co broi? Powiem ci że Tymi ma ostatnio takie ciężkie dni że szok drażni mnie jak nie wiem

Lusia-my też mamy -10 ale byliśmy na pół godz tylko bo mały zrobil kupę ale hi dobrze bo straszny wiatr dziś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827049 przez Daria23
Majówka -Luki przesłodko tańczy:-)my też z Tymkiem codziennie tańczymy:-)włączam mu piosenki przedszkolaków i biegamy po całym pokoju itp:-)fajna zabawa:-)

Olga-ale przygoda:-)fajnie że policjant chociaż przystojny:-P:-P:-P:-P:-P swoją droga ty to chyba masz pecha do tych oszustów co nie?a właśnie wtedy ci kaske oddali od tego wózka,?jeśli dobrze pamiętam. Takich tępić naprawdę co tak ludzi oszukują normalnie każdy orze jak może!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827054 przez Olga
Daria coś Ty,jakiś mies temu przyszło mi z sądu,że go skazali a takich jak a mam 50 na liście wyszczególnionych i wszystko to zabawki za fp,pampersy i wózki,taki cwaniak był.Dostał do odsiadki,ale jest na jakiś czas niby zwolniony pod takim warunkiem,że ma podjąć pracę i pooddawać długi,ale ja w to nie wierzę,że kiedyś coś odzyskam.Jak podliczyłam,to z tej listy jakieś 3tys z kawałkiem było,więc nie jest to strasznie dużo,mogli by go przycisnąć,żeby oddał.Może kiedyś :) ale dzisiaj z ciekawości wezmę te papiery,co dostałam i zapytam tego sympatycznego pana policjanta,czy jest jakaś nadzieja :lol:

A u nas teraz -14,w nocy cały czas -16 do -20 dochodziło :ohmy: nie byliśmy znów na dworze :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827059 przez Daria23
Olga-a to jednak go dorwali dupka jednego za przeproszeniem. No i dobrze wiesz może akurat będą go ścigać i odda . A dużo wtedy mu wpłaciłaś?

Jak tam dziś udało wam się wyjść na dwór?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827060 przez Daria23
A odczytałam że nie byliście:-(u nas też ma dziś przywalić mrozem w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827066 przez lusiamamanikosia
Bidolku - dobrze może być poniedziałek, jak będziesz mieć czas to , to zrobisz i tak JESTEŚ WIELKA !!!
A co tam Kamilka dziś wyprawia ??

Olga - no nie ciekawa sytuacja , i strach to prawda jest teraz coś kupować, sprzedawać jak patrze na fb to co chwilę ktoś coś piszę że oszukują :( - to dziś masz dzień pełen wrażeń co chwilę coś ....

Daria - my dziś na dwór nie poszliśmy mały drzemkę miał do 13 jakoś ... pokręcił się zjadł obiad i znów poszedł na drzemkę jakiś takich chyba dzień do d.... bo mnie głowa boli strasznie :( i powiem Ci że Niki też ma takie dni że mam go już dość ... taki uparty jest że jak coś zrobi nie tak to będzie z 10 razy próbował znowu aż do znudzenia a proszenie że tak nie wolno nie dochodzi do niego w ogóle ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827091 przez Majowka
Dzieki :kiss:

My malo muzyki wlaczamy. Musze to zmienic, Bo widac ze Lucaskowi sie podobalo!
Nie mamy glosnikow w salonie, tylko taki malutki na ipoda, a tam nic ciekawego.... Musimy kupic jakis sprzet muzyczny.

A z tym sprzedawaniem, to faktycznie, az strach....

Olga, Bidol, Dzieki bardzo za dodanie do grup!!!

Lucas dzis od rana poszedl do dziadkow na 2h, jak go przyprowadzilili to tylko zjadl obiad I zasnal....ja wypoczywam.
Wieczorem mamy gosci, jutro tez kolacja ze znajomymi, musze wypoczac.
Ostatnio mnie plecy bola, ale nie w krzyzu, tylko wysoko, pod lopatka...dziwne :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827226 przez Daria23
Bidol-znowu miałaś rację udało mi się uśpić Tymka o 20 byłam w szoku że zasnął może rzeczywiście tak będę go usypiać bo 22 dla takich dzieciaczków to rzeczywiście późno Dzięki:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827302 przez Olga
No ja wszystko zaliczyłam,kolędę,basen i policję ha ha :blink: dobrze,że już koniec tego dnia :)

Rafałowi mojemu mówiła ostatnio,że musimy małemu poduszkę już taką większą kupić,więc tatuś chciał zrobić mi niespodziankę i sam po pracy kupił :) ale jak zobaczyłam,to tak mi się śmiać chciało,bo pół łóżeczka zajęła ha ha :) oczywiście paragonu nie wziął,ale na szczęście poszłam i mi bez problemu wymieniła na mniejszą :blink: oj faceci :silly:

Przy okazji zamówiłam Marice salę na osiemnastkę :lol: na koniec czerwca,bo prędzej nie może,bo koleżanki mają też różne terminy i post jest :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827311 przez bidol
Witam sie wieczorni :)

Majowka - wypoczywaj ile mozesz :* ja pamietam ten bol. Tez taki mialam. Tak męczący niby :)

Olga - no takim to przydało by sie odpracowanie kary - tak jak w stanach jest :)

Pamietacie jak mowilam ze kombinezon wystarczy nam pewnie na przyszla zime bo na Kamie wisi ...? No to zalozylam jej te 2 dni temu i jest akurat :o nie spodziewalam sie ze tyle urosla :o

Daria - oby to poskutkowało bo strasznie mi cie zal :( mam nadzieje ze Tymek przespi cala noc :)

Lusia - no jakos sie nie moge wyroic ;) strasznie mala dokucza i nie wyrabiam juz :(

Wiecie ze jak Jedrulz wraca to ja zamykam sie w laziece i odpoczywam ... :( juz nie mam sil :( kocham ja nad zycie ale jest taka samolubna :( przestala na nocnik wołać. . Wiem ze to przez to zapalenie jej sie poprzeatawialo. Ale jaka perfidna jest .... jak Tata i Dziadzio wracaja do domu to wola i sie chwali na caly dom ;) cwaniara :(
Sebka oklada, piszczy nieee ale to takie ma tony wysokie ze w uszach brzeczy. Kiedy jej to przejdzie ?? :(
Potrafi byc dobra - przytulac sie calowac, na raczkach jak bobasek chce byc noszona i potrzebuje non stop mojej uwagi. Mama i nikt poza tym sie nie liczy. Choc z Tatusiem tez ma swoje uklady- strasznie lubia sie przytulac. I wtedy ja sie nie licze... dziwne takie - jakby byla zazdrosna o kazdego z osobna ;)

AF - juz w domu??? Jak podróż ???

Km- jak kacperek? Grzeczniejszy?

Dziewczyny - krecik, me, kamyczka,daners, m_m, bo, anna, dana, odezwijcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827317 przez Olga
bidolek jak tak opisujesz Kamkę,to mi się moja Olga przypomina :) Niby nie była taka piszcząca itp,ale od zawsze zazdrosna o Marikę. Zamiast być na odwrót :( i tak mam do dnia dzisiejszego.Olga jest super fajna jak jest tylko ze mną,albo jak śpi u babci,to babcia się nachwalić nie może,ale w towarzystwie Mariki jest okropna i Marika mi często mówi " no widzisz i jak ja mam z nią w zgodzie żyć,jak ona taka wredna" :( i tak się męczę z nimi już 12 rok,ciągłe wojny i przekomarzania :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl