BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #829651 przez Olga
Hej dziewczyny :) No aż nie wierzę,że tyle mam do czytania-oj dawno tutaj takiego ruchu nie było :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Anna Mateuszek bardzo wydoroślał,tak przedszkolaczek mały z niego :) a jak sam zasuwa tą łyżeczką-no jestem w szoku normalnie :ohmy: Kubuś też Ci rośnie jak na drożdżach-a jak tam oczka,wszystko dobrze? I gratulację dla Kamila,obie mamy sportowców w rodzinie-moja młoda nawet planuje do sportówki iść do gimnazjum i na internacie będzie :(

Tych racuchów w paczce u nas nigdzie nie widziałam,ale placki ziemniaczane czasem kupuję :) zrobiła z podwójnej porcji z kefirem i były super i bardzo szybko :)

Zaraz wdrożę się w rozmowę,tylko was przeczytam :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829655 przez Majowka
Anna, wogole piekne zdjecia! Slicznych masz synusiow!

Fajnie Ze Kamil do Portugalii, ciekawe czy mu sie spodoba :laugh:

Bidol, nie otwieraja mi sie linki :( Wiec nie wiem co, fotki wstaw jak bedziesz miala czas...Bo zmusza mnie do wejscia przez portugalska strone, czyli laduje na glownej, gdzie sie kraj wybiera....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829661 przez Daria23
Anna -fajnie że znowu jesteś brakuje nam tu ciebie:-(o widzę że ostro wzięłaś się za sprawy toaletowe to tak jak my z tym że kiepsko idzie nam to:-(jak uda ci się tak nauczyć Mateuszka to daj znać sama tak będę robić:-)
Mateuszek słodki jak fajnie się zajada:-):-)

Km - i powiedz za jakie grzechy my mamy takie nocki?;)

Bidol-boskie spodnie i płaszczyk zazdroszczę naprawdę mi tak się z zary podobaja rzeczy dla Tymka ale nie stać mnie zbytnio na nie:-(no chyba że sprzedam jego za male ciuszki to wtedy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829664 przez mama89muminka
Bidol życzę wam tego bardzo, zdrowie dzieci (no i własne też oczywiście) jest najważniejsze!

Wreszcie ogarnełam ten bałagan, mam nadzieję, że mi babcia z brudnymi buami nie wejdzie na czystą podłogę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829665 przez bidol
Majówka - czyli macie dość tanio - u Nas takie łóżeczko ok 300 zł + materac 100zł minimum - czyli macie dość tanio - serio :)
Dużym u Was plusem jest brak zimy - to polskę dobija - znam wiele rodzin co juz od wiosny odkłada pieniądze na zimę - ogrzewanie jest bardzo drogie w dodatku buty zimowe ubrania - oszaleć można
My w tym roku na piec 9 tysięcy wydaliśmy i na opał 3 tysiące - wiem że piec na lata bedzie ale w przyszłym roku znowu 3 tysiące na opał trzeba mieć - to strasznie dużo - i pomyśleć że co roku tyle w kieszeni by nam zostawało :)


Olga - dawaj dawaj - bo Cię noc zastanie - ja tu specjalnie produkuje post za postem :silly:


Majówka - for you

M89M - pogonisz miotłą babcie :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829672 przez Anna77
Olga jeśli mogę coś zasugerować, to jeśli ma alternatywę jeśli chodzi o szkołę, to mocno to przemyślcie. Troszkę czasu już to przerabiam (nie tylko przez Kamila) i niestety poziom w szkołach sportowych jest, bardzo delikatnie rzecz ujmując, żenujący. Sprawdź, popytaj i dużo się dowiedz o szkole. Może akurat ta dla niej nie będzie taka zła. Jeśli by dała radę trenować chodząc do normalnej szkoły, to byłoby optymalnie. No chyba że faktycznie będzie na poziomie, który będzie ją zmuszał do bardzo intensywnych treningów. My niestety nie mieliśmy wyboru i mimo, że Kamil początkowo chodził do jednego z najlepszych gimnazjów, po 1,5 roku ulegliśmy i pozwoliliśmy mu się przenieść do sms. Z punktu widzenia jego nauki, chyba nigdy nie przestanę tego żałować. Ale z drugiej strony, wiem że on jest szczęśliwy z takiego obrotu spraw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829677 przez Majowka
Piekne ciuszki! Slicznie Kamilka bedzie wygladac! Zawsze ja pieknie ubierasz!
Ja tam nic nie umiem dopasowac....

Sama sobie z manekinow sety kupuje :laugh:

A z tym opalem to sama nie wiem.... Bo zima mielismy juz raz 2 rach, za dwa miesc grubo ponad 300e, raz nawet 500e! :ohmy:
Ale to zanim klime wstawilismy....Bo my tu tez mamy zimno I tylko pradem ogrzewamy, kazdy pokoj z osobna.... Choc Ci ktorzy maja mniej kasy, zawijaja sie w koce I w takich 16-17 st mieszkaniach zyja w okresie zimy, Bo umrzec od tego nie umrzesz.....w Pl, faktycznie nie masz wyjscia.....
Ehhh szkoda gadac, trudno porownywac.... Inne realia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829678 przez mama89muminka
Majówka ja też uważam, że macie tanio, my za sam czynsz płacimy ponad 640 euro za miesiąc, do tego woda 22e/osobę, gazu nie mamy, ale prąd też co miesiąc trzeba zapłacić w zależności ile się zużyło. Spożywczenas zjadają i to dosłownie, na sam obiad na jeden dzien wydajemy ok 10 euro i to nie są jakieś wymyślne obiadki tylko zwykle mięcho i kluchy/ziemniaki. Przy zarobkach 1200 to ciężko idzie wyżyć.

Bidol kurteczka prześliczna, aż mi się dziewczynki zachciało :silly: A tu mi się taki brzydal trafił i trzeba go upiększyć ładnymi ubraniami :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829681 przez mama89muminka
Zmykam jak na razie, dam się temu mojemu potworkowi wyspać bo coś sie przebudza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829686 przez Majowka
mama89muminka napisał:

Majówka ja też uważam, że macie tanio, my za sam czynsz płacimy ponad 640 euro za miesiąc, do tego woda 22e/osobę, gazu nie mamy, ale prąd też co miesiąc trzeba zapłacić w zależności ile się zużyło. Spożywczenas zjadają i to dosłownie, na sam obiad na jeden dzien wydajemy ok 10 euro i to nie są jakieś wymyślne obiadki tylko zwykle mięcho i kluchy/ziemniaki. Przy zarobkach 1200 to ciężko idzie wyżyć.


No tylko ja mowie o czynszu/tu zwanym kondominium, za wlasne oplacone mieszkanie!
Nie wynajem!
55e Bo na starym brzydkim osiedlu za Lizbona, ale jak bym miala swoje w bardziej prestizowym miejscu to pewnie ponad 100e!
Za co to jest, za utrzymanie windy, czystosci na klatkach, jakies tam pierdoly..... To jest bez sensu!

10e za obiad, to tu da rade taniej, w macu zestaw macchickena 5e, a jakis makaron z sosem, 6-7.... Pamietam Ze jak se chodzilo na obiady z pracy do centrow handl, to na obiad gora 7e wydawalam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829692 przez Olga
bidolek no nie nadążam ha ha,nie wiem,co się z wami dziej :ohmy: ja zajadam się wczorajszymi racychami,bo zostawiłam Ignasiowi,ale już mu dzisiaj nie smakowały :) woli świeżutkie :)
Ciuszki boskie,ale mnie też nie stać na takie ceny i szczerze,to bym wolała np.córką coś za te pieniądze kupić,bo jednak starsze,do szkoły potrzebują,a Ignasia ubiorę na fb,czy w lumpiku :lol: chociaż mój Rafał uparł się,że chce sobie i Ignasiowi kupić taki sma dres oryginalny,bo będą na piłkę chodzić wiosną,ale nie wiem,czy dostane gdzieć takie same na dorosłego i na dziecko :unsure: podpowiedzcie mi :unsure:

daria jak będziesz chciała,to dam ci link do tej kolekcji zwierzątek-naprawdę faine :blink:

Rafał codziennie po pracy odwiedza biedronkę i kupuje małemu samochody takie blaszane,różne marki-już mam 7,a Ignaś się nauczył i jak dzwoni,to mu przez telefon tłumaczy "tata wwwrrr dwa" ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829701 przez Olga
Anna no ja bym wolała,żeby ona była na miejscu,bo najbliższe sportowe gimnazjum jako szkoła jest 40km od nas,a ona tutaj też niby do klasy sportowej będzie chodzić,ale myślę,że to nie to samo,co cała szkoła sportowa :) a co do nauki,to ona orłem nie jest,teraz wyszła na półrocze ze średnią 4,2,zawaliła angielski,ale to pani też dziwna,bo nie brała jako jedyna ocen z sanatorium,bo niby ona nie wie,za co te oceny były :( młoda siksa,za panią wielką robi,to stara kadra wszystkie na Olgę zaraz po powrocie wołały,żeby dała kartkę z ocenami,a ta franca nie chciała ich uznać,chociaż nawet z tych bez sanatorium spokojnie 3 jej wychodziła,a ona jej 2 postawiła,powinnam juro iść na wywiadówkę,bo jest taka indywidualna,ale chyba sobie odpuszczę :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829765 przez mama89muminka
Majowka 100e za czynsz to taniocha jak dla mnie, u nas nie ma mowy żeby trafiło sie jakieś mieszkanie za 200 czy 300, a co dopiero za 100 nawet w najbiedniejszych dzielnicach...
Co do obiadów miałam na myśli ze sklepu, żeby pójść i kupić mięso i makaron to ok. 10 euro, w restauracjach najtańsze obiady zaczynają się od średnio 15 euro.

Olga a jakie te samochody? Ja kupiłam teraz w Tesco młodemu taki plastikowy mały za 5zł i jeździ nim ostro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829835 przez Olga
m89m w biedronce mu kupuje-takie metalowe,fajne,po 7.50zł.Dzisiaj też mu dwa kupił,już ma dziewięć i nie pozwoli ich dziewczynom dotknąć ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829877 przez krecik
Ile? 31 nowych wpisow! Bidol Ty na forum sie marnujesz powinnas byc politykiem:d

Anna77, ale masz fajnych tych chlopakow i do tego kota, a Kamil, nie martw sie pogodzi szkole ze sportem:)

Chlopek ty to dopiero sie objalas, bedziesz teraz regulanie wchodzic? I zdrowka dla chlopakow:)

M89m, przewaznie powiesci historyczne, nakupowalam w realu ksiazek po 10 zeta,a dzisiaj konczylam czytac wolanie kukulki, roberta galbraitha, to jest pseudonim tej autorki od harrego pottera, naprawde bąaaaaaaaaardzo przyjemna ksiazka:)

Daners, pieknie! Trzeba dzieci uczyc kultury iporzadku od malego

M89m bidol, a moze ponowic temat spotkania?jaki brzydal? Miro jest taki uroczy!

Daria, w zarze jest drogo, ale na przecenach ceny sa super i mozna cos wybrac, dzisiaj bylam i kutki zimowe mozna bylo kupic za 50-60 zeta, my juz zaopatrzylismy sie na przyszly rok, a dla dziewczhnki to nawet za 40 zeta widzialam!

Bidol jak zwykle ciuszki super, czekamy tylko jak mala zlosnica sie z nich zaprezentuje:d

My dzisiaj nawet na polu nie byliśmy, a teraz to normalniejakas zawierucha jest!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl