BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #828329 przez Majowka
km napisał:

majówka-nie no coś ty wcale tak nie myśle :) po to jets forum że każdy może wyrazić swoje zdanie , chyba nikt się tutaj nie obraża. Ja to Cie podziwiam że ci sie chce jeszcze podwójnie gotować. Akurat ze mnie to żadna kucharka i nienawidzę gotować, dlatego trochę idę na łatwizne :lol:

Mnie to kiedyś strasznie stresowało to karmienie kacpra, że mało zjadł. czy się najadł. a teraz totalnie odpuściłam, nie chce jeść to niech nie je, zjadł 3 łyżeczki widocznie tyle tylko chciał, nie staram mu się wcisnąć kolejnej łyżeczki czy gryza, żeby tylko więcej zjadł, sam chyba najlepiej wie ile mu potrzeba. I odkąd wyluzowałam to zaczął wszystko ładnie jeść :)


No dokladnie! Kiedys byla walka o kazda lyzke...
Przez to przyzwyczailismy go jesc przy bajkach...tesciowa do tej pory boi sie go karmic :laugh:
Teraz juz taki spasiony, wiec tez juz mam mniejsze cisnienie jesli oposcimy obiad lub kolacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828332 przez lusiamamanikosia
Daners - zdrówka życzymy !!! gratulacje za kolejne ząbki :)

KM - buciki są cudowne !!! Niko ma teraz tylko jedną parę butów - śniegowce :P ze wszystkich adidasków już wyrósł :( ... ale jak będę na u teściowej to wejdę do sklepu Trygon i tam można kupić firmówki po 50-60 zł a jak ostanie sztuki to 40 zł to może coś znajdę ale jemu tak noga rośnie że boje się że kupie za małe :P

Majówka - u Nas Niki wcina wszystko to co my , jada z nami obiady i jak jedziemy do kogoś to też zjada obiadki :)

Olga - ja też oglądałam ale wyłączyłam nie dałam rady oglądać końcówki jak ta mała dziewczynka krzyczała ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828569 przez Olga
Hej mamusie.

Ja dopiero teraz,bo miałam dzisiaj trochę latania :) byłam z Olgą na zakupach,wyrosła mi ze spodni i musiałam jej kupić kilka par ( Olga już jest wyższa ode mnie,o Marice nie wspomnę ) :ohmy:
Mały po spaniu popołudniowym wstał z gorączką,dałam mu Nurofen i do tej spory ok.zobaczymy w nocy.Lepiej,żeby to było od zębów,ale mam złe przeczucia,bo Marika jest chora :(

km ja po dziewczynach mam łóżeczko dla Ignasia,po nich było wcale nie używane,służyło nam do dekoracji ha ha i do zrobienia czasami zdjęcia :blink: Marika może i by spala-2 mies się męczyłam i wstawałam do karmienia,ale córki był z tych,co cyca miały zamiast smoczka,więc dłużej nie wytrzymała.Jak zobaczyłam,że Olga też taka jest,to już nawet próby nie podejmowałam :blink: myślałam,że Ignaś też będzie taki,dlatego szkoda mi było kupować nowe łóżeczko,a tu taka niespodzianka :silly: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828604 przez daners
doberek ;]

Kamyczkowa jak tam po modrerczym kartonie ;-P

Fifek spi.

ja mu gotuje osobno tzn ja w sumie niemam obiadów dla nas wiec wiadomo tylko jemu sie gotowalo ale
UWAGA od jutra jestem na diecie :) a tam trzeba gotowac hahaha

Lusia fajnie ze zjada wszystko co Wy-prosciej :)moj jest albo leniwy albo faktycznie za malo zabkow by pogryzc np wiekszy kawalek mieska wiec gotuje pod niego.

Majowka pokaz foto brzusiaa :) dawno niewidzialam Cie...Was :)

km własnie dzieci nam rosna wiec wiedza juz wiecej i nie trzeba latac i dokarmiac ;[] teraz juz ładnie pokaza badz wypeplaja ze chca am am ;]

co robicie babeczki hmmm lenistwo odpoczynek a moze ktoras sprzata ;-p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828633 przez bidol
Corka marnotrawna powrocila :p

Olga - nie stresuj mnie. Ja jak dzis pomysle jak ta moja biedna mama soe zamartwiala o mnie jak sie jechalo na impreze w maluchu w 7 osob :ohmy: ojj juz wiem co przezywala ....
Olga - ale Ty masz madr dziewczyny - to skarb nieoceniony :) i gratulacje dla Olgi :) i Djeci Mariki wstaw - sliczna z niej dziewczyna :)

AF - nic mi nie mow z ta lazienka - hahahaha to moja odskaocznia :)
Ale masz dobrze z tesciem. A Filipek przepada za nim pewnie :)
Jaka u Was pogoda ??

Km - ja mam podobne bardzo podejscie :) my lubelanki tak mamy :)
Slyszalam ze u was cieplo??
Mylisz sie :) tez bedziesz sie o Kacperka zamartwiac :)

Daners - zdrowka duuuzo :kiss: ty gruba? No co Ty opowiadasz - sliczna dziewuszka z Ciebie
A Filipeka jest slodki - no ale cycki ?? Moze ktos go tak specjalnie nauczyl??
Mojej siostry syn jak mial niecale 2 lata do gadal calymi zdaniami - a moi bracia uczyli go tekstow - np - tata pierdoła jestes :p
A mnie moi madrzy bracis za cukierka nauczyli piosenki - straciłam cnotę .... a mialam moze ze 3 lata :dry:

Majowka - krzeselko super - co do ubranek moze jeszcze sie wstrzymaj. Nie wiadomo moze beda donre i na Salwadorka?? Roznie to bywa - dziecko dziecku nie równe a ciuszki macie sliczne ... szkoda troszke ;)

Film sie podobal??? No to sie ciesze :)

No a teraz co u Nas.
Kama ma nowy przydomek - el diablo :evil:
U tesciow dala wczoraj mega popis :( szwagier stwierdzil ze niepotrzebnie sie zdecydowali na drugie dziecko bo jak to ma tak wygladac - typu szarpanie sie bicie piszczenie wyrywanie sobie wszystkoego to oni sie chyba nie nadaja :( tesciowie za glowe sie lapali. Seba sie droczy Kama piszczy a ja z bezsilnosci zamykam sie w lazience - taki jest obraz tego co sie u nas dzieje w domu ... i to niestety prawda :(

Daria - nie wiem juz co Ci doradzic. Jakby Kama jeszcze dawala mi popalic w nocy to bym sie zaplakala :(

Lusia - nie wyslalam - mam nadzieje to jutro zrobic... przepraszam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828652 przez lusiamamanikosia
Bidolku - nie masz za co przepraszać ... rozumiem że nie mogłaś i nic się nie stało naprawdę :*
To widzę masz nieciekawie z dziećmi znaczy z Kamilką że musisz się do łazienki chować :(

Olga a co to za łóżeczko jest ?? :)
Daners - my w sumie szybko przeszliśmy na dorosłe jedzenie za dużo było do robienia i tak jest tak że mąż je co innego niż ja i jak bym miała robić 3 obiady różne bym zwariowała :P a tak to robię sobie obiadek tak żeby Niki ze mną zjadł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828660 przez Olga
bidolek ja was nie stresuje-ja was ostrzegam i też współczuję swojej mamie kiedyś,chociaż ja na imprezy nie jeździłam,ale na miejscu chodziłam i na szczęście moja Marika też nie jeździ nigdzie,tylko te podstawowe z kalendarza ha ha :lol:
Kamilka Ci daje popalić i chyba mi przyznasz rację,że dziewuchy są gorsze :ohmy: :silly: :lol:


lusia zwykłe białe łóżeczko z szufladą,miało też przewijak w komplecie,ale po Oldze go sprzedałam i teraz musiałam kupować.Na tamte czasy,czyli 18 lat temu sporo kosztowało,bo pamiętam,że to chrzestna Mariki się rzuciła,ale warto było-Ignaś jest z tego co policzyłam 7 dzieckiem,które urzęduje w nim ( oczywiście moje córki miały tylko do dekoracji ).

Takie zwykłe łóżeczko :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828839 przez Olga
Hej.

Znów jestem pierwsza,a wczoraj ostatnia :lol:

Ignaś w nocy super,nie miał już gorączki,może to od ząbków,a może tylko wydawało mi się,że był rozpalony,bo nie dał sobie zmierzyć temperatury,a marudny był,bo się nie wyspał.Oby tak było,dzisiaj nic po nim nie widać :blink:

Byłam z Olgą w bibliotece i przyniosłam małemu stos nowych książeczek i siedzi teraz w łóżeczku i ogląda,a ja mam chwilę na kawkę :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828873 przez Daria23
Hej Kochane wybaczcie że nie pisałam nic, czytam was codziennie ale jakoś nie mam weny do pisania-chyba zmęczenie materiału. Wpadłem w mała depereche mam tak czasem tu. Już dwa tygodnie nie ruszałam się z domu przez ta pogodę i mnie to przytłoczyło wkońcu. Oby w weekend się udał jakiś wypad ja chce do ludzi:-(
Jeszcze dziś mam dola bo dzwoniłam do przedszkola i nie mam szans na oddanie Tymka w tym roku bo jest za mały więc kolejny rok bez swoich pieniążków się szykuje:-(
Do tego noce kiepskie np wczoraj zasnął o 22:30 a obudził się po 6:( no brakuje mi coś sił. Przepraszam że tak jecze ale komu jak nie wam mam się wygadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828881 przez Daria23
Olga -dobrze że Ignaś zdrowy pewnie rzeczywiście ząbki sprawiły ta gorączkę. Co do Mariki wyobrażam sobie twój strach ja np zawsze się martwię tak o męża jak jeździ w nocy sypać. To aż spać nie mogę itp tak to już jest jak się kogoś kocha o Tymka to już wogóle się bede martwić.
Gratulacje dla Olgi to ci zdolniacha a ty pewnie pękasz z dumy:-)

Bidol-Diablo? No coś ty przecież na zdjęciach to chodzący po ziemi Anioł:-)aż się wierzyć nie chce że Kama tak daje w kość:-)

Daners -jak zdrówko? Mam nadzieję że już lepiej i że sobie wypoczywasz z domku

Nie wiem co miałam pisać z góry przepraszam inne mamy że nie nawiązałam do nich ale naprawdę coś nie mogę się skupić obiecuje poprawę zaraz po tym jak tylko nabiorę optymizmu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828902 przez Majowka
Czesc dziewczynki,

Lucas juz drzemie.

Nocka super. Zasnal okolo 23h I spal do 6h w lozeczku, a pozniej do 9h na sofie :laugh:

Zaraz jak sie obudzi jade zobaczyc jakies firanki do nowego pokoju dzieciecego do zara home.

Bidol, no ja pisalam ze sprzedaz zaczynam od 1miesiaca, czyli te co kupilam teraz I Lucaskowe. Na pewno bardzo duzo po Lucasku wynosi! Spodnie jak nowe, kurtki, swetry, gorzej z body I bluzkami Bo poplamione I sprane, ale I takie zejda....
Z tego co widzie co ladnie sie ciuszki sprzedaja.
Na razie monitoruje ceny. Jesli np. mam pajace 1m za 40e, to za ile bys sprzedala? Marki pewnie malo znane, francuskie, petit bateau, jacadi

A Kamka, super dziewczyna! Co Ty narzekasz mama! Do przedszkola ja wyslij, to odetchniesz :laugh:

Daria, I po tej 6h nie spal juz wiecej? Skracaj drzemki do godziny. Wedlug mnie, to brak zmeczenia jest glowna przyczyna tych rozstrojonych nocek... Ale mam podobnie, wiec nie mam co sie wymadrzac :dry:

Olga, sliczne to lozeczko! Podobne do naszego! Lubie takie :)

Daners, dzis zrobie I wstawie wieczorem!

Lusia, fajnie Ze Niki juz wszystko je z Wami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829039 przez Daria23
Majówka -no już nie spał:-(wydaje mi się że on jest zmęczony bo wieczorem jeszcze świrujemy biegamy itp w dzień też na śniegu się wymęczy więc sama nie wiem on już chyba taki jest.
Ale ci zazdroszczę tego urządzania pokoiku i wogóle tych ciuszków na 1miesiąc:-)co do marek myślę że nie są tutaj takie znane choć to że ja nie znam to nie znaczy że inni też:-) co do ceny sama nie wiem strasznie drogie tę body kupujesz:-\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829043 przez Olga
Dziewczyny potrzebuję jakiegoś łatwego przepisu na racuchy :blink: mam ochotę :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829128 przez bidol
Olga - zgadzam sie z Toba choc ja mam inna teorie. Jesli jedno dziecko jest grzeczne to to drugie bedzie przeciwienstwem ;)
Zobacz jak u Ciebie sie sprawdza.
Marika - grzeczna
Olga - nie grzczna
Ignas -grzeczny
:S hahahaha :lol:

Daria - ja juz nie wiem co Ci radzic. Malise mu przed snem parz :silly:

Majowka - ja to tak o polowe schodze Nieraz wiecej nieraz mniej. Pajace to raczej taniej. Ale jak znajdzie sie kobitka i duzo bierze to taniej sprzedaje troszke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829271 przez Majowka
Daria, no drogo tu...inaczej tu, Zara, hm, c&A, to najtansze sklepy z ciuchami dla dzieci. Tu Zara nie ma zadnego prestizu, dlatego nawet nie mam po co probowac sprzedawac, ewentualnie "markowe" czyli gant, tommy, levis, etc....

Bidol, ciekawe czy kogos wogole zainteresuja takie male na 50-56cm....pewnie nie :(
No ale to dopiero w pazdzierniku bede wystawiac te co mam teraz Bo to zimowe ciuszki, wiec predzej nie ma sensu.

Kupilam firanki, ale Antonio mowi Ze brzydkie :( :( :(
Zla jestem na niego!

Wlasnie robie kolacje, dzis makaron ze smazonymi warzywami I kurczakiem, a wczoraj robilam devolaj pierwszy raz! :) Pyszny, ale wizualnie odbiegal od restauracyjnych....wieceie jak sie je smazy? Zeby takie rumiane byly?

Olga, a racuchy jak ktoras poda, sama zrobie :laugh:
Ale mi chrapke zrobilas...

Na tvn jest piekny film!!!!! Idzcie ogladac! Ja juz widzialam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl