BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #829913 przez Majowka
M89M, no u was jest mega drogo!
No wlasnie, jak Ty mowisz na Mironka! Sliczny jest I zadnych ciuszkow nie potrzebuje do upiekszania!

Ja juz po wizycie u Gina. Zero konkretow a kasa wydana :angry: :(

W piatek ide zrobic ostatnie badania krwi przed porodem.

Teraz Antonio kapie Lucaska, pozniej go nakarmie I idziemy do dziadkow na kolacje! Do jutra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829931 przez mama89muminka
Krecik dzięki, może mają u nas w bibliotece :) Też lubię historyczne czytać.
A ty do mnie też jakoś niedaleko?

Majowka no brzydal jest bo trzyma palucha w nosie i buczy jak szalony, diabeł jeden :D
Lekarze tak już mają, zazwyczaj nic konkretnego nie mówią, a kase biorą. To już niedługo, pewnie nie możesz się doczekać? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829990 przez Olga
Dziewczyny znacie może jakieś fajne miejsce na Mazurach,takie sprawdzone,ale żeby mój Rafał mógł chodzić na rybki :unsure: Tatuś chce nas zabrać na weekend majowy,a ja nie wiem nawet gdzie coś szukać :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830023 przez km
wow :ohmy: właśnie wrósiłam z pracy a tu tyle postów :)

bidol-no mam nadzieje że tym razem uda nam się styknąć, ja to pewnie całe 3 tygodnie nad piasecznem spędze, to może jakoś taM BY NAM SIĘ UDAŁO.

majówka-u mnie w pracy jest kilku portugalców, w okresie świątecznym to było ich u nas więcej niż anglików :lol: i właśnie mówią że strasznie mało się zarabia w portugali np. 400 e.

W Anglii też nie jest tak kolorowe jak się każdemu wydaje my za sam wynajem płacimy 550 funtó plus rachunki to już jest 1000 funtów a zarabia się koło 1300 na ręke , cotygodniowe zakupy to też lekką ręką 120 funtów. Ja akurat firmowych ciuchów nie kupuje, więc na tym zaoszczędze. Wiadomo że jeśli się porówna ceny tutaj i zarobki, a ceny w pl , to naprawde nie wiem jak niektórzy w pl dają sobie radę. Chociaż z drugiej strony nas nie stać na to żebym ja nie pracowała, może też ja po prostu nie umiałabym żyć mając pieniądze od pierwszego do pierwszego,

Trzeba kłaść się spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830026 przez Majowka
KM , no ciezko tu o prace, ale 400e to mi tu jeszcze nikt nie proponowal, ja zawsze mowie Ze jest jakies minimum I nizej nie schodze I to minimum dla mnie tutaj to 700e...zobaczymy jak mi pojdzie z szukaniem pracy za rok. Bede szukac na pewno! Ciekawe czy sytuacja na rynku pracy sie poprawi :dry:

Olga, ja nie znam. Nigdy nie bylam na Mazurach :blush:
Ale to dlatego, Ze wokol nas pelno jezior I rzek, wiec zawsze atrakcja byl wyjazd w gory :laugh:

M89M, no zebys wiedziala. Juz pewnie nie pamietacie jak ciezko sie przewrocic w lozku na drugi bok z takim bebechem :laugh: :laugh: :laugh:
Bardzo bym chciala zeby ta ciaza juz dobiegla konca, brzuch duzy, ciezko chodze, szybko sie mecze...choc dzis sama bylam u Gina I zakupy jeszcze robie, ale to wszystko juz bardzo rozwaznie, wolno, ehhh :dry:

My juz w domku. Kolacja wypadla super! Lucas tanczyl, wyglupial sie, teraz juz smacznie spi, oby do tej 6h tak bylo! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830031 przez Olga
www.facebook.com/photo.php?v=10151923986...64156&type=2&theater

Dziewczyny widziałyście na fb - ale się naśmiałam z tego taty :lol: :lol: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830086 przez Daria23
Hej Kochane witam się po kolejnej kiepskiej nocy. Tymi obudził się po 3 dostał mleko itp i do 5 świrowal nawet nam z łóżka uciekał:-(masakra jakaś o 7 się już obudził.mi się już ryczeć chce bo to już za długo trwa:-( już szukałam od rana na necie ale nikt nic nie radzi :-( kładłam go o 20 to jeszcze gorzej chyba jak o tej 22. Normalnie wszystko bym dala żeby ktoś mi pomógł z tym. Może latem będzie lepiej jak będziemy caly dzień na powietrzu. Ale do lata to się chyba wykończe!

Olga-pewnie że chce dawaj tego linka do tych zwierzątek leśnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830088 przez lusiamamanikosia
Hej Mamuśki :) no no tyle wpisów że szok :D wczoraj tylko przeczytałam bo już nie miałam siły ... wykończyła mnie podróż komunikacją miejską do Babci na drugi koniec Warszawy z wózkiem - jest masakra gdzieś się poruszać wózkiem w taką pogodę :/ Wczoraj byliśmy po drodze u koleżanki ktoa ma córeczkę z tego dnia co Niki się urodził - ale jakoś nie chciała się bawić z Małym bo ona za delikatna jest i taka dla mnie ciepła klucha :P a Niki w najlepsze na dzień dobry poszedł i się jej zabawkami bawił :P a potem pojechaliśmy do babci :)
No i Młody ma krótkie włosy :D ale trzeba będzie jeszcze poprawić jak Mama kupi nową maszynkę do włosów bo jej nie chciała za dobrze ciąć tego buszu Nikiego :P

Olga - my też kupiliśmy wczoraj Jelonka :) i też będzie brać prenumeratę :) jedną książeczkę my będziemy opłacać a drugą Babcia jak będzie przychodzić :)

Majówka - śliczny brzuszek ale już coraz bliżej porodu :) no i uważaj na siebie :) a dasz radę zrobić foto tych firaneczek ?? :)

w Warszawie jest mega ciężkie życie ... płacenie za mieszkanie drogie a nie wspomnę o jedzeniu :( wyżyć z jednej pensji się nie da :(
dziś idę zanieść wniosek do żłobka państwowego i pójdę do mopsu bo słyszałam że pomagają się dostać do żłobka jak się udowodni ciężką sytuację w domu...

Innych już nie dałam rady zapamiętać, więc wybaczcie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830089 przez lusiamamanikosia
Daria - biedactwo musisz dać radę , napewno Ci ciężko ... ale nie wiem co można Ci poradzić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830115 przez Misiowa
Hej dziewczyny:)

Ale dużo napisałyście:) Super! My na weekend zrobiliśmy sobie wypad nad morze i nas nieźle wymroziło ;) Ale troszkę sobie odpoczęliśmy.



Czekałam na śnieg ale teraz to mam już go dosyć... a tu końca nie widać. Pada i pada.

Olga super ta seria ze zwierzątkami. Zaraz się wybieram na zakupy to kupię pierwszą część. Już patrzałam na stronkę i trochę cena kolejnych magazynów mi się nie podoba ale może też się skusze na prenumeratę:)
My ostatnio ze znajomymi byliśmy w świetnym miejscu na mazurach. Polecam! Z małym dzieckiem rewelacja! Basen specjalnie dostosowany dla dzieci. Do tego dwa pokoje zabaw dla dzieci z taka ilością zabawek że nie da się z nudzić. A dla rodziców super spa ;)
www.zalesiemazury.pl/

Sprawdź tez sobie ten grupon - sama się zastanawiam nad nim:

www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/ga-...1&nan_pid=1783566825

Chłopek super, że jesteś :) Zdrówka dla chłopaków.

Krecik właśnie się zastanawiałam gdzie zniknęłaś :) Sama niezbyt często pisze ale staram się czytać na bieżąco i brakowało tu Ciebie:) Choć sama się muszę przyznać, że ostatnio każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie :laugh: Powodzenia w poszukiwaniu pracy!

Daria ciągle myślę jak Ci pomóc i nic już do głowy mi nie przychodzi :( Bardzo mi Ciebie żal. Nie wyobrażam sobie takich nieprzespanych nocy dzień w dzień. A jaką kolacyjkę mu podajesz? Może jest głodny? Albo za dużo zjada i boli go brzuszek? A może rozwiązaniem jest wyeliminowanie nocnego mleka. Z tego co piszesz to po mleku zaczyna wariować więc może warto spróbować. Tym bardziej że dziecko w tym wieku już nie potrzebuje w nocy mleka. U nas to bardzo pomogło. Zaczęłam podawać jej wodę zamiast mleka aż po paru dniach przestała się budzić tak często.

Bidolo super ten płaszczyk. Też nad nim myślę ;) Ostatnio byłam oglądać nową kolekcję to przy okazji kupiłam sztruksową spódniczkę i czerwone trampki :D jestem uzależniona i nie mogę wchodzić to tego sklepu! Strasznie mi sie spodobała ta sukieneczka:
www.zara.com/pl/pl/nowa-kolekcja/niemowl...c358108p1751026.html

wiem że jest różowa ale na żywo wygląda tak pięknie i wiosennie, że chyba na wielkanoc się skusze :))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830130 przez Majowka
Daria, u nas lepiej. Lucas poszedl spac przed 23h. Spal do 6h ciegiem. Pozniej mleko mu zrobilam, Bo do kuchni chcial isc na krzeselko I po mleku na sofie jeszcze spi do teraz....
Ja sie wyspalam.

Moze pozniej go kladz :(


Misiowa, ale piekna Hanulka! Fajnie macie z wypadem.

Lusia, wstaw fotke Nikusia w nowej fryzurce! Oby sie Wam udalo z tym zlobkiem!! A firanki, nie ma po co, jeszcze mi powiesz ze ladnie I bardziej mnie zdolujesz :laugh:
Jade dzis zobaczyc czy moze jakies inne... Ale on chce biale bez wzrorkow, a ja dzieciece z wzorkami, wiec nigdy nie dojdziemy do konsensusu :dry:

Pokaze Wam fotke Lucaska spiacego wlasnie na sofie. Na mamuskach :) Tu nie ma jak fotki wstawic....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830138 przez lusiamamanikosia
Misiowa - super Hania śliczna a zdjęcie na tle morza bombowe :)
ja też już mam dość śniegu i to bardzo !!! chce już wiosnę !!!

Majówka - wstawię jak mi się obudzi :) wstał o 7.45 kręcił się bardziej wzięłam go do nas do łóżka dałam mleko i śpi do tej pory ale już się kręci to może zaraz wstanie :) , zje śniadanko ubierzemy się i pójdziemy zanieść wniosek do żłobka i na sanki potem na chwilę :) bo dziś zimno :(
to czekamy na fotkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830147 przez lusiamamanikosia
Majówka - Lucasek BOSKI jak tam śpi a jaki długi już :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830152 przez Daria23
Misiowa -zdjęcie super!!! Morze i o tej porze roku jest ładne:-)też mam dość śniegu no ale nie ma co narzekać i tak długo mieliśmy wiosnę tej zimy:-) z kolacja to kiepsko wyglada bo my późno obiad robimy ale je czasem płatki czasem parówke jogurty ostatnio trochę mi wybrzydza naleśniki lubi też bardzo. No i przed spaniem zawsze 210 mleka wypije

No właśnie laski co wasze maluchy jedzą na kolację?? Może Tymkowi zasmakuzaskakują wasze pomysły

Majówka-ja jestem po twojej stronie wkońcu to dziecięcy pokój więc firanki muszą być dziecięce:-)trzymam kciuki za dobry zakup

Lusia-czekam na fotke nowej fryzury Nikieg:-)a ddaje się bez problemu obciąć? My też chcemy się wybrać z Tymkiem do fryzjera ale już się boje na sama myśl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830183 przez krecik
M89m, pewnie ze niedaleko, ja tez ze swietokrzyskiego, ale zawsze hylo mi blizej do kr niz do kielc :) a co do ksiazek ostatnio dorwalam ptaki ciernistych krzewow(byl taki serial, moja mama do tej pory sie nim zachwyca) i bylo duzo lepsze niz sie spodziewalam! A te powiesci historyczne to sa autora Ildofenso Falcones: katedra w barcelonie i wladca barcelony, tez polecam:)

Olga, tez nie mam zadnej sprawdzonej miejscowki na mazurach, chyba tez pojedziemy tam na pare dni w wakacje, bo meza znajomi do siebie zaproszaja, pozyjemy zobaczymy
Hahahah mnie to tylko zastanawia czy Twoj Rafal mysli, ze Ignas bedzie z jim siedzial i lowil te rybki?:>



Km, taka prawda wszedzie lepiej gdzie nas nie ma:)

Daria, no noe zazdroszcze tych nocek...pewnie wydajesz duzo na kawe:d

Lusia, zeby Ci sie udalo z tym zlobkiem, tez slyszalam, ae w wawie jest mega drogo!

Misioa, dzieki! Jakie piekne zdjecie, a Hania juz taka duza i sliczna!rozmarzylam sie, chce nad morze!

A wlasnie, siedze w domu i planuje juz wakacja, mysle o chorwacji, znacje moze jakas fajna miescowosc, zeby z dzieciakiem jechac?


Teraz wlasnie probuje uspic malego, bo chcemy wkoncu gdzies wyjsc-na sanki, z obiadem mam dzisiaj spokoj, bo dostalam wczoraj na wynos od siostry:d

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl