BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831357 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Dzieki za odpowiedzi!

KM, jestem w szoku, jakiego macie madrego synka! No I ten sposob!az wierzyc sie nie chce Ze na zegar pokazuje! Gratuluje pomyslowsci! Tatus pomyslowy!

Daners, pozazdroscic!!!! Lucas placze nawet jak pan od pizzy wychodzi :laugh:

No ja zazwyczaj sie wymykalam, ale od jakiegos czasu czuje Ze takie zachowanie wzbudza w nim lek, jak np. Wyjde do innego pokoju I ciuchotko siedze, to on wrecz przerazony mnie szuka....zapytam tez o to pediatry! Mamy wizyte na 18m w przyszlym tygodniu.

A u nas..... :( :( :(
Lucas ma goraczke!!!! :(
Tak ni z gruszki ni z pietruszki, zadnych oznak przeziebienia.... Jeszcze o 17 wyszlam z nim po warzywa....a po 18h jakis taki smetny....po 19mial juz czolko gorace, dlonie stopy zimne...tempka w tylku przed 20h wynosila 39,1
Podalam mu paracetamol I spi bidulek
Och!!!! Coz mu dolega!?!?!?! Mam nadzieje Ze nic powaznego, kolo 2-3h zmierzymy ponownie, ewentualnie podamy czopka, no I rano sie zobaczy.....

AiF wlasnie, nie odzywasz sie :(

Olga, ale masz sliczna corke!!!! Pieknie wygladala! Obie sa sliczne! No I wogole fajne fotki, chlopak przystojniaczek :blush:
Ty tez pieknie! Widac ze sie fajnie bawilyscie!!
Mnie pewnie Lucas nie bedzie chcial na swoich imprezach :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831359 przez bidol
kochane - jestem

Kama śpi więc weszłam :)

Daria - to Ty pytałaś o mleko - hmmm zdziwisz się...
Kama je kolacje - mało - kilka gryzów kanapki np o godz 19.
Idzie spac o 21 i pije - UWAGA 150 ml :ohmy: gerbera - bez kleiku - bez kaszki i przesypia całą noc do 8.00 - o 8.30 je śniadanko dopiero :blink:

Majówka - hmmm - my się wymykamy - i to chyba jak na początek najlepsze rozwiązanie - chodzi o to że wiem że jej przykro by było że np gdzieś jedziemy a ona zostaje - nie to że będzie tęskniła - bała się czy takie tam - jedynie co to - chmmm - nie wzieli mnie :huh:
Co do ciuszków - to moim zdaniem ślicznie ubierasz Lucaska - serio z taką klasą :cheer: i ty zawsze pięknie wyglądasz :cheer:

Olga - Marika wygląda cudownie - piękna z niej dziewczyna - no i chłopaka ma super :) - a z grzywaczką jej bardzo do twarzy :)
Tobie bardzo fryzurka pasuje - bardzo - wyglądas jak 18-nastka :)

Anszka - kope lat :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: i co i tyle - bez fotek ??? ajjj - wróc do Nas !!!!!!!!!!!!

Lusia - wybaczysz mi???? - ndal nie wysłałam :( :( nie mam jak się z kama ruszyć - a na pocztę mam 2 km :( :( licze na odwilż :kiss: :kiss:

Saiko - no przykro bardzo - ale masz aż cały rok ?? tak?? to dużo - bardzo - zawsze to coś a w tym czasie może akurat cos znajdziesz :lol: :lol: :lol:

Chłopek - i jak chłopaki ??? lepiej troszkę?? antybiotyk macie czy dajecie rade bez???
a co poza tym u Was??

Krecik - noo - i to mi się podoba :) czyli w schowku bedziecie mieli sypialnie??? a na kaloryfer można kupic super obudowę :)

Misiowa - Hania cudownie wygląda - jej róż całkowicie pasuje - bo ona taka bardzo delikatną urodę ma :lol: :lol: śliczniutka jest :lol: :lol:

KM - ojj - ja tez dzis byłam nawet wyrobiona ze wszystkim - ale na forum już czasu zbrakło :(
Kacperek super te kaloszki ma :) Kamila tez uwielbia kalosze :lol:

Kamykowa, Słoneczko - martwię się :(

AF - co u Was?? jak Filipek?? Co u Was słychać??

M89M - dawaj mu nurofen - jest przeciwzapalny i bedzie lekko przygaszał chorobę - odciągaj katar - to bardzo ważne - na noc możesz kilka kropelek olbas gdzieś na poduszeczkę nalać - ale nie tak żeby miał prosto na twarz bo dość mocne to jest i jeszcze masc kamforowa do natarcia plecków i cycuchów - porządnie przed samym snem - ułatwi mu to oddychanie i odksztuszanie - kup jakies syropy - na kaszel i może mu przejdzie - mam nadzieje :kiss: :kiss: :kiss:

edit...

Majóweczka - ojjj - Wy też??? jeju - oby nic poważnego :( :(

Daners - nie nie - ja nie chorowałam wcale - codziennie od małego jadłam ząbek czosnku i nigdy nie chorowałam - ;)
chodzi mi o to że Seba mi identyczny przebieg chorób - tj - najpierw płuca później uszy - paracenteza - w między czasie jelitówki -....
Pocieszające jest to że gdyby szła tą samą drogą - to już więcej za nia niz przed nią :S
A jak Ty sie czujesz???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831362 przez Olga
Mój Ignas tańczy i śpiewa ha ha :lol:



a tutaj po tańcach będzie sprzątał mieszkanie :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831363 przez lusiamamanikosia
My dziś tylko poszliśmy na pocztę , chciałam z nim iść na sanki ale zaczął płakać, więc wróciliśmy do domu i nie dawno usnął bo Tata późno wrócił , więc tak szybko spać się nie da iść . Słyszałam że ma być już coraz cieplej oby jak najszybciej do wiosny :D

Olga - super wyglądasz w tej fryzurce :) no i córkę masz bardzo ładną :)

M89M - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!

krecik - jakieś focie poprosimy jak już będzie po remoncie :D

U nas weekend zapowiada się nudno , mąż cały weekend pracuje , przez cały dzień, więc będziemy się NUDZIĆ :( chyba że pojedziemy w niedziele może na obiad do Prababci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831368 przez Majowka
Bidol, hehe nie rozmeszaj mnie, z jaka klasa! :laugh: zawsze na t-shirt I dzinsy
Ale wlasnie zapelniam mu szafe koszulami, kilka juz z Zary kupilam z nowej kolekcji, zeby juz tak doroslej na wiosne wygladal :laugh: :laugh: :laugh:
M-M, pisala Ze sa super koszule, to kupilam....ja tam sama nic ne umiem wybrac!
Kamka to dopiero ma klase! Cudnie ja ubierasz!


Olga, Ignas niesamowity!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Super tancerz! A jak spiewa!!! Ale sie usmialismy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831374 przez bidol
Olga - Ignaś wymiata - ale śmieszny jeat - taki rozskakany - hahhaha- jak piłeczka mała :lol: :lol: :lol:

Kama na wieczór dziwnie się zachowywała - ze wszystkiego się śmiała - jak pijana jakaś :S

Majówka - mów co chcesz - ale ja wiem swoje - lucasik wygląda zawsze super - taka sportowa elegancja :woohoo:
A Ty - hmmm - zawsze ślizna - poważnie - nie ukrywam że bardzo pomocna jest twoja figurka - jak jakby taka miała - uffff - :lol:

Lusia - oby do wiosny - choć u nas ni widu ni słychu - strasznie wieje lodem takim :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831376 przez Olga
Wrzuciłam jeszcze jak sprząta pod dyktando Mariki ha ha,ja odpoczywałam wtedy na basenie :)

Ja też już się wiosny nie mogę doczekać :( mam dosyć tego siedzenia w domu-my ostatnio byliśmy na dworze z małym w niedzielę i to na 15 min :( mam dosyć-człowiek dostanie na głowę niedługo :angry: :angry: :angry:

Ja też zbieram już letnią wyprawkę,tylko ja w lumpku ha ha.Dzisiaj mu tyle koszulek kupiłam i bluzeczek na długi też,tylko spodnie rzadko się trafiają,tzn jest dużo,ale rurek malutko :(

Jutro na 11 idziemy na zdjęcia-mam nadzieję,że się wyrobimy :lol:

Dzisiaj byłam złożyć Marice na dowód i przy okazji Oldze też wyrobię,tylko tu jest problem,bo ma nie skończone 13 lat i ojciec też musi podpisać :angry: Mam nadzieję,że nie będzie robił problemów,bo tak mnie czeka sąd :( :angry: Kurcze to nasze prawo-nie wychowuje ich od 9 lat,a musi być jego zgoda :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831379 przez lusiamamanikosia
Bidolku - no ja rozumiem sytuacje , Kamilka chora , a do tego pogoda wiem jaka jest , mi samej ciężko jest z domu się ruszyć , więc spokojnie będzie okazja i warunki lepsze to wtedy Kochana wyślesz :*

Olga - Ignaś super a najlepsza końcówka jak leżał na łóżku co to za teledysk leciał ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831381 przez Majowka
Olga, hahaha a jak sprzata!!! Taki slodziutki jest!!!!!!! Przeuroczy!!!!!!!!!!!

Bidol, dzieki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831383 przez lusiamamanikosia
super sprząta :) Mój ostatnio czyścił szyby w drzwiach :) słodko to wygląda jak dzieci naśladują nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831384 przez Olga
lusia to muzyczka z ulubionego rosyjskiego filmu Ignasia "Okolofutbola"-może go oglądać godzinami ha ha.Jak tylko jest kawałek jak tańczą na ulicy,to Ignaś wtedy wymiata :)

m89m bidulek-zawsze jak jesteście w PL,to go coś łapie :( a co wy macie z tym ubezpieczeniem,że nie wiesz :unsure:


Dzięki dziewczyny,za mile słowa :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831443 przez Anna77
Nie wierzę!!! Tak rzadko jestem, a udało mi się dzisiaj być pierwszą!!! Dzień Dobry :)

Nie, no niemam szans by za Wami nadążać. Serio :silly:

Majówka może brak konkretów, to dobre wiadomości po prostu wszystko w porządku ;)

Olga też bym chętnie pojechała na Mazury. Zawsze wtedy jak zaczynam marudzić, że chcę na Mazurach się gdzieś zaszyć na weekend dłuższy czy wakacje, to słyszę że to daleko. Stara Maruda z tego mojego B i bardzo nie lubi wydawać kaski na takie wyjazdy weekendowe czy wakacyjne. Pewnie znowu będzie Kołobrzeg. Ale pięknie wyglądaliście na tych połowinkach. Zabawa w pełni :) He he, ale się uśmiałam :woohoo: Ignaś jest po prostu przecudny!!! Pięknie się rusza i to poczucie rytmu. Cudowny :laugh:

Daria kurcze, faktycznie ciężkie masz te nocki. A pytałaś pediatry :unsure: Odnośnie kaszki czy kleiku do mleka, to się nie wypowiem, bo po prostu nigdy tak nie karmiłam chłopaków. Na palcach jednej ręki mogę policzyć dosypanie kaszki do mleka, co zdarzało się tylko, kiedy z jakiegoś powodu nie zjadł kolacji. A kleik dodawałam jak miał jelitówkę. Ale może faktycznie spróbować zmienić mleko.

Lusia W końcu się uda z tym żłobkiem, choć wiem że w W-wie jest naprawdę z tym ciężko. Kurcze, faktycznie lekko nie macie :kiss: Rewelacyjny pomysł z wykorzystaniem tego stelaża. Cuda możecie z tego wyczarować. Czekam z niecierpliwością na efekty.

Z wychodzeniem z domu u nas akurat problemów nie było nigdy. Mati jak tylko widzi, że ktoś się ubiera, to wychodzi i mówi pa pa i tyle.

Majówka a nie ma białych, w białe wzorki? Wiesz, takie na przykład wytłaczane, czy różne w fakturze i "przejrzystości" / gramaturze materiału. Wtedy wilk byłby syty i owca cała ;) No i udanego zakupowego weekendu Wam życzę. Jak Lucas po nocce? Przeszła mu ta gorączka? A na gorączkę spróbuj podać coś z ibuprofenem (Nurofen, Ibum or sth), bo on w przeciwieństwie do paracetamolu, ma też działanie przeciwzapalne.

Misiowa piękną i słoneczną pogodę mieliście. Super że odpoczęliście.

Saiko, Bidol odnośnie odwracania łyżeczki czy ogólnego babranie się podczas samodzielnego jedzenia, to od czasu jak B kupił taki duży , plastikowy śliniak z rynienką na dole, pozwalam mu duuużo częściej na samodzielne próby. U nas się bardzo sprawdza.

Saiko a z nowym dzieciulkiem w końcu się uda. Kto po widział że musi być za pierwszym, czy drugim razem. Czerpcie przyjemność z próbowania :P Ale mi kopa dałaś z tym ćwiczeniem. Ja też mocno wzięłam się za siebie. Ograniczam jedzonko i ćwiczę dużo z Chodakowską, czasem wstanę rano i pojadę pobiegać na bieżni, zanim B wyjdzie do pracy. Jak będzie powyżej 0, to wyjdę na zewnątrz, bo brakuje mi biegania. Ale łatwo nie jest :( Poza tym, ja chciałabym jeszcze tak z 5-6 kg minimum zrzucić do wakacji i to by mi wystarczyło.
A MelB muszę koniecznie spróbować.

Bidol o cholera. Mam nadzieję, że jednak z antybiotykiem dacie radę :kiss: Mati na kolację najczęściej je kaszkę, choć coraz częściej daj mu właśnie kanapki, też zjada parę gryzów ok. 19, a przed 20 dostaje mleko 150-180 ml maks i tyle. Czasem się budzi w nocy, czasem nie. Różnie to bywa. Budzi się różnie, między 6 a 8.

Anszka mnie też czeka ostatnie szczepienie. Muszę w końcu kupić szczepionkę, bo coś nie mogę się zebrać. Dobrze że jesteś, bo Ciebie też chyba długo nie było :)

M89M zdrówka dla Mira :kiss:

My wczoraj wieczorkiem byliśmy z B w kinie, na "Pod mocnym aniołem". Bardzo dobry film. Teraz mam ciszę w domku, bo B pojechał na trening i po chłopaków, a ja zaraz zabieram się za ćwiczenia, a potem jadę z kotem na ostatnie szczepienie. Nastawiam się na leniwy i pełen odpoczynku weekend.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831486 przez Anna77
Ooo, u mnie 5 stopni w plusie!!! Idę pobiegać :)

edit: przyjechał mój Tata na chwilkę niby, ale już pobiegać nie zdążę, odpalam youtube i ćwiczę w domku. Saiko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831548 przez Majowka
Dzieki Anna!

Nocka niespecjalnie, o polnocy 38,5, podalismy czopek, a o 5h rano 39,4!
Na szczescie o 10h juz wszystko przeszlo!
Cala noc spal, o tej 5h musialam go obudzic zeby zmierzyc, podac paracetamol, dac wody, etc, ale pozniej spal do 10h.
Teraz sie bawi, nie ma innych oznak choroby.

Masz racje ten ibuprofen musze kupic.

No w tym przypadku jakos nie widze zakupowo naszego weekendu. Chyba ze Lucas do 18h bedzie taki jak teraz, to pewnie po 18h sie wybierzemy!

Zaraz dzwonie do pediatry, zeby zobaczyc co on na to....ale tez mi sie wydaje, Ze nic wiecej nie powie....zobaczymy!

Udanego treningu!

No pediatra kazal tylko obnizac goraczke, nic innego....I czekac na inne objawy....
Zobaczymy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831575 przez AniaiFilip
Hej mamusie

Skonczylam na 2041 stronie died ze w pracy I czytam ale tyle tego.
Nie wchodzilam bo jakos humoru nie mialam I przyznam czasu tez za bardzo nie.
Filipek zabkuje I jest nieznosny. Przebily mu sie 4 lub 5 ( nie jestem pewna ktore to , trzy naraz a czwarty juz na wyjsciu), maz zalapala jakas grype wiec same widzicie.
W pracy nie ciekawe. Strasznie sie czepiaja...

Bidolku- trzymam kciuki za Kamilke ile ona sie nacierpi biedna. Widocznosc tak ma byc ze wychoruje sie teraz a potem bedzie zdrowa.
Masz dzielna coreczke ze tak ladnie to znosi I bardzo madra. Zobaczysz wszystko sie ulozy...

Majowka- Dzieki za pamiec :) A moze nowe zabki u Lukaska wychodza? Wstaw prosze fotki bo nie jestem na fb...

Daria- Ja daje kaszke mleczna na kolacje plus przed samym snem mleko niezageszczone z butli I wystarcza do rana. Jak dawalam samo mleko to musialam w nocy karmic I przewijac( moga tez byc kanapki zamiast kaszy lub cokolwiek.

Przepraszam ale juz musze wracac odezwe sie do was wieczorem

Buziaczki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl