BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #831593 przez mama89muminka
Hej

Już wczoraj dostałam lekarstwa dla Mirona, daję mu nurofen forte i tran o smaku malinowym i dzisiaj już mu tylko katarek cieknie, tak to nie widać po nim chorby. A i nacieram go przed spaniem lesana, nie wiem czy znacie, czy są w polskich aptekach, dla nas ciotka z Czech przywozi. Dla mnie też jest nadzieja, mama mi znalazła jakiś syrop od gardła, też tran tylko w tabletkach, a na ząb tato kupił dzisiaj i będę próbować.

Dziewczyny przyznawać się, która z Wrocławia, bo jutro tam jadę do siostry :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831603 przez Olga
Hej dziewczynki.

Fajnie tak wejść na forum i tyle wpisów zobaczyć :blink:

My po sesji-nic z tego nie wyszło,bo żeby przejść na zaplecze gdzie dziewczyna robi fotki,trzeba przemieścić się przez jej sklep z zabawkami,no i niestety,Ignaś już po drodze wybrał sobie wózek do ciągnięcia-fajny taki,ale 35zł.Byłam przygotowana,że w nagrodę coś mu kupię,ale zamiast zdjęć,Ignaś wyszedł z zabawkami,bo jeszcze układankę ze zwierzakami mu wzięłam,a płacz na sesji był niezły :ohmy: może tam jakieś jedno wyjdzie,ale nawet z dziewczynami nie zrobiliśmy,bo tylko do drzwi wołał :( taka zła jestem,bo takie fajne gadżety miała i tła :( ale niestety bunt dwulatka daje o sobie znać :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831622 przez km
hej dziewczyny ja tylko na chwilkę, zaraz idę robić obiad, a jak mały wstanie i zje to jedziemy na urodzinki :) .

Mnie znowu ogarnął szał wózkowy, wczoraj mąż wygrał w pokera, i powiedział że moge kupic co chce więc się zdecydowałam na spacerówke dla Kacpra ale już taką typową parasolke, będzie w sam raz na wyjazd :lol: ,

majówka-a odejmowałaś pół stopnia od tej temp. ? bo w pupie jest zawsze wyższa i trzeba odjąć. Może jakieś ząbki idą lukaskowi

Olga-oj to szkoda że się sesja nieudała, my wczoraj pojechalismy po prezent do ogromnego sklepu z zabawkami, i niestety też trzeba było coś kupić, kacper wybrał sobie rybke do kąpieli taką fajną na baterie ale niestety w drodze do domu urwał jej ogon :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831787 przez Olga
Dziewczyny,tak mi smutno jakoś,dzisiaj się dowiedziałam,że znajoma od nas z miasta została wczoraj wieczorem przejechana w Bydgoszczy,na przejściu dla pieszych i facet zwiał,ale go o północy znaleźli :( jejkuś całe życie przed nią :( 40 lat w tym roku by skończyła-jak patrzę na jej zdjęcia,to nie mogę uwierzyć :( jakie to nasze życie dziwne,wychodzisz do pracy i nie wiesz,czy wrócisz do domu,do dzieci :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831829 przez AniaiFilip
Hello dziewczeta

Filipek spi, wrocilam z pracy, wzielam go na spacer w wozku bo okropnie wialo I deszczowo potem nakarmilam obiadek spoznionym, potem pare chrupek, kawaleczek kabanosa, kilka rozyczek brokula, kaszka na mleku I godzine po mleczko 210 ml do rana powinno starczyc :laugh:

Olga- wow tyle przegapilam... Zdjecia z polowinek super!!, Ignas wymiata z tym tanczeniem jest naprawde uroczy :)
A zdjeciami sie nie martw tsk to juz jest pamietam nasza sesje. Ja nadal czekam na foty a mialy byc do tej soboty :angry: tez jestem ciekawa czy cos wyszlo wogole.

A co do mleka to slyszalam ze ponoc lepsze sa jogurty naturalne niz mleko?

Majowka- Co do Teojego pytania o wychodzenie to u mnie odbywa sie bezproblemowo. Szykuje sie, ubieram, Filip w tym czasie chodzi za tatusiem , mowie " czesc chlopaki" I wychodze bez zadnego macha nia czy calowania( nie z obawy ze bedzie plakal tylko ze prawie zawsze wybiegam spozniona :laugh:
Mysle ze jakbym zaczela robic te ceregiele to w koncu by sie rozkleil( raz tylko probowalam zwrocic na niego swoja uwage machajac I wolajac zeby przyszedl I dal buziaka ale mial mnie w nosie). Tak robie I mi to odpowiada a na przytulanki jest czas po powrocie.

A masz problem z Lukaskiem ze placze?

A doszlas juz przyczyne tego co Lukaskowi dolegalo?

Daners- Dokladnie moj Filipek wogole sie nie przejmuje ze mnie nie ma jak wychodze tez nie. Ale za to jak w domu jestem to go trafia jak musze sie czyms innym zajac. Ostatnio ugryzc mnie z tylu w udo ze mam slad po zebach.

Krecik- udanych remontow( Dom to stud nia bez dna ciagle cos kupujesz zmieniasz I ciagle malo :laugh:

M89m- Jak u Was jak sie czujecie?

Lusia- Oj to masz bardzo pracowitego meza, kiedy on odpoczywa wogole?
A fryzurka super :)
My nadal mamy pierwsze wloski jeszcze nie scinalismy.

Anna- Szkoda ze tak rzadko tu zagladasz bardzo cenie sobie twoje opinie.
A z kim obecnie cwiczysz na you tube?

Bidol- Jak tam zyjesz jeszcze? Moze to ten nowy antybiotyk tak dziala na Kamilke. I mnie tez bardzo sie podoba jak ubierasz corcie a ten set z leginsami boooski, zamowilas juz? W zarze sa ladniejsze rzeczy dla dziewczynek stwierdzam dla chlopcow chyba w next ciekawsze sa.

Km- Ty urlopujesz jeszcze czy juz w uk?
Ja nie porownuje cen bo za duzo zmiennych I po prostu sie nie da. Ogolnie pomimo drozyzny to zyje sie tu latwiej. Z opieki socjal tez ludzie jezdza na urlopy do Hiszpanii np czy inne popularne urlopowo miejsca wiec chyba zle nie jest ale tak rozowo to tez nie. Tez trzeba oszczedzac.

Saiko- Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Widocznie tak mialo byc I juz. Trzymam kciuki za nastepny raz. Gratulacje dla meza.

Anszka- Witajcie a gdzie fotka ?

Mam pytanie: jak usypiacie dzieciaczki przy butli z mlekiem to odpuszczacie mycie zebow? Moj byl dzisiaj padniety in usnol mi przy butli juz nie pierwszy raz. Zeby mylismy ale po kaszce a po mleku juz nie( zawsze myje wczesniej na wypadek jakby mi usnol wlasnie). Nie chce rezygnowaccz mleka bo kaszka jest w miare wczesnie zeby nie byl zbytnio spiacy bo nie zje inaczej a potem jeszcze biega I szaleje wiec wole dac potem to mleko niz mam w nocy karmic bo glodny bedzie. Ale co z zebami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831990 przez Anna77
Hej, dzisiaj znów witam się pierwsza :) Z planowanego leniwego i wypoczynkowego weekendu nici. Mati wczoraj miał okropny dzień. Cały czas ryczał, dosłownie non stop. Wiemy na pewno, że w piątek babcia go za długo przetrzymała wieczorem, ale żeby cały dzień tak marudzić :ohmy: :ohmy: Nocka była przespana, ale za to krótka, bo obudził się o 5 i niestety już nie spał, a humorek miał taki, jak wczoraj. Brrrr, masakra. Od południa śpi i mam nadzieję że tak zostanie.

AiF dzięki, po prostu mam za mało czasu. My niestety też butlę dajemy tuż przed spaniem, już w łóżeczku :( Nie jest to może zbyt rozsądne, ale ... Póki co ćwiczę z Chodakowską. Skalpel, skalpel wyzwanie, albo 6 - minutówki z jej kanału na youtube. Mi się podoba i pot się leje :blink:

KM my też jak śniegu definitywnie odpuszczą, chcemy kupić małą parasolkę.

Uciekam coś porobić, zanim ten krzykacz się obudzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832008 przez Olga
Hej.

To ja jako druga dzisiaj :) Mój łobuz też już śpi od godzinki,jak wstanie to może jakiś krótki spacerek zaliczymy,albo do babci wózeczkiem się przejedziemy :blink: wczoraj jak szliśmy na sesyjkę,to pierwszy raz od dawien dawna wzięliśmy wózek-jakoś tak dziwnie się czułam,odzwyczaiłam się od niego :ohmy:

Piję drugą kawkę i relaksuję się ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832022 przez km
hej dziewczyny, u nas dzisiaj noc masakryczna :angry: poszlismy z mężem spac o 1 w nocy bo oglądaliśmy wilk z wall street. a kacper 1:30 się obudził i nie spał gdzies do 4, myslałam że go ukatrupie :angry: . Wstaliśmy o 9 tak niewyspani, oczywiście terz kacper odsypia.

Wczoraj na urodzinkach super się bawił, było dużo dzieci, dzisiaj też chyba gdzieś wybędziemy, może do fikolandu, żeby tylko nie siedzieć w domu :lol:

lece kończyć obiad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832042 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

No u nas dziwnie....
Wczoraj jeszcze w miare ok, po tych temperaturach, zbijalam paracetamolem, przed drzemka tak mnie wymeczyl :angry: Caly czas na rekach wyciagajac raczki po wszystko I nic, boze, a ja sama, Bo wyslalam Antonio na surf, pozniej plulam sobie w brode :dry:
Ale po 18h Lucas jak nowonarodzony, pieknie zjadl kolacje I pojechalismy do ikea. Kupilismy wszystko co trzeba I zjedlismy od razu kolacje.
Lucas sie wygupial, biegal z dziecmi, jezdzil na wozku z meblami, no nic mu nie bylo.
Po powrocie harcowal jeszcze do 1h w nocy! Za nic sie go nie dalo uspic....sama poszlam juz zla do lozka, wiec sie polozyl kolo mnie I zasnal.
Po 5h sie przebudzil I goraczka!!! 39st! Podalam mu paracetamol I spal ciegiem do 10h30
Rano wszystko super, dziecko radosne, zjadl sniadanie I pojechalismy do Liroy Merlin, kupilismy wszystko.
Teraz Antonio montuje meble....

Po zlozeniu lozeczka Lucas juz zaczyna pierwsze zazdrostki :laugh: Chcial w nim lezec zamiast w swoim!!!!!! Wieszal sie na barierce I plakal ahaha, no to pieknie!!!!!! :laugh:

Nie wiem co memu dziecku jest....nie jest przeziebiony, nic go nie boli...moze faktycznie to zabki :dry: Tylko nie wiem ktore Bo am wszystkie juz chyba....
Wczoraj wieczorem zrobil 3 razy kupe, moze odrobinke luzniejsza, ale na pewno nie biegunkowa....sama nie wiem.....


KM, tak wiem Ze trzeba odliczyc 0;5 stopnia, ale zobacz jakie te tylkowe ma wysokie, nawet po odliczeniu daje temperature srednio wysoka, wiec niby juz sa oznaka niepokoju.

AiF, no Lucas placze jak wychodzimy, my czy dziadkowie....chociaz potrafie go szybko uspokoic, chcialam wiedziec jak to jest u Was. Fajne masz, Ze Filipek nie rozpacza jak wchodzisz.
Fotki z komputera musze! W wolnej chwili wrzuce dla ciebie, teraz w biegu pisze

Lucas pije w nocy I zabkow nie myje :(

Olga, przykro mi bardzo z powodu twojej kolezanki :(



Edit: o 16h, 39,4 st goraczki :( nosz kurcze! Co sie dzieje!?!?!?! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832109 przez Olga
Majówka nie wiem,czy na ząbki,to nie za wysoka gorączka? Macie już wszystkie ząbki-5 też już macie :ohmy: Ignasiowi dopiero trzecia 4 wychodzi :)

Pojechałam trochę z dzieciakami do moich rodziców,Ignaś polatał,pogadał z dziadkiem i zjadł pół cytryny :ohmy: kazał sobie obrać i nawet się nie skwasił :ohmy: :ohmy: :ohmy: aż mnie dreszcze brały jak patrzyłam na niego :lol:

Ja nadal szukam jakiejś kwatery na Mazurach i czarna magia normalnie :( jak ja nie lubię tak szukać,jak nie wiem czego :( :( :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832147 przez bidol
Hej dziewuszki.

Majowka - moze to trzydniowka ???
A serio macie 5-tki??? To sa te drugi w trzonowce. Wychodzą po 20 miesiącu

Man wyrastaja 5-tki obie dolne juz je widac przez dziasla ;)

Olga - bardzo współczuję. .. cos strasznego :(
Co do sesji - no to nie fajnie :( ale pociesze Cie - Kamie teraz zrobic zdjecie - to makabra - ucieka - zaslania sie .... bryyyy



Af - no to obie mamy dola :( ja tez jakaś bez życia jestem :(
A teść jeszcze i Was??

KM - w pokera? ??? To super choc ja nie popieram i boję sie hazardu ;)

Anna - no wierzyć sie nie chce ... Mateuszek taki łobuz ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832237 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832238 przez Majowka
Kurcze Olga, nie strasz mnie :( :( :(
No tez mysle, Ze wysoka.....no ale na szczescie dzis pojawila sie o 5h rano I o 16h....wieczorem bylo ok, zasnal dzis szybciutko. Po 21h, bez zadnych problemow.
A piatek nie mamy! Ja napisalam, Ze mamy wszystkie na ten wiek....czyli do tych pierwszych trzonowych.

Jesli w nocy znowu bedzie goraczkwal, to rano znowu dzwonie do pediatry.... :( :( :(

....zawsze taki zdrowy, a teraz cos takiego :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832248 przez Olga
No właśnie,a może to trzydniówka :unsure: zobaczysz jeszcze nockę i co jutro będzie się działo :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832350 przez lusiamamanikosia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl