BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu #833087 przez daners
hejaaa

u nas juz po sniego :) oby nie wrocil juz hahaha

pare dni mielismy snieg ale nawet trawki nie przykryl a teraz to juz slonce daje po... :)

Ja chce wiosne :):):) lalala

Mały spi wiec relaks przy kawce ;] pote spaceros ;]

Misiowa zdrowka dla Haniulki ;] i reszty chorowitków
Misiowa no pomidorowka najsmaczniejsza ;] moj tez mieska niezabardzo umie gryzc...len ;]

Dziewczyny zazdroszcze Wam ze spedzacie tyle czasu z dziecmi w sensie ze nie pracujecie ;]

mam teraz drugi tydzien wolny i duzo teraz dostrzegam,jak sie rozwija jak pepla jakie postepy robi ;] bo niestety czlowiek pracujacy ma znacznie za malo czasu ..... ';]

Daria mi by mina zrzedla wyciagajac takie pranie eeech Ale czasami sie nie pomysli i sekunda nie uwagi i prosze.....



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833090 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

No wczoraj po tej 5h rano juz bez goraczki!!!
Ale wieczorem po kapieli Lucas ma taka wysypke drobniutka, na karku, brzuchu, nad ustami

..ostatnio objadam sie orzechami I tez mu troche daje, myslicie, ze to od tego???

Anna, niestety Lucas wogole tatusia nie toleruje w porze spania, budzenia, dlatego sie martwie. Oczywiscie sama do tego doprowadzilam, Bo nigdy nie chcialam zeby Antonio mi pomagal w nocy...

A pokoik, oczywiscie ze pokaze!!! To tylko metamorfoza pokoju, bo tym razem nie mielismy mozliwosci urzadzac od podstaw :(

Ja wrocilam z shoppingu, szukalam niebieskich pudelek na ksiazki zeby ta ogromna szafa jakos ladniej wygladala, ale nie znalazlam....po poludniu zostawie Lukcia z babcia I w inne miejsce pojade!
Tymczasem, Lucas juz drzemie, zasnal w samochodzie :)

Daria, zdrowka!!!

Misiowa, oby! Mieliscie tez delikatna wysypke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833126 przez Olga
majówka no to mamy sprawcę gorączki-to nie orzechy,tylko trzydniówka :) po gorączce występuje wysypka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833164 przez Majowka
Olga napisał:

majówka no to mamy sprawcę gorączki-to nie orzechy,tylko trzydniówka :) po gorączce występuje wysypka :)


Naprawde! no to sie ciesze, ze tylko to! Kamien z serca...bo juz mnie tesciowa na badania do szpitala wysylala, ale sie uparlam, ze poniedzialek przeczekam, cale szczescie!

a nie wierzylam w te trzydniowki, a nas to spotkalo, hehehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833191 przez Olga
Powiem Ci szczerze,że też kiedyś sceptycznie podchodziłam do trzydniówek,moje córki nie miały nigdy,a Ignaś już jakiś rok temu przechodził i było bardzo podobnie jak u Lukaska :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833231 przez Daria23
Tymi też miał tylko raz trzydniowke i też miał wysypke po tym.
Laski Tymi nie chce pić mleka a jak zrobię mu kakao ze zwykłego mleka to pije do dna.
Myślicie że mam do bebiko dodawać kakao? Czy go tak nie uczyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833247 przez lusiamamanikosia
Hej Mamcie !!!
U nas pobudka o 4 rano była i Niki strasznie mi kichał w naszym łóżku po 5 mi zasnął i obudził się o 8 i z katarem :( oczy łzawią :( a popołudniu go położyłam spać pospał troszkę i obudził się z wielkim płaczem z 20minut mi tak płakał, ryczał i się uspokoić nie mógł :( aż nie wiedziałam co mam zrobić :( dałam mu nurofen ale ciężko było większość mi wypluł ale z czasem się uspokoił ... czy to mogły być 3 ?? bo dwie górne ma już blisko wyjścia aż widać pod dziąsłem ... Mówię Wam pierwszy raz widziałam żeby moje dziecko płakało tak mocno :( postaram się Was doczytać jak mąż wróci i będę miała chwilę wolnego ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833299 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833403 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833422 przez Misiowa
Majówka Hania też miała wysoką gorączkę i nic poza tym a potem wysypkę także możesz być spokojna:)
Masz jeszcze chwilkę do porodu więc może spróbujcie Lucaska przyzwyczajać do nocek z tatusiem. Hania też nie chciała zasypiać z tatusiem. Ale jak zaczęłam chodzić na tańce to po 3 moich wyjściach się przekonała i od tego czasu zawszę mogę ją zostawić i zasypia bez płaczu:) Ja się bardzo cieszę bo w końcu spokojnie mogę wyjść wieczorkiem z domu i się nie martwić co zastanę jak wrócę:)

Daria Tobie również życzę zdrówka. Mam nadzieję, że jak mąż wrócił z pracy to choć trochę odpoczęłaś :)
Co do dodawania kakao to ja bym tego nie robiła. Próbuj dalej aż w końcu może znów mu zasmakuje. Możesz też spróbować zmienić mleczko. To chyba taki etap, że nasze dzieciaczki tak nas testują ;)

AniaiFilip to się trafił Filipkowi kolega do zabawy :ohmy: Hania bardzo się cieszy, że Natalka przychodzi do nas. Ciągle powtarza jej imię. W jej wykonaniu to "Kaka". Nawet w nocy przez sen powtarza ciągle Kaka. Bardzo mnie to cieszy:) Widzę też, że nawzajem się dużo szybciej od siebie uczą. Tylko spacery są dla mnie bardzo ciężkie. Podziwiam mamusie bliźniaków:)

Saiko super zdjęcie:) u nas też nie dało się zrobić bałwana :( A tak na to czekałam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833442 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833453 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833461 przez Majowka
czesc,

No to sie ciesze, ze faktycznie potwierdzily sie te objawy lucaskowe u Was!

Daria, ja bym bebiko odstawila i normalne z kakao podawala. Pewnie bebiko mu inaczej smakuje. Kiedys dodalam do Aptamil kakao i jakos sie dziwnie oddzielilo... :dry:

AiF, pokaze pokoik jak tylko skoncze dekorowac. Jeszcze pare szczegolow zostalo.
Mnie pediatra uspokoil, mowiac ze dziecko w wieku Lucasa nie musi pic mleka, tylko produkty mleczne wtedy trzba podawac. U nas na sniadanie zawsze jest kaszka ze sloikiem owocow, robie na oko, wiec nie wiem ile dokladnie wody, no i jeden jogurt dziennie.

dla Ciebie moj brzuch :) :


a tu lucaska zobacz, dzis ma 18 miesiecy!:




Saiko, piekny Szymus!

Msiowa, no jakos sobie beda musieli poradzic :dry: juz jutro obwiesze lodowke karteczkami, typu: "jak sie robi mleko", "jak sie robi kaszke", "co na obiad-i jak go zrobic" :laugh:

Lusia, pewnie trojki :( u nas byl straszny placz, dramat nie z tej ziemi, cos strasznego, az trudno opisac :( :( :(

jejka, lutowki, juz zaczely, jedna po drugiej rodza :ohmy:

mialam miec dzis wizyte u gina, ale sie wywinelam klamstewkiem, ze mnie nie ma w miescie :blush: ...bo cholernie drogie te wizyty, a ze sa teraz co tydz to normalnie az mnie sciska, ze mam isc na mierzenie cisnienia, ktg, wazenie i ogladanie dzidziusia... wizyta na IP w prywatnym szpitalu o polowe by mnie kosztowala a zrobili by dokladnie to samo :dry:

U nas dzis leje, zawierucha straszna, tylko parasole fruwaja, ale i tak wyszlam...coprawda zmoklam jak kura, ale Lucas suchy :laugh:
nie ma sensu tak siedziec jak tu caly tydzien moze padac, a ja mam jeszcze tyle spraw do zalatwienia...a zegar tyka!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833550 przez Daria23
Hej wam. U nas noc oki przespana cała lecz z nami pobudka przed 7. Jednak dosypuje do bebiko kakao i tymi wypija 210ml także będę tak robić choć spróbuje znowu same podać
Ja już się czuje lepiej choć głowa i gardło wciąż boli ale chociaż gnoty nie bolą:-)

Lusia -jak tam Niki?mam nadzieję że się nie rozchorował na dobre?

Saiko-Szymul jaki radosny śliczy jest widać że na dworze mu pasuje:-)nowy avaavatarek też piękny:-)

AniaFilip-ja podaje rano i wieczorem mleko i w ciągu dnia też je np jakiegoś jogurta itp. A może jakiś budyń na mleku??
Muszę też spróbować tej kaszki co wy bo Tymi zwykłej owocowej już nie jada od dawna

Anszka-co tam u was? Jak się ma Wojtus? A ty jak sobie radzisz w roli pracującej mamy? Pytam bo też wybieram się do pracy w tym roku jeszcze i już się boję jak to ogarne i rozłąkę z małym:-\

Majówka -ach ty piękna Luki cudny czego chcieć więcej:-)no tak zegar tyka ile zostało tylko? Z 22dni gdziś?

Bidol 0-jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833561 przez lusiamamanikosia
Daria - niestety nocka kiepska , Niki spał z Nami w łóżku - jakoś koło 3 chyba się obudził z płaczem dałam mu ibum i spał do 8 ale się kręcił ... No i niestety katar zrobił się zielony i doszedł kaszel :( narazie wydaje mi się że kaszle bo mu katar spływa do gardła ale zobaczymy mam nadzieje że się nie pogorszy i nie będziemy musieli jechać do lekarza na drugi koniec warszawy :P a jeszcze musimy iść do sklepu gdzieś mleko kupić bo już nam się kończy ... nie chciałabym go ciągać ale no musimy iść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl