BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #912568 przez AniaiFilip
Hej dziewczynki

Ja na chwile bo Filip mega nieznosny jest !!! :angry: poczytalam troche o dwulatkach I jakos bardziej rozumiem swoje dziecko I te jego napady zlosci ale to nie zmienia faktu ze jestem tym bardzo zmeczona.
Mama akurat karmi Filipa to mam chwile...

Majowka- Bardxo mi przykro :( szczere wyrazy wspolczucia :( trzymaj sie kochana

Bidol- do srody wlaczenie tzn dzis jutro I srode mam wolna! ;)
Bylam dzis rano zapisac sie na ten kurs przygotowawczy do egzaminu o ktorym pisalam I moze zacznie juz w tym tygodniu yupi!!!

Daria- przesliczny dziewczyna z ciebie a Zosia wygladala jak laleczka!
A co do histerii dwulatkow to polecala zeby odwracac uwage I reagowac zanim sie dziecko rozkreci. Po drodze z miasta Filip nam sie dzis obudzil I oczywiscie awantura to musialam na rekach dzwigac a on dalej wrzeszczal to w koncu powiedzialam ze policja przyjedzie po mame( moze niezbyt wychowawcze ale coz), myslalam ze nieslyszal bo tak wrzeszczal. Po powrocie do domu mowi do mnie ze " policja przyjedzie po mame" - male cwaniaki !

Daners- wklej nam fotki Filipka please
Edit Acha to wieczorkiem wejde obejrzec :)
Jaki z niego madry chlopczyk az podziwiam bieze ze taki grzeczny I ulozony.

Krecik- Przynajmniej masz urozmaicenie;)
Kolejny forumowicza w przedszkolu! Ale macie fajnie.
Ja jeszcze zdazylam rano kupic Filipkowi kregle I bardzo polecam bo fajnie sie tym bawi.

Lusia- I jak przystrajasz mieszkanko na dwa latka? Ja wydalam chyba z 50 eu na balony, talerzyki itp tu wszystko takie drogie jest!! Za rok wyjezdzamy gdzies cala rodzinka lub zrobie na kulkach I tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912663 przez krecik
Daners , haha no to mnie przylapalas, nastepnym razem sie poprawie:d czekamy na fotki

Aif, Ty to masz dziewczyno sily, jeszcze na kursy (studia?) Bedziesz chodzic! Podziwiam Cie! A moze Ty jestes jakas strasznie mloda?-pytam z perspektywy trzydziestki na karku...
A co z tymi dwulatkami? Dlaczego sa takie okropne, ze najchetniej bym malego w szafie zamknela?

Wrescie u nas sie ochlodzilo i zaczelo padac, bo my dzisiaj od 9 rano caly dzien w domu siedzielismy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912713 przez bidol
Lusia - z kazdym dnie bedzie lepiej :) najgorsze dla dzieci sa poniedzialki ... ;)

AF - jeju ale zorganizowana jestes. No i ze tez Ci sie chce :ohmy: ja to az wstyd sie przyznac ale strasznie sie rozleniwilam. Niedlugo zacznę sie dwoma xx podpisywać :p

Krecik - nie rezygnuj z odpieluchowania. Mow mu zeby wolal. Do znudzenia zalapie. Kama na dzien dzisiejszy robi mi wpadki :angry:
Przedszkole - wow :woohoo:

Daners - skonczylam pokoik Kamci. Teraz sypialnie robimy. Ale powolutku. No i ja przetwory. Bo tyle tego jest. I ogorkow masa na dzialce i sliwek i pomidorow i 2szystkiego jest duzo za duzo :p
Tak wiec dzis ogorki icsok z malin robilam :whistle:

Poza tym jestem strasznie zmeczona. I az ciary po plecach mi chodzą . Mam straszne obawy bo mnie mdli. Caly dzien nic nie jadlam bolo mnie (.)(.) i brzuch - jak jestem w ciazy to utne jedruli przy samej szyji :evil:

Aaa
Daria - ale Ty laska jesteś :woohoo: piekna bardzo a Zosia przeurocza :) cudna lala.
Co do kolczykow. Kama sama chciala. Ja nie nalegalam. Przed salonem mało co sie ze szczescia nie posikala. Sama wybrala jakie chce. Grzecznie siedziala. Chwilke zaplakala bo mialo byc 2 na raz a kosmetyczce zacial sie jeden pistolet. Tak wiec nakula i musiala jeszcze raz ustawic i przekuc. Wiec miala podwojny bol. Gdyby nie to to lezki by nie uronila :)
Teraz chodzi i sie wszystkim chwali ze Pani jej dziurke zrobila i ma kolczyki :)
I jeszcze pani podziekowala.
Dziekuje pani.
Na co kosmetyczka
Jeszcze ani jedno dziecko mi nie podziekowalo zanta przyjemność ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #912720 przez AniaiFilip
Krecik- Ja stara d... jestem :( 35 juz na karku Ale czas sie znowu szkolic. Studia mam ale z Polski I jakby troche czasu juz minelo wiec praktycznie nie przydatne mi tu do niczego.
Narazie robie cert z angielskiego nizszy poziom a w przyszlym roku zaawansowany I kurs lub studia jeszcze nie zdecydowalam . Jak nie teraz to kiedy?

A tu link do dwulatkow I nie tylko
m.babyonline.pl/miesiac-25,rozwoj-dziecka-kalendarz,r6.html

Bidol- Ty to dopiero zorgsnizowana jestes:ohmy: sloki, konfitury wow jestem pod wrazeniem.
Spoko na pewno dwa xx ci nie groza :laugh: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912901 przez AniaiFilip
Hej dziewczynyu nas wszystko poprzestawiane bo Filip poszedl spac o 9 zamiast 10/11 na noc I 5 rano dzis pobudka. Juz dawno po drzemie jest bo obudzil sie z drzemki o 10 juz. Znow caly dzien bedziemy wlaczyc o przetrwanie :dry:

Bidol- I jak? Nie gadaj ze Ty nastepna???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #912913 przez krecik
Bidol, jakbys pisala o mnie, haha , tez sie balam, ze z wakacji wrocilismy w czworke:d wiec i moze Jedruli sie upiecze;)
A to Kamilka tak dobrze wychowana, ze podziekowala aa przebicie uszu!
Mnie tez w tym roku ogorki wykonczyly, narazie mam spokoj bo jestesmy u tesciow

Aif, ile masz lat? Serio? Chyba wybieralas dobre ujecia-jak ja zawsze-bo wogole nie widac! Ja czasami mam koszmRy ze mam egzamin z matmy, jie wiem co sie takie glupoty snia,
Lepiej zaparz porzadna kawe, bo Filipek Cie wykonczy dzisia, mojemu tez sie poprzestawialo, wczoraj o tej porze mial 3 godzinna drzemke, a teraz bajke oglada ima nadzieje, ze usnie
U nas znocnym spaniem jest wmiare ok, chodzi spac pomiedzy 8 a 9, a wstaje o 7, 8
Dzieki za linka!

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912915 przez daners
hejorsik ;]

AniaFilip hmm Bidol nastepna a sa jeszcze jakies świeżynki new hmmm CHWALIC SIE :woohoo: :lol: :P
aNIA czyli dłuuuugi dzien sie zapowiada ;]

Bidol poniedzialkii to chyba dla kazdego najgorsze ;-p nbo ja tez ich nie lubie hehehe

MOJ FIFI dzis mnie zaskoczyl ;] woła mama kupa nie do majtek do nocika ;] ulalalaa świetańsko sie zaczyna juz robic :):):):):)

ide przegladnac foty moze uda mi sie zaraz wrzucic ;]

a tak to mamy new zabawe procz przodujacego mopa scier, zestaw do parzenia kawki garnuszki wiec codziennie ze trzysta kawek wypijam hehehe i bawimy sie w doktora ;] a u Was co króluje :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912933 przez daners
dobra na szybko zeby nie bylo ;-P

Fifek ....i mama ;p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912985 przez krecik
Hej,
Moj maly mistrzuniu godzine temu, z krzykiem, usnal, nie wiem co mu sie tak zmienia:(

Daners, Filipek i jego mama prezentuja sie doskonale:) z ta kupa to rozumiem Twoja dume, u nas zawsze jest po fakcie:(
Jestem pod wrazeniem Waszych zabaw, moze juz mu tak zostanie ibedzie czysciochem, mam taka kolezanke, jak byla mala to uwielbiala bawic sie w scieranie kurzyi teraz jak przyjezdza do mnie to sprzata...
U nas z zabaw to najlepsze sa: bede siedzial godzine na traktorze, a jak nie na traktorze to w aucie u tatusia/dziadka, pozatym lubi malowanie paznokci, zakladanie korali i branzoletek, mojego stanika-istny dzender mi wyrasta:d

Bidol, a tak serio, tescik bedziesz robic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913007 przez Daria23
Hej Kobity Kochane witam sie i ja.
U nas dziś dzień odsmoczkowania:) Postanowiłam ze codziennie będe odcinać po kawałeczku smoczka ale dziś zrobiłam wyłącznie niewielką dziurke i co? I Tymi już go nie chce wsadzić do buzi-normalnie ma jakies obrzydzenie do niego :P . Najgorzej było mu zasnąć bo był taki zły patrzył na tego smoczka,rzucał się po łóżku ciągle mu coś nie pasowało ale wkońcu zasnął:)Najważniejsze że nie ma płaczu itp. a jak mu obciełam to powiedziałam że smoczek ma ała i ciągle chodził i powtarzał didi ała:)

Laski dziękuje za te miłe komentarze już dawno nikt mi tak nie schlebiał:):):)

ANIAFILIP-ty mi nic nie mów o napadach złości,furii itp ech u nas w domu to samo non stop o cos bunt...na wszystko chce postawić na swoim a ja tylko się gryze w język zeby się na niego nie wydrzeć:) także nie jesteś sama:)
Kiedy wy macie czas na nauke jeszcze?podziwiam naprawde!!! i nie jesteś stara 35 lat to nie 70:)
Musze poczytać może też o tych dwulatkach choć mam w domu książke o 2-3 latkach ale nie mam kiedy czytać:(

BIDOL- Kamcia mnie tak zaskakuje co rusz.....mam nadzieje że to ona jest nadomiar rozwinięta a nie Tymi cofnięty bo te umiejętności co piszecie to naprawde, Tymi napewno by nie zakomunikował że chce kolczyki(oczywiście będac dziewczynką) :P Co do podzieńkowan to pewnie pękałaś z dumy że tak ładnie się zachowała:)

a masz coś na sumieniu że boisz się o @ ?ile ci się spóźnia? chciałaś kiedyś jeszcze chłopca więc co tam :P:P:P

DANERS-ale Fifek jest słodki:)taki już duży jej te chłopy małe nam rosną:) a mamusia jaka laska-więcej zdjęć prosimy:)

Nic mykam bo c
zas goni..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913380 przez krecik
Hej, co to wszystkie spicie jeszcze?

Mpj maly mnie wykonczy, od 12 probuje gopolozyc, moze teraz usnie, taka walke wyprawia, jakby tu bylocos mega ciekawego do roboty:(

Dziewczyny te coodsmokowaly, jak tam z braniem malych rzeczy do buzi, moj gdyjest zmeczony badz marudny, ssie a to brzeg od koszulki, a to kawalek sznureczka, a to zasuwak od bluzy, doslownie wszystko, u Was tez jest ten sam problem?

Daria, wytrwalosci, zazdroszcze pozegnania ze smokiem:) napisz jak wam idzie. My tez kiepsko wychodzimy porownujac sie np. Do Kamilki:d

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913410 przez Daria23
Hej Kochane. A to co?od wczoraj tylko Krecik tu zawitał:(?
My od rana pracowity dzień razem z Tymkiem kosiliśmy trawe tzn ja kosiłam.Myslałam że mi nie pozwoli ale ładnie bawił się traktorem a ja kosiłam te nasze hektary-gdybście zobaczyły jak dużo mam do koszenia ogarnełam wszystko w dwa dni bo w jeden bym się zajechała.Zawsze robi to mąż ale stwierdziłam że dupa rośnie od tego nieróbstwa:P

Co do smoczka-ech jeden dzień za nami.A więc jak już pisalam wczoraj usypianie jest ciężkie-na noc też nie było lekko zasnał dopiero jak go głaskałam po czole i koło niego leżałam-źle mu bez tego dydka,ale w nocy masakra.Obudził się chyba mu się przypomniało że didi ma ała i zaczął się hałas placz,bo co wsadził smoczka do buzi to musiał go wywalić bo nie dobry.Wyszlo na to ze usypiałam go 2-3 godz!!!!! Juz miałam kryzys i chciałam mu dać dobrego smoczka ale mówie nie przemęcze się.
Dziś na drzemke zasnął przy telewizorze i jeszcze ja go głaskalam po czole wiec obyło się bez scen.....Jak dziś znowu będzie taka noc to chyba oszaleje:(

Krecik-dobrze ze chociaż ty tu zajrzałaś:) Jak nam idzie przeczytasz u góry ale nie jest lekko:/ Tymi nie był taki że chodził non stop ze smoczkiem tylko do spania na uśnięcie go brał i teraz ciezko mu bo nie może sobie znaleść pozycji etc.Zobaczymy jak będzie dalej i czy wytrwam w tym wszystkim ,bo też mi się serducho kroi jak widze jak się męczy:(
Co do wkładania przedmiotów do buzi to Tymi nie ma tak raczej nic nie wkłada prócz jedzenia i smoczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #913472 przez AniaiFilip
Hej laski

Daria- wow podziwiam sie ze zabrac as sie za temat smoczka. Duzo wytrwalosci bo na pewno sie przyda przy tych naszych lobuziakach;)
Super ze juz jedna noc za Wami:)
A spicie w trojke? Maz nie narzeka ze sie nie wyspal?
No no podziwiam ze ogarniasz takie sprawa jak koszenie trawnika. U mnie maz kosi ale jak on ma wolne to akurat pada, wiec I ja moze sprobuje :huh:

Daners- Ale Fililpek fajniutki taki dorosly juz sie zrobil!! Wypisz wymaluj syn mojej kolezanki tez taki sliczny blondyneczek.
A mamusia lasencja!!!
To my chyba na ostatnim miejscu jesli chodzi o sprawy nocnikowe:(
Co mam zrobic??? Kupic matki I niech sika czy zdejmowac pieluche za kazdym razem jak chce sie zalatwic? Dodam ze nie wola na siku/ kupe( na kupe wolal ale mu sie zmienilo)
Co do zabaw to jedna przebija wszystkie: zabawa w uciekanie . Uwielbia sie ganiac chowac uciekac byle energie rozladowac. Oprocz tego standardy typu woda, piasek. Ostatnio na wszystko wola" Co to" a od wczoraj doszlo" Co to... Niewiem" :laugh: I tak bez konca musisz mu odpowiadac.

Krecik- z daleka to I 70 tka moze dobrze wyglsdac :laugh:
A moze Stasio juz nie chce w dzien spac?
Filip wczoraj mnie wykonczyl dlatego juz nie wchodzilam na forum a dzis coz jeszcze nie spal!!!! I chyba nie zasnie. Noc tez nieciekawa bo 3 rano pobudka na gadanie I zwiedzanie pokoi I przynoszenie rzeczy za to pospal do 8:30 I efekt taki ze jeszcze zmeczony nie jest :angry:

Wczoraj mialam te pierwsze zajecia z angielskiego I jestem mega zadowolona. Place za zajecia grupowe € 8 za godzine ( co jest nardzo dobra stawka tutaj)dwa razy w tyg a ze nie ma grupy to jestem sama narazie do wrzesnia!!!
Tutaj 'one to one' lekcje kosztuja 25-40 euro za godzine wiec rozumiecie moj entuzjazm :woohoo:

Bidol- I jak zrobilas tescik?
Nie trzymaj nas w niepewnosci. A jak uszka Kamilki nie bola?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913501 przez mama89muminka
Hej

Ja przywitam sie szybciutko. Wczoraj pisalam wam posta to nie dodalo znowu, juz mnie cos trafia z tym telefonem.

Podziwiam wasze dzieciaki, ze tam ladnie iszybko sie rozwijaja. Tylko pogratulowac :)

My na szczescie smoczki odstawilismy jak Miro mial 3 miesiace, wiec nie mam z tym problemu. Co do nocnikowania tez odpuscilam, bo siada na nakladke - nie koniecznie cos robi, ale siedzi i chwala mu za to.

Dzis bylam u pielegniarki i wszystko ok, usg mam na 16.09.

Miro kolejny dzien jutro do przedszkola, wczoraj go razem odbieralismy i jakie zale mial do taty ze go tam zostawil :D smiechu warte. A je tam lepiej niz w domu, przynajmniej ilosciowo.

BIDOL chyba wszystkie nas tu w napieciu trzymasz ;)

Zmykam, bo moj diabelek zglodnial i podjada teraz sam pasztet, a kaszka sie gotuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913582 przez Olga
Hej dziewczyny :)

majówka tak mi przykro :( trzymaj się dzielnie kochana :(

Miałam ciężki dzień dzisiaj,rano komisja z Olgą na pielęgnacyjne,później wszystkie papiery musiałam złożyć i w pracy też łatwo nie było,bo jutro wzięłam sobie wolne,więc chciałam wszystko porządnie zrobić :) teraz mam całe 4 dni wolnego !!!!!!! później cały tydzień będę sama robiła i od 23 znów urlop i to całe 9 dni :)

Ignaś od wczoraj ma trochę rozwolnienie,a ja z Mariką też dzisiaj się kiepsko czujemy,więc nie wiem,czy to nie jakiś wirus się do nas przyplątał :(

Daria nie poddawaj się,kilka dni i będzie po kłopocie,a tak za jakiś czas będziesz musiała wszystko od nowa przechodzić i pewnie lepiej nie będzie :( Ignaś to cale dni mógł nosić swoje gajdki i w miarę gładko mu poszło.tylko że u nas jak już zasnął,to w nocy spal lepiej,niż ze smoczkami,bo tak to się budził,żeby je szukać :( a zdjęcia piękne-Zosia,Ty i Tymi jesteście cudowni :)

m89m ,a jak tam zachowanie pań w przedszkolu? To może 16 już będziesz wiedziała,co tam nosisz pod serduszkiem :)

AiF super,że jesteś zadowolona i ucz się jak najwięcej,póki sama jesteś :) korzystaj :) ja wczoraj miałam propozycję kursu j.angielskiego,typowo pod wyjazdy za granicę do opieki nad starszymi itp.Zadzwoniła do mnie znajoma,bo wiedziała,że jak parę lat temu jeździłam do pracy do Niemiec :) zajęcia płatne,ale w weekendy,a ja już teraz nie mam czasu,więc jakbym jeszcze zawaliła weekendy,to by chyba dzieci brudne chodziły :( a Ignaś kiedy by z mamusią był? Jaj już raczej wyjeżdżać nigdzie nie będę,więc nie podejmuję się tego zadania :)

krecik Ignaś nie bierze nic do buźki,no chyba,że to jest słodkie ha ha :) Nie ma takiej potrzeby ssania :)

Bidol oj ta Twoja Kamcia to mała strojnisia :) jest prześliczna :) w kolczykach jej cudownie :) moja Marika też miała 2 latka jak jej przebiłam uszka ( tylko nie ściągaj za wcześnie,ja nie mogłam się doczekać,zmienić na inne i Marice się paprały )

Daners śliczne foteczki - mamusia też młodziutka i przepiękna dziewczyna :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl