BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu #913675 przez mama89muminka
Olga glownie jednej pani, ostatnimi dniami jest ta fajniejsza, lepiej sie z nia dogaduje i w ogole bardziej rozsadna jest. Ta druga to ostatnio na mnie wyskoczyla ze Miro nie ma pieluch zostawionych (chodzilo jej o cala paczke) i ze chcialam torbe do domu zabrac. A jej szefowa nie ma nic przeciwko, zeby zabierac, wiec czegos tu nie rozumiem.
Zdrowka dla was i milego urlopu :)

Dzisiaj pierwszy raz pojechalam zawiesc mlodego do przedszkola, wcale nie chcial zostac, az mi sie serce krajalo jak plakal. Ktora mi powie, ile czasu powinno zajac jak dziecko sie przyzwyczai do przedszkola?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913683 przez AniaiFilip
Hej

Zamelduje sie z rana bo caly dzien mnie nie bedzie. Fajnie jest miec tyle wolnego ale potem trzeba nadrobic ( dzis np 11 godzin mnie czeka w pracy)

M89m- A moze Mironkowi bariera jezykow a przeszkadza? Ty mowilas do niego po Polsku prawda?
Albo wyczuwa twoje nastroje I jak Tobie nie pasuje to przedszkole to jemu tez nie?
Na pewno z czasem sie przyzwyczai.
16 tego moze juz poznasz plec dzidziusia wow ale zlecialo!!!

Olga- Ty zapracowana kobieta jestes!!!:)
Lepiej nigdzie nie wyjezdzaj bo maz rozwod wezmie jak go z trojka zostawisz :laugh: ;)
Olga poradz cos z nocnikiem , dlaczego Filipek przestal inf o swoich potrzebach? Powiem ze u nas za cieplo to nie jest I nie moge go puscic niech biega w samych majteczkach bo zamarznie:(
Moze w polowie wrzesnia jak polece do Polski bedzie jeszcze cieplo I wtedy zaczne od nowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913751 przez bidol
doberek ;)

baby nie bijcie.... :P

juz jestem

Daners - no KM jest w ciąży :cheer:
fotki super - ale wylaszczona jesteś :blink: :kiss:

dziewczyny nic nie mówcie - nie mam nadzieje ze to fałszywy alarm - a że urojonych ciąży to ja już z 10 miałam - to wzięłam i wyluzowałam - :laugh:

Daria - gratulacje :) super - oby tak dalej :laugh:

Krecik - ogólnie Kama jak mała krówka - non stop coś glamie - jak nie jedzenie tak kredkę - klocka - małą laleczkę - bryloczek - byle by glamać - ale do snu nie musi nic mieć na szczęście :)

AF - daj mi tej twojej wewnętrznej radości i energii - podziwiam Cię :woohoo:

ja teścika nie robie- czekam :cheer:

Olga - ale Olga Twoja ma dobrze z tym sanatorium :cheer: niech korzysta :laugh:
no i urlop Ci się szykuje - co planujecie ?
nie ja Kamce za rok zdejmę może - w stylu zmienie na inne - te sa z tytanu i plastiku medycznego - bardzo dobre - ;)

M89M - hmm - niektóre dzieci szybko się przystosowują a niektóre miesiącami moą wyć codziennie. Nie daj się. on pewnie tylko chwilę płacze a później jest juz ok :laugh:

AF - kup może takie pielucho majtki - nie mów Filipkowi ze to pampers tylko majteczki - ja tak Kamie mówiłam. Na dzień dzisiejszy czesto jej wkładam. Bo nie wiem o co chodzi ale jak chodzi w samych majtkach to często popuszcza albo potrafi się zsikać. A jak w pieluchomajtkach jest to cały dzień ma sucho i pięknie woła. Może ją podwiewa jakoś - bo i na płytkach siada i takie tam. Baby to tak troche gorzej mają :angry:

Kame uszka nie bolą - już sama się łapie za nie. mówi że nie odda :laugh:

LUSIA - 100 lat 100 lat dla Nikosia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913842 przez Daria23
Hej Lalunie.
U nas dziś pogoda w kratke raz deszcz raz słońce a do tego wiatr-od rana mi poprostu głowa pęka:( Zawsze tak mam jak wieje:/
Naszczęście dziś już noc ładnie przespana cała już wczoraj Tymi zasnął bez rzucania się itp. Ale co śmieszne że DIDI w rączce trzyma jak śpi:)Ale że ma wciąż didi ała to nie wkłada go do buźki.Mysle ze moge po cichu już mówić o sukcesie odnośnie odstawienia smocia:):)

Poza tym jestem wkurzona na maksa!!!!!!!!!!!! W niedziele zepsuła nam się pralka,wiec teściu pojechał po nową.Zrobiłam raptem dwa prania i pralka się popsuła:/ tzn jak podłączam ją do kontaktu to tak jakby nie było prądu pralka nie reaguje.Sprawdzaliśmu kontakty bezpieczniki wszystko gra a ta jak nie chodziła tak nie chodzi:/ Dzwoniliśmy do serwisu przjadą ale dopiero w poniedziałek także cały weekend będe bez pralki i ze stertą prania :angry: :angry: :angry: masakra!!!

LUSIA- STO LAT DLA NIKUSIA NIECH ROŚNIE ZDROWO:*:*:*

ANIAFILIP-coś ty my nie śpimy razem już od roku:) Tymi śpi w swoim pokoju na swoim łóżku z barierką więc mąż się wysypia bo nawet jak Tymi świruje w nocy to ten nic nie słyszy -sama nie wiem jak można mieć aż tak kamienny sen:)ale wkońcu to tatuś chyba tylko matki są tak wyczulone.
Super że jesteś zadowolona z angielskiego-jak sama narazie to już wogóle fajnie bo tobie poświęci prowadzący uwagę wiec dużo zyskasz:)

OLGA-i tak też zrobie nie poddam się widze i tak że z dnia na dzień coraz lepiej bez smoczka:) kolejny krok po smoczku będzie nocnik ale z tym to nie pójdzie lekko na samą myśl mam dość:/
Super że masz tyle wolnego troche odpoczniesz i pobędziesz z małym a i Marika odsapnie od brata:P Jakieś plany na ten uropik masz???

M89M-nie martw się Miro napewno się przyzwyczai potrzebuje pewnie troche czasu ale zaraz zobaczy sam jaka to frajda zabawy z dziećmi:) Najgorzej przeciąć tą pępowine:P:P:P

BIDOL-Kama jest mocna:) i dobrze a co będzie oddawać:P
Co do okresu moge cię pocieszyć ,że mi się też spóźnia dwa dni także możemy razem sobie urajać co nie co:P to by były dopiero jaja hehe Daria i Bidol razem w ciąży:)
Ale jak ja zawsze mówie do mojego męża,że jak przez 6 lat nie wpadliśmy to dlaczego teraz miałoby nam sie to zdażyć:) Tymi był planowany wiec i następne też pewnie nas nie zaskoczy:P aczkolwiek kto wie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913931 przez mama89muminka
AF jak do pracy idziesz na 11 godzin to Filipek w przedszkolu czy tatus sie nim zajmie? Wspolczuje tyle czasu w pracy siedziec

Bidol w urojonych to cale zycie mozna byc :p ja co miesiac mialam jakies male fobie, az w koncu przestalam sie przejmowac, a tu bec :D

Daria wspolczuje z tym praniem, wiem ile brudnych ciuchow zbiera sie w jeden dzien. My tak mielismy po przeprowadzce bo tez nam sie zepsula, ale jakos dlugo bam zeszlo zanim kupilismy nowa.

Lusia 100 lat dla Nikosia!

Ja dzisiaj spie caly dzien, nawet Miro sie przespal 3godziny ze mna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913972 przez lusiamamanikosia
hej Mamcie dziękuje w imieniu Nikosia !!!
Przepraszam że mnie było ale ostatnio jakiś sajgon jest u mnie :P Niko chodzi do przedszkola to teściowa poprosiła mnie bym pomogła odmalować pradziadkom mieszkanie więc ostanie dni bawię się w malowanie i nie było kiedy wejść ale jak tylko Niki uśnie przeczytam i odpiszę :) więc do później :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914053 przez daners
Witam :)
Daria gratuluje za smoka-swietnie. My. mamy nadal do snu,ale. suksec mamy w innej dziedzinie (nocnik) wiec wybaczam mu go jeszcze...

Bidol no to stresiki saaa :) hihi.
ee wylaszczona czyli jaka jestem hmmm

Olga a jak Ignas i jego jedzenie bo u nas powrot ciezki:\ malo je o wsadz wciaz dwa palce i az go podnosi na wymioty...jak juz slusze te dzwieki to mnie cos bierze buu
i teraz same papki by jadl bo sie krztusi..niewiem czy to gardlo moze czy jakis powrot do niemowlaka haha

Km w ciazy ulala gratulacje :)

Lusia malowanie to niezle,zebys sie nie nidzila. haha. Nikus zaklimatuzowal sie juz w przedszkolu bawi sie ladnie

rany ost.week wolnego a potem powrot do pracy-zeby ten week trwaaaal wieeki haha

milego dnia mamuski



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914065 przez AniaiFilip
Hej

Ja dzis znow zamelduje sie z rana bo potem do pracy.

Lusia- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIKOSIA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Bidol/Daria- To czekamy na rozwoj sytuacji ;)
Bidol- Ja wlasnie sie boje tych pieluchomajtek bo mysle ze Filip bedzie uwazal ze skoro dalej ma suche to nic sie nie zmienilo. Jedynie latwiej je sciagac dziecku I chyba kupie jedna paczke na probe.

Daria- mi chodzilo czy tam w lozeczku Tymek spi cala noc? Bo nasz Filipek jak spi Sam to sie budzi kilka razy a nad ranem 3- 4 to juz raczej nie ma mowy zeby zasnol wiec laduje u nas. Czasem juz I 12 bo potem wszyscy niewyspani sa. On jak sie budzi to nie przychodzi do nas tylko placze w lozeczku bo smoka zgubil. Jestem ciekawa jak bedzie po odsmoczkowaniu? Moze tak jak u Olgi bedzie lepiej spal?oby :dry:

Gratki z okazji odsmoczkowania!!!

Ja tez chce miec w koncu jakis sukces I probuje w niedziele zobaczymy czy sie uda :unsure:

M89m- Jak ide do pracy to Filipek jest z babca. Przez 1,5 roku bylo tak ze sie z mezem mijalismy jedno w pracy to drugie w domu wiec teraz babcia zgodzila sie pomoc I pomaga:)

Daners- aaa to Ty urlopujesz?wszystko co dobre szybko sie konczy... Niedlugo swieta to pewnie troche wolnego bedzie :)
Moze Filipkowi 5 ida I dlatego nie chce jesc?

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914165 przez Olga
Hej dziewczynki.

Przywitam się z wami,u nas piękna pogoda.Tatuś standardowo był na rybkach,najpierw o 4 nad ranem Marikę przywiózł z 18-nastki koleżanki.Jeszcze tylko we wrześniu kilka 18-tek i chyba skończy się sezon imprez u Mariki.Oby,bo już się naprzykrzy ją odbierać nad ranem :)
Pospaliśmy do 10,o 14 mały już padł,a jak wstanie wybieramy się do lunaparku,bo jest u nas w miasteczku :) Ciekawa jestem,jak Ignaś zareaguje,bo na wiosnę bał się jeździć na karuzeli :)

Już za tydzień będziemy sobie w górach-ale się cieszę na ten nasz weekend :) uwielbiam takie nasze rodzinne wypady :)

daners u nas z jedzeniem szału nie ma-ja myślę,że te bakterie w moczu nadal są ( może w tyg uda mi się jakoś pobrać mocz na posiew ) . Je więcej,niż w kryzysie-ma swoje wybrane potrawy tzn.dzisiaj zjadł np.połowę schabowego,sam widelcem,ale ziemniaczka nawet nie ma mowy,żeby mu włożyć,pyzy standardowo,wrócił do paluszków rybnych,ale nie często,frytki i pizza to bez problemu,spagetti też uwielbia,wyjmuję ręką kiełbaskę,danio i monte też już je :) dzisiaj mu nalałam podstępem kakao,to nie chciał ruszyć,ale żeby tacie pokazać,że łyka zrobił,to się przymusił ha ha.No i jak wczoraj znalazł zupkę Amino rosół,a już lałam mu pomidorówkę,bo mówił,że będzie jadł,specjalny makaronik mu ugotowalam-gwiazdeczki :) to mowy nie było o pomidorówce,bo on chce taką żółto zupkę,taki żółty makaronik :) i chociaż jestem przeciwniczką tego typu zup ( mój Rafał lubi od czasu do czasu ) to zjadł prawie cały talerz,aż wołał,a na Mariki talerz z pomidorówką zerkał i mowił-Marika pomarańczową zupkę,Ignaś żółtą ha ha :) Ja już nie wiem,jak do niego dotrzeć-wczoraj Rafał stwierdzil,żebyśmy spróbowali,czy np zjadłby pomidorową z amino-czy jemu czasem o ten makaron nie chodzi ha ha :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914180 przez daners
AniaFilip. tos mnie rozbawila ...zaniedlugo swieta haha dobre gdzie tam grudzien :P
urlop mi sie juz konczy a moge tylko zazdroscic mama ktore nie pracuja

a zabki oby to bylo to choc bu niewidac zeby jakies byly znaki ze to zeby, boje sie ze to co innego...jakies grozniejszr schorzenia

Olga Ignas mial bakterie kurcze . My tez wlasnie dost.skierowanie na mocz i krew.
po bilansie.

dobra czas uciekac bo bobek moj idzoe z rzeki :)
milego.....



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914222 przez Olga
daners tak,my od kwietnia walczymy z bakteriami,tzn ze 2 miesiące trwało znalezienie przyczyny braku apetytu u Ignasia,a teraz 2 miesiąc trwa leczenie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914390 przez krecik
Hej, zamelduje sie tylko:)

Nadal siedzimy u tesciow i jeszcze w przyszlym tyg posiedzimy, a ze nie mam dobrego charakteru, to juz zaczyna byc nerwowo, wszystko mnie poprostu irytuje i juz mowilam T. , ze bedzie jak zwykle, bo wszyscy przyjezdzaja na weekend i sa super, amy znowu beee, bo pewnie nie wytrzymam i cos powiem

Nie mam weny odpisywac, bawcie sie dobrze i grillujcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914462 przez Daria23
Hej Kochane witam się w sobotke:)U nas nastała zimna pogoda normalnie codziennie chłodno ,deszcz ech czy to już nastała jesień?:/
Poza tym u nas ok Tymuś już całkowicie odstawił smoka już nie tęskni nawet za nim:)a nawet wczoraj byliśmy u naszych znajomych którzy mają 8 miesięcznego synka i leżał jego smoczek-myślałam że Tymi go zabierze i do buzi a on go wziął i wsadził do buźki temu małemu:):):)
Tymi tylko wczoraj się chyba zaziębił bo już w nocy tak się kręcił ,bo zapchany nos miał i dziś już od rana katar oczy załzawione:(biedny taki:(

A okres wciąż mi się spóźnia ale narazie bez paniki-to tylko 3 dni:P

ANIAFILIP-Tym już raczej śpi całą noc zdarza mu sie czasem ale to BARDZO rzadko przyjść ok 3 i spać z nami ale to sporadycznie:)A czy lepiej śpi ciężko stwierdzić bo ostatnio budzi się w nocy to przez katar to znowu coś więc chyba dopiero stwierdze jak się uspokoi wszystko.

OLGA-luna park-wooow napewno będzie Ignaś zachwycony:):):) a dokąd w góry się wybieracie?

DANERS-a to jak u was z tym nocnikiem???jak dałaś rade namówić małego na niego?ja od przyszłego tyg może zaczne ale marnie to widzę:/


Uciekam miłego wieczorku:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914854 przez bidol
Doberek
wracam do żywych ... choć sama nie wiem :unsure:

tyle u Nas się dzieje .... daria nie tylko Tobie się wszystko psuje :angry: - wózek Kamie sie zepsuł :angry: ten mój buzz czerwony :evil: tj cos z ramą nie tak - potrafi się w ciągu jazdy złożyć :blink: ....
więc przed weekiem było szukanie wózka na zimę - bo ta lekka spaceróweczka nie sprawdzi się w śnieg :angry:
kupiłam byle na zimę speedi - kiedys sebie kupiliśmy i po miesiącu sprzedałam - strasznie duzy jest ale typowo terenowy :whistle: trudno - nie ma co się chce - to sie ma co się ma ;)

ale przy okazji posprzedawałam siedzisko z buzz kosz na zakupy torbę box i wózek ze starym siedziskiem - jako uszkodzony - i uzbierałam niezłą kwotę :woohoo:
i szmatki po kamci sprzedałam - bo juz się nie mieszczę z nimi nigdzie - :unsure:
tak więc zabigana jestem bardzo ;)
no i remont sypialni juz na całego - dzis moze malowanie bedzie- ;)


Daners - no jak jaka - szprych jak się patrzy :woohoo:

AF - ale skoro odkładacie odpieluchowanie to one są dobre bo jakby co to szybko się je zdejmuje i zakłada- mi się jedynie pampersa nie podobaja bo płytkie sa :ohmy:

Krecik - ojj znam znam ten ból - jak ja nie przepadam za swoimi tesciami - och jak bardzo ja nie przepadam :evil: :evil: :evil: :evil:

Daria - ojjj ojjj - 3 dni mówisz....
ja nie licze - zawsze miałam nieregularne ...
a pralki współczuję - tym bardziej ze długi week był :(

Olga - hmm - to udanego wypoczynku- szkoda że to w ten długi week nie wypadło ;)

Lusia - i jak po urodzinkach ??

M89M - jak się czujesz ?? mdłości mijają ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914857 przez lusiamamanikosia
kurdę napisałam tyle i mi jakaś sesja wygasła i wszystko co napisałam zginęło wrrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl