BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 8 miesiąc temu #915511 przez Daria23
Bidol-jak tam robiłaś już????napięcie podniosłaś:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915545 przez lusiamamanikosia
Bidolku mamy już Ci gratulować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915554 przez Daria23
a wiecie co jakby u mnie si,ę okazało że jestem w ciąży to chyba bym się ucieszyła-bo myśle sobie że jak byśmy mieli planować to chyba byśmy nigdy nie zaplanowali drugiego. Ale ja podświadomie i tak czuje że u mnie nic nie będzie.

Mój Tymi się zrobił po odstawieniu smoczka wielce dorosły-przestał mi spać w dzień:(:(:( nie daje rady tak dom zapuszczony,on wiecznie za mną chodzi żeby się bawić:/

Laski dajecie jeszcze wit D???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915614 przez bidol
Dziewczyny przed chwila robilam drugi. Negatywny. Wie jest promyk nadziei ;)
Jutro zrobie kolejny bo @ nadal brak :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915615 przez krecik
Och Bidol, ja tez jestem zla wyrocznia-widze dwie...


Daria, ja czerwiec-sierpien nie dajewit d, moj tez maly potwor, isnal po15 u nas na lozku, siedze z nim, bo jak sieobudzito trzeba gopilnowac, bowchodzi nie tam gdzie trzeba


U mnie nadal weny brak, ja chce juz do domu; ( ; ( ; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915621 przez mama89muminka
DARIA ja tak jak ty tez bym sie chyba juz nie zdecydowala, ale sie stalo :p nastepnym razem trzeba bedzie uwazac bardziej. Co do wit D3 to nam powiedzieli, ze latem sie nie daje bo jest w sloncu, wiec teraz mamy przerwe, a dzis juz myslalam, zeby sie zaopatrzyc juz w witaminki. I podobno to nie ma znaczenia ile dziecko ma lat, daje sie caly czas, nawet dorosli powinni brac, a ile w tym prawdy to nie wiem. Ja moze po 3 roku bede dawac juz zadziej.

BIDOL ale to byl poranny test? Jak nie to moze nie byc juz tak wiarygodny. Wiem, bardzo pocieszylam, ale coz... zrob jeszcze raz jutro rano i podziel sie z nami wynikiem.

KKRECIK a co sie dzieje, ze tak za domem tesknisz i brak weny? Stas daje popalic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915832 przez Olga
daria my teraz mamy przerwę,ale we wrześniu zaczynam podawać i dopóki dzieci się będą uczyły,będę im podawać :)

bidolek oj ja czuję,że Ty byś chciał mieć znów małego szkraba :) daj znać po kolejnym :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915834 przez AniaiFilip
Czesc dxiewczyny

Daria- Boski avatarek. Ale ci przystojniak rosnie!!!
U nas nie doszlo do odstepie nia smoczka bo maz stwierdzil ze die nie bedzie meczyl ze chodzi do pracy I musi sie wyspac I takie tam. Za miesiac lecimy z Filipkiem I z mama do pl na tydzien I wtedy piesek mu zje czy cos w tym stylu ;)

Bidol/ Daria- Ale emocje!!!! Bylaby niezla niespodzianka :woohoo:
Dziewczyny trzymam kciuki! To jednak super wiadomosc jesli sie potwierdzi I nie ma co polemizowac :P

Lusia- Super urodzinki mial Nikos ale jakos foto zadnego nie wrzucilas:(
Jak malowanie wyszlo? Moze nowy zawod zdobylas ;)

M89m- To babcia sie postarala z wyprawa do przedszkola :) jak ja bym chciał Filipka posłać on uwielbia byc wsród dzieci tylko chyba jeszcze nie gotowy bo taki rozpieszczony! A wszystko krzykiem zdobywa! Ja mu sie nie daje ale na babcie to krzyczy i robi sceny na mieście.

Dzis wieczorkiem było dosc ladnie i słonecznie chociaz około 16 st tylko, wiec poszliśmy na plac zabaw( w obie str na nogach) jak on mi pieknie zasnol pomimo 2 h drzemki do 4 po poludniu!!! Oby pogoda dopisywala tzn bez deszczowo to bede codziennie wychodzić w dni wolne.

Wasze dzieciaczki tez juz wiszą za rączki na pretach na placach zabaw? Filipek ostatnio podlapal od starszych dzieci i jak jest na zjezdzalni to najpierw sobie powisi/ pobuja na tym precie gdzie sie siada na zjezdzalnie co jest nad głowa a dopiero potem zjeżdża w stylu dowolnym najlepiej na brzuchu :laugh:

Daria- ja podaje I wit D I omega 3 w jednym zazwyczaj ale mi sie skonczylo te kapsulki z pl( omega baby plus wit D 3) wiec chwilowo daje sama wit. D 3 . W Irlandii raczej trzeba :dry:

Krecik- To wracajcie jak juz masz dosc. Co za duzo to nie zdrowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915998 przez bidol
Dziewuchy - wstrzymajcie się z gratulacjami :D - kolejny negatyw :woohoo:

a i mam wiesci - nie kupujcie tych testów :angry:



podobno czesto kłamią :evil:

czekam na @ :)

Daria - czas na Twoje testowanie :whistle: :laugh:

AF - nie Kamka na placu zabaw to tylko piasek i zjeżdzalnie akt lubi ale tak normalnie zjeżdza :)

Daria - ja na jesień juz bede wit d dawała dzieciom - na razie słonecznie jeszcze jest :)

Olga - o nieee na razie ja juz za bachorki dziękuje ;)

Krecik - wrecaj do domu czym prędzej :laugh: - kiedy wracasz :whistle:

M89M- :P a żebys wiedziała że mnie nie uspokoiłaś wczoraj ;)

Jędrula ciądle żyje w swiadomości ze jestem w ciąży - a co tam - niech się troszke pomartwi - z resztą ja ciągle okresu nie mam więc kto wie... ;)
chodzi przerażony z podkulonym ogonem - boi się do mnie odezwać bo wsciekła na niego jestem :P bedzie miał nauczkę ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916110 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja:* Byliśmy od rana na grzybkach i znowu znaleźliśmy dużo kurek:) Ostatnio byliśmy w weekend dwa dni z rzędu i mielismy 3 kg:)
My mamy lasy dookoła posiadłości więc już mamy swoje tajne miejsca na prawie każde grzyby:P gdzie indziej chodzimy na kurki ,gdzie indziej na prawdziwki:)
Ale widze że pomału grzyby sie rozkręcają bo coraz częściej znajdujemy kozaczki a wczoraj udało nam się nawet znaleść jednego prawdziwka i podgrzybka:)

Co do okresu Kochane nadal nie mam dzis nawet brzucha na okres aż tak nie czuje.Jeszcze nie wiem kiedy zrobie test,bo do miasta daleko a apteka 8km stąd więc chyba do weekendu się wstrzymam chyba że jakiś wyjazd będe mieć to kupie-uroki życia w tym miejscu:)

AniaFILIP-dziękuje w imieniu Tymcia za komplement-mi też on się strasznie podoba na tym zdjeciu:) Śliczne nam dzieciaki porosły naprawde:)
Powiedz mężowi ,że nieprzespana noc tylko jedna będzie:) Nie wiem czy to dobry pomysł żeby oduczać w obcym miejscu smoczka zawsze wszędzie piszą żeby oduczać jak nic się nie zmienia itp ale ja tam wiem:) Tymek by nie zrozumiał że piesek pogryzł on by się darł na wieczór za nim itp nam się lepiej sprawdziła metoda z tym że smoczek ma AŁA i on widział i pokazywał i to zaakceptował:)
Co do placów zabaw my jesteśmy tak rzadko...ale jak już jesteśmy to Tymi lubi karuzele bardzo i ewentualnie jakieś wchodzenie do domku itp-jakoś huśtawki i zjeżdżalnie go nie interesują.

Bidol-ty terrorystko weź juz ulżyj temu mężowi:P;P:P a tak szczerze nie chciałabyś trzeciego dziecka???:)

Matko Tymi jest dziś tak nie znośny że masakra aż dostał klapsa ode mnie na dupe bo powtarzałam mu że nie ma rzucać a on mi na złość i tak rzucił że połamał sobie przyczepe.Wszystko przez to że nie chce iść spać nie podoba mi się że się tak rozregulował bo widać że jest zmęczony ale spać nie,.... Nie wiem jak dziś wytrzymam do końca dnia z nim :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916118 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja tak szybciutko przed pracą,spijam kawkę i napiszę kilka zdań :) Ostatnie zakupy przed Olgi wyjazdem,w sobotę gdzieś o 3-4 nad ranem wyruszamy :) Jedziemy w góry wałbrzyskie-ponoć okolice są piękne,zobaczymy jaka pogoda nam trafi :) oby nie padało,bo chcemy trochę pozwiedzać :)

Właśnie kurier przyjechał z Olgi podręcznikami-325zł w plecy,we wtorek zamówię Marice,ale na nią pójdzie ok 500zł :(

Ignaś zaczyna coś pojadać,trochę go oszukuję i robię mu normalne zupki,tylko z makaronem z Amino i je bez problemu :) oj on jest udany,uparł się na ten makaron :) ale naleśnika pierwszy raz w życiu zjadł Marice ostatnio i placki ziemniaczane-ale do parówki nie mogę go przekonać :(

Odezwę się wieczorkiem,jak ktoś będzie,lecę do pracy-jeszcze dwa dni,dzisiaj juz nie liczę i 9 dni wolnego :) :) :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916310 przez mama89muminka
Af zazdroszcze pogody, u nas juz 2tygodnie leje i burze co noc.

Bidol ale ty lubisz meczyc swojego slubnego, zupelnie jak ja :D

Daria dobrze ci z tymi grzybami, na swieta do pierogow jak znalal. ja na grzyby bez mojego dziadka sie nie wybieram :p

Olga milego wypoczynku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916382 przez daners
doberek mamuski :laugh:

Bidol jaaa widze ....ten ubytek w panelu...to Jęruli sprawka hahah :P i jak taaaaaam ?zmienilo sie cos Jędrula wreszcie oddechnol sobie :):):)hehe

Daria niewiem czy pytalas mnie o nocnikowanie i jak przekonalam.....
w sumie wytłumaczylam mu ze jest juz duzy i powinien..... ale dzis zaskoczka bo kupke zrobil w majty ;/ przyszedl i mowi mama kupka ja patrze a on zloscisz sie wiem wiem na nocnik a nie w majteczki hahaa ;] moze na Tymusia jeszcze nie pora ;];];]
kupilismy nakladke ciekawe czty z tym pojdzie lekko ;] wiec mamy nocnik i tron :) narazie wybieramy gdzie chcemy siuskac :)

i co z grzybów bedziesz robic hmmm ,,,pewnie zero czasu na cokolwiek jak Tymi nei spi. A o ktorej idzie pozniej spac?na noc

Olga to udanego slonecznego i ogolnie superasnego wypoczynku zycze :):):)

mama89 a co u Was juz jesien przyszla ;/

AniaFilip powodzenie w odsmoczkowaniu ;] my nadal mamy a jak wspominam ze oddamy kacperkowi ( maluszek od kolezanki) to mowi ze nie odda bo jego ;/


dziewczyny czy Wasze pocieszy zmienily sie w charakterze nie przechodza jakiegos buntu hmm? bo moj to teraz chyba przechodzi;/
wszystko na nie ;/ i cierpliwosci zyczcie mi kuuuupe bo ciezkie to :):):) aczkolwiek wzielam sie tez na sposob i skoro on do mnie "nie" ubiore sie nie ide nie jem to ja go juz nie prosze i tez potwierdzam nie to nie jedz nie idz ze mna...i w sumie dziala zaraz przychodzi hehe te dzieci sa skomplikowane ze az nie pojetne hehehe

spicie juz :):):)
ja zaraz ide bo po 3 trza wstawac buuu ale jeszcze dwa dni ":):):)):



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916468 przez AniaiFilip
Cześć

Ja przed praca to na szybko wejdę...

Bidol- zlitowalas sie nad mezem??? :P

Daria- kurki! Uwielbiam. Masz tam raj na ziemi! Co do smoczka to nieczytelny ale pewnie masz racje. Poczekam ba jakas okazje w domu. Dzis przegapilam bo zarzucił smoczka ze schodów i tez mogl miec 'ALA' ;)
Chociaz chętnie bym jeszcze poczekala z tym bo nieznosny jest ostatnio.

Daners- Zdecydowanie. My tez przechodzimy bunt dwulatka. Wszystko na nie, histerie itd. Jedynie szantaż działa bo przekonywanie nie przynosi skutku. Jest tak: lata na boso bo ściąga kapcie i skarpety i nie da suche założyć. Mówię wtedy ze jak nie założy to bajki nie bedzie. Jak wychodzimy i nie daje sie ubrać to pytamczy zostaje bo ja wychodzę i tsk cały dzien :dry:

M89m- Serio juz taka pogode macie??? A ja myslalam ze tylko u nas tak zle. Przynajmniej masz odskocznie -przedszkole

Olga- Nie słyszałam o tych górach poszukam sobie w necie. Fajnie Wam. I juz niedlugo pourlopujesz sobie. Najgorsze teraz to odliczanie ;) Fajnie ze Ignas juz coraz wiecej zjada, bedzie coraz lepiej zobaczysz. Ja zauważyłam jak Filip zasmakowal w przyprawianych potrawach to teraz takich " zdrowych" to niechętnie wiec moze u Was tez tak samo jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916500 przez bidol
doberek

kobiety ledwo zyje - :pinch: dostałam @ - leci ze mnie jak z prosiaka :angry: coś strasznego - mam takie bóle krzyżowe że zaraz chyba umrę :( :( :(

dobrze ze dzis u Nas pada - to nie muszę z Kamką na spacer isc- bo nie dała bym rady :dry:

Olga - udanego urlopiku - należy Wam się :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: odpocznijcie sobie :) i pogody wam życzę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daria - i jak sytuacja ???
co do rzucania zabawkami - kama tez tak robi - ostrzegam ją że jak rzuci to zabiorę jej zabawkę - teraz juz to działa. Na początku mówiłam ona i tak rzucała - zabierałam - był pisk - ale nauczyła się że to jest dla niej nieopłacalna ....
pocieszę Cię - Kama w południe tez nie chce spac :( od Naszago wyjazdu w góry tak ma :( jedynie w wózku na spacerku śpi :)
Wczoraj szłam z nią - ona w wózku - a ja jej śpiewam - aaa kotki dwa.... a Kama - mama nie śpiewaj - nie bede spała :whistle:
Szwagieeki (Tereski) malutka Hania (3tyg) ma smoka - ojjj Kama nie może tego przetrawić :pinch:
-Tato - Hania ma moka - ja tez chce moka - kup mi .....
- Tato kup mi Hanie ....
- Tato - szpadaj :P

Daria, M89M - a grzyby - hmm uwielbiałam zbierać jako dziecko - z mamą chodziłam - było cudownie... - kiedy to było ....... :blush:

Daners - o której ??????? o 3.00 nad ranem ??? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
co do buntu - tak mamy - nieustannie od 6 miesięcy :woohoo:
a najlepsze jest to
- Nie lubie mamy ;)

M89M - o jej - okropna pogoda. U nas dzis pada - ale tak to ładnie było ;)

AF - wiesz co - masz racje jak macie ciężki okres to nie zabieraj ilipkowi smoka. Wiesz że ja mam ciągle dylemat. Odstawiony jest całkowicie i to juz od miesiąca ale ona o nim pamięta. Zawsze jak wychodzilismy z kąpieli to dostawała i na dzień dzisiejszy pyta - mama a moko ??
Wczoraj hani zabrała :ohmy:
myślę że ona nie była na to gotowa.
ale ja po Kamce widzę że ząbki dolne jedynki i dwójki tak ciut do przodu jej idą. Bałam się że to będzie postępować....

Co do Jędruli nadal nic nie wie. Aż żałuję że w ciązy nie jestem ( żart) bo wszystko o co go poproszę to robi. Wczoraj nawet Kamkę wykąpała :woohoo: co mu sie nie zdarza :P W dodatku mogą na niego krzyczeć ile wlezie i nic mi nie mówi :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :whistle:
podoba mi się ten stan :laugh: haahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl