BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu #914860 przez lusiamamanikosia
Bidolku - urodzinki dobrze myślę że się udały :) było 10 osób plus jedna mała dziewczynka koleżanka Nikiego :) Niki szalał , popisywał się :) po obiedzie łapał go kryzys na spanie ale poszłam szybko po torta zapałilam świeczki i Niki się rozbudził bardzo mu się podobało :) potem tańcował z Julką to wszyscy płakali ze śmiechu tak to słodko wyglądało :) dostał troszke prezentów i Namiot do pokoju :P to już zagracilo go :P ale podoba mu się siedzenie w nim więc narazie niech go ma potem się go złoży :) i dostał kasę i chce kupić jakąś porządną kurtkę na jesień bo już ranki zimne a od września to już pewnie zimno będzie że hoho z rana :(

Fajnie że remoncik już pełną parą to pewnie niedlugo będzie już spokończone :) my musimy pomalować nasz pokój też przydałoby się odświerzyć kolorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914865 przez lusiamamanikosia
wybaczcie że tak na raty piszę ale nie chce żeby znowu mnie wywałiło :P

Af - my używamy pieluchomajtek z rossmana :) i nie są złe :)

Olga - opowiadaj jak tam w luna parku jak już będzie po :)

daners- ta malowanie :P i tak jakoś puki co nie miałam dnia żeby się ponudzić :P zawsze coś się dzieje :P marzy mi się taki dzień żeby przeleżeć go w łożku hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914868 przez lusiamamanikosia
Daria - i jak tam z @ ??
oj zepsuta pralka współczuje :(
u nas Niki nie ma mowy żeby usiadł na nocnik - tylko podest pod kibelkiem i nakłądka i to też raz zrobi raz nie , czasem sobie musi tylko posiedzieć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914887 przez Daria23
Hej Kochane witam sie po weekendzie. Ech u nas bez zmian pogoda się zrobiła brzydka to ze jest zimno to wiadomo koniec lata ale ten wiatr?poco on wieje:/
Z Tymciem nawet nie moge wyjść na dwór ,bo raz że jest przeziębiony to do tego ma przewiane oczko biedaczek:( czekam na wieczór może wiatr się uspokoi to wyjdziemy-dla nas to katorga nie móc wyjść na dwór:(:(:(

A laski pralka działa:):):) Dzwoniliśmy do serwisu i przed wyjazdem ich do nas kazali nam zrobić taki trik pokręcić odpowiednio panelem sterowania itp zrobiliśmy zgodnie z ich instrukcją i pralka sie włączyła:) fajnie bo nie musieli jej zabierać. A niby czasem tak sie dzieje-zobaczymy.

Kurcze już bym chciała żeby ten nasz Tymi wyzdrowiał ,bo tak mi go żal:(

Bidol-to wy jeszcze zimą będziecie wózka używać?ja już bym nie kupiła jakby nam się popsuł bo nasz wcale nie jest używany,gdyby siostra nie miała Zosi to nie wiem czy nie sprzedałabym go.Tymi kilometry robi pieszo a jak pytam czy go nóżki bolą i chce na rączki to stanowcze NIEEEEEEE słysze:P
No widzisz ale wyszło ci na dobre te popsucie bo przy okazji zarobiłaś co nie co:):):)
Mówisz że masz nieregularne ja znowu mam jak w zegarku co 30 dni z tym że jakieś dwa miesiące temu spóźnił mi się 7 dni aż-nie wiem od czego. A teraz też nadal nie mam narazie 5 dzień jak dojde do 7 to robie test:)

Lusia- ciesze się,że urodzinki tak super się udały:) Normalnie na fb jak oglądałam zdjęcia jak Niki tańczy-super to wyglądało:):):)Smieszek mały:) a @ nie mam nadal-ale jakoś nie wieże że mogłabym wpaść:)
Kurtki szukasz oja my też musimy wkońcu sie zabrać za zakupy bo Tymcio miał faną grubą na przedwiośnie ale już mu napewno za mała:/


Laski u was też pogoda do d.....?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914901 przez lusiamamanikosia
u nas też pogoda beznadziejna rano jechaliśmy do przedszkola było zimno wiało teraz wyszło słońce ale wieje no ten wiatr straszny !!! i mnie coś gardło od wczoraj boli nie fajna ta pogoda oj nie :(
no właśnie my też z wiosny mamy kurtkę ale ona napewno już zakrótka , trzeba pochodzić po sklepach i coś może się znajdzie :)
co do wózka my też używamy po Warszawie z Nikim się nie na da bez wózka chodzić :P więc myślę że z rok jeszcze pokorzystam z niego :) bo jechać do przedszkola bez wózka się nie da , do sklepu jak mam iść bez wózka ani rusz :P a Niko to szajbus :P i za dużo u nas dużych ulic i samochodów by tak mógł sobie chodzić musi jeszcze dorosnąć hi hi :P
z tańczenia oj śmiechu było dużo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914977 przez bidol
Daria - tak wózek muszę mieć bo gdybym po sebe musiała iść w zimę do przedszkola to mam ze 3 km - od nas do miasta jest 1,5km - niby chodnikiem ale często zawiany. a w zimę na bank kama w kombinezonie 3 km nie ujdzie :blush:
co do @ to ja tez nie mysle o tym - bedzie co ma byc - już nic nie zmienie :P

Lusia- super że urodzinki udane :) a nie ma lepszych prezentów niż kaska - choć dobrze że też namiot Niki dostał - niech tez coś ma od zycia w koncu to jego urodziny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914989 przez lusiamamanikosia
no jeszcze jakies dresy dwa dostał więc w sam raz na jesień , koszulkę , bluzki - ja chciałam ciuszki żadnych zabawek :P bo ma dużo różnych i niech się nimi bawi :P w przedszkolu ma dużo zabawek więc do domu nie potrzebujemy aż tyle:P ale jeden samochód dostał i zestaw z ciastoliną z tego zadowolona jestem bo Niki uwielbia się nią bawić :) dostał zestaw z dentystą niby od 3 lat ale Niki wiertło już dobrze wykorzystał jako śrubokręt :D chodzi i wszystko przykręca:P hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915127 przez mama89muminka
Hej dziewczyny

Ale sie postow namnozylo przez te kilka dni. Przyznaje szczerze, ze nie zagladalam, bo bylam na weekend u tesciowej. W sumie nie bylo zle, nawet jak na niespodzianke dobrze udawala zaskoczenie i zadowolenie. Moj J od jej meza dostal gitare wiec ja jestem wniebowzieta, bo moja sprzedalam, jak Miro byl malutki i bardzo mi tego brakowalo.
Babcia chciala sie troche wykazac i kupila mlodemu gumowce, kurtke i spodnie na deszcz do przedszkola. Jutro pewnie znowu beda placzki jak sie go zostawi, tymbardziej ze od jutra idzie na 7godzin.

Az mi glupio miec takie zaleglosci na forum, moze was kiedys mi sie uda doczytac na tyle zeby kazdej odpisac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915375 przez bidol
dziewczyny ja za....bie Jędrulę :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
czy tylko ja to widzę ??
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915388 przez mama89muminka
BIDOL widze i ja :D moze powtorz, bedzie lepiej widac ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915409 przez bidol
M89M - dzis powtórzę :( :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915463 przez Olga
bidol miałam taką bladą z Ignasiem :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915473 przez Daria23
Bidol-ale jaja ciekawe czy ta blada oznacza ciąże czy nie powtórz jak najszybciej i daj znać:)

Dla pocieszenia ja też nie mam @ jutro kupuje test


A takie pytanie do mam.Jak zaszłyście w ciąże to czułyście brzuch tak jak na okres?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915476 przez mama89muminka
DARIA ja tak przy tej ciazy mialam, ze czulam, ze bedzie okres, ale go do tej pory nie ma. Daj i ty znac jak twoj test :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915485 przez Daria23
M89M-a w pierwszej tak nie miałaś? bo ja z Tymkiem nie miałam właśnie objawów jak na okres a teraz czuje np rano albo wieczorem taki brzuch jak na @ ale narazie nie mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl