BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 8 miesiąc temu #917625 przez daners
doberek :)
w ten deszczowy dzien...bu nie dosc ze wolne od job to pada :\a my dzis mamy festyn wiec oby sie pojawilo slonko :blush:

Daria gartki dla Tymusia, za postepy i bedzie coraz lepiej. Zapewne caly dzien wolne bo bawil sie nowym traktorem czy wola mame do zabawy :?
a co do okresu to hmm no kiedys go nie bedzie :-p wiec probowac trza dalej hehe.

Olga jak tam wakacje :) ciekawe jak Ignas w noqym miejscu otoczeniu sie bedzie zachowywal :)

Bidol jak tam Jedrula sie domyslil ? powiedzialas mu juz hmmmmmm

m89m no koniecznie popytaj co. tym cisnieniem mpze jakies badani sie przydadza. a Miro no fajny ma etap slodziak :)
moj zauwazylam ze kisuje sie z tata tez czesto i ppdslyszalam.... wiesz z chlopakami sie nie caluj tata mowi bo niemozna bo tylko geje sie caluja (niestety podejscia niezmienie) a fifi a my nie geje ...myslalam ze pekne ze smiechu :)))

AniaFilip niepamietam kiedy gdzies bylam z mezem fajnie Ci :))-

dziewczyny zaszalalalam :) zrobilam sobie tatuaz hehehe :))))

milej niedzielki



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917835 przez mama89muminka
Daners i jak po festynie? fajnie mu to wytlumaczyl, najwazniejsze ze podzialalo :p

A dziewczynki to gdzie sie podziewaja caly weekend? Liczylam na wiecej postow, ale coz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917940 przez bidol
Doberek mamcie

dziewczynki - u mnie to chyba nie był okres. miałam jeden dzien tak w mare normalnie + duzo śluzu i w nocy - strasznie mnie bolałao i poszłam do łazienki to tam 30 minut sie meczyłam - wypłynęlo ze mnie sporo jakis dziwnych rzeczy i tyle - juz nawet planienia nie miałam - juz nie wiem co myslec...

w week bylismy na weselu - ja z Jędrulą się strasznie pokłóciłam ....
odwoziłam z bratową jej dzieci a mój mąż w tym czasie znalazł sobie znajomych w tym jedną mega pijaną włoszkę - rzecz jasna nic nie robił rozmawiał - w całej grupie nawet nie sam na sam - ale ja z tych zazdrosnych jestem. jak później wyszedł na papierosa i nie było go 20 min - poszłam po niego bo lody podawali - to dostałam takiej piany że myslałam ze go pobije przy wszystkich.....
ona była taka pijana i tak go kokietowała a ten wał nie widział nic .... tylko patrzeć jak by sie na niego rzuciła - resztę wesela miałam juz zmarnowaną bo moja wyobraźnia strasznie się rozhulała ......
eh ja juz tak mam. jeszcze mój brat w zartach non stop mnie podpuszczał .....
w koncy upity włoch zbluzgał ja od szmat i takich tam.... okazało się zę poznała go w drodze z włoch do polski jak na wesele jechała.... taka jakas strasznie pusta dziewczyna....co za ludzie - nie powiem miałam satysfakcję jak ją tam poniewierał i jeszcze fotografka sie dołożyła - bo non stop się rzucała do zdjęć - cycki na wierzchu - sukienka cała jej spadła - ehhhh - i nie pilnuj tu chłopa ...
a na mnie to tak patrzyła - z pogardą ......

Daria - ojj nir tym razem to następnym :)
a Tymcio powala - jaki on piękny jest - napatrzeć sie nie mogę - i ten mały zadarty nosek i oczyska - no i włoski na boczek - pięknie mu tak :)

M89M - wow ale ale szybko - super- :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: masz jakies przeczucia co do płci ??

AF - hahaha - no to ładnie. Ja też juz się nie złoszcze na Kamy ochy - bardziej smieszy mnie to ... zwłaszcza jak zakłada ręce i głowe do góry podnosi , odwraca się i idzie przed siebie ....
za to wita sie z kazdym - wczoraj na weselu - jak ktos się z nami witał to tak podłapała że później sama ręke do czesc ze wszystkimi wystawiała - no i pa kocham cie - norma

Daners - hahahahahhaa - dobre !!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
jak minął week - przestało padać ??

Lusia, Krecik - no to lada dzień już małe przedszkolaki pełną gębą będą :)

Olga - udanego wypoczynku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917992 przez lusiamamanikosia
heja witam się i ja po weekendzie :)
u nas troszkę ostatnio brak czasu na cokolwiek :P weekend minął nam dobrze Niki był u Babci w sobotę i został na noc :) a ja z mężem mogłam sobie zrobić wieczorny spacerek po Nowym Świecie i Starówce super było bo jeszcze trafiliśmy na nockę że było bardzo ciepło i przyjemnie :)
a niedziela standardowo na obiadku u Pradziadków :)
a dziś byłam na rozmowie o pracę , praca nie moich marzeń ale od czegoś trzeba zacząć po 3 latach nie robienia nic :P hi hi jutro mam iść na dzień taki ala szkoleniowy na 8 godzin i na koniec będzie rozmowa z dyrektorem czy się nadaje i czy chcę :) tylko troszkę lipnie z godzinami bo praca od 10 do 18 a przedszkole czynne do 17.45 ale jak się uda to coś będziemy kombinować :) a jednym plusem jest to że weekendy wolne :)
więc 3majcie mocno kciuki !!!

Olga - udanego wyjazdu :) widziałam fotki na fb widać że Ignasiowi się podoba :)

Bidolku - wow niezła akcja na tym weselu !!! a jak już się pogodziliście czy dalej pokłóceni ??
a z tym okresem to dziwnie masz może zrób jakiś test jeszcze??

Daners - i jak właśnie byliście na festynie ?? jak taki festyn u Was wygląda ?? co tam ciekawego jest ?? :)
a jaki tatuaż i gdzie ?? pochwal się :D ja też chce zrobić sobie ale jak już będę pracować i będzie kasa to taki malutki symboliczny sobie zrobię :)

Daria - okres teraz jest ale może za miesiąc nie będzie starajcie się dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918041 przez Daria23
Hej Kochane witam się po weekendzie. My mieliśmy wczoraj gości-do Tymcia przyjechali moi rodzice z siostrą i Zosia na spóźnione imieninki Tymka-dostał drugi kombajn:P:P:P
A tak to nic ciekawego w sobote byliśmy chwile w Poznaniu-myślałam że kupimy sobie jakieś ciuszki ale Tymek tak szalał po tych galeriach że źli pojechaliśmy do domu-ostatni raz go wzieliśmy bo tyle km jechaliśmy a na końcu lataliśmy za nim i nic poza tym :angry: :angry: :angry:

M89M- oj Kochana uważaj na siebie takie stany pewnie są normalne jak ktoś jest w ciąży i nie ma czasu na odpoczynek.
Co do naszego planowania ech wiesz jak jest ciężko nam tak.....o postanowić robimy dzidzie i już.. Wciąż są jakieś wahania itp także nie wiem .

DANERS-tatuaż???woow:)ja też zawsze chciałam sobie zrobić ale nigdy nie wiedziałam jaki i gzie a ty co sobie zrobiłaś????podeślij fotke:)
Co do nowych zabawek owszem bawi się pół dnia ale nie sam ty musisz koło niego siedzieć i patrzeć najlepiej podziwiać a broń Boże jakbyś dotknęła to syczy jak kot na mnie:):):) także nie do końca mam labe:P

BIDOL-ale akcja woow, a mówiłaś że nie chcesz iść na te wesele-chyba przeczuwałaś że coś będzie nie tak. Ech ja też jestem zazdrosna jak nie wiem jeszcze jak widze że jakaś menda robi jakieś podchody!!!! więc rozumiem twoje zachowanie!!! trzeba pilnować co swoje bo facet pijany w dodatku to jak dziecko we mgle:P
A jak tam koło kogo siedziałaś?mam nadzieje że nie koło tej ciotki?:):) :lol: :lol:
Co do okresu to naprawde to było dziwne a wpisz jakiś wątek w google może się dowiesz czegoś co to mogło być :blink:
Z tym @ moim to wiesz nikt nie chce się zdecydować na typowe staranie o dziecko tak jak ci pisałam jest jakieś niezdecydowanie u nas więc pewno długo nic z tego. Sama nie wiem co by było już lepsze bo i tak kolejny rok czeka mnie w domu a czy za rok Tymek pójdzie do pszedszkola to nie wiadomo..

LUSIA-trzymam kciuki za prace a co będziesz robić?jakiś sklep czy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918081 przez lusiamamanikosia
Daria - to praca doradca od spraw sprzedaży w branży energetycznej czyli głównie kontakt z klientami , niestety byłam ograniczona co do szukania pracy bo mąż pracuje w przeprowadzkach i jest tak że wychodzi z rana i wraca na 22 lub później albo na nocki chodzi lub weekendu więc miałam małe pole manewru z pracą no ale zobaczymy jak to jutro będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918095 przez Daria23
Lusia- a ty znasz się na energetyce?:P czy poprostu będziesz łączyć klienta z innymi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918108 przez lusiamamanikosia
Daria nie :D - ale przyjmują ludzi bez doświadczenia robią szkolenia - jutro się dowiem dokładnie jak ta praca wygląda :P bo mam przyjść na 10 i do 18 będę z jedną osobą przebywać i ona ma mi pokazać dokładnie na czym ta praca polega a potem pod koniec będę rozmawiać z dyrektorem czy ta praca mi się podoba czy mi odpowiada i czy będę chciała tam pracować - zespół w tej pracy to sami młodzi ludzi ten dyro co z nim rozmawiałam może miał 29-30 lat :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918350 przez daners
dobrywieczorek ;]

dziewczyny m89m, lusia :) pogoda nie sprzyjała niestety na festynku wiec poszlam w odwiedziny do mamy ;] a tam swawole i relaks mialam hehe.,
a ogolnie festynki to zabawy dla dzieci,dmuchance jakies gry malowanie twarzy a dla starszych to roznie albo ktos gra w sensie jakis posenkarz hehee albo piwo leja tylko ;-p

Daria chcialas tatuaz mowisz :) ja w sumie jestem obojętna raczej do tego typu zdobien ale taki malutki symboliczny sobie zrobilam :) postara sie jutro wrzucic foto ;];]

Lusia powodzenia w pracy. mam nadzieje ze jednak spodoba Ci sie ten rodzaj branzy ;-p :):):):)

spicie juz hmm ja po pracy padnieta ale chwila relaksu przed snem sie przyda :):)

dobranoc



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918638 przez mama89muminka
bidol i co z tym okresem? Moze zapytaj gina?

daria no to Tymek ma teraz zabawek :) a duzy macie domek, ze tak to wszystko miescicie, czy tez jak ja chowacie te, ktorymi sie juz nie bawi?

lusia trzymam kciuki, zebys sie sprawdzila w nowej pracy

daners ja tez planuje zrobic sobie tatuaz (moze wiecej niz jeden) ale jakos kaski nie moge odlozyc, bo zawsze cos wypada :huh: twoj niby maly symboliczny, ale podobno nigdy na jednym sie nie konczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918669 przez lusiamamanikosia
niestety z tą pracą lipa wyszła , ale puki co nie martwię się :) jutro mam kolejną rozmowę o pracę i w czwartek kolejna rozmowa w pzu no zobaczy co to się potoczy :) jak nikt nie dzwonił to teraz pełno telefonów :/ :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918907 przez krecik
hej
nie bijcie, już jestem
ja to zwykle tak mam , że albo ciągle pisze, albo nie pisze wogóle, teraz nie pisałam wogóle, bo jakoś tak nastroju brak:(
wróciliśmy do krakowa, po dwu miesięcznej tułaczce, Stasiek był nie znoośny, godziny usypiania, potem spanie z naimi ( niewdzięcznik nas skop[ał, a mąż musiał spać w nogach, w poprzek łóżka)

już dwa dni chodzimy do przedszkola, grupa 11 osonbowa, ale straszny rozrzut wiekowy od 18 mies. do 3 lat ( jeden jest co ma 3 lata). Myślałam, że będzie bardziej się garnął, nie płacze, ale znowu pierwszy wylatuje z zajęc, a zwylkle to koniami się go nie dało wyciągnać, może zmiana miejsca? chodzimy narazie po 1,5h , od 16 do 17.30 na adaptacje, dzisiaj nie wiem czy pójdziemy, bo ma lekki katarek, zobacze jak sie obudzi.
Narazie chodzi bez pieluchy i chce, żeby tak zostało
wogóle to chyba miał jakiś skok rozwojowy, bo zaczął sie bawić zabawkami!

Lusia, trzymam kciuki, żebyś szybko znalazła. A tą się nie przejmuj, ja tam sceptycznie podchodze do takich ofert pracy/

Daria najlepszego dla Tymusia:)

Bidol, mi też taki podejrzany ten okres się wydaje...
a Jędrula i to wesele, to ja zawsze powtarzam, że po facetach nie ma się co dobrego spodzewać, ja też bym się wydarła, ale nie z zazdrości, tylko, że taki głupi jest! a tak nawiasem, to mój po alkoholu, to jest taki kochany, że aż sie zygac chce, tylko by się przytulał i mówil, jak mnie kocha i taki pijany całować się chce, leee

Daners, ja tatuażom mówie stanowcze nie, gdyż to boli:)

M89M, kolejny porzedszkolak:) Miro już sie zadaptował?

nie pamiętam, co mialam jeszcze pisać
postaram się, pomimo nastroju, odzywać:)

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918969 przez Daria23
Hej Kochane przywitam się i ja. U mnie też jakoś brak weny i nastroju do pisania nie wiem co mi jest.
Wczoraj byliśmy na cały dzień u moich rodziców przy okazji zrobiłam zdjęcie zęba bo jutro idę do dentysty:/ :/ :/ kurcze mam do wyrwania 8 dolną mam takiego stracha że masakra:(:(:(
Dzisiaj ide do kosmetyczki na pazurki się odstresować przed jutrem:(

Dziś byliśmy na bilansie-śmiechu warte to wszystko raz że czekaliśmy 1,5 godziny!!! Tymi na końcu tarzał się po ziemi z nudów!!! a samo badanie? lekarka go nie osłuchała-bo rzucał się uciekał, gardła nie sprawdzała nawet-do tego zapytała co potrafi i finito . Piguła go zmierzyła i zwarzyła więc Tymek ma 15 kg i 95 cm wzrostu:):) mały byczek Fernando nam rośnie:)
A no i mamy nową lekarke -babka tak ok 50siątki taka fajna nawet ale zdziwiło mnie że tak odpuściłą z tym osłuchaniem małego.

Nic wybaczcie że tak smętnie dzisiaj ale naprawde jakoś tak mi się dołek z niewiadomo czego zakręcił

BUZIOLE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919290 przez Daria23
Puk Puk ..................nie ma tu nikogo????? :dry: :dry: :dry:

My właśnie wróciliśmy z grzybów i Tymek padł jak kawka:)
Do tego dentystka przełożyła mi wizytę na poniedziałek więc troche mi ciśnienie opuściła uffffff ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze :S

Mam zmartwienie laski- Tymkowi robi się coś między dwoma jedynkami górnymi:(:(:( jestem zła na siebie bo zęby ma myte codziennie ale folgowaliśmy mu ze słodyczami:( od dziś koniec wywalam wszystko co słodkie w domu mały ma zakaz. W poniedziałek spytam dentystki co z tym fantem zrobić..

nie pisze nic więcej czekam aż ktoś tu zajrzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919299 przez AniaiFilip
Hej laski

Zamelduje sie chociaz bo az wstyd ze tak sie opuscilam. Albo praca albo ktos wpada z wizyta I tak zlecialo. Ten weekend tez bedzie zabiegany bo znajomi przyjezdzaja a w sobote robimy rodzinny wypad bo pogoda sie poprawia I na byc ladnie I slonecznie - takie pokskie babie lato.
Przepraszam ze tak na krotko ale w pracy jestem :(

Daria- u nas nawet nie robia bilansu tylko jesli rodzic ma niepikoje co do rozwoju malucha to wtedy dzwoni I umawia sie na spotkanie.
Ladnie Wam Tymek wyrosl, a po zdjeciach nie widac nawet ze taki duzy jest. Filip na oko ma 90- 92 cm I wazy 13-14 kg a taka drobinka z niego!

Bidol- ale mialas ekscesy na weselu! :laugh:
Baba pijana d... sprzedana. Dobrze ze bylas w poblizu;)
A faceci to tylko dobrze w gadce a jak przyjedzie co do czego to uciekaja :laugh:

Krecik- Nareszcie jestes!
Reszta pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl