BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #133057 przez vestusia
Suari, kurcze aż zazdroszczę tych ruchów :) Super, że dzidziulka taka aktywna i tak daje o sobie znać :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #133058 przez Dorciaition
Oj Vestusia u mnie niestety pozostało trochę z poprzedniej ciaży, choć przytyłam tylko do 30 tyg 5 kg. No i pozostało- na brzuchu! :angry:

Już mu powiedziałam, że ma mi jutro ładne zrobić :)

Też uważam, że kobietki w ciazy są cudne. Uwielbiam patrzeć na brzuszki. Na necie sobie lubię oglądać :)

Suari cudownie! :lol:

Lecę już, bo mąż mnie goni. Śmigamy na tego grilla. Wracamy jutro, wiec pewnie dziś już się nie odezwę.

Trzymajcie się! Miłego dnia!



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133096 przez Aleksandra
Vestusia śliczne brzusio :)

Moje piersi też sie trochę powiększają. Na razie mam miseczkę C ale chyba nie długo będzie już D. Są duże, wieksze niż jak brałam hormony ! Sa bardziej jędrne, czym mój mąz jest zachwycony :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133126 przez anakol
Cześć dziewczyny! Wróciłam z zaświatów ;) Miałam maraton ostatnio ;) W niedzielę rano znowu byłam z siostrą i jej dziećmi w aquaparku, wróciłam koło drugiej i miałam się uczyć na poniedziałkowy egzamin, ale byłam dosyć zmęczona więc położyłam się na chwilkę. Oczywiście skończyło się tak, że obudziłam się po dziewiętnastej, więc z uczenia się nic nie było :side: W poniedziałek musiałam wstać o 5:30 żeby zdążyć na siódmą do pracy i prosto po pracy pojechałam do Krakowa na egzamin, który skończył się o 20-tej. W domu byłam koło 22-giej a dziś znowu na siódmą do pracy... cały dzień jestem okrutnie śpiąca :huh:
W dodatku to nie koniec - jutro i pojutrze muszę być w Krakowie znowu, a w piątek jestem w pracy oczywiście. Weekend chyba cały prześpię :silly:

Vestusia, piękny brzuszek! Zupełnie ciążowy jak dla mnie. Śliczny! Ja mam bardziej otłuszczony, to tak zgrabnie nie wygląda.

Dorcia, ja sobie kupiłam stanik z mieseczką GG :) trochę jest luźny ale tak szybko mi rosną, że wolałam kupić z lekkim zapasem... Już cztery miseczki do przodu :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133128 przez anaconda_she
Vestusia jaki sliczny brzuszek.Az sie napatrzec nie moge. Ale szczerze powiem to ja tez mam wrazenie ze u mnie to raczej wyglada na brzuch po dobrym jedzeniu niz ciazowy. Chociaz ponoc jak bokiem stane to widac ale zeby byl taki sliczny jak u Ciebie vestusiu to niestety jest raczej malenki :) Piekny naprawde piekny siedze w pracy i sie rozplywam z zachwytu.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133129 przez anakol
Ja też zazdroszczę ruchów. Póki co nic nie czuję, chociaż wieczorami leżę i "wsłuchuję" się w brzuszek...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133152 przez Aleksandra
Moje maleńswto rzadko się rusza tak, że to czuję ale na wieczór ze 2 razy czuję kopniaka albo wypychanie :) Najczęściej się rusza jak napiję się fanty cytrynowej. Chyba smakuje maluszkowi :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133162 przez Batmanik
Witam!!!
a ja Was podczytuje tylko:)
my w piatek bylismy na badaniach z Igorkiem a wczoraj mial niestety powtorke bo wyniki nie wyszly i bidulke kuli 4 razy:(ale nic mamy to za soba teraz w czwartek tylko podciecie jezyczka...
co do brzuszka Vestusia to tylko pozazdroscic ja tez nie moge sie nadziwic :ohmy: jest cudny :lol:
a co do ruchow to ja raczej czuje delikatne musniecia a nie porzadne kopniaczki...ach wizyta dopiero 17 tego a juz nie moge sie doczekac no i usg na kazdej wizycie mam :woohoo:
od poczatku ciazy nic nie przytylam i oby tak zostalo bo z igorkiem sporo przytylam i to mi wystarczy :silly:
a tak to u nas nic ciekawego poza tym ze grzeje choc dzis jest silny wiatr...
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133222 przez madziaska
Witajcie laseczki ;)
Vestusia brzunio piekny :) W 100% ciazowy, u mnie jeszcze raczej jakbym sie duzo najadla ;)
No wlasnie, jesli chodzi o jedzienie to przed chwilka wchlonelam dwa placki po wegiersku i truskawki, ruszac sie nie moge ;)
Dorcia u mnie piersi tez juz wieksze, choc nie takie jak u Ciebie ;) Jeden rozmiar do przodu :) A i musze sie przyznac, ze na fb znalazlam Cie juz jakis czas temu, ale balam sie powiedziec ;)
Batmanik Igorkowi beda podcinac wedzidelko??? Przepraszam, ze pytam, ale mam takie zboczenie zawodowe ;) kto to zalecil??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133225 przez anakol
Madzia, jesteś lekarzem?

Ej, ja też Was chcę znaleźć na fb :cheer: jak Wy to robicie? Ja nie umiem szukać inaczej jak po imieniu i nazwisku :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133237 przez madziaska
NIE ANAKOL, JESTEM LOGOPEDA ;)
DORCIE ZNALAZLAM, BO CIUT WCZESNIEJ JA TUTAJ POZNALAM, JESZCZE NA STARACZKACH....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133249 przez Batmanik
w sumie to pediatra wyslal mnie z jezyczkiem do laryngologa i laryngolog stwierdzil ze podetnie ma Igorek ma calkiem przyrosniety az do samego konca ze jak wyciaga jezyczek to robi sie serduszko na koncu co prawda je ładnie i gaworzy jeszcze sliczniej...
ide w czwartek z nim do laryngologa z przygotowaniem do podciecia (ale to juz inny laryngolog) wiec zobacze co powie...
a Ty co myslisz na ten temat bo ja mam dylemat jedni mowia ze podcinac drudzy ze nie...
bo slyszalam ze jak za duzo podetnie to moze niuniek seplenic a jak nie podetnie to tez moze seplenic i jestem w kropce :huh:
a slyszalam o przypadku ze dziecku podcieli jak juz umialo mowic i tak seplenilo bo tak juz sie nauczylo mowic :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133251 przez anakol
Fajnie Madzia, to dość blisko, bo ja jestem psycholog :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #133254 przez madziaska
OOOO to super, ja jeszcze dodam, ze pedagog ;) Takze mozemy spolke zakladac ;)
batmanik sa dwie szkoly na ten temat... Z mojego doswiadczenia wiem, ze sa dzieci ktore z przyrosnietym wedziedelkiem maja doskonala mowe i sa tez takie, ktorym to przeszkadza w prawidlowej artykulacji... Jesli podcina sie wedzidelko, pozniej trzeba je masowac w odpowedni sposob oraz cwiczyc, a u takiego maluszka jest to niewykonalne... Jesli sie nie cwiczy moze spowrotem wrocic do stanu przed zabiegiem... Ja poczekalabym.... Powiem CI ze ja tez mam skrocone wedzidelko i wymowe mam ok... Jesli sie jednak zdecydujesz nie pozwol zakladac malemu szwy bo i takie sytuacje sie zadazaja. po szwach moga zrobic sie zrosty i bedzie jeszcze gorzej... I nastaw sie ze to nieprzyjemny zabieg... Kurcze szkoda, ze nie moge zobaczyc malego Igorka to moglabym cos wiecej powiedziec na jego przykladzie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #133261 przez anakol
o, to jeszcze bliżej :) to po macierzyńskim rozkręcamy działalność :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl