BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #133862 przez zenja
A już myślałam, że jedyna ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133884 przez Aleksandra
Witaj Zenja :)

Napisałam pracę na zaliczenie !!!!! Jeśli mi nie zaliczy bronię mgr we wrześniu, już mi zaczyna to zwisać.

Jak samopoczucie dziewczynki? U mnie znowu upał a wieczorami burze (co ja uwielbiam :) )
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133892 przez vestusia
Witaj Zenja :)

Ja właśnie umówiłam się na rozmowę z doradcą hipotecznym, jutro idę na rozmowę. Ale jak zobaczą mnie z moim brzuchem to pewnie okaże się, że mogę o kredycie po prostu pomarzyć :D

Luska, rozwiń proszę skrót tego banku, bo chyba jakaś blondi jestem bo nie umiem tego rozgryźć :D

Ola, cieszę się, że napisałaś pracę zaliczeniową :) Na pewno zaliczysz i na pewno będziesz się bronić we wrześniu. Zobaczysz :) Trzymam kciuki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133894 przez TyszAnka
witaj zenja
fajna data :) Jak samopoczucie u Was?

Dziewczyny, ja nie mam fb ani nk :( usunęłam wszystko dwa lata temu, z powodu wścibskiej przyszłej bratowej i sprzeczki z rodziną, ale ostatnio myślałam by znów załozyc :)

Ja dzisiaj znów wstałam jak dzieci do szkoły budziałam, poszły a ja dalej kimono.Wstałam teraz, nie wiem o co kaman, ale gardło mnie boli jak bolało- jest przekrwione, jak cholera, od uszu cała szyja w dół po bokach w bułach - węzły chłonne zaatakowane- gorączka ustapiła ale to moze przez antybiotyk.Naczytałam się że to mogą być objawy mononukleozy :( leczenie objawowe...

Vestusia- masz rację ze lepszy kredyt niż płacić komus za wynajem....ale ja jestem nastawiona do kredytów raczej na "nie" iałam kilka i mam wszystkie wypowiedziane- jak mój stracił pracę, a teraz ja jestem bez pracy....

Luśka, tez czekam na kase z US, ale nie wiem czy mi jej komor nie przechwyci, mam się zgłoić po odbiór 17 czerwca, jak na razie nic nie przyszło poleconego ze mam zajęcie....a kasa by sie przydała- 2900 oddać długi i na mieszkanie opłaty....

Idę myć głowę, bo włosy musza mi dobrze wyschnąć - o 17:00 mam wywiadówkę u chłopaków- musze iśc, to ostatnia w tym roku....

miłego dnia dziewuszki :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #133908 przez Dorciaition
Hej kochane!

Ja już w domku! Zmęczona jak cholerka. Nastałam się w korkach :/

TyszAnka może wybierz się na wizytę kontrolną?

Oo, wywiadówka. :) Ja już się nie mogę doczekac jak będę chodziła do moich dzieci ;)

Ola, super, że napisałaś! a jak zaliczy to kiedy? Będziemy trzymam kciuki z calutkich sił! :)


Vestusia nam załatwiał i wszystko wyjasniał, wybrał bank Open Finance. Mojemu bratu też i byliśmy zadowoleni. Mamy w kredyt banku. Jak są za niskie zarobki to mogą być żyranci. U nas są moi rodzice. I jak zapłacimy o 5 zł mniej to dzwonią najpierw do mamy, a nie do nas. To jest akurat głupie :silly:

Ale Wy laseczki jesteście! To sie nam mamusie trafiły :lol:

U nas upał. w niedzielę lecę do Anglii i własnie mama mi napisała, że mam zabrać też ciepłe ciuchy bo u nich zimno. Bleee

Witaj Zenja. Rozgość się i opowiadaj jak u Ciebie? znasz płeć? Kiedy wizyta? :)
Tabelka- aktualizacja :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133912 przez Aleksandra
Teraz tylko muszę skończyć pracę mgr ale mam dziś wenę to puki się nie schłodzi na dworze to będę pisać :)

Anaconda widzę, że my mamy ten sam termin :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133919 przez anaconda_she
Ola moj to ruchomy :) Ale niech bedzie ten 15 :) Sluchajcie ja to nie mam fb wiec niestety bede mogla ewentualnie szpiegowac na nk :)
U nas tez upal i nic mi sie nie chce ...
I witam nowa mamusie!!! Zenja informuj nas na biezaco.

Trzymajcie sie laseczki.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133937 przez vestusia
No i wkleję Wam jeszcze fotkę Naszej Małej Dziambolki :) Tylko takie zdjęcie mam z ostatniej wizyty :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133938 przez vestusia
Dorcia, też się zastanawiałam nad tym Kredyt Bankiem. Jutro idę do Getin Banku, no ale na pewno nie skończy się na chodzeniu tylko w tym banku. Rozeznanie musimy mieć wszędzie i w każdym zapytać o możliwości kredytowe. Mam nadzieję, że jakąkolwiek zdolność kredytową będziemy mieli, hi, hi :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133941 przez Aleksandra
Anaconda ja mam dwa terminy - pierwszy na 9.11 drugi na 15.11. Mój tata mówi, że w cale by się nie zdziwiwł jakbym urodziła 11.11 :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133944 przez madziaska
Vestusia sliczna niunia... :)
fajnie z tym fb, etraz wimy do kogo piszemy ;) Reszta laseczek dawajcie linki :)
Tyszanka najlepiej skonsultuj jeszcze chorobe z lekarzem, nie zamartwiaj sie, bedzie dobrze :)
Witaj zenja, napisz cos o sobie i maluszku :)
Aleksandra trzymam kciuki za prace, bedzie ok :) I niedlugo zostaniesz pania mgr ;)
A gzie sie podzialy pozostale dziewczyny ???? Polishgambian, Marmagma, mynia pynia.... Odezwijcie sie dziewczyny :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133950 przez vestusia
TyszAnia, nie gdybaj odnośnie chorób, bo często jest tak, że jak przeczytamy objawy różnych chorób, to każdą u siebie znajdziemy :) Po prostu najlepiej skonsultować to z lekarzem, niech on bada, leczy itd. :) Nasza wyobraźnia czasami wybiega za daleko :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #133965 przez Dorciaition
Vestusia śliczna dzidzia. Widzę, że nawet zeszyt masz różowy :silly:

Nam KB polecił własnie Open Finance (im nie trzeba płacić).

No własnie Madziaska te dziewczyny to już wieki nie pisały :unsure: Hallo gdzie jesteście? :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #134011 przez Dorciaition
fota z wczoraj


i dzisiaj


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #134013 przez luska
Vestusia niunia sliczna:)
A z tym bankiem to nie wiem czy u was będzie bo to spółdzielczy kujawsko-pomorski:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl