BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #134145 przez Batmanik
Witam!!
co do usg 4D ja mialam robione w 26 tyg nie bylo rewelacji bo zaslonil buzke i mam zdjecie buzki tylko z profilu wiec mysle ze to zalezy od ulozenia dziecka..teraz mam dylemat kiedy isc 17 mam wizyte i mialam zrobic na tej wizycie ale jak lekarz nie pojdzie na urlop to zapisze sie na 27 tego bo 25 wraca D... wiec chce zeby byl przy tym...u nas dzis troszke popadalo ale malo a duszno nadal:(
jutro mamy llaryngologa ach jak sie boje jak to bedzie ale coz przezyc trzeba:(
milego wieczoru!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134213 przez vestusia
Witam Kochane :) Mnie znowu internet padł, bo burza szła (chyba nie przyjdzie) i tak ten mój bezprzewodowy play chodzi :)

Dorcia, sukieneczka widzę śliczna no i brzusio też pięknie rośnie :D Nie ma tam ani grama tłuszczyku, wiedziałam, że jesteście Łobuzy i tylko tak opowiadacie. No i jesteś wyższa zapewne ode mnie więc inaczej brzusio się układa. Ja jestem mała kulka hehe :) A zeszycik to sama widzisz, różowy :) Nie żebym coś zakładała, ale co tam :D

Co do tych badań to ja nie mam zielonego pojęcia kiedy jest za wcześnie, a kiedy za późno. W sumie Madziaska napisała, że jej lekarz powiedział, że w 19 tygodniu to za wcześnie na połówkowe, więc jakoś zaczynam wątpić, że u mnie je zrobi (będę na wizycie w 19 tyg i 6 dniu). Zresztą lekarz mnie nie uprzedzał, więc chyba będzie to normalna wizyta. Pozostaje mi czekać, jeszcze 3 tygodnie.

Mnie się wydaje podobnie jak Madziasce, że to dopiero początek ciąży, w ogóle nie czuję jakby czas mijał, dłuży mi się niesamowicie :)

Jutro wizyty, czekamy z niecierpliwością na relacje :) No i mam nadzieję, że tabelka bardziej się pokoloruje :D

Uciekam powolutku spać, buziolki Kochane i życzę spokojnej nocy. Ja mam w mieszkaniu w nocy tak duszno, że nie umiem zasnąć, nawet otwarte okna nie pomagają... masakra jakaś :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134214 przez madziaska
Dorcia moj lekarz nie ma 4D niestety tylko zwykle 2D... chce aby zrobil mi polowkowe, a dodatkowo pojde jeszcze na 4D, tam wiecej widac. Myslisz, ze ten 24 tydzien bedzie ok na 4D?

aaa i mialam napisac jak moja podusia... dwie noce juz z nia i jest super :) plecy mnie nie bola jak wstaje ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134215 przez vestusia
A no i zapomniałam napisać o tych samoopalaczach. Ja generalnie używam balsamu brązującego, bo nie chcę być biała jak trup, ale smaruję nim tylko nogi i ręce. No i zafarbowałam też włosy w I trymestrze, ale wierzę, że nic przez to się złego nie stało :) Jak Was jeszcze troszkę poczytam, to zacznę mieć wyrzuty sumienia :P

No i dzisiaj rozmawiałam z kumpelą, ma termin miesiąc przede mną i mówi, że czyta codziennie bajeczki dzidziusowi na dobranoc. Tak sobie pomyślałam, że chyba też zacznę. Mówiła, że najgorzej zacząć, a potem idzie już z górki. A co Wy o tym myślicie? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134219 przez madziaska
Super pomysl Vestusia, w 17 tygodniu dziecko ma juz rozwiniete ucho zewn i wewn. odbiera dzwieki z naszego otoczenia ;) Nie bedzie rozumialo co mu czytasz, ale pozna Twoj glos :) Ja mysle tez o muzyce, to rowniez dobrze dziala na dzidziusia :)
batmanik trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte u laryngologa :)
Vestusia ja wczoraj farbowalam wlosy.... i samoopalacz stosowalam juz dwa razy... ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134221 przez vestusia
No właśnie ta moja koleżanka mówi, że włącza relaksacyjną muzykę, odgłosy natury i czyta bajeczki. To chyba będzie rozwijające. Muszę rozejrzeć się za jakimiś bajeczkami i ściągnąć jakąś taką muzykę. To może być fajny rytuał na wieczory z dzidziusiem :) Jak wejdzie mi w krew, to potem może i dzidzia będzie się szybko uspokajała i będzie dalej miała podobny rytm wieczoru :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134225 przez vestusia
Madziaska, a Ty masz tę poduszkę z motherhood? Czy taką, jak Dorcia?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134227 przez madziaska
motherhood
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134229 przez vestusia
I see :) Czyli rzeczywiście jest taka fajna, jak opinie wskazują. Chyba na wypłatę sobie taką kupię :D

A teraz idę naprawdę spać. Dobranoc Łobuziary :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134232 przez madziaska
Vestusia naprawde polecam :) Milej nocki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134274 przez luska
hej kobietki.My juz po sniadanku.Młodzież oglada stacyjkowo a ja spadam sprztac.A co do tych bajeczek.To ja od poczatku praktykuje przy okazji .Olkowi czytam i spiewam jak chodzi spac .Wiec przy okazij fasolka słucha:)Musze własnie jeszcze jaks muze sciagnac wyciszajaca i puszczac
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134312 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki :)

Właśnie oglądam poduszki motherhood na allegro. Chyba sobie taką kupię bo zaczynam źle spać...może ona mi pomoże.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134402 przez Dorciaition
Hej kochane :kiss:

Ale spałam, od 9 do 9 :ohmy:

Madziaska wczoraj w łóżeczku mi sie przypomniało o Twojej podusi. :)
Super, że się sprawdza. Powiem Ci, że moja też jest ok. Ale chętnie spróbowałabym też Twoją :)

Vestusia kochana jesteś, ale tłuszczyk jest, nie ma co ukrywać :) Już się do niego przyzwyczaiłam ;) Po porodzie będę z nim walczyć :)

Madzia ja też postaram się iśc na 4D ok 23, 24 tydz.

Luśka oj nie zamienię się na wizyty :silly:

U mnie dziś troszkę smutny dzień, bo mija pół roku od porodu mojego Alanka. Ale mam nadzieję, że też będzie wesoły, gdy dowiem się, że z dzidzią wszystko ok.
Na początku ciąży mowiłam, że nie chce mieć wizyt 9go, bo jakoś bardziej się boje, a już 2 miałam tego dnia B)

Miłego dnia dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134404 przez luska
hej od rana to znowu ja tym razem w podłym nastoju.
Był u nas księgowy i sie okazało , ze o ten zwrot to on złożył wniosek nie jak zwykle na 30 dni tylko na 60 kasa dopiero w lipcu :( Wiec nasze wakacje huk strzelił :angry: A teraz już na wszystkie sposoby kombinowałam , żeby kasę zdobyć.Z meniem nie gadałam bo jak zobaczył moją minę na tekst ksiegowego to zwiał, bo wiedział , ze to on bedzie kozłem ofiarnym :silly: Ale może sie zmobilizuje i co s skołuje do tego lipca B) Wyc mi sie chce bo na koncie o.oo a wszystko w domu sie konczy.A po kase latamy do tescia.Niby nam sie nalezy bo Łukasz robi i to tez jest jego zarobek, ale wiecie jak to jest przyjemnie chodzic i prosic o kase bo musimy to czy tamto kupic :( ach ide sie na podłodze wyżyć i ja zmyć ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134421 przez Dorciaition
Luśka na pewno dacie radę. Jeszcze trochę i lipiec będzie. Trzymam kciuki żeby szybko wpłynęła kaska na konto.
Mnie też czeka sprzątanko, takie generalne, ostatnie przed wylotem :huh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl