BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #134980 przez madziaska
Tyszanka super, ze czujesz juz maluszka, ja nadal czekam ;)
Dorcia Twoj maluszek identycznie zachowal sie na usg jak moj ostatnio, tez niby siusiak albo pepowina ;) fajnie, ze gin Ci dopowiada. To cisnienie moze skoczylo Ci przez emocje wywolane wizyta, ja zawsze mam bardzo niskie, a na wizycie osatatnio 140/80... nigdy takiego nie mialam ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134986 przez Dorciaition
Anka to ładnie, że lepiej się czujesz, no i oby tak już pozostało do końca.
Tak napisane nie mam, ale dużo wpisała na temat mojego Alanka. No i dobrze, bo za każdym razem jak idę do innego lekarza muszę to opowiadać :/

Madziaska też jej mówiłam, że z nerwów, ale chce żebym prowadziła ksiązeczke to poprowadzę. Dziś miałam 130/89, a ostatnio 140/100

Mówię Ci będą u nas chłopaki jak bum cyk cyk :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134990 przez TyszAnka
a ja bym chciała dziewczynkę :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134992 przez madziaska
Dorcia tez tak mysle, male łobuzy ;)
kiedy masz nastepna wizyte???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134994 przez TyszAnka
Dorcia a wiesz ile Twoja dzidzia mierzy i waży?



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135003 przez Suari
Super, że u waszych dzieciątek wszystko dobrze :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135017 przez Dorciaition
Też po cichutku licze na dziewuszkę, ale myśle, że będzie tak jak Madziaska mówi- mały łobuz :)

Ginka nie mierzyła. To było expresowe usg, tylko po to żeby płec zobaczyć B)

Następna wizyta 7 lipca, to będzie 21 tydzień i tak myślę, że ok 23 umówię się na 4D.

A teraz która następna na wizytę?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135020 przez iva 20
Super dziewczyny ze u was wszystko ok z dzidziusiem :) a ty Suari co bedziesz miec chlopczyka czy dziewczynke cio hmm ... :) :lol: a ja siedze i czekam na moj filmek co ma byc na tvn chyba 0 21 :lol: jak wytrzymam i nie zasne z moja niunia :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135025 przez Dorciaition
Troszkę więcej koloru :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135026 przez Suari
U mnie na 90% chłopak :)

A następna wizyta 27 czerwca :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135060 przez luska
Iva gratuluje:)No i najwazniejsze ze z dzidza oki:)
Docia ci również i nie ma co dziewczęta przesadzać mi z Olenskiem widziała w 15tc ze dziewuszka(tak przypuszczam) nie powiedziała mi bo nie chciałam ale potem jak ja wypytywałam no padła końcówka stwierdzająca , ze to dziewczynka .Wiec jaki był mój szok jak w 34 tc dowiedziałam się , ze jednak chłopczyk :silly:
Docia i najważniejsze , ze lekarka ci podpasowała:)Aneczka a ciaze wysokiego ryzyka mi zawsze wpisują "hpr!!"Chociaż sie zdziwiłam bo teraz nie mam tego zaznaczonego w książeczce.Fakt kobitka zmieściła calam moja historje ciaz w skrócie w książeczce(co uwazałam raczej za niemozliwe) wiec wszytko jest.Ale powiem wam , ze mam juz zaje.... obawy co do porodu , az mi sie wyc chce bo nie wiem jak ten lekarz zareaguje na moja prośbę porodu przez ciecie i w listopadzie grudzien jest dla mnie pechowy.Zastanawiam sie czy nie lepiej bylo zostac u starej gin mała bym pewne cc no ale zawiodłam sie na niej :(
Zreszta koniec smecenia , niedawno co poprawił mi synek humor no i w końcu zrobiłam ten blok mniam po prostu teraz będę nim sie obżerać az padnę a plan na kolejnego rozpychacza to szyki:)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135064 przez luska
Laseczki jak tez czekam na linki na priv , i na fb i na nk :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135072 przez Batmanik
Witam!!!
super ze wszystko oki z waszymi malenstwami :lol:
a kto teraz smiga na wizyte bo ja mam na 17 tego a juz mnie skreca a to jeszcze tydz mam nadzieje ze minie tak szybko jak ten:)
niestety nie podcial lekarz Igorkowi jezyczka bo wyniki morfologi wykazaly podwyzszone krwinki biale co niby z powodu jakiejs infekcji tyle ze niuniek nie ma zadnych objawow i na 30 tego z nowa morfologia mamy sie zglosic oby juz byla oki;(
mam nadzieje ze za tydz po mojej wizycie okaze sie 4:1 dla dziewczynek hihi ale wazne zeby bylo zdrowe a co do ruchow to czuje takie musniecia delikatne a nie porzadne kopniaczki jakie sie pojawia:)
milego wieczorku kinder- niespodzianki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135074 przez madziaska
ja mam wizyte tak jak sauri, 27 czerwca....
Luska smacznego :) ja wczoraj mialam zachcianke na bób... pyszny byl ;) Luska moze nowy lekarz tez bedzie za cc... porozmawiaj z nim...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135089 przez Dorciaition
Batmanik to pewnie Ty pierwsza z wizytą :)

Madziaska i Suari razem- fajno :)

Luśka, wow no to miałaś przeboje z Twoim Olusiem :) Kurde zapomniałam o tym bloku. A też go chciałam robić. A dlaczego chcesz mieć CC?

Ja też czuję takie muśnięcia, czasami mocniejsze. Pewnie niedługo ruchy będą mocne :)

Idę coś obejrzeć, miłej nocki kobitki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl