BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 2 tygodni temu #104540 przez Dorciaition
Hej dziewczyny!
A co tu dziś taka cisza?
Madziaska czekamy na info jak było u gina?!
No no Aleksandra to pojadałaś wczoraj troszeczkę :) Ja teraz sobie zajadam twarożek i już 3 kawałek chleba. Lubię sobie czasami kupić nie krojony, on wtedy taki chrupiący. :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104563 przez Aleksandra
Ja dopiero skończyłam w pracy robotę papierkową i nareszcziue mam luz. Jestem dziś samam na placu boju, ale naszczęście nie mam pacjentek bo dziś nie ma ani lekarzy ani techników, więc jestem samiusieńka na zakładzie :)

Ja chyba dziś zrobię twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką bo mi wczoraj smaku narobiłaś Dorciaition :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104584 przez Dorciaition
Oo, to Aleksandra możesz tak trochę pobuszować :silly: hihi
A Ty kiedy powiesz w pracy, że spodziewasz się maluszka?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104612 przez Aleksandra
Już powiedziałam miesiąc temu :) Szefowa zareagowała bardzo pozytywnie :) A moja koleżanka, z którą siedzę w pokoju podejrzewała już wcześniej, że jestem w ciąży :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104627 przez Dorciaition
Oo, no to bardzo fajnie. I miło, że tak zareagowała :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104640 przez Aleksandra
Moja szefowa uwielbia dzieci. Sama nie mogła ich mieć, ale ma odptowanego syna (adoptowała go jak maluszek miał 3 tygodnie a teraz kawała chłopa z niego bo ma już 17 lat), więc na wieść o mojej ciąży bardzo się ucieszyła. Spytała tylko czy mam zamiar iść na zwolnienie, powiedziałam jej, że nie bo mama zamiar pracować puki będę mogła i to jeszcze bardziej jej się spodobało.

A jak sytuacja u ciebie z pracą?
No i oczywiście u reszty mam?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104648 przez Dorciaition
Ojejku, to przykre, że nie mogła mieć dzieci. Jak bym nie mogła też bym sie skusiła na adopcję maluszka. A to, że nie idziesz na zwolnienie też jest na pewno dla niej bardzo ważne, bo to zawsze kłopot.

Mój szef dowiedział się o ciaży jako pierwszy... :ohmy: Bo to mój mąż :silly: :lol:
Pracuję u Niego, wiec nie mam problemu.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104658 przez Aleksandra
To fajnego masz szefa. Faktycznie u mojej szefowej temat zwolnień w ciąży czy później na dziecko jest kłopotliwy - ona po prostu tego nie lubi. Ciekawa jestem jak dalej będzie z wychowawczym. Tak na dobrą sprawę to nie będę miała z kim maleństwa zostawić, bo teściowa pracuje a moi rodzice nie dość że mieszkaja od nas 30 km to też oboje zapracowani...ale do tego czasu jeszcze troszkę :) Z jednej strony chciałabym zostać z dzieciątkiem jak najdłużej, z drugiej boję sie o pracę...Zobaczymy jak będzie.

Na dniach mąż będzie już malował pokoik dla maluszka. Poszliśmy na kompromis i będzie żółto-zielony i do tego jasne sosnowe panele :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104669 przez Dorciaition
No ja nie wiem czy takiego fajnego :blink: W pracy wszystko chce na "teraz" :side:

Nad pracą masz jeszcze czas żeby się zastanowić. Na pewno jakoś się ułoży, tak żeby było dobrze :)

Bardzo fajne kolory :)

Jejku jak ja już bym chciała listopad :cheer:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104685 przez Aleksandra
Ja też już się nie mogę doczekać swojega szkraba. Narazie czekam aż brzuszek mi urośnie i poczuję jego ruchy.

Ostatnio z mężem zastanawialniśmy się nad imionami :) i mamy już kilka:
Dziewczynka: Nikola, Julia, Natalia albo Klaudia
Chłopczyk: Szymon, Adam, Filip, Patryk
A jak później nie będziemy mogli sie dogadać to zrobimy wielkie losowanie :) Wiem, że to za wcześnie na wybieranie imion, ale mnie już skręca od powstrzymywania się przed kupnem np malutkich bucików, skarpeteczek albo śpioszków :)

A wy zastanawialiście się już nad imieniem ?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104695 przez Dorciaition
My też nad imionami myślimy, ale nie wiem już sama.
Sara, Karmen, Laura, Natan... Nie wiem :)

Ciuszków mam bardzo dużo nowych z poprzedniej ciaży, bardziej na chłopca, ale jeśli byłaby dziewczynka to też będa takie do wykorzystania, a niebieskie jak by co w domku też moze nosić :) Kuzynka mi ostatnio napisała, że nie mogła się powstrzymać i też już coś kupiła, mama też :) Wiec na razie nie musze kupować. :)
W pierwszej ciazy kupowałam od poczatku po trochu. Gdy tylko byłam w sklepie nie mogłam sie powstrzymać, dzieki temu mam ich sporo. Lepiej chyba kupować tak niż potem wszystko na raz.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104716 przez Aleksandra
Też tak uważam i następnym razem będę na zakupach to pewnie coś kupię. Córeczka też może chodzić w niebieskim :) Ja na razie mam buciki niebieskie od szwagierki. Śliczne są, ale już dla takiego większego bobasa (rozmiar 12) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104976 przez Dorciaition
Madziaska kochana prosze daj znać jak było i gina?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104987 przez Dorciaition


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #104999 przez Aleksandra
Ale dziś śpiąca jestem. Idę zaraz spać. Jeszcze mam zajęcia w weekend, ale na szczęście krótko i od 10 to się nawet wyśpię.

Właśnie, Madziaska miała się odezwać po wizycie...

Ja uciekam dziewczynki. Oczy mi się zamykają. Najedliśmy się, teraz pora spania :)

Do jutra :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl