BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 1 tydzień temu #102655 przez Dorciaition


Ściągnełam z sierpnióweczek :cheer: Spodobał mi się ten maluch :laugh:


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #102669 przez Groszek
Witajcie :)
Widzę znajome avatarki :)
Batmanik kurczę pamiętam Cię jeszcze z pierwszej ciąży a tu już druga :lol: GRATULUJĘ :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #102699 przez Batmanik
heh tak zapadlam w pamiec;) pewnie po tych przejsciach w szpitalu;) najdluzej oczekiwane wrzesniowe dziecko;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #102840 przez Groszek
Batmanik :):):) dokładnie... jak Cię zobaczyłam to sprawdzałam czy to faktycznie Ty :) Tak szybciutko druga ciąża, super :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #102852 przez Batmanik
witam!!!
jedno za drugim i z glowy przynajmniej beda mialy sie z kim klocic i bawic :)
milego dnia!!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #102858 przez Groszek
Pewnie że tak :) też bym tak chciała...
Miłego dnia również :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #102965 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki.

Jak się dziś czujecie? U mnie jest tak fatalna pogoda, że śpię na stojąco. Pijecie kawę? Ja od początku ciąży nie piję ale szczerze mówiąc brakuje mi jej. Słyszałam, że dobtym "zamiennikiem" jest kawa Anatol.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #102990 przez Dorciaition
Witaj :)

U mnie też pogoda do bani :S Połowa kwietnia, a tu mało co wiosnę było widać :(
Jeśli chodzi o kawkę to ja ogólnie nie pijam, tylko na gościnie jakiejś ewentualnie :) Cappucino to mój napój :side: Jak masz ochotę to chyba na małą, słabą kawkę może sobie od czasu do czasu pozwolić.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #103072 przez Dorciaition
Kurczę jak jeszcze kilka dni temu nie miałam apetytu to dzisiaj by cały czas jadła :blink:
Ostatnio też boli mnie brzuch tak na dole dosyć mocno, ale gin mówiła, że to normalne i nospe mam brać.
A ostatnio, co wg mnie dosyć szybko swędzie mnie pępek jak cholerka :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #103148 przez Aleksandra
Ja ma ogromny apetyt. Brzuch też mnie pobolewa, ale wiem, że to normalne. Nie biorę zadnych proszków, bo po ostatnich dopochwowych (na zakażenie) dostalam silnej alergii i teraz się boję brać cokolwiek. Pępek na szczęście mnie nie swędzi ale czasami cały brzuch tak :) A swędzenie pępka coś oznacza?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #103182 przez Dorciaition
Ja też nic nie biorę, staram się wytrzymać jakoś ten ból brzucha. Najbardziej boli mnie wieczorami. Nie wiem czy coś oznacza :) W pierwszej ciąży też mnie swedział ;) Może chce sie już uwypuklać powoli :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #103206 przez Aleksandra
A to jest możliwe :) Wczoraj mój mąż przyniósł stetoskop i nasłuchiwaliśmy maluszka. NIe słyszałam bulek ale było krótkie "puk puk puk" tak jakby chciał powiedzieć - Tak to ja!! i nastała cisza. A że było to po 21 to uznaliśmy, że poszedł spać, bo to juz nasza pora na spanie :) Wiem , że jeszcze jest za mały, żeby dokładnie coś słyszeć, ale wrażenie było niesamowite :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #103243 przez anaconda_she
Hej dziewczeta,
Mnie tez swedzi juz brzuszek chociaz poki co to mam wrazenie ze rosnie raczej od jedzenia niz od dzidziusia. Ale moze tak ma byc. Kupilam sobie balsam dla kobiet w ciazy ale tak mi zapach nie odpowiada ze nie moge sie zmusic zeby zaczac sie nim smarowac ;)
Aleksandra Anatol pyszny, jak lubisz mocniejsza kawe to polecam czarnego Anatola.Ja co prawda poki co mam wstret do kazdej kawy ale przed ciaza zapijalam sie wlasnie Anatolem i spokojnie moge polecic.
U mnie znowu koncoweczka pracy i jakos dalam rade. zaraz zmykam do domu. Ale niestety nie poodpoczywam b musze kilka rzeczy koniecznie zrobic :(
Trzymajcie się kochane i do uslyszenia jutro!



Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #103306 przez Dorciaition
Aleksandra już coś słyszałaś? O kurka, muszę dziś mojego użyć jak maż wróci. Na moim jest napisane, że od 12 tyg, ale gin mówił, że jeszcze później i że to bardzo przydatne urządzenie. Może też chociaż coś usłyszymy :)

Anaconda to może teraz smaruj się oliwką, a to zostaw na później jak już tak zapachy nie będą Tobie przeszkadzać.
Nie przemęczaj sie kochana :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #103354 przez marmagma
Ja ostatnio miałam niskie ciśnienie i musiałam wypić mocniejszą kawę, bo jestem migrenowcem, więc mogło się rozhulać na dobre...Całe szczęście na samych przedbiegach wyłapałam czego mi trzeba i było ok. Wyczytałam w necie,ze 1 kawa dziennie w ciąży nie szkodzi, więc mam nadzieję ,że wielkich szkód nie narobiłam. Z Anatolem specjalnie nie przepadam, chociaż próbuję się przekonać:)
Dziewczyny, czy Wy już czujecie maleństwo w brzuchu? Mi się wydaje,że czasami czuję, jakby ktoś tam był, to takie dość specyficzne ruchy takie napinanie się czegoś w środku. Moja mama mówi,ze to całkiem prawdopodobne,że to właśnie maleństwo, ale sama nie wiem... jak przykładam rękę do brzucha to nie czuję ruchów na zewnątrz one są wyczuwalne tylko od środka...:D
Mój gin przełożył mi dzisiejszą wizytę na piątek, więc nadal jestem w niepewności, czy wszystko ok z bombelkiem, ale skoro je czuję to jestem dobrej myśli:)
Miałam dzisiaj ochotę na gorącą czekoladę o smaku miętowym, a że miałam tylko 1 saszetkę i moje dziecko (Fi)też lubi ten napój, wyszło na to ,że zrobiłam parę łyków i musiałam się pożegnać z nim pożegnać... No ale co się nie robi dla dzieci:P Całe szczęście,że Starbucks otworzyli w Gdańsku, to jak tylko wydobrzeję to w pierwszej kolejności tam pogrzeję:)
Jeśli chodzi o mój brzuch to znacznie się zaokrąglił. Szukam już spodni ciążowych, bo niepotrzebnie nie chcę uciskać bombelka. Muszę zrobić sobie porządki w szafie i zdecydować w czym będę chodzić w ciąży, bo mam trochę ciuchów, które się nadadzą na ten odmienny stan:) A czy Wy dziewczyny jeszcze mieścicie się w Wasze ciuchy sprzed ciąży?
Buziaki:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl