BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 2 tygodni temu #102233 przez Batmanik
ja mam 19tego ale nie wiem czy bedzie badal bo mam isc po L4 i zaswiadczenie ze jestem w ciazy...
szkoda ze my nie mozemy slychac tego bul bul;) jedynie stetoskop nas ratuje...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102257 przez Aleksandra
Ja mam 14.04 :) Ciekawe co u mnie będzie. Ja obstawiam chłopaka a koleżanka w pracy też mi syna wywróżyła. A wy macie podejrzenie co do płci maluszka ?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102267 przez Batmanik
ja nie ma pojecia co u mnie bedzie mam cicha nadzieje ze dziewczynka bo synka juz mamy...
pamietam przy pierwszej ciazy moj D chcial corciei jak mi lekarz powiedzial ze chlopak to w domu plakalam ale wazne ze jest zdrowy a tatus chodzi dumny jak paw... nie moge doczekac sie gdziea 15 tyg bo w tym czasie lekarz mi powiedzial ze synek i juz tak zostalo
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102270 przez anaconda_she
Zachcianki, zachcianki...hmm wlasnie siedze w pracy i probuje cos robic ale kupilam wczoraj pistacje i nie moglam sie opanowac zeby ich teraz nie otworzyc. Siedze i lupie je jak wiewiorka :laugh: A na marchewkowe soczki to juz nie moge patrzec bo pilam je non stop przez pierwsze 2 tygodnie odkad sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. Chociaz na bialego kubusia to bym sie skusila:) Poza tym roznie. Na fast foody nie mam checi ale tak za mna chodzily domowe frytki ze az poprosilam mame zeby mi usmazyla bo sama przy tej patelni bym padla:) pyszne byly ale poki co skutecznie mam dosc na jakis czas.
Pozdrowionka i milego dnia zycze
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102284 przez Aleksandra
Mnie ostatnio naszło na ciastko z jabłkiem z McDonalada ( w niedzielę razem z Moutain dew) a w piątek musiałam koniecznie zatrzymać się na stacji po hot doga :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102285 przez Aleksandra
Z córeczki też będziemy sie cieszyć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102295 przez anaconda_she
Ja najpierw czulam dziewuszke, a teraz coraz bardziej wydaje mi sie ze bedzie chlopiec. Co dziwne dzisiaj mialam pierwszy sen odkad jestem w ciazy i snila mi sie mala niegrzeczna dziewczynka...moze to trzeba interpretowac na odwrot :) Sama nie wiem. Ale pierwsze amalenstwo to u mnie bez znaczenia bardzo bym chciala jak my wszystkie zreszta zeby bylo zdrowe.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102314 przez Aleksandra
A właśnie! MI też się ostatnio śnił niemowlak, a dokładnie noworodek. Lerzał koło mnie, pielęgniarki go myły i patrzył się na mnie. I to był dziewczynka :0 MIała czarną czuprynę na głowie i czarne ogromne oczka. Śliczna była :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102373 przez Dorciaition
A ja czuję, że skoro pierwszy był chłopczyk, to teraz będzie dziewczynka. W ogóle bardzo cera mi się popsuła ostatnio :S A ja u Was? Są jakieś zmiany?
Już nie długo dziewczyny będziemy wiedzieć. Raz dwa zleci :)
Wiadomo, że najbardziej chcemy aby było zdrowe, ale o tym nie trzeba nawet mówić, bo każda mama tylko o tym myśli. Gdyby drugi raz mi się coś takiego przydażyło to bym chyba umarła, ale jestem dobrej myśli, a to chyba ważne :)
Oo, pistacje uwielbiam :) A teraz właśnie zajadam bułeczkę z pomidorem i szczypiorkiem :)
Aleksandra w takim razie czekamy w czwartek na informacje jak dzidzia :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102427 przez Aleksandra
Mi się cera nawet poprawiła, mam bardzo delikatną skórę na buzi. Ja właśnie zajadam kajzerkę z serkiem kanapkowym ze szczypiorkiem :)

Obowiązkowo w czwratek zdam relację i wkleję nowe zdjęcie mojego maleństwa :)

Wszystkie nasze dzidziusie urodzą się piękne i zdrowe - nie widze innej możliwości :) Jestem co do tego optymistką :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102436 przez Dorciaition
No pewnie!!! :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102492 przez anaconda_she
Hej hej.
A mnie cera na razie sie trzyma w dobrej kondycji, moze tylko blada jestem. Poza tym wszystko ok.
Jedno co nie daje mi spokoju to wlosy. Zawsze farbowalam na blond a teraz odkad wiem ze bedzie dzidzius musialam przystopowac. Ale nie powiem meczy mnie to strasznie bo czuje sie jaka taki mini lumpek :laugh: Co prawda pytalam lekarza i powiedzial zeby sie troche wstrzymac, ale nie ze wzgledu na dziecko tylko raczej na chemie i wlosy ktore na razie sa slabsze. Ale z tego co czytam tyle ile ludzi tyle opinii. Jedne dziewczyny farbuja inne kategorycznie mowia ze nie a ja tak tesknie za normalnym wygladem. Na pewno lepiej bym sie poczula :laugh:
Moze wy mi kochane cos podpowiecie?
No nic, u mnie koncowka pracy, jeszcze tylko niecala godzinka i ide do domu na pyszna watrobke.Juz nie moge sie doczekac :)
Pozdrowionka i do uslyszenia
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #102504 przez Dorciaition
Anaconda co do farbowania to sama jestem rozdarta. W poprzedniej ciązy farbowałam. Teraz też będę, bo tak jak Ty rozjaśniam, ale oczywiście mniej i w II trymestrze. Pytałam też wiele osób, fryzjerek, no i mówiły, ze teraz są takie farby, że są bezpieczne. A te wszystkie "gwiazdy" przecież też farbują :laugh:
A kobieta w ciazy przecież musi czuć się dobrze tak? A z odrostami to słabo ;) Jak mama zadowolona to dzidzia też :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102519 przez anaconda_she
Dzieki kochana Dorciaition,
No wlasnie o to chodzi ze jak mama dobrze sie czuje to i male w lepszej formie. A nie orientujesz sie jakie blndy mozna stosowac? Moze cos ci podpowiedzialy fryzjerki? Ja slyszalam o farbie ktora sie nazywa Reflexen chyba Loreala ale szczerze to niestety jej nie spotkalam ani w sklepie ani na Allegro. Myslalam tez zeby sprobowac tylko woda utleniona bo ona raczej nie zaszkodzi ale sama nie wiem.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #102521 przez Dorciaition
:kiss: Nie mam pojęcia. Zawsze zdaje się na fryzjerkę :side:

Anaconda zrób suwaczek, co będziemy widziały jak Twoja dzidzia rośnie :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl