BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #159251 przez Dorciaition
Vestusia jak już maleństwo będzie na świecie to będziesz wiedziała jak je ubierać, czy nie będzie zimno, Podobno matki takie rzeczy wiedzą ;)
No i naprawdę na chłopca są tez cudne rzeczy. Zdjęcia tego do końca nie odzwierciedlają. Np te rampersiki są cuudowne. A te 3 pierwsze śpiochy to wynalazłam właśnie na allegro i tutaj dużo ładniej widać allegro.pl/pajac-pajace-spiochy-early-da...-cm-i1703080436.html

Suari faktycznie te spodenki się opłacało. Nie dość, że śliczne to i cena nie wysoka :) W piżamce jeszcze? Oo, komu lepiej :silly:

Madziaska to cudownie, że posiew wyszedł ujemny :lol: Wczoraj takie dziwne te bóle miałam, takie jakby skórcze w brzuchu dlatego wzięłam tą luteinę. Dziś boli już tak inaczej, na całości, więc nie będę brała.

Madzia to chyba wystarczy. Ja mam na rozmiar 56- body krótki rękaw - 5 szt., długi rękaw- 8 szt., śpiochy- 7 szt, pajacyk 2 szt., półśpiochy i bluzeczka po 1 szt. Rajstopki na razie 1 szt.
Wiecej nie będę kupować. To podobno wystarczy. A jak by zabrakło to przecież męża można wysłac, albo ciut większe założyć.

Ja to chętnie bym mnóstwo tego kupowała, ale wielu mamuś mówiło, że też szalało, a potem niektórych rzeczy w ogóle nie zalożyły.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159256 przez luska
Docia dokładnie dla chłopców tez jest mnóstwo słodkich rzeczy.Tylko trzeba mieć dobre oko :silly: Ja nadal nie wiem ile czego mam ale na oko sporo.Ale nadal odwlekam :dry: Najpier jak poznam płec , potem jak mały pójdzie do przedszkola na ale raczej nie pójdzie a teraz stwierdziłam ze jak przemeblujemy sypialnie i szafę zrobimy :dry:
Madzi czyli wszystko oki i już nie masz się czym martwic najważniejsze :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159257 przez vestusia
Ja też będę miała po kilka tych najmniejszych ubranek, ale więcej tych na 62 niż na 56. Zawsze można podwinąć rękawki albo nogawki, a szkoda, żeby kupić coś i nawet nie założyć. Madziaska, a body z długim rękawem masz? Bo doczytałam, że tylko z krótkim? Super, że posiew jest ujemny. A powiedzcie mi, długo czekałyście na wynik z toxo? Bo nie wiem czy mogę iść w przyszłym tygodniu czy długo się czeka?

Dorcia, fajny ten link z pajacykami. Te żółte to nawet podobne do tych, które akurat wygrałam na aukcji :) (te z nr 12) Postanowiłam, że jak poznam płeć, to wybiorę się na jakieś zakupy, ale do sklepu. Wiem, że tam są dużo droższe rzeczy, ale chcę kupić coś takiego, co dotknę, zobaczę na własne oczy :D Jest któraś z Was z okolic Wrocławia? Bo jakaś koleżanka mi mówiła, że chyba w Factory? jest jakaś taka hala z rzeczami dla dzidziusia, ze wszystkim, ubranka, wózki itd.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159263 przez Suari
ja juz kiedys kupilam te pajacyki co dorcia pokazala- tez na allegro i w sumie fajny material- tutaj nie ma tego wzoru, ale są takie jasne, a drugie -zestaw ten z niebieskimi i w paseczki i jest troche inny material- taki bardziej sztywny, może po praniu się zmieni.

no vestusia- jak pojdziesz i zaczniesz dotykac i ogladac to przygotuj sie, ze wyjdziesz z kilkoma rzeczami :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159266 przez vestusia
He, he Suari :) Na początek postaram się ograniczyć do zakupów skarpetek, rajtuzek :D I pewnie jakiś sweterek kupię na wyjście he, he :D Żeby nie było :)

A powiedzcie, czy któraś z Was będzie kupowała, albo już ma, taką wanienkę, ale składaną? Moja szwagierka ją ma, chwali ją sobie. Dla mnie ona jakoś dziwnie mimo wszystko wygląda. Jakaś taka kwadraciana he, he i chyba wolę jakąś taką bardziej tradycyjną :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159268 przez vestusia
Dobra, zaktualizowałam na razie tabelkę, chociaż Batmanik jeszcze nie napisała, kiedy ma następną wizytę. Fajno, teraz 3 dziewczyny będą miały wizytę. Trzymam kciuki, żeby Kima się dowiedziała, co siedzi w brzuszku :D

Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159271 przez vestusia
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159275 przez madziaska
Vestusia na 56 body z dlugim nie mam, mam duzo ubranek wlasnie na 62 wiec nie bede wiecej kupowala na 56cm... Powiem Ci, ze ja teraz wiekszosc ubranek kupowalam w sklepach i sa tansze niz na allegro... Jeszcze miesiac temu byly super przeceny letnich rzeczy, naprawde bardzo tanie... W Factory bylam, tam sa sklepy z koncowkami serii roznych firm... Nie wiem jak teraz z przecenami, ale warto. Chetnie wybralabym sie tam ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159277 przez vestusia
No właśnie Madziaska ostatnio jak patrzę sobie na allegro, to może i wiele rzeczy jest taniej, ale jak coś licytuję, to liczę w głowie czy z przesyłką nie wyjdzie drożej jak w sklepie za coś nowego. Najbardziej ubolewam, że tutaj w Oleśnicy nie znalazłam jeszcze takich fajnych sklepów. Najlepiej właśnie jechać gdzieś do Wro, chyba do tego Factory zabiorę Piotrka, ale on nie pojedzie wcześniej, niż gdy pozna płeć. Krzyczy na mnie jak coś znowu chcę zamówić, bo mówi, że mamy najpierw poczekać aż poznamy płeć, bo to bez sensu zakupy.

No i też koleżanka mi mówiła, że w Gliwicach jest jakaś hurtownia artykułów dla dzieci, że np. łóżeczka są jeszcze tańsze niż na allegro. Jak pojedzie i zobaczy i rzeczywiście będą tańsze, to da mi znać i wtedy ja po następnej wizycie u lekarza też tam pojadę. Z Kędzierzyna do Gliwic mam 40km więc to nie jest daleko...

Jak są takie przeceny, to rzeczywiście można kupić dużo, dużo taniej. Gorzej jak zrobi się chłodniej, będziemy potrzebowały ciepłych ciuszków, a wtedy te będą w możliwie maksymalnych cenach :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159281 przez Suari
vestusia- na pewno będzie tak jak mówisz, że w sezonie jesienno-zimowym te ciuszki będą droższe, a teraz opłaca się kupować na przecenach nawet większe i na każdą porę roku, bo jak wejdzie nowy vat to na pewno to odczujemy.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159282 przez vestusia
Suari masz rację. Ech czekam jeszcze 2 tygodnie do wizyty. Jak się nie dowiem płci i dzidzia znowu dupeczkę zasłoni, to się rozzłoszczę i nie kupię jej już nic :P A jak się dowiem to ruszam na zakupy ha, ha, ha :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #159283 przez madziaska
Vestusia tylko teraz przeceny letnie sie koncza, niewiele zostalo, wszytsko przebrane. Ale letnie nie znaczy, ze wszytsko z krotkim rekawem... Zaraz przesle pare fotek wlasnie z letniej wyprzedazy.... Trzeba bedzie poczekac tak do pazdziernika, wtedy juz moga sie pojawic jesienne wyprzedaze, a najlepiej bedzie po Św Bozego Narodzenia... no , ale wtedy nie bedziemy mialy tyle czasu ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #159295 przez madziaska
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159298 przez Aleksandra
Zgadzam się, jak dzidziuś się urodzi to możemy nie mieć czasu na zakupy. Dlatego do rozwiązania będę chciała kupić jak najwięcej zimowych ciuszków a jak zacznę już na dłużej wychodzić z małą to będziemy szaleć w sklepach :) Jak to dobrze, że jest Allegro :) Tak w październiku będę kupować łóżeczko i wózek. Co do wanienek to ja też jestem zwolenniczką tych zwykłych. Szwagierka mi zaproponowała po swoim synku ale ja jakoś wolę kupić i mieć własną. Poza tym ona ma niebieską, a ja dla córci wybiorę inny kolor :)

U mnie właśnie przeszła burza. Na szczęście dużo nie padało :)

Mała się nie rusza, pewnie śpi. A Whiskas okupuje rogala, ale był tak łaskaw i położył się tak, że i ja mam miejsce :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159307 przez Aleksandra
Madziaska śliczne ubranka :) I te sukienusie...słodkości :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl