BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #159323 przez aniaa_
Ale cudne te Wasze ciuszki, slodkości.

Batmanik ale Twoja dzidzia już DUŻA !!! Gratuluję ;) Oby tak dalej rosła.

Vestusia chyba ty napisałaś co z Ciebie za matka skoro same body, śpioszki i pajacyki masz, a co ja mam powiedzieć ? jak ja do tej pory kupiłam to co Wam pokazałam, czyli kombinezon, kurteczkę, ogrodniczki, 3 bluzeczki i spodenki. :side: Jakieś tam body jeszcze kupiłam 3 szt ale to używane bardziej takie po domu, a i oczywiście body POLSKA dla kibica.
Szczerze to ja sie narazie planuje wstrzymać z kupowaniem ubranek, chociaż tak ciężko bo to takie słodkie, bo wiem że coś tam dostane od koleżanki po jej synku i pewnie po Michasiu, który do tego czasu wyrośnie ze swoich i później coś tam dokupię.
Teraz to planuję kupić właśnie kocyk ten co Wy ten milusi i pare różnych akcesorów,typu właśnie wanienka (też jestem za tradycyjną są takie fajne z termometrem od razu)termometr, jekieś szczoteczki, grzebienie, okrycia kąpielowicze i takie tam :laugh:


Jejku jak ja dzisiaj zamulam ;) pół dnia przespałam ;) a tak mi sie dobrze spało ;)

Madzia super, że posiew ujemny.

Vestusia to ile czeka sie na wyniki toxo to pewnie zależy od laboratorium, ja czekałam jeden dzien, chociaż jakbym poszła do tego laboratorium w którym ostatnio robiłam odczyn coombasa to pewnie czekałabym 10 dni
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159398 przez Batmanik
jestem wkoncu:)
ach ale naskrobalyscie...
Anakol- to nie jest tak ze mysle co ludzie powiedza tylko sama sie zle czuje i jest mi po prostu przykro jak widze rodzine a jak sama ide nawet nie mam do kogo sie odezwac i tak lazi sie bez celu:(wole zostac w domu niz sie dolowac widokiem szczesliwej rodziny....
ciuszki super dziewczyny!!!
co do wizyty to nastepna mam 16.08 godz 11.15...ach jak moja sie dzis ladnie pkokazala do teraz to przezywam:))) i durna zamist powiedziec lekarzowi zeby przelaczyl na 4 D to dopiero w aucie sie ocknelam hehe ale co sie dziwic Igor mi sie tak przez cala ciaze nie pokazal wiec poprostu bylam przeszczesliwa:)....
no duza duza a ja wage mam w miejscu czyli jak Nadzieja przybrala pol kg to ja schudlam o te pol kg bo sie pokrylo hehe to dobrze w sumie jak dla mnie bo moze po porodzie bede chudsza niz przed;) ale dzidzia najwazniejsza aby byla zdrowa...
tyle napisalyscie ze nie pamietam co mialam napisac :side:
ach pytalam lekarza a ten bol przy chodzeniu sprawdzil i mowi ze dzidzia lezy tak ze uciska na wyrostek robaczkowy i to dlatego,....
uciekam bo moj ksiaze placze....
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159410 przez Dorciaition
Madziaska ale poszalałaś :) Ale ciuszki cudowne. Te sukienki :) Jejku wszystko słodkie :)

Vestuśka będziemy tutaj wszystkie bardzo mocno trzymać kciuki żebyś się dowiedziała kto u Ciebie mieszka. :)

Ja czekałam na toxo 1 dzień.

Własnie kuzynka napisałam mi, że była dziś u gina i jest w ciąży. Podejrzewała już miesiąc temu, ale dopiero teraz poszła i to już 12 tydzień. Wg mnie strasznie późno, Ja bym nie wytrzymała.
Będzie miała dobrze ze mną ;)

Ja znowu sama. Mój pojechał z kolega z którym pracuje na piwo. Nie dośc, że jest z nim cały dzień to jeszcze po pracy się umawiają ;)

Jedyne dobre to, że zaprosił mnie na obiad.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159470 przez luska
hej kobietki.
Madzia ciuszki przesłodkie.No i zgadzam sie z toba , ze na allegro nie zawsze jest taniej jak porównuje cenny to większość mi wychodzi drożnej jak kupie u siebie miedzy innymi kocyki i ciuszki z weluru B) Ja muszę mojego tez namówić na Wrocław i zakupy w Factory ale to pewnie byśmy pojechali na weekend we wrześnio albo październiku.To może jakieś zbiorowe zakupy dziewczyny co :laugh:
Vestusia ja tez będę trzymała kciuki.Oby ta twoja dzidzia w końcu dała się podejrzeć :laugh:
A dziś przyjechał fachowiec co nam stawiał mury i będzie tez hale stawiał u nas i gratisowo zrobi nam taras bo jeszcze na brakuje przez co wygląd ogólny domu jest straszny a dwa nie mogę trawy posiać i ogrodzenia zrobić dopóki nie bedzie tarasu .No ale jestem już szczęśliwa , ze w tym roku się uda i w przyszłym dzieciaki będą miały swój ogródek :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159490 przez vestusia
Dżem dobry wieczór :)

Madziaska, jakie superowe rzeczy. Jej. Ja widzę, że mam bardzo podobny gust jak Ty i Dorcia, bo co pokazujecie rzeczy, to kupiłabym takie same he, he :D Te kropeczki są bombowe :D Widziałam skarpeteczki dla dziewczynek, też w groszki :D

Piotrek wstępnie się zgodził na zakupy w Factory lub gdzie tam sobie zechcę, ale jak dowiemy się płci. No pewnie ma rację, tylko tak ciężko się powstrzymywać i nie kupować niczego. A jak coś oglądam, to zawsze mi się coś spodoba i od razu bym kupiła mnóstwo rzeczy.

Batmanik, fajnie, że córcia się znowu pokazała, przynajmniej jest pewność, że to córcia :) No a brakiem zdjęcia czy płytki nie przejmuj się, wizyta i tak jest przeżyciem dla kobiety i zapamiętasz ten widok. Chociaż fajnie byłoby mieć taką pamiątkę :)

Luska, super, że remoncik się szykuje, dzieciaczki będą miały plac do zabaw i wszystko będzie gotowe na przyszły rok :)

Ja zmykam powoli spać, zaraz teściowie przyjdą. Chyba jeszcze tylko dziś i jutro. Niby są ok, ale wolę już być tu sama. Kurdę, ani się nie ma jak do Piotrka dobrać, a ostatnio taka jakaś ochota mnie naszła he, he :D

No nic, nie marudzę już Wam, życzę kolorowych snów i do napisania jutro :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159610 przez aniaa_
Witam z samego rana :)

Ja to dzisiaj nie mogłam zasnąć, mąż o 12 w nocy wyjechał do Mińska Maz. i jeszcze dzisiaj planuje wrócić, a ja to nie lubię jak tyle godzin jedzie autem, za bardzo sie denerwuje, fakt bedzie kto go mial zmienic ale znając męza to pewnie sam będzie jechał ;)

U mnie dzisiaj zapowiada sie cudna pogoda, oby tylko za gorąco nie było, jadę dzisiaj rano do Słupska spotkać sie z koleżankami, bo jedna z Anglii przyjechała i nie wiedziałam jej juz ponad rok czasu jak nie więceji bardzo sie za sobą stęskniłyśmy.

Miłego dzionka dziewuszki
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159613 przez luska
hej laseczkii.
Pewnie wyszstkie jeszce sobie smacznie spicie.My dziś wstaliśmy o 4.30 B) Młodego coś obudziło i już potem nie zasnął a jak na złość pracownik o 5 zaczął walić w drzwi :angry: No to po prostu wstaliśmy i się obraliśmy .Poszłam z młodym przed 6 na dwór po świeże warzywa i teraz barszczyk się gotuje do tego młode ziemniaczki i pierogi z grzybami i kapusta :laugh: Pychotki beda.
A dziewczyny ale ja to jestem wyrodna matka ;) ciuszki tak nie rajcują.Owszem słodki e le nie zraz , ze musze kupic.Ja mam za to fioła na punkcie zabawek dla Olka.Nie mamy ich duzo tylko ze wzgledu na to , ze raz Łukasz mnie hamuje a dwa nie lubię tandetnej chińszczyzny(bo ie oszukujmy się , ze nawet fisher price zabawki są z chin B)
A co do wanienek bo wczoraj zapomniałam takie składne ponoć dobre do małych mieszkań ale moja kuzynka miała małe i tez wolała tradycyjna.My mamy dwie tradycyjne wieksza
allegro.pl/wanna-wanienka-prima-baby-100...tki-i1702803443.html
allegro.pl/wanienka-fisher-price-i1711310798.html i ta a ta jak Oleniek był maleńki szczególnie nam się przydała :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #159615 przez aniaa_
Ale luska dzisiaj będziesz miała pyszny :silly: barszczyk mniam, smaka narobiłaś :lol: i pierożki :silly: ehhhhhhhhhhhhhh

Kurczę muszę dzisiaj psa na pół dnia zostawić samego w domu :( już sie odzwyczaił od takiego przebywania w samotności, mam tylko nadzieje że nic nie zbroi, bo on zawsze robi na złość jak coś mu nie pasuje ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159618 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki :)
Już z rana o gotowaniu mówicie i smaka mi tylko narobiłyście. Ja nie mama pomysłu na obiad dzisiaj, może do końca pracy coś wymyślę.

Mój kotek na noc zostaje wyniesiony na dwór bo jak jest sam w pokoju to bardzo płacze. Jak Zbyszek rano jest w domu to bierze go do pokoju, mały je i spi jakby całą boc buszował. Jak się wyśpi to idzie na dwór, ja wracam daje jeść i mały znowu śpi. A śpi jak niemowle, normalnei mój instynkt macierzyński szaleje :lol: U brata męża nocujemy do następnej środy, wię jak wrócimy to kotek będzie spał z nami. Szczerze mówiąc brakuej mi go w nocy. Nikt po mnie nie chodzi, nie mrrruuczy, nie tuli się...Tak wiem....zwariowałam na jego punkcie. A tu jeszcze wyjazd na 11 dni w sierpniu :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159620 przez aniaa_
Aleksandra ja mam to samo :) ja przeżywam, że psa na pół dnia mam zostawić, bo mi go bardziej szkoda niż sie przejmuję tymi stratami, on zawsze taka mine robi jak zostaje sam, jest BEZCENNA !!!!! Sama sie sobie dziwie, wcześniej jak pracowałam i mąż tez to pies zostawał po 10 godz sam w domu i żył, a dzisiaj coś mnie wzięło i mi go szkoda ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159634 przez luska
hehe ja w porównaniu do was to jakaś znieczulica ;) Pewnie dlatego , ze teraz duży wpływ maja na mnie tesciowie.A u nich zwierzęta zawsze były na zewnątrz nie mam mowy , żeby zobaczyły pokoje.O golnie zwierze ma się do czegoś pożytecznego przydać itd.Bo kiedyś to byłam psiara i razem z moim kundelkiem na jednej podusi spalam a teraz jak mi wlezie do wyrka to kopa na zapęd dostanie ;) Może to dlatego , ze Oleniek jest nie nie ma mowy , żeby pies spał mi w tym samym łóżko co dziecko :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159701 przez vestusia
Dżem dobry Kochane :)

Znowu dzisiaj pospałam, prawie że do oporu :)

Luska, ja też tak mam jak Ty, że nie chcę, aby pies spał w łóżku. Czasami mi się jeszcze zdarzy poleżeć z Fuńką, ale powstrzymuję się, bo wiem, że jak się tak nauczy, to jej tak zostanie. I trudniej będzie ją tego oduczyć, a przyjdzie dziecko i nie wyobrażam sobie, aby pies wskakiwał na łóżko, na którym będzie leżało dziecko.

Ola, mały kiciuś jest na pewno słodki he, he :D W sumie to Ci się nie dziwię, że Ci go tak szkoda i tak Cię rozczula rozbudzając w Tobie instynkt :D

Aniaa_, piesek dobrze wie, co robi robiąc te smutne miny :D To taki mały terrorysta, na pewno nic mu nie będzie jak zostanie sam. :)

Luska, barszczyk, aż mi też ślinka pociekła. Zaraz muszę zadzwonić do babci i zapytać jak ona robi pomidorówkę, bo od niej wyjątkowo mi smakuje. I dzisiaj bym zjadła. A na śniadanie zjadłam... pierożki z jagodami robione przez teściową :D Smaczne były :)

Idę się ogarnąć a Wam życzę miłego dnia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159707 przez Paletka
Pozdrawiam WAS:* i VESTUSIE:) z LEonkiem





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #159728 przez madziaska
Witam witam :)
Paletka rowniez pozdrawiam :)
Luska ja jestem jak najbardziej za wspolnymi zakupami w Factory jesienia ;)A tym, ze nie masz parcia na zakup ubranek nie martw sie, przerabialas to niedawno, dla mnie to nowosc ;)
Widze, ze instynkty maciezynskie sie budza, co to bedzie jak nasze malenstwa sie pojawia ;)
U mnie pogoda dzis ladna, wiec planuje jakis spacerek z mamusia ;) Musze sie troszke poruszac, bo ostatnio tylko jem ;) Wczorja robilam porzadki w swoich ubraniach, no i calyyyy wieeeeelki karton wladowal w szafie na czas po porodzie... BYlam zalamana, nie wiedzialam, ze tak przytylam.... Bluzki w cyckach sie nie mieszcza, tylek urosl, ehhhh, zawsze nazekalam ze chuda jestem wiec teraz mam ;) jak juz tak kilka godzin naprzymiezalam ubran i niestety co drugie odkladalam zeszlam na dol do mamy, a ona: "I co grubasku????", plakac mi sie chcialo ;)
Obiadek juz sie robi, dzisiaj łazanki ;) Trzeba sie ogarnac i wyjsc na ten spacer ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #159748 przez Dorciaition
Cześć Dziewuszki ;)

Ale pospałam :) Pogodna cudna. Też się wybiorę z psinką na jakiś dłuższy spacerek.

Moja niestety od pierwszego dnia śpi w łóżku, no i jakoś nie da się inaczej. Dzisiaj tak śmiesznie pomiędzy nami spała. Głowa na poduszce, a reszta pod kołderką :silly:

Luśka, oj to prawda. Nie dawno zdałam sobie sprawę, że nawet Fisher Price jest z Chin. Teraz już chyba mało co nie jest. Wanienki fajne. Ja też planuję jakąs prostą.
No i obiad pierwsza klasa :)

Ja zrobię pomidorówkę, no i ziemniaczki, kalafiorek i ten schabik mój jeszcze jest.

Dziewczyny czy swędzi Was też brzuch? Bo mnie od wczoraj mocno. Rośnie :lol:

Madziaska nie przejmuj się takimi słowami :) Przecież Ty szczuplutka jesteś, a to, że się nie mieścisz w ciuchy to normalne. Kobieta w ciąży to najpiękniejszy widok. :)

Paletka my również pozdrawiamy Ciebie i Leonka :)

Miłego dnia


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl