BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 9 miesiąc temu #160528 przez Suari
A powiedzcie mi czy macie gdzieś przepis na ciasto na pierogi to co kiedyś podawała TyszAnka ? Nie chce mi się przeglądać forum, bo trochę tego jest :)
A wiem, że Dorcia i vestusia robiły pierożki z jej przepisu, więc podzielić się tu nim- szybko !!!! :laugh: i ile pierogów mniej więcej wychodzi z tego przepisu, bo mam chęć zrobić :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #160538 przez Dorciaition
Suari mąka i gorąca woda. To cały przepis :)A brałam na oko. Nie pamiętam ile dokładnie. :/

Zenja, a to dziwne. Przecież jak by mieli brać każdą kobietę co jest na zwolnieniu w ciąży miejsc w szpitalu by nie było :/ Nie wiem nic na ten temat. Może jutro coś mi powiedzą bo idę po zwolnienie.
A co u Ciebie? Nic się nie odzywasz? :(

Vestusia zgadzam się Tobą bardzo, bardzo mocno. :) I z tymi brzuszkami, i kilogramami. Dziewczyny przecież każda z nas ma cudny brzuszek ciążowy!
A kg teraz nie są najważniejsze. Nimi będziemy się przejmować po porodzie.

Kelly Family to było coś :lol:Byłam ich wielką fanką. Nosiłam bluzy z ich zdjęciami ;) Pamiętam kiedyś na mamę się obraziłam, bo nie chciała kupić mi tapety do pokoju z ich podobiznami. ;) Ale głupia byłam. ;) Tą piosenkę uwielbiam do dzis :)

Vestusia co za leń z tego listonosza. Jak jesteś pewna, że byłaś cały dzień w domu zwróć mu może delikatnie uwagę :/

Ja dziś czekam na kuriera :) Oby szybko dotarł :)

Miłego dnia, u mnie pogoda do bani.l


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160561 przez kima
Witam Wad dziewczynki:)

U mnie rano była burza, a teraz się wypogodziło. Musiałam się zedrzeć skoro świt, żeby zawieść siuśki na badanie :blink:

Zenja, ja też jestem na zwolnieniu i nie zdarzyła mi się jeszcze podobna akcja, więc nie wiem o co może chodzić :unsure:

Vestusia, ja ostatnio jak odbierałam paczke z poczty to zwróciłam babeczce uwagę, że listonosz nawet do mnie nie zapukał, chociaż cały dzień byłam w domu, a wychodząc wieczorem na spacer zobaczył awizo :angry: i gość był na tyle leniwy, że nawet nie pisał godziny awizowania, tylko samą datę - z czego wniosek - nie chce im się zwyczajnie nosić paczek, tylko od razu pchają awizo do skrzynek, żeby ludzie sami sobie chodzili :P gdyby wiedzieli, że jesteśmy w ciąży, może by nam łaskawie przynieśli :silly: hehe

Ja też dzisiaj robię pomidorówkę, ale nie odgapiłam, bo już wczoraj sobie zakupiłam marchewkę i śmietanę :silly:

Ok, idę sobie zrobić jakąś kanapkę, apropo, po tych moich wczorajszych borówkach i surówce z jabłka i marchewki rano zrobiłam chyba 10kg kupę! :lol: :lol: :lol: ehh.. mam nadzieję, że Was tym nie zgorszyłam :kiss: lecę :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160568 przez Dorciaition
kima napisał:

Ok, idę sobie zrobić jakąś kanapkę, apropo, po tych moich wczorajszych borówkach i surówce z jabłka i marchewki rano zrobiłam chyba 10kg kupę! :lol: :lol: :lol: ehh.. mam nadzieję, że Was tym nie zgorszyłam :kiss: lecę :kiss:




Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160571 przez Aleksandra
Dorcia koszulki i plakaty no jeszcze nic :) My z siostrą cioteczną (ta co urodziłą Mikołajka) założyłyśmy klub Kelly Family !! Nazywał się KDKF - Klub Dziewczyn Kelly Family. To była jazda bez trzymanki. Miałyśmy wydzielone pomieszczenie w piwnicy, całe w plakatach, radio w standardzie a w radiu kasety Kelly Family. Do tej pory na niektórych szafkach są skróty nazwy klubu. Jak teraz to wpominamy to śmiejemy się do łez a kiedys to była taka poważna sprawa :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160574 przez vestusia
Ja już wróciłam z miasta i z tej głupiej poczty. Przyszły mi te żółte pajacyki, fajniuśne są.

Zenja, nie jest mi nic wiadome o jakichś nowych przepisach. Ja byłam na wizycie 29 czerwca i normalnie dostałam zwolnienie do 29 lipca. No ale zobaczę też co na tej wizycie mi lekarz powie, chociaż wierzyć mi się nie chce, że miałabym niby pozostać w szpitalu (bo niby z jakiej racji?).

Co do ciasta na pierogi, to tak, jak Dorcia pisze, ale ja zamiast ciepłej wody dodaję ciepłe mleko. Ot wszystko. Nic więcej. A sypię mąki na oko i na oko dolewam mleka, w rękach mielę to ciasto i wtedy już wiem, kiedy przestać lać mleko :D W takiej miseczce to wychodzi około 50-60 pierogów, zależy jakie duże się wycina :)

Jej, ale się zgrzałam na dworze. Deszcz zaczął padać, ale duchota taka, że czułam jak cieknie mi po plecach he, he :D Na szczęście jestem już w domu, zakupy zrobione i nigdzie się nie ruszam. Też czekam na listonosza, bo niektóre przesyłki zostały wysłane więc cierpliwie czekam. I znowu się wkurzam, bo jedna osoba mi nie odpowiedziała w ogóle mailem, a wpłaciłam kasę. Już chyba 3 maile wysłałam do tej osoby i cisza. Zawsze patrzę na komentarze, żeby się nie nadziać ale coraz bardziej irytują mnie te zakupy na allegro :D

Dorcia he, he to mnie rozbawiłaś z tą fanką Kelly Family :D No ale cóż. Właśnie ich słucham he, he, skoro jesteśmy przy temacie. A pamiętacie Backstreet Boys? :P To było coś he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160577 przez zenja
Suari a chodzisz prywatnie czy z funduszu? bo z tego co on mi powiedział, to na wizycie prywatnej nie ma problemu z wypisaniem L4. Może zwyczajnie chce sobie dorobić? choć szczerze to nie podejrzewałabym go o to, no ale w tych czasach wszystko możliwe...
Dzięki za odpowiedź :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160589 przez zenja
Kurcze wychodzi na to, że ja mam mega pecha! dla mnie to też nie pojęte że niby każdą z pacjentek na L4 trzeba wysyłać na oddział, bo rzeczywiście miejsc by zabrakło. Paranoja. Dzisiaj jadę do niego (prywatnie!) po L4 i niech wszystko wyjaśnia.

Dorciaition to prawda zaniedbałam trochę forum, ale ciągle brak czasu. Planuję nadrobić zaległości ;)

Pozdrawiam serdecznie!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160592 przez Suari
Ja chodzę prywatnie, to może dlatego nie ma problemu.

A z tymi listonoszami, to też tak miałam, że kilka razy zostawił awizo, a w domu byłam i nawet nie zapukał i pytałam o to jak byłam odebrać przesyłki imożna złożyć skargę :) teraz odpuściłam, ale jak tak będzie się powtarzać to złożę i tyle.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160601 przez zenja
Suari i właśnie może to wszystko tłumaczy...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160602 przez Dorciaition
Zenja ja nie prywatnie brałam zwolnienie 2 tygodnie temu :/ Dziwne to.

Ola, ha ha widać prawdziwa fanka z Ciebie była :lol:

Vestusia BSB to też było coś. Mam takie różne piosenki na kompie i lubię sobie czasami "pośpiewać". Mój pies aż ucieka wtedy B)

Byłam też fanka Just 5- na ich koncercie dostałam butelką w głowę :laugh: LO27, no i Westlife- ich piosenki uwielbiam do dziś. Nie dawno płytę sobie zakupiłam :lol:

Vestusia mam ten sam problem z allegro, tzn z jednym gościem. Zakupiłam sobie z nudów takie kolorowe, silikonowe zegarki (odwala mi) i czekam na informację, pisze i nic :angry: Kurka, ja sprzedają te akumulatorki i co wracam z poczty informuję ludzi, że już wysłane.

No pewnie Suari, bo co sobie myślą kurka. ;) Ja z moim listonoszem nie mam problemu. Często jest u mnie, więc już się znamy dobrze- hi hi


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160605 przez zaguś
Macie rację dziewczyny - czaje się trochę ale witam listopadawo-wybuchowe brzuszki i ich mieszkańców. Nie wiem jak to się stało, że dopiero niedawno trafiłam na Wasze (mam nadzieję, że już nasze) forum. Z chęcią dołączę do Was i razem z wami będę się cieszyć każdym dniem i kopniakiem malucha w brzusiu. od kilku dni zaczytuję się w waszych wypowiedziach i stałyście mi się naprawdę bliskie i poznałam was już troszeczkę a teraz czuje się w obowiązku napisania czegoś o sobie i o mieszkańcu swojego brzucha. Jestem z okolic Mińska Mazowieckiego - tam gdzie niedawno podobno wyjechał mąż Ani, mieszkam tu z mężem, psem i kotem, do naszej ekipy niedługo dołączy mały chłopczyk, który obecnie strasznie mi się wierci w brzuchu- niestety nie tak ładnym jak madziaska, ja tak szczupła nigdy nie byłam. Wczoraj przekonałam męża do imienia i nawet już zaczyna gadać po imieniu do brzuchala- będzie Julek. Ale do zakupów jeszcze nie przekonałam mojego lubego- upiera się, że najwcześniej we wrześniu pojedziemy i do tej pory nie chce widzieć w domu nic dla malucha, a mnie serducho ściska jak patrze na wasze zakupy. Wiec dziewczyny dołączcie mnie do tabelki.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160607 przez Suari
I jeszcze jak zostawi awizo, a wczśniej nie sprawdzi cyz ktośjest w domu, to zeskanuję to awizo i wydrukuję i załączę do skargi, a co, niech sprawdzają, który to, bo chyba jest dwóch listonoszy :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #160611 przez Suari
zaguś napisał:

Macie rację dziewczyny - czaje się trochę ale witam listopadawo-wybuchowe brzuszki i ich mieszkańców. Nie wiem jak to się stało, że dopiero niedawno trafiłam na Wasze (mam nadzieję, że już nasze) forum. Z chęcią dołączę do Was i razem z wami będę się cieszyć każdym dniem i kopniakiem malucha w brzusiu. od kilku dni zaczytuję się w waszych wypowiedziach i stałyście mi się naprawdę bliskie i poznałam was już troszeczkę a teraz czuje się w obowiązku napisania czegoś o sobie i o mieszkańcu swojego brzucha. Jestem z okolic Mińska Mazowieckiego - tam gdzie niedawno podobno wyjechał mąż Ani, mieszkam tu z mężem, psem i kotem, do naszej ekipy niedługo dołączy mały chłopczyk, który obecnie strasznie mi się wierci w brzuchu- niestety nie tak ładnym jak madziaska, ja tak szczupła nigdy nie byłam. Wczoraj przekonałam męża do imienia i nawet już zaczyna gadać po imieniu do brzuchala- będzie Julek. Ale do zakupów jeszcze nie przekonałam mojego lubego- upiera się, że najwcześniej we wrześniu pojedziemy i do tej pory nie chce widzieć w domu nic dla malucha, a mnie serducho ściska jak patrze na wasze zakupy. Wiec dziewczyny dołączcie mnie do tabelki.


Witaj zaguś :)

Mojemu podoba się Julek :) ja się zastanawiam, bo raczej mam swoje typy, ale też mi się podoba :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #160614 przez Dorciaition
Witaj Zaguś :) Aa, to Ciebie wczoraj Madziaska wyczaiła :) Fajnie, że się odezwałaś, no i gratuluję synka :)
Za chwilkę wpisze Ciebie do tabelki. Tylko jeszcze proszę podaj imię Twoje i termin porodu.
Mam nadzieję, że z nami zostaniesz :)
Do września już nie daleko- już nie długo zaczniesz się cieszyć zakupami.
Ja czekam na dwie przesyłki, a potem też trochę przystopuję ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl