BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #199615 przez kima
Nie straszcie Laski, bo też chciałam je zakupić, ze względu właśnie na ten pępuszek :ohmy:

Ja na szkole rodzenia dostałam takie próbki, po 3 pieluszki właśnie tych Huggiesów i mają to wgłębienie na pępolek, dokładnie takie, jak Batmanik wzkazała palcem :laugh:

Tylko jak teraz je kupić, skoro te które mają mieć dziurkę na pępuszek, ich nie mają :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199616 przez vestusia
I jak ja potem mam się nie denerwować. Jak już zrobię jakieś zakupy, to albo zakupię zapasy na całą porodówkę (te moje podkłady), albo kupię coś, co jest jakieś felerne. Wszyscy robią normalne zakupy, tylko kuźwa nie ja :D

Dlatego jutro jak kurier wpadnie z łóżeczkiem, to nie ma opcji, abym przy nim nie otwierała pudła, bo znając moje szczęście, na sto możliwych łóżek akurat mnie się trafi jakieś z połamanym szczebelkiem albo jeszcze z czymś gorszym (np. nie z tym, które zamawiałam).

Jestem zła o te pieluchy he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199619 przez Batmanik
a kto ci bedzie zagladal ja mialam otwarta i paru brakowalo bo zostaly po siostrzencu od 2-5kg wiec ten najmniejszy rozmiar wzielam do szpitala nie zostawialam na pozniej bo w domu to juz od 3-6kg uzywalam...ja tez mam otwarte bo bylam ciekawa tego wglebienia i je wezme tyle ze karton mam w calosci ze w sklepie moglabym podmienic i nikt nie sczailby;)
a gdzie kupowalas?? ja w leclerku
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199620 przez vestusia
Kima, chyba trzeba poszukać samych Huggiesów (tylko pieluszki) bo widziałam gdzieś i na opakowaniu było chyba napisane, albo nawet narysowane, że mają to wgłębienie na pępola. Byłam przekonana, że jak zobaczyłam ten kartonik z zestawem dla noworodka, to będzie on tak samo z tymi pieluszkami z wycięciem. No ale jak widać, ja to mam takie szczęście, że nie zdziwiłabym się, gdybym akurat wzięła to pudełko, które było zwykłe, a cała reszta pudeł była z zawartością pieluszek z wycięciem :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199622 przez vestusia
Ja w Carrefour :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199624 przez vestusia
W takim razie Batmanik jak nie znajdę małej paczki Huggiesów z wycięciem (nie chcę kupować jakiejś ogromnej paczki) to wtedy wezmę te, co mam (otwarte). Mimo braku wcięcia na pępola :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199625 przez kima
oj Vestusia :kiss:

kocham takie akcje, śmieje już 15 min z Ciebie, a właściwie nie z Ciebie, tylko Twoich akcji :lol: :lol: :lol: i jeszcze mi się te podkłady przypomniały :laugh: :laugh: :laugh: nie mogę :laugh:

Masz rację, lepiej otwórz to łóżeczko, bo może np. nie mieć szczebli, albo okaże się, że w pudełku będą 3 cegły zamiast łóżeczka :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199626 przez sylka
Dziewczyny nie przejmujsie delikatnie zagniecie pieluszkę i bedzie git ;) Ja używałam pampersów i nie miałay wgłębienia i nie stanowiło to żadnego problemu
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199629 przez vestusia
Sylka, tu chodzi chyba o tę moją dzisiejszą nieporadność :D W ogóle jakaś dupa jestem ostatnimi dniami, bo to, co robię, przechodzi nawet moje wyobrażenie :D

Kima, ja dzisiaj aż się popłakałam ze śmiechu jak przyszły mi te podkłady ha, ha, ha :D Patrzyłam na to i nie dowierzałam, że kumpela kazała mi ich tyle zamówić :D Nie zmienia to faktu, że ją chyba uduszę jak ją odwiedzę, bo to, że ja się nie znam - to mam do tego prawo, a to, że ona mi tak podpowiedziała zarzekając się przy tym, że mam się jej posłuchać, bo przecież ona wie, bo rodziła - to już jej tego nie wybaczę :P Chyba że jej rzeczywiście wyjątkowo dużo z dupska ciekło i była jej potrzebna cała przyczepa podkładów :P

Piotrkowi nawet się nie przyznaję do tych podkładów, bo zejdzie chłop z tego świata.

A tych pieluszek nie umiem przeżyć. Zawsze jak chcę coś kupić to kuźwa nie to, co trzeba, albo mam jakiegoś pecha. Ja pierdziu :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199630 przez sylka
vertusia ja podkłady wykorzystywałam w dokum jeśli muwisz o tych ceratkowych a nie podpaskach. Kladłam na przewijak bo wadomo maluch w czasie przewijania potrafi zrobić niespodziankę. no i miałam przewijak czysty bo zostawało to i owo na podkładzie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199631 przez vestusia
Ach, idę powoli do łazienki i przed tv, bo dużo dziś przed kompem siedziałam. I dużo dziś atrakcji miałam. Jutro kurier z łóżeczkiem. Mam nadzieję, że bez niespodzianek :)

Trzymajcie się Kochane, kolorowych snów i do napisania jutro :*
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199632 przez Batmanik
ja tam nic nie czytalam a wzielam i mialy wyciecie... no trudno a wyciagalas inna pieluszke?? ja dla Igora tez mialam zwykle bo o tych istnieniu nie wiedzialam i dalsimy rade...
Vestusia chyba lepiej bedzie jak sprawdzisz lozeczko chyba ze pozjdziesz na jakies modly albo do egzorcysty:) ale ja jakis czas temu mialam tez taki okres w zyciu ze tak mi wszystko na opak wychodzilo:)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199633 przez vestusia
Sylka, ja zamówiłam 20 opakowań podkładów porodowych, bo kumpela mi tak doradziła. Pytałam ją kilka razy, czy na pewno, bo w opakowaniu jest 10 sztuk. Sama mi te podkłady poleciła i zaznaczyła, że NA PEWNO tyle będzie mi potrzebne. No to zamówiłam. Dziś kurier przyniósł przesyłkę i wyglądało to, jak walizka. Na stronie 470 umieściłam fotkę :) Niech żyją blondynki ha, ha, ha :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199635 przez vestusia
Batmanik, innej nie wyciągałam. Chyba mam dość wrażeń na dzisiejszy dzień i nie chcę się więcej denerwować :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199636 przez Batmanik
ja tez juz uciekam
milej nocki!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl