BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #199785 przez anka_k82
Ja też się dołączam do życzeń dla Igorka :) Wszystkiego naj najlepszego,dużo zdrówka i uśmiechu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199787 przez Batmanik
vESTUSIA WRACAJAC DO PIELUCH TO WYCIAGLA DRUGA I TEZ MA WGLEBIENIE
LUSKA A MIEKKOSCIA TO SA JAK DADA TYLE ZE HUGGISY WYDAJA MI SIE BERDZIEJ PRZEWIEWNE NIZ DADY BO LEPSZY MATERIAL MAJA - JAK NA MOJE OKO
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199792 przez madziaska
dzien dobry :)
Sto lat dla Igorka :):):)
Wy to wariatki jestescie :) Usmialam sie z wczorajszych postow, hehee :)
Dorcia Aniaa, ale straszycie z tym szpitalem... Zycze szybkiego powrotu i zdawajcie nam relacje koniecznie...
Batmanik wozek jest poprostu super :)
Milego dnia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #199864 przez vestusia
Hello Kochane :)

Ja poprasowałam kilka rzeczy i wstawiłam ostatnie rzeczy do prania :) Zostaną mi tylko dwa kocyki do przeprania i będzie wsio. Dwa rzuty prania mam do prasowania, zostaną jeszcze dwa :)

Dostałam eska od Dorci i pisze, że została w szpitalu na obserwacji. Niby wszystko ok, brzuszek trochę mniejszy ale nie jakoś bardzo. Coś jest nie tak z przepływami. Mała waży prawie 1800g więc to chyba nie aż tak malutko. Dziwny gin był. Badał ją i jadł kanapkę :) Dobrze, że nie przy dowcipnym, bo by jeszcze jej napluł :D Gdyby nie sytuacja z Alanem to pewnie by nie musiała tam leżeć. Żal jej mocno Daisy, że musi być sama w domu. No i oczywiście pozdrowionka dla Was wszystkich :)
No i pytała mnie jeszcze o wynik glukozy, bo ona ma 120, a jest napisane, że do 100 to norma. Ale gin jej mówił, że wszystko jest ok. I że dopiero dziś wynik odebrała, bo ostatnio jej dali zły.


Ja jej napisałam, że miałam 147 i mój gin mówił, że to ok :) Mam nadzieję, że ją to uspokoiło :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199869 przez vestusia
Batmanik, ja dziś też wyjęłam drugą pieluchę i niestety również jest bez wcięcia :) Jak pech, to pech :)

Dzwonił kurier od łóżeczka. Będzie za jakąś godzinę i pytał czy będzie miał mu kto pomóc. Oczywiście uspokoiłam go, że jak najbardziej, że mąż mu pomoże :) Chyba się ucieszył :)

Batmanik, co tam naszykowałaś Igorkowi? Kiedy impreza urodzinkowa? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199873 przez Aleksandra
Zatrzymają ja na weekend i puszczą do domku. Co do glukozy to u mnie w szpitalu mówią, że 120 to norma, no ale co kraj to obyczaj. Pozdrów ja gorąco ode mnie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199887 przez vestusia
Ola, zjadłabym coś dobrego. Ciebie to rozpieszczają wszyscy, też bym tak chciała :D :D :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199895 przez Aleksandra
Vestusia to zapraszam do mnie :) Zjemy sobie coś dobrego :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199907 przez vestusia
Ale Ty jesteś chyba w Warszawce?? :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199913 przez kima
Hej Laseczki :)

Ja wstałam wpółdo 12. Zaczyna być dla mnie standardem, kłade się spać k. 23, zasypiam k. 2 w nocy :ohmy: kręce się z boku na bok, każda pozycja niedobra, a potem odsypiam rano, bo jestem przytomna nieobecna :P

Ehh, mam nadzieję, że to tylko takie chwilowe :P

Życzę dużo słodyczy Twojemu Małego przystojniaczkowi Batmanik :) Będzie pewnie świeczkę z torcika zdmuchiwał cwaniaczek mały :laugh:

Vestusia, napisz koniecznie jak to łóżeczko i czy to wogóle łóżeczko będzie w środku :blink: :blink: :blink:

A mi się też zdarzyło, że jak mi ran gin robił usg to bułkę jakąś wcinał i leciało mu z gęby :lol: a potem miał całą buzię w okruchach i nawet zastanawiałam się czy mam mu powiedzieć :lol: :lol: :lol: ale w sumie się nie zdecydowałam :lol:

Laski jak Wy jeździcie autkami? Bo ja się już ledwie mieszczę za kierownicą z moim brzucholkiem :blink: a najgorsze to, że mój Mały baaardzo nie lubie pozycji nachylonej i jeżdżę rozwalona w pozycji pół leżącej B)

A mnie ostatnio odrzuciło troche od jedzenia... sama sie zastanawiam co mi się dzieje? Spadła już znacznie ochota na tak ulubione w ciąży snikersiki... nie wiem co to się ze mną dzieje :unsure: w zasadzie to jem, bo wiem, że jest np. pora obiadowa, albo mały mocno szaleje, więc pewnie domaga się jakiegoś prowiantu :blink: może to przez tą zgagę, która ostatnio mi mocno doskwiera zwłaszcza wieczorami :unsure:

Madziaska, trzymam kciuki za Hanulka, żeby wszystko było ok i z Tobą też :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199939 przez anakol
vestusia napisał:
Dorcia, Aniaa, trzymam kciuki za Was - nie wiem czy macie neta w szpitalu bo na razie przeczytałam tylko że idziecie. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK a przynajmniej nasłuchacie się i naoglądacie Waszych maluszków :)

Ola, to w sumie będziesz 6 tygodni w szpitalu :huh: Dobrze, że chociaż znasz ostateczny termin, kiedy mają Ci wywoływać poród, przynajmniej możesz się nastawić ile jeszcze maksymalnie posiedzisz tam, bo inaczej pewnie byś czuła, jakby to miała być nieskończoność ;) A tak to możesz sobie odliczać dni do spotkania z Monisią :)

Anyanka :) Faktycznie, pewnie wariuję, ale jakaś zakręcona ostatnio jestem. Jakbym nie myślała o tym, co robię :D

Vestusiu, nie przejmuj się - zobacz, co znalazłam na mamazone.pl :laugh:
"34. tydzień ciąży
MAMA
Coraz bardziej regularne skurcze Braxtona-Hicksa nie dają o sobie zapomnieć - przygotowania do porodu idą pełną parą. Dziecko rośnie teraz w ogromnym tempie, ty również szybciej przybierasz na wadze.
Masz kłopoty z pamięcią? To normalne. Ten nieprzyjemny efekt przejściowego kurczenia się komórek mózgowych ustąpi po porodzie.
Czas na ostateczne kompletowanie wyprawki noworodka oraz urządzanie w domu jego kącika. Spakuj też torbę na porodówkę."

Wiec same widzicie, przejściowo kurczą nam się komórki mózgowe, nie mozemy za wiele od siebie wymagać :laugh: :silly: :angry: :laugh: :P :huh: :huh: :kiss: :angry: :kiss: :lol:

Co do sera feta, to moim zdaniem bez przesady. Ja na śniadanie dziś zjadłam oscypka, też podobno nie wolno, ale jakoś wydaje mi się że odrobina nie zaszkodzi :P Nasze mamy w ogóle nie słyszały o tym, że czegoś tam nie wolno jeść, a zdrowe jesteśmy :P

Wow, Batmanik, wózek masz elegancki! :) Teraz będzie pewnie bitwa, kto siedzi z przodu - Igor czy Nadziejka :P
Dobrze widzę, że dzisiaj urodziny Igorka?
Wszystkiego najlepszego!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199969 przez Aleksandra
Oj tam Vestusia, co to dla ciebie taka podróż do Warszawy :lol:

Anakol dokładnie. Jakbym nie wiedziała do kiedy max mam tu siedzieć to bym zwariowała. Tak to ja jestem spokojna, odpoczywam sobie i jestem pod stałą opieką. Teraz tylko czekam cierpliwie na córcię, choć szczerze mówiąc już mogłabym ją trzymać w ramionach. Chyba wie, że o niej piszę bo kopie w netbooka, tak jakby chciala go zepchnąć z siebie :laugh: Na ktg też się tak zachowuje :silly: Wczoraj wieczorem wystawiła stópkę. Widziałam taką małą gulke na brzuchu i zaczęłam miziać palce. Najpierw schowała ale zaraz znowu wystawiła i długo tak trzymała a ja ją miziałam. Czasami pupą sie wypnie to też ją miziam :)

Ja to czasami mam wrażenie, że moje komórki skurczyły się już maksymalnie :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199974 przez Batmanik
no niestety urodzinki jak beda to koncem pazdziernika jak tata bedzie choc czesciej mysle zeby zrobic w grudniu razem ze chrzcinami za jednym szykowaniem bo nie wiem czy przy koncowce ciazy bedzie chcialo mi sie szykowac...
Anakol dobre z ta bitwa ale cale szczescie konflikt rozwiazany bo tylne siedzenie jest przystosowane dla mlodszego dziecka :)
Vestusia pozdrow Dorcie od nas-oby szybciutko wyszla!!!
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: a to od Igora za zyczonka od forumowych cioci :laugh:
Kima ja tez tak mam zazwyczaj jem tylko sniadania ani obiadu ani kolacji a co do zgagi to ja nie jedzac kolacji potrafie obudzic sie z przeokropna zgaga ze az czasem mysle ze zwymiotuje
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199986 przez kima
znalazłam fajnego sprzedawce, nie zamawiałam jeszcze u niego, ale ma fajne ciuszki widze, podobne do tego naszego ulubionego Suari :)

allegro.pl/listing.php/user?us_id=10426796
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199987 przez luska
hej laseczki
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla Igorka :lol: :kiss:

hehe filmik super , zanim sie obejrzymy to własnie nasze szkraby beda tak wywijać;)

Batmanko wierze , ze masz dość , bo nie oszukujmy się dziecko jest mega meczące i o dziwo tak samo kochane :silly: Czasem przy Olu wysiadam ,a jednak on jest o prawie rok starszy a na razie to mega różnica i jest tez dość samodzielny ale mimo wszytko.........
Dzia za opinie , bo teraz sie zastanawiam , maiłam kupic te pemium care ale teraz nie wiem czy tych hugges nie zakupić , pewnie wezmę paczkę tego i tego :P
Vestusia koniecznie daj znać jak tam łóżeczko i pościel a kiedy masz zamiar rozłożyć i już ubrać??

Ola dobrze masz z tata , rozpieszczaj cie :laugh:

No to już Lenka tez duża:)Rosną te dzieciaczki:)Lepiej niech pobędzie na obserwacji , będzie spokojniejsza, a o tych przepływach nic więcej nie napisała.Ciekawe o co w tym chodzi :unsure:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl