BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #199638 przez vestusia
Wzajemnie :D Kolorowych :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199645 przez luska
Any anka to rzeczywiscie nie halo .Dwa miesiace miedzy wizytami i to jeszcee , że u ciebie ten termin taki nie pewny.Przed rozwiazniem to chyba czesciej powinny byc wizyty.

wow Ania to mnie teraz zaskoczyłaś, oby było tylko na weekend .Powodzenia kochana i wracaj do nas szybko :)

Nie no Docia ty tez, ale jak mus to mus, na pewno ktg i usg zrobią pewnie badać tez beda :)

Vestusia ja mam pielucho ceratki i do tego taka piankowa mate do przwijaia , ogolnie mało potrzebne ;) No a ciuszki biorę i takie i takie .Dzis na suszarce upatrzyłam już 3 pajacyki i bady do tego z 3 takie nie piżamowe welurowe pajacyki i na wyjście ten mój różowy komplecik ;) A o takie ci chodzi posiadam i to i to hehehe i cerata do łóżeczka się przydała a te drugie , jak bym nie miała to by się obyło bez , ale są to już są ;) Tyle , że właśnie kładłam na przewijak
Batmanka super powoź , fajny kolorek :laugh:

Własnie co do tych pampkow .Btamnko bo ty masz tylko porównanie, jak się mają one do pampersów bo mnie kusi ta bawełna ,a nie wiem jak z tymi premium care czy tez z bawełna są.Napiszcie ogolnie czy sa miekkie , delikatne itd itp :blush:

No i ja si dołączam do Kimy , hehe potraficie humor człowiekowi poprawić hehehe :lol: :kiss:

Vestusia to czekam jutro na fote łozeczka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199648 przez luska
A mnie coś żołądek boli , nic nie jadałam i ciach na wymioty mnie wzięło i boli...........eh idę tez do wyrka, kolorowych :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199656 przez kima
Ok, ja już umyta, ale musiałam jeszcze tu zajrzeć :laugh:

bo mi humor poprawiacie, kocham Was za to :P

co chwile któraś coś takiego walnie, że paść można, tak jak dzisiaj ja z tym spacerem, że dziecka przez 3 miesiące na pole nie wezmę... :laugh: :laugh: :laugh: hahahaha, ale dzień, te podkłady Vestusi i palec Batmanki na dziurce na pępolek mnie rozwalają :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199657 przez aniaa_
Ale sie z Was uśmiałam dziewczyny :woohoo: :laugh: :woohoo: a nie moge sie śmiac bo mnie ten brzuch ciągnie ;) Vestusia koniecznie sprawdz to łóżeczko, bo jak mówisz jeszcze sie trafi takie jedno na 1000 i akurat w Twoje ręce :woohoo: :lol: oczywiście nie życze :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199659 przez kima
dobra, chyba też będę mykać spać, bo padam na pysk, a Dzidzi się mocno nie podoba fakt, że siedze pochylona nad laptopem i mi każe się prostować Dziubuś mój mały :) :) :)

już niedługo i nasze maluszki będą z nami :ohmy:

Miłej nocki Dziewczynki, pewnie jutro znowu Iva będzie rannym ptaszkiem, ja pierwsza napewno nie będę :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199670 przez zaguś
to na uśmiech na twarzy
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199685 przez iva 20
Czesc dziewczyny ja juz nie spie :unsure:
mam jakis zrabany humor od wczoraj ,,, na dodatek nie odzywam sie z tym pacanem moim ehhh... szkoda slow
na zakupy dzisiaj nie jade niech sobie sam jezdzi jak taki madry ....
bede lezec caly dzien moze mi sie polepszy :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199691 przez Suari
Hej,
Ja nie śpię od 5, chyba się wyspałam, bo poszłam wcześnie spać, koło 22 i chyba mi starczy :dry:

vestusia- przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać, tak mi się gęba cieszy jak czytam to co napisałyście na ostatnich dwóch stronach :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199692 przez vestusia
Dżem dobry :)

Miałam nadzieję, że będę pierwsza, ale z Ivą nie mam szans :D

Iva Kochana z facetami właśnie czasami tak trzeba, jak piszesz - nie zrób tego czy tamtego, to od razu będzie inaczej gadał i wtedy się poprawi. Ja przynajmniej wiem z doświadczenia, że jak coś do Piotrka tylko mówię i proszę, to nie skutkuje (albo rzadko skutkuje), a jak zacznę działać (np. nic nie robiąc) to wtedy stawiam go tym na równe nogi :) Mam nadzieję, że Twój mężulek się poprawi :)

Dziewczynki, śmiech to zdrowie. Ja wczoraj też miałam taki humor, że myślałam, że nie wyrobię :)

Dostałam też maila wieczorem, że i pościel dziś będzie.
Paczka z łóżeczkiem ma ważyć 24 kg, nie sądzę, że kurier to wniesie, dlatego od razu będę dzwoniła po Piotrka (ale z grzeczności zapytam kuriera, czy to wniesie he, he, he).

Piotrek powiedział, że jak pudło będzie całe i zapakowane, to nie ma sensu sprawdzać. Wytłumaczyłam mu, że miałam i takie przypadki w życiu z nienaruszonym pudłem i niekompletnym wnętrzem :D Śmiał się i w sumie przyznał rację. Że ja taka pechowa jestem :D

Zaguś, filmik fajny he, he :) Za niedługo nasze Skarby będą tak skakać w rytm muzyki :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199729 przez Batmanik
Witam!!
ja to mam dzis podly chumor i wkurzona chodze a to wszystko przez przemeczenie:( czasami mam dosc tego wszystkiego- w nocy igor nie spi- dzis od rana tylko łe i łe wkoncu dostal w tylek czort maly bo probuje wymuszac i teraz usypia mi na kolanach...nie mam sil do niego w dzien jak pospi 2 godz to jest rewelacja ale to i tak ze 4 razy trzeba ganiac do niego:(
ale i tak kochany jest :laugh:
musze szybko zupe ugotowac i brac sie za wozek poki pogoda...
Vestusia dawaj znac co z lozeczkiem i posciela!!!
dzis wizyta Madzi- ciekawe co tam u Hani??
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199733 przez vestusia
Batmanik :) Czy ja dobrze widzę, że Igorek ma dziś urodzinki?? :) Jeżeli tak, to Wszystkiego Najlepszego dla Twojego Synka!! |:) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199737 przez Aleksandra
Cześć kochane.

Wczoraj wieczorem miałam problem z netem, coś zasiegu nie mogłam złapać...

Dziś taaus rano (o 7.30) przyniósł mi dwie kanapki z subweya i 2 soki pomarańczowe cappy :) Przejął się tym, że nie moge patrzeć na wędlinę :)

Batmanik oby ci sie humor poprawiła na spacerze. Ja również przyłączam sie do życzeń dla Igorka :)

Zagus filmik jest rewelacyjny, ja juz widze swoją niunię jak bansuje przy muzyce :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199746 przez iva 20
Batmanik widze ze humorek tak jak ja :unsure:
Jak Igorek ma urodzinki to Wszystkiego Najlepszego dla malego :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199772 przez Batmanik
DZIEKUJE BARDZO W IMIENIU IGORA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: TO OD MOJEGO NIE DOBREGO PRZYSTOJNIAKI;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl