BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #199532 przez Batmanik
vestusia co do ceratki do przewijania to ja nie kupowalam a bralam ze soba podklad poporodowy( ten z bella) bo milam nie uzywane...
a co do wyprawki to ja naszykuje w rozmiarze 56 i 62 i zostawie w lozeczku a jak bede miala wychodzic to powiem mojemu co ma przywiesc:)
a co moge dodac macie pod przescieradelko ceratke zeby dzidzia nie zsikala materacyka?? polecam...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199533 przez anyanka
Vestusia spokojnie z tym serem feta :) Ja piłam w ciąży mleko niepasteryzowane i nic nam nie jest :) Więc Tobie i maleństwu też nic nie będzie. Po za tym może ten ser był z mleka pasteryzowanego :)
Ja do szpitala mam spakowane rozmiary i 56 i 62 ale chyba oba będą za duże zresztą zobaczymy 30 jak mały urósł i mam nadzieję że potwierdzą nam że mały jest małym a nie małą :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199535 przez Batmanik
ach i przyda sie na wyjscia pojemna torba:) sa tez takie specjalne z przewijakiem widzialam w cerfurze - ja tam mialam zwykla torbe....
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199540 przez vestusia
Batmanik, właśnie o jakiejś ceratce mówiła mi koleżanka. Chodzi mniej więcej o coś takiego?:

allegro.pl/podklad-do-lozeczka-ceratka-9...ata-i1825696260.html

No i co sądzicie o tym?:

allegro.pl/ceratka-flanelowa-pielucha-fl...nio-i1815761484.html

Jak przyjdzie łóżeczko i je złożymy, to zobaczę czy wygodnie mi będzie mieć na nim przewijak. Chyba tak, ale nigdzie nie umiem znaleźć wymiarów łóżeczka, tzn. wysokości.

W takim razie spakuję do torby wyprawkę dla dziecka w rozmiarze 56 i 62, tak na wszelki wypadek.

Ola, w Twoim przypadku to rzeczywiście nawet 56 będzie pewnie dużo za duży, ale przynajmniej nie masz tego dylematu, żeby brać ciuszki w dwóch rozmiarach :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199542 przez vestusia
Anyanka :) Faktycznie, pewnie wariuję, ale jakaś zakręcona ostatnio jestem. Jakbym nie myślała o tym, co robię :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199545 przez Aleksandra
Vestusia jesteś w ciąży więc wolno być ci szalona i zakręconą :)

Ja bedę miała ceratkę pod prześcieradło, Z kupi w hurtowni. Musieli zamówić i parę drobiazgów też tj prześcieradełko.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199550 przez Batmanik
Vestusia wlasnie o taka ceratke mi chodzilo pod materac... ja nie wiem jak ona sprawdzilaby sie na spacerach
mysle ze juz predzej pielucha z ta cerata na spacer czy do lekarza w sam raz
choc do lekarza zeby dziecko badal zawsze bralam albo kocyk albo zwykla tetrowa
a w zime to raczej na spacerach nie ma mowy o przebieraniu:)
a na przewijak ja dawalam przescieradelko ale wkurzalo mnie bo jezdzilo mi po przewijaku bo przewijaki sa jakby z ceratki czy tam takiego materialu co mozne wytrzec w razie wu wiec ja z przescieradelkiem nawte dalam sobie spokoj
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199551 przez aniaa_
Ja właśnie tez zastanawiałam nad jakąs ceratką do łóżeczka i nie bylam przekonana, ale jednak sie skusze, bo jak zmoczy materac to wtedy bedzie problem.
Vestusia każda z nas zakręcona, z tego wszystkiego to sie nawet nie zapytałam lekarza co mam ze soba zabrac do tego szpitala
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #199560 przez Batmanik
a o to dlizans moich szkrabow...

Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199562 przez Batmanik
Vestusia ale tej ceratki nie zamawiaj na alegro nie jestem pewna czy ja za nia nie dalam az 3zl ale napewno nie tyle co tu z przesylka...a masz gdzies jakis sklep dla dzieci badz hurtownie??
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199564 przez Dorciaition
Wow Batmanik, ale super fura :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199566 przez aniaa_
Ale fajny powóz :woohoo: :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #199576 przez vestusia
Batmanik, zamówiłam dwie ceratki, ale zamówiłam też inne rzeczy od tego sprzedawcy - prześcieradło, dwie pieluchy flanelowe, gaziki jałowe (bo zapomniałam, że nie mam przecież), podkłady do przewijania (tutaj 5,50zł za 5 sztuk) - one właśnie z jakąś folią antypoślizgową, więc rozwiążą problem ewentualnego przewijania u kogoś lub u nas w miejscu innym, niż przewijak :) Z przewijakiem poczekam do rozłożenia łóżeczka :)

No Batmanik, ale fura :D Jej, masz taką małą różnicę wieku między dzieciaczkami, że rzeczywiście lepiej taki wózek :D Grunt to wygoda :D

Aniaa_ ja myślę, żeby wziąć to, co nam się wydaje potrzebne :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199579 przez aniaa_
Vestusia tak właśnie zrobie :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199582 przez kima
Batmanik, extra fura, dobry pomysł, przynajmniej będziesz miała obie pociechy na oku :)

Dzięki za rady Batmanik, Wy już macie doświadczenie, ja to jednak zielona, dzisiaj dzwoniłam do Łodzi o ten wózek trio enjoy fun, ten 3 w 1 ale taki leciutki, ale nawet tam nie ma koloru zielonego :angry: a ja chce zielony, ehh, podzwonie jeszcze jutro po innych hurtowniach, ale ewentualnie wezmę niebieski i też będzie. Pewnie na ten się skusze, mimo wszystko, nawet pod kątem nastepnego Dzidziusia, który gdy np. urodzi się w lecie, to wtedy bez gondoli ani rusz.

Aniaa i Dorcia, trzymam za Was mocno kciuki, wierze, że będzie dobrze i nie ma co się martwić, bo w szpitalu będziecie pod stałą opieką. Mi ból brzucha wcale nie przechodzi, troche żałuje, że dzisiaj nie poszłam do tego gina, a jutro on nie przyjmuje, bo on jest tylko od wtorku do czwartku, ale nie chciałam panikować. Sama nie wiem, czy dobrze zrobiłam, poczekam do wtorku, a gdyby się ból bardziej nasilił, to poprostu pójdę na IP i tyle.

AnyAnka, widzę, że Twój gin taki mądry jak i mój, a właściwie to Twój chyba jeszcze mądrzejszy, skoro dał Ci tak późno wizyte, nie wiem czemu oni tak myślą dupą, my się zamartwiamy, naprawdę, wole wywalić dupsko na tego jak Wy to nazywacie "samolota" B) i żeby mi powiedział, że szyjka ok, że wszystko wporządku, że tętno płodu prawidłowe, niż, tekst "proszę przyjść, jak się coś będzie działo" ehh do tej pory mnie nerwy tłuką, jak sobie o tym pomyśle, Wy w tym czasie macie 3 wizyty :ohmy: nie moge normalnie B)

Vestusia, ja w te podkłady napewno zainwestuje, bo słyszałam, że się super sprawdzają, dajesz pod prześcieradełko i gdy Dzidzia się porządnie osiura, albo zrobi kupe, którą ma nawet na plecach :laugh: to nic z materacykiem Ci się nie stanie :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl