BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #199988 przez kima
albo ten, żywcem zerżnięty z Delty Elf nie Suari? ;)

allegro.pl/listing.php/user?us_id=19881661
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199992 przez kima
Ciekawe jak tam Aniaa_ pisała do którejś z Was?
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200011 przez vestusia
Hello :) Właśnie przyszło łóżeczko. Piotrek mój Hercules sam wniósł to wszystko na górę :) Materacyk nawet fajny, z kolorowym pokrowcem, a łóżeczko ani nie uszkodzone, ani nie jest nic pomylone. :) Więc to na razie się udało he, he :)

Piotrka uprzedziłam, że dziś ma mi to łóżeczko złożyć, bo ja nie wytrzymam, jak będzie miało stać w pudle. Chcę je już mieć i cieszyć nim oko :)

Pościeli jeszcze nie ma, kurier chyba trafić coś nie może, ale czekam cierpliwie.

Wypiorę pościel i przygotuję wtedy łóżeczko.
Wyprasowałam już ubranka, dwa prania gotowe - różowe i kolory. Sporo tego, ale dałam radę. Zostaną tylko dwa prania do wyprasowania - białe i żółte :)

I powiem Wam, że przeokropnie spuchły mi nogi. Już mnie nawet bolą, tak bardzo są spuchnięte. Piotrek jak mnie przed chwilą zobaczył to powiedział, że powinniśmy chyba do jakiegoś lekarza iść, żeby skonsultować czy wszystko jest w porządku. Sama nie wiem, generalnie nie czuję się źle, to chyba normalne, że tak nogi puchną. Ale nie wiem czy którejś z Was puchną aż tak? :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200022 przez madziaska
Vestusia mi nogi nie puchna, skoro to az tak bardzo widoczne, to moze lepiej zapytaj lekaza, zeby jakiegos zatrucia ciazowego nie bylo... Lepiej dmuchac na zimne ;)
Dorci Lenka juz duza, ciekawe ile moja wazy, o tydzien mlodsza ;)
Zaraz zbieram sie do lekarza, zajrze wieczorem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200031 przez Batmanik
dokladnie vestusia skonsultuj to z lekarzem bo moze to byc A NIE MUSI!!!!zatrucie ciazowe....mi puchy z igorem i to baaardzo a nie mialam zatrucia , teraz tez mi puchna i lekarz kazal sol ograniczyc
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200033 przez Batmanik
swietnie ze z lozeczkiem oki wsio :lol: i z niecierpliwoscia czekamy na fotki!!
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200042 przez Batmanik
ja dzwonilam do szpitala w mojej miejscowosci i powiedzieli ze nic nie trzeba miec ze soba oprocz dokumentow...chyba ze chce swoja koszule,czy pampersy dla dziecka- nic kompletnie nic nie trzeba a sala 1os kosztuje tylko 500zl:(a tak to sa 2 osobowe i 1 wieksza...a tam gdzie rodzilam igora to trzeba miec swoje ciuszki dla dziecka ale cos sie dziwic jak tam tyle porodow codziennie co w moim szpitalu na tydzien:) no i jest 7 sal jednoosobowych i 4 dwu osobowe tyle ze to 20 km ode mnie a tu jak zaplace 500zl to beda mogli na sali siedziec u mnie caly dzien w odwiedzinach glownie chodzi mi o Igora hehe :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200043 przez Batmanik
a nie tyko wy jestescie zakrecone- ja wczoraj ziemniakow nie posolilam a dzis zapomnialam ze je wogole gotuje :side:
a ostatnio nastawilam ziemniaki i poszlam kapac Igora - a te wykipialy zalaly palnik az gazem bylo czuc a jak tata spytal dlaczego sa wylaczone to powiedzialam ze wylaczylam zeby wykapac Igora:) a jak zobaczylam ze on je wlacza spowrotem to mi normalnie goraco sie zrobilo ale jestesmy cali i zdrowi :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200045 przez luska
Vestusia lepiej zawsze z lekarze to skonsultować tak jak dziewczyny piszą, po prostu będziesz spokojniejsza. A na razie nogi do góry , smaruj , mocz, masuj , może coś pomoże :)
Madzia a ty na która dziś lekarza masz??

Powiem wam , ze u mnie o dziwo nie jest jeszcze tak źle, co prawda tez mi się zdarzy nie posolić ziemniaków ale z reszta jak na razie dobrze .Ale wiem o czym piszecie bo tak miałam z Olem , ze aż mi wstyd było , ze taka tempa jestem :P
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200050 przez vestusia
Anakol, zapomniałam napisać, że u mnie z pewnością chodzi o kurczenie się komórek mózgowych :)

Czytam właśnie o tej gestozie. Piotrek jak wróci z pracy, to pójdziemy do jego babci, bo ona ma ciśnieniomierz. Ja tutaj nie mam. Zmierzymy ciśnienie, jak będzie za wysokie, to niestety pójdziemy na IP, bo nic innego nie zrobię :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200055 przez anyanka
Mnie też znów zaczęły puchnąć nogi i co najciekawsze ta opuchlizna wcale mi nie schodzi po nocy :( Ciśnienie mam niskie albo bardzo niskie mierzę dość często bo w domu mam ciśnieniomierz
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200093 przez Suari
kima- masz rację co do sprzedawcy, bardzo podobne to wsyzstko :) ja na razie przystopowałam u tego naszego, może jak będzie miała coś większego to się skuszę, chociaż już podostawałam pełno większych ubrań :)

vestusia- ja nie mam problemów z puchnięciem, nigdy mi nie puchły, więc nie pomogę.

batmianik- nie tylko ty tak masz, mi dzisaj pranie leżało pół dnia w pralce, bo zapomniałam, że w ogóle je robiłam :dry:

miłego weekendu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200099 przez Batmanik
ale cisza tu dzis :unsure:
Suari a to dobre z tym praniem :side:
o wlasnie moze i ja dzis nastawie pranie...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #200138 przez kima
Rzeczywiście cisza tu jak makiem zasiał, a wczoraj było tak gwarno :P

Jakiś kiepski humor mam dzisiaj, wogóle się poryczałam jak byłam u mamy, masakra mam takie chuśtawki nastrojów, że aż sama się siebie czasem boję :P mi się też z pewnością moje komórki mocno pokurczyły :laugh:

A na poprawienie humorku zrobiłam malutkie zakupki:

te dwa bodziaki kosztowały aż 5 zł w C&A B)

a jak zobaczyłam te skarpetusie to nie mogłam się powstrzymać, kosztowały 15zł w H&M
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #200153 przez Aleksandra
Ja już jestem kochane. U mnie między 15 a 19 są odwiedziny z przerwami na ktg, więc dopiero teraz jestem wolna :)

Kima słodkie ciuszki :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl