BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 11 miesiąc temu #341019 przez kivi
Czesc dziewczyny!

Bylam przekonana ze taki post juz istnieje bo dlugo nie moglam dostac sie z komputera (i nadal nie moge) na mamy 2012.

Test zrobilam w polowie marca o czym pisalam na staraczkach
Wczoraj bylam u lekarza,widzielismy cala rodzinka malenstwo i bijace serduszkpo,dla pewnosci ze wszystko ok powtorka za 2 tygodnie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #349506 przez Sander
Witam!!
Ja już wcześniej pisałam w mamach listopadowych 2011, bo tam był przez pomyłkę taki post założony.
Więc będę MAMĄ!!! Termin 15.11.2012. Byliśmy na usg tydzień temu - już drugim. Za pierwszym razem była tylko kropka z BIJĄCYM SERDUSZKIEM (5 tydzień) a teraz wygląda jak Misiaczek, ma już rączki i nóżki. To nasze pierwsze maleństwo. Wszystko jest dla mnie takie nowe i taki hmmm... trudne do uwierzenia!! Jak się czujesz?? Z jakich okolic piszesz???
Pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #350137 przez iza
WITAM :)
Fajnie ze są juz mamy listopadowe :laugh:
Jestem w 10tc.
O ciazy wiem prawie od samego poczatku(wszystko planowane :silly: )
Jestem juz na zwolnienu poniewaz od samego poczatku biore leki i zastrzyki( na razie aby dmuchac na zimne i mam nadzieje ze tak zostanie)poniewaz moja wczesniejsza ciaza zakonczyła sie w 5 miesiacu.
Ale jak na razie jest ok :)
10 maja ide na wizyte i bede miec badanie przezierności karku.
pozdrawiam :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #350284 przez Sander
Ja wiem o ciąży od 16 marca. Ciąża nie była planowana, Maluch zrobił nam niespodzianke ;-). Już od początku mało brakowało a byśmy ją/jego stracili. 16.03 był pamiętnym dniem... rano zrobiłam test zupełnie od niechcenia, tak na wszelki wypadek ale... wyszedł pozytywnie!! Umówiłam się na wizytę do lekarza. Po pracy zaczełam plamić, po drodze kupiłam jeszcze 2 testy aby się upewniż bo absolutnie w to nie wierzyłam!! Oba wyszły pozytywnie. Później zaczełam coraz bardziej plamić , w końcu krwawić... Już myślałam że po wszystkim... zadzwoniłam do lekarza. Kazał mi jechać do najbliższej apteki i na dowód kupić duphaston. Potem jakoś się to uspokoiło. 2 dni później byłam na wizycie i zobaczyłam to malutie serduszko... a prawie bym je straciła... Od kolejnego dnia zaczeły się mdłości i wymioty i tak jest do dziś. Ale jeszcze troche i powinno przejść :-) Na szczęście jestem na zwolnieniu. 7 maja idziemy na badania prenatalne (tak na wszelki wypadek) A wy jak to wszystko przechodzicie?? Może napiszecie coś o sobie?? Pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #350287 przez Dorciaition
Gratuluję Dziewczyny :)

Tutaj piszą też mamuśki listopadowe 2012 :) Spróbujcie się spiknąć ;)

www.zapytajpolozna.pl/90-przyszle-mamy-2...pad-2012/Page-3.html


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #350365 przez martadam23
hej babolki !! tak pczytałam co naklikałyście ja mam terminek na sierpnia :D ale tylko zagądam do was :D

dobra rada na mdłości i wymioty <szczególni ujawniające się od 8 do 17 tc > jest dobry
PRETANAL - jedyne tabletki dla kobiet w ciąży na mdłości i inne dolegliwości dostaniecie w aptekach bez recepty i tanio < okolo 15 pl> pomagają i nie szkodza...
no to tyle..
a dla tych co kręgosłup "siada" zaczynają się jakies dziwne bóle... polecam chodzenie i odpoczywanie ...jeśli nie pomoże to jedynie masaż :D mi pomagał i pomaga do dziś :D
pozdrawiam PRZYSZŁE MAMCIE I WASZE FASOLKI :D

Marta z Julkiem :))<27tc>

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #350572 przez iza
hej dziewczyny :)
Jak sie czujecie? Bo ja osobiście średnio ;) ale czego się nie wycierpi dla dzieciaczka... :laugh:
Mi mdlości mozna powiedziec ze przechodza ale lekarz zdiagnozowal u mnie refluks zolądkowo- przełykowy.Nie wiedziałam ze to jest taka umilajaca zycie choroba :(
Na dodatek jak boli mnie zoładek to ten ból dosyc często promieniuje miedzy lopatkami. A do tego trzeba lezec i spac na duuuzej ilosci poduszek.
Mowie wam koszmar :huh: :huh: :huh:
Biorę sporadycznie GAVISCON (lekarz mi przepisał)ale wole na początku ciazy jak najmniej brac leków.
W ogóle jak czytalam w internecie to jest cala lista zakazów odnosnie jedzenia czy picia i stwierdziałam ze w takimm razie powinnam o chlebie i wodze zyc. :laugh: :laugh: :laugh:
Tak wiec jak na razie mam taki problem w ciazy.
Napiszcie co u Was,jak sie czujecie ,co porabiacie zebysmy mogły rozkrecic listopadowki :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #350584 przez iza
<a href=" www.zapytajpolozna.pl " title="


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352669 przez iza
Szkoda ze nikt sie nie odzywa :(
ale moze z czasem sie to zmieni :unsure:
dzis na razie czuje sie ok i mam nadzieje ze tak zostanie bo od jakis 2 dni po południami mam troszke ból głowy ;) a tak poza tym to dobrze sie czuje.
Dzis mam checi i plany na takie małe sprzatanko i mam nadzieje ze powolutku sobie to zrealizuje :lol: bo z nudów to nie wiem co robic :unsure:
Ładna jest pogoda az chce sie cos robic.
A Wy jak tam spedzacie dzien
Piszcie co u Was,jak sie czujecie co porabiacie w danym dniu.Zawsze bedzie nam razniej jak sie troszke poznamy. :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352905 przez Sander
Cześć dziewczyny!!
Mi jak narazie czas mija bardzo leniwie... Musiałam iść na zwolnienie praktycznie po 5 dniach od zrobienia testu, bo bardzo wymiotowałam i w ogóle nie byłam w stanie pracować. Rozmawiałam z szefem i doszliśmy do wniosku że najlepiej będzie jak już zostane na zwolnieniu a on weźmie kogoś na zastępstwo. Dzięki temu czekają mnie bardzo spokojne miesiące bez stresu, wczesnego wstawania i ciągłego myślenia o pracy!! :lol: Bardzo się ciesze z tego powodu!! Smiejemy się z mężem że szkoda że ciąża trwa tak krótko bo chętnie bym posiedziała jeszcze dłużej w domu otrzymując pensje :blink: W weekendy chodzę jeszcze na uczelnie, będe się starała napisać prace mgr póki nie ma Malucha :laugh: Na szczęście czuję się już coraz lepiej, mniej wymiotuje. Teraz to raz na 3 dni. Mam nadzieje że jeszcze 3-4 tygodnie będe miała to za sobą. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie mogłam w ogóle na nie patrzeć a teraz już jest coraz lepiej. Często zdarzają mi się zgagi.
Pogoda jest piękna, mam nadzieje że całe lato będzie takie piękne!!
To będzie cudowny czas z Maluszkami w brzuszkach!!!
Gorąco pozdrawiam przyszłe Mamusie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353252 przez iza
Witaj Sander :)
Widze ze jestesmy we dwie jak na razie ale moze jeszcze ktos dołączy :unsure:
Zapraszamy :)
Mi jednak wczorajsze sprzatanko nie wyszlo ;) jak juz mialam zamiar zabrac sie do pracy to cos fajnego lecialo w tv a poxniej spac mi sie zachciało i w efekcie nic nie zrobiłam :dry:
Dzis juz musze sie zmobilizowac i sprzatac - takie mam postanowienie :lol:

Sander dobrze ze juz poszłas na zwolnienie bo faktycznie z takimi dolegliwosciami jak tu funkcjonowac w pracy :unsure: Nie da rady.
Ja tez sie ciesze ze jestem na zwolnieniu i wcale tego nie ukrywam.Jestem w dobrej sytuacji zawodowej wiec nie musze sie martwic o prace,co bedzie później.
Dla mnie najwazniejszy jest teraz maluszek którego nosze w sobie i kropka :woohoo:
Mi mdłości juz przeszły.Tobie tez juz w najblizszym czasie powinno przejsc choc jak sama wiesz kazda ciaza jest inna.

Przypuszczam ze pewnie jestes dzis na uczelni,co studiujesz jesli mozna wiedziec :laugh:
Po całym dniu na uczelni zrob sobie chwile relaksu i ruuuuuszaj na spacerek bo pogoda dopisuje :)
pozdrawiam :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353253 przez iza
Zapomniałam zapytac co sie dzieje z KiVi :unsure:
Odezwij sie do nas fasolkowa mamo :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #355526 przez ewelka1505
Witam. Ja rowniez zostane mamusia w listopadzie. Termin mam na 9 listopada :) Bardzo sie ciesze, to moja pierwsza ciaza i jak narazie wszystko jest w porzadku. Czuje sie swietnie, zadnych mdlosci czy wymiotow nie mialam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #356541 przez Sander
Cześć Dziewczyny!! Witam nową koleżankę :lol:
Ewelka cieszę się bardzo że do Nas dołączyłaś :lol:
Jeżeli chodzi o moje studia to studiuje rachunkowośc i zarządzanie. Na szczęscie zajęć tak dużo nie ma jak na licencjacie więc nie jest źle. Mam też bardzo dobre koleżanki które w razie czego służą mi notatkami ;-)
Nie czuje się jeszcze dobrze, od piątku jeszcze coś mi się z kręgosłupem zrobiło i nie mogłam się wyprostować - na szczęście już przechodzi. Jutro już pewnie zupełnie przejdzie! Wymioty też jeszcze są ale coraz rzadziej, jeszcze troche i będzie po wszystkim :)
Jutro dla Nas ważny dzień... idziemy na badania prenatalne. Zobaczymy Naszego Maluszka!! Odliczam dni do każdego USG!! Możliwe że jutro nawet dowiemy się kto tam jest :woohoo:
Czy Wy też tak macie że odkąd wiecie że jesteście w ciąży to już kochacie tego Malucha i nie możecie sobie wyobrazić jakby go nie było??
Jak się czujecie?? Na kiedy macie usg??
Pozdrawiamy gorącą!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356579 przez ewelka1505
Hej :) ja sie czuje wlasciwie calkiem normalnie od poczatku ciazy. Nic mi nie dokucza, zadne mdlosci czy wymioty. Normalnie jakbym nie byla w ciazy heh :P kolejna wizyte mamy 17 maja. Juz sie nie moge doczekac :) jak rowniez tego kiedy sie dowiem kto tam w brzuszku siedzi i pierwszych ruchow dzidziusia. Wtedy chyba dotrze do mnie tak na 10000000000% ze jestem w ciazy heh :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl