BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 5 miesiąc temu #471497 przez Baasiuniaa
eeej co jest?? :) rodzicie ???
:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471524 przez diablica87
Ja jeszcze jestem w dwupaku i modle się by do końca tygodnia wytrzymać bo nie chce rodzic w domu mamusi :silly: bez tatusia małej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472219 przez Marta M
Witajcie, jestem wrześniówką 2011, moja kuzynka pomaga mamie tej tak bardzo chorej dziewczynki i codziennie zbieramy głosy aby mogła wygrać konkurs blogów i pojechać w nagrodę na wakacje :) Jeśli dacie radę dodajcie do zakładek i klikajcie proszę raz dziennie do 15 grudnia. Bardzo Was o to proszę. Poczytajcie o niej na blogu. Możemy pomóc tym jednym kliknięciem..

tak mnie przejął jej los, proszę klikajcie...też mogę codziennie przypominać, tu jest link:

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472370 przez Malina86
Witam wszystkie Listopadowe Mamusie!

Gratulacje dla tych juz rozpakowanych, a tym w dwupaku zycze wytrwalosci i latwego rozwiazania, nie martwcie sie- mete juz widac ;) Cieszcie sie brzuszkami, bo jeszcze za nimi zatesknicie :)
Cos malo tu zdjec Maluszkow ;)

U Was rodza sie dzieciatka, a u nas imprezki roczkowe- strasznie szybko zlecial ten rok...

Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Dzieciaczki i jakby co nasz watek sluzy pomoca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472468 przez gorla
Yummy Sander gratulacje!!! szybko wracajcie do zdrowia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

kaska po pierwszej ciąży krwawiłam 10 dni i brzuch bolał jak karmiłam z 5 dni, teraz jetem 11 dni po i jeszcze coś mi tam leci a brzuch przestał boleć po 3 dniach. Niby krwawić po mozna przez 2 tyg. a potem brunatne upławy aż całkiem zanikna. Mnie już nic nie boli co jedynie zakuje w tyłku hehe :blink: i brzuch czasem zakuje na dole

Dziewczyny rozpakowujcie sie :silly: :silly: trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472629 przez diablica87
Hej pise ze sali porodowej. Przed 14 odeszly mi wody. Trzymajcie kciuki. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472641 przez Baasiuniaa
ooo diablica :) trzymaj sie!!! a widzisż wykrakałaś sobie...nie chciałaś do końca tygodnia, to akurat masz hehe :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472658 przez kaska
Diablica trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod!!
:kiss:

Gorla dzieki za informacje, bo wlasnie sie tak zastanawialam ile to moze krwawic .. bolec to mnie nie boli, juz pierwszego dnia moglam siadac ale mocno oslabiona jestem przez duza utrate krwi
Na szczecie Kacperek to zlote dziecko :) grzeczny , je, spi i nie placze :)

Malina prawda, ze listopadowe dzieciaczki sa najukochansze? :laugh: zdrowka dla Was i udanych imprezek urodzinowych !

dziewczyny co z Wami?moze juz sa kolejne dzieciatka?meldowac sie !

Marta glos oddany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472783 przez gorla
diablica trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

A ja sie trochę martwię , bo mam "problemy z wypróznianiem :silly: :blush: :blush: i w trakcie mnie boli podbrzusze :blush: kość ogonowa też mnie boli :dry: :dry:

kaska ja też jestem jeszcze słaba chodz juz tak normalnie prawie w domu robie, noo nie dźwigam tylko

Malina dzięki za wsparcie ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472797 przez Sander
Oj Diablica jestem z Tobą!!! Mam nadzieje że masz to już za sobą!!

No jeżeli chodzi o wypróznienie to ja tez mam z tym problem :(

Dziekuje za rady co do karmienia :) Staneło na tym że ściagam do laktatora i karmie Izę z butelki, no i nie boli!!!!

Mała grzecznie śpi!! dziś nawet 6h!! No i jest wspaniała!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zuzu co z Tobą?? coś się nie odzywasz???

Zaraz postaram sie wrzucić zdjęcie!!

Gorla Twoja Mała jaką ma czupryne!!!!! Super wygląda!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472917 przez Sander

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473127 przez gorla
Sander mała słodziutka i wygląda na starszą, wybuziakuj ja od cioci forumowej :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mai w końcu dziś rano odpadł pępek, jupiii, ładnie sie wysuszył i zagoił.. wczoraj zasnęła o 21 i wstała o 2 na karmienie, żeby pięknie nie było nie spała potem z 1,5 godz i ciągle piła mleko, ale zasnęła dalej i spała 3,5 godz. :lol: po przejściach z Oliwką to jakoś mi dziwnie, ze dziecko tak ładnie moze spać ;) ;) ;)

Ciekawe jak z diablicą, a zuzu zaginęła w akcji , moze urodziła i nie ma jak dać znać :silly: zuzu zgadłam ?? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473153 przez Sander
Gorla to ile czasu mineło nim ten pępek odpadł???

No moja też tak ładnie spi, ale była u mnie wczoraj połozna i powiedziałą że mam ja budzić co 3h bo za mało je i będzie miała niską wage... no i że ma żółtaczke i od tego tak śpi... ale czy to możliwe??? Dla mnie to jakieś dziwne!!! I tak nie będe jej budzić!!! Teraz śpi chyba od 8smej cały czas... sprawdzam czy zyje poprostu!!!

No Zuzu cos czuje że to już!!!

A Diablica czekamy na wieści!!!!!! Już napewno tulisz Maluszka :lol:

No i cisza tu u nas nastała... czyżby cała reszta na porodówce?? hehehe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473288 przez MaLiNaUK
Sander Kochana serdecznie Ci gratuluje:* wszystkim nowym Mamom rowniez Zuzu pewnie tez juz Z Mackiem. U nas wszystko dobrze uczymy sie siebie wzajemnie . U nas pepek odpadl na 5 dzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473401 przez Dorciaition
Gratuluję Nowym Mamusiom! Życze dużo zdrówka dla Was i Maluszków.
A dla tych nierozpakowanych powodzenia :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl