BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 2 miesiąc temu #568191 przez Baasiuniaa
Sander- a weź zapakuj malutką w wózek i chociaż ją wystaw przed dom - chyba że w bloku mieszkasz(bo nie kojarze) to odpada hihi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568275 przez Sander
Jak babcia się będzie czuła na siłach to z nią wyjdzie po 14stej :) Mieszkam w domku ale i tak ktoś by musiał przy niej stać...

Wiem że jestem nudna ale proszę o głosy :) Można codziennie jeden oddać :lol:

www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/8705

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568575 przez Baasiuniaa
Dziewczyny ponoć butelki NUBY są rewelacyjne nie miałam ale znajome są zachwycone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568811 przez Zuzu19
A zamówiłam butelkę Nuby :) Z ciekawości, i tak musiałam zamówić mu większą na noc bo 125 nie wystarcza. :blink: Zobaczymy, opis wygląda dobrze, wygląd super :woohoo: www.ceneo.pl/17566864

Jak dojdzie, przetestujemy - dam opinię :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570217 przez Sander
Isia była wczoraj na spacerze po 4 dniach, bo wizyty u lekarza nie liczę. Biedne dziecko... Egzamin za mną mam nadzieje że zdany :-) Bo się przyłożyłam!!
Dzisiaj w planie generalne porządki - okna pościel, dywan - no ciekawe co uda mi się zrobić?? No i jeszcze marze o faworkach, jeszcze ich nie robiłam...
Izce coś się z oczkiem dzieje... od początku jej się ropa zbierała w jednym oku, potem się uspokoiło i od przedwczoraj znowu :( Ale teraz ma zaczerwienione wkoło, a dziś mam wrażenie że jest lekki obrzęk... dostaje znów krople gentamecynę ale nie wiem czy to coś da... w poniedziałek chyba pojedziemy do okulisty. Jak jej przemywam to oczko to aż macha łapkami... We wtorek znów rehabilitantka a w środę dermatolog czyli kolejny ciężki tydzień... no a w sobotę znów egzamin :huh:

Dobra lece bo nic mi nie wyjdzie z moich planów :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572105 przez Zuzu19
A co tu taka cisza...??? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572149 przez Baasiuniaa
Zuzia jak ta butelka NUBY masz juz? bo jestem ciekawa ale koleżanki megaa zachwalają:)
ej a wiecie ze moje cwiczenia z panią chodakowska działają!!! kurcze 2 tygodnie treniungu i mam 4 cm mniej w talii!!!! ona nie każe właśnie patrzeć na wagę tylko na ubywające cm w talli, biodrach i udach!!! jaaaa to działa :)))) ale mam radoche dzisiaj hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572253 przez ewelka1505
Ja wlasnie dzisiaj wlaczylam cwiczenia pani Chodakowskiej :silly: Wszedzie slyszalam Chodakowska to, Chodakowska tamto :blink: wiec stwierdzilam ze sprobuje i nawet mi sie spodobalo :) mam nadzieje ze te cwiczenia pomoga mi ujedrnic brzuszek :laugh:
A i dzisiaj jeszcze latam caly dzien z miotlą i mopem, bo mąż remontuje mieszkanie dziadkom na dole i caly ten syf niesie mi sie do naszego mieszkania na gorze :angry:
A i tez jestem ciekawa tej butelki. Chociaz pewnie Poli i tak by nie podpasowala :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572255 przez ewelka1505
A Basia codziennie wykonujesz te cwiczenia czy np co drugi dzien???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572326 przez Sander
No i byłam w sobotę z Isią jednak w szpitalu u okulisty. Zapalenie spojówek ma. Dostała krople ale ma białka zaczerwienione po ich aplikacji. Hmmm sama nie wiem czy to dobre czy nie. Sama sobie jeszcze zakropiłam żeby zobaczyć czy to szczypie, ale nic nie czułam.
Dziewuchy a o co chodzi z tą Chodakowską?? To jest w Pnś?? Codziennie?? Robicie te ćwiczenia co dzień inne, czy jakieś wybieracie i powtarzacie??
Ja lece na 19,30 na aquapole :lol: :lol: taniec na rurze w wodzie! Ciekawe jak mi pójdzie bo muszę się całą rozruszać...

Faworki wyszły rewelacyjne!! Teraz będę często robić... tylko że to bomba kaloryczna :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572348 przez ewelka1505
Ja to znalazlam te treningi z chodakowska na youtube :silly: Dzisiaj zrobilam ten o nazwie skalpel, trwal cos ok 40 min. Mam zamiar robic na zmiane rozne :blink:
Sander taniec na rurze w wodzie :ohmy: hah sprobowalabym tego :silly: niedaleko od mojego miasta otworzyli szkole tanca na rurze :laugh: zastanawialam sie czy by na cos takiego pojsc :silly: ale oczywiscie tak tylko zeby wycwiczyc cialo bo kalori sie na tym spala :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572391 przez Sander
No i duuupa!!!!!!!!!!!! Nie ma już miejsc!!! A dzwoniłam od 7dmej rano!! Dodzwoniłam się o 14stej i kazali dzwonić o 16,30, no i dzwonie jest 1 miejsce a ja potrzebuje 2!!!!!!!!!! Ale się wkurzyłam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572499 przez lunaa
Witajcie. Niestety nie należę do mam listopadowych. Jestem mamą grudniową. 12 grudnia urodziłam synka. Mam do Was pytanie. Co zrobić jeśli synek leżąc na brzuszku nie odwraca głowy w drugą stronę? Co zrobić jeśli synek nie podnosi głowy? Jestem załamana. Wszędzie gdzie czytam pisze , że dziecko 2 miesięczne powinno choć trochę unosić główkę.Synek trzymany na rączkach sztywno trzyma główkę. Leżąc na pleckach odwraca głowę w obie strony, jednak preferuje bardziej lewą stronę. Proszę o porady. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572531 przez Mirella
Hejka, wiecie że u nas na blogu do wygrania bardzo fajny przewodnik: pierwsze dwa lata życia dziecka? Zajrzyjcie bo wygrać baaardzo łatwo :lol:

wrolimamy.pl/konkurs-poznaj-aplikacje-moje-dziecko/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572651 przez ewelka1505
lunaa moja córka robiła dokładnie tak samo. Bedac na rekach trzymała glowke sztywno a jak ją kladlam na brzuszku to nie chciala wogole podnosic glowki i trzymala ją ciagle przekreconą w prawą strone. Jak jej przekrecalam na lewo to ona zaraz spowrotem na prawo. Powoli zaczynalam sie martwic, ale sama zaczela podnosic glowke jakos tydzien, a moze nawet nie, przed skonczeniem 3 miesiecy. Tak wiec mysle ze nie masz sie co martwic :) moze jest poprostu troche leniwy jak moja Pola :) a zeby obkręcal glowke w druga strone to zabawiaj go np grzechotką trzymając ją z tej strony na ktorą ma zwrocic glowke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl