BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 3 miesiąc temu #815115 przez trufla
Kaska jak się okazało to wychodzą jej 5 zębów i niestety budzi się w nocym z przeraźliwym wyciem :(
I trzeba podać żel na dziąsła bo tylko to pomaga. Ale w dzień broi tak jak zwykle :laugh:
Jakie kupiliście buty dla dzieci na zimę? Bo ja muszę Ali kupić kolejną parę butów i niewiem czy kupić jej półbuty czy kozaki :unsure:
Bo u nas śniegu brak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815441 przez kaska
No to odp dalej bo moj Lobuz poszedl spac :)
I tu musze sie pochwalic bo pierwszy raz zasnal sam w lozeczu!!! :) godzine nad nim stalam, troszke pojeczal ale nie odpuscilam i zasnal :) wiem ze dla Was to codziennosc, ale dla mnie to cud :p hehe

Trufla nie widac Twojego zdjecia. Chyba problem jest w thm ze jest zbyt duze. Zmniejsz prosze bo my tu jeszcze Ali nie widzielismy :(

Gorla no co do lobuzowania to Kacper nigdy nie nalezal do aniolkow ale teraz to umie to pokazac jeszcze bardziej. Minki stroi i pokrzyczy troszke. Wymuszac probuje...

My na sylwka odelegowalismy Kacpra do moich rodzicow. Pierwsza jego noc poza domem i spisal sie na medal. Zawsze grzeczny w gosciach :)

A Wy co porabialyscie?

Trufla ile juz Ala ma zabkow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815443 przez kaska
Aaa Trufla o buty pytalas... No trudna decyzja bo nie wiadomo czy ten snieg jeszcze bedzie... A chodzicie na spacery na nozkach czy tylko w wozku? Ja widzialam takie fajne adidasy za kostke z futerkiem w srodku ocieplane i chyba bym cos takiego kupila na Twoim miejscu. Tylko ze ja mam chlopca wiec moze Ci cos mamy dziewczynek doradza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815559 przez trufla
Ala ma obecnie 12 zębów i te 5 zębów w drodze :) A my sylwestra spędzaliśmy z TVN . Ala poszła spać o 23.45 i nawet fajerwerki jej nie obudziły tak twardo spała :) A my poszliśmy spać o koło 1 :) A co do butów to jeszcze się zastanawiam i dzięki za radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815712 przez gorla
trufla o maj gad!!!!! :) 5 zębów w drodze?? co do butów to ja mam dla Mai takie botki ocieplane

Ja w sylwka miałam grypę żołądkową i spałam całe popołudnie i noc też nic nie wiem :) mąż siedział sam w sylwka przed tvn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815719 przez trufla
No i dziś w nocy też wyła z bólu :( I przyplątało na się odparzenie przy pieluchomajtkach więc wracamy do normalnych :(
I jak jej smaruję to płacze bo ją tak boli :( Mama chciała dobrze a wyszło jak zwykle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #815725 przez gorla
trufla może odparzenie przy ząbkowaniu? tak mi lekarka mówiła, wykąp w nadmanganianie potasu, u nas ostatnio pomogło, jak już nic nie dawało rady. A próbwalas dać paracetamol na noc albo coś innego przeciwbólowego, żelem przy talu ząbkach moze nie wystarcza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815741 przez ewelka1505
My na sylwestra pojechalismy na domowke do znajomych kolo Opola. 3,5h jazdy w jedna strone, Pola oczywiscie grzeczna w samochodzie byla :) Bylismy tam 4 dni.

Trufla ja kupilam Poli takie kozaczki-sniegowce z myslą ze bedzie po sniegu latac :p narazie sniegu zero heh, ale jeszcze troche zimy przed nami wiec spodziewam sie za niedlugo sniegu :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817302 przez kaska
Gorla to nie zazdroszczę przeżyć w sylwestra :dry:

Ewelka no ja też kupiłam tego typu buty. No ale gdybym wiedziała, że śniegu nie będzie to bym tyle pieniędzy nie wydawała i kupiła coś innego...

Trufla jak zęby Ali? Coś się pojawiło czy nadal się męczycie?
a te pieluchomajtki to z pampersa???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817449 przez trufla
Tak pieluchomajtki z pmampersa :( Więc wróciliśmy do zwykłych pieluch i jest ok :) A zęby powoli wychodzą ale jest już trochę lepiej :)
I Ala też poszła spać dzisiaj wcześniej bo 21.30 już spała ale w dzień spała tylko 1,5h.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817526 przez kaska
Trufla to o ktorej Ala kladzie sie normalnie i ile trwa drzemka ??? Ja bym do tej 21 30 nie wytrzymala :p Kacper wstaje o 5 30 czasami o 6 pozniej kolo 11 idzie spac na ok godzine i o 19 idzie juz spac czasami 20

a u innych dzieciaczkow jak to wyglada?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817692 przez trufla
U nas jest tak wstaje 8-8.30 i idzie potem na dzremkę 11.30 śpi 2,5 h czasami 3h zależy jak jest zmęczona :)
Później jest kolejna drzemka między 16 a 17 i śpi około 2 h. I tak o to tymsposobem idzie spać między 21 a 22.
Po 22 h mam czas na ogarnięcie domu i obejrzenia czegokolwiek w tv. Więc staram się aby miała już tylko jedną drzemkę w ciągu dnia.
Sporo nam jeszcze śpi ale jest bardzo aktywna w ciągu dnia. Dziś byłyśmy na 1h spacerze bez wózka :) I Ala wcale się niezmęczyła.
Prawie wcale w nim niejeździ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818191 przez kaska
Trufla to Ala dużoooo śpi!! nic tylko pozazdrościć :lol: :woohoo:

mój łobuz biega cały dzień. No tyle co na spacerze zazwyczaj wózek- 2h a i tak śpi raz dziennie godzinę.no ale on nigdy dużo nie spał :angry: Biega od pokoju do pokoju. Zabawką się nie pobawi spokojnie. Bierze jakąś ,biegnie, rzuca w drugim pokoju i biegnie po następną :dry:
a na spacerze go nie puszczam bo raz że nie patrzy jak biegnie tylko żeby biec a jeszcze taki dobry w tym bieganiu nie jest więc się przewraca a dwa że ileż można biegać. Spacer to dla mnie odpoczynek :P :lol:

aa i Kacprwi też się o 17 zachciewa spać ale go przetrzymuje tak właśnie do 19- 20 żeby mieć czas dla siebie. Bo o 22 to bym padła a pewnie też by o tej poszedł spać jak by zrobił sobie drzemkę

ale nie ukrywam że chciałabym żeby mi więcej spał :blush: :side: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818259 przez trufla
Mi po wczorajszym spacerze spała 3h :). A i tak poszła spać o 21.30 naszczęście spała do 8 :) Więc jestem zadowolona :) .
Ala dopiero teraz potrafi się sama pobawić tak około 15 minut :) dobre i tyle. A pozatym tak jak Kacperek ciągle gdzieś biega i myśli jak tu mamie zrobić dobrze :) . A dziś Ala domnie mówi że lubi siedzieć i leżeć na kanapie :) ale mnie zamurowało :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818327 przez kaska
O kurcze to fajnie ze juz rozmawia :).zdolna!! :) a duzo mowi ? Czy tak raczej po swojemu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl