BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811734 przez gorla
Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym
oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe święta
Niosą wszystkim betlejemski blask.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811789 przez kaska
Diewczyny! tak krótko, bo lecę robić ostatnie porządki ...Zdrowych, wesołych i pogodnych świąt :ohmy: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811837 przez ewelka1505
Równiez zycze wam wesołych i spokojnych swiat :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811941 przez Zuzu19
Wesołych, przede wszystkim rodzinnych świąt Kochane :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811948 przez kaska
Zuzu o 5 pobudka? :)) no jak ja sie dzisiaj nie wyspalam :( ledwo widze na oczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812150 przez Zuzu19
No niestety o 5 mleko bylo grzane he he :)

Jak po wigilii? U nas bylo skromnie. Dupa nie urośnie he he . Maciek dostal pudelko gumowych klockow w roznych ksztaltach i woz strazacki :) Ja duza palete cieni z 200kolorow z Sephory :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812153 przez kaska
Zuzu Ty lepiej pisz jak rozprawa!?udalo sie? Masz spokoj czy ciagnie sie dalej?
No i co z czyszczeniem uszu maciusiowych? :D

My bylismy na dwoch wigiliach( u jednych i drugich dziadkow) no i u siebie w domku tyle co Kacper bawil sie prezentami a my z nim :) w sumie to bylo tam duzo ludzi wiec i prezentow sporo dostal. Ja najbardziej ciesze sie z ubranek bo wiadomo zawsze cos zostanie w kieszeni :) a oprocz tego dostal pieniadze, ciuchcie taka ktora jezdzi po torach, stoliczek edukacyjny, taki znikopis do rysowania, instrumenty- bebenek gitare grzechotki ( no jest teraz gwarno i wesolo jak na tym gra... )taki pedzelek do malowania ktory gra i spiewa z fisher pricesa i wesolo j krzeselko do siedzenia w ksztalcie zabki. on najmlodszy w rodzinie i jak kazdy cos kupil to tyle sie tego nazbieralo... Na szczescie kolejne swieto to chyba wielkanoc wiec do tego czasu nic nie dostanie :p

ja sie objadlam pierogow ryb i ciast i wzielam od mamy na wynos. Tak z lakomstwa :p

Zuzu masz juz internet? I powiedz mi czy jak dajesz to mleko o 5to Maciejka dalej idzie spac czy to juz pobudka?

Gorla no a co u Was?

My dzisiaj idziemy na obiad do cioci. No i tyle u nas.

A co tam u reszty? Ewelka? Trufla?Sander? Nie wiem czy ktos inny jeszcze tu zaglada...
Zycze dalszego milego swietowania! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812193 przez Zuzu19
Moja rozprawa zostala przeniesiona na 24stycznia :/ awrrrr

Z myciem uszu to juz normalnie jest. Bunt zazegnany, uszy czyste :P

A z tym mlekiem to wypije, pampersa zmieniny, pokreci sie z pol godziny i idzie spac jeszcze na poltorej , dwie godziny.

Ej to duzo tych prezentow. Super. U nas jedna wigilia wiec prezent jeden :( dobrze,ze chociaz, ze staram mu sie regularnie cos dokupywac wiec juz ma pokazna kolekcje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #812234 przez gorla
Świeta , święta i zaraz po świętach :)

U nas w tym roku spokojnie o dziwo, bylismy na wigilii u mojego brata i bratowej, razem nas było 15 osób, oczywiście za pięknie nie było, bo pracownik Marka nie pojawil sie i Mareci sam pracował, wigilia na 17 a on o 18 wrócił do domu, zanim sie umył ubrał, spakowalismy dzieciaki to na 19 bylismy tam. Majka marudziła,zęby jej ida ...ale było milo, prezentów!!!!! looo matko do domu wrocilismy z wielkim worem na śmieci wypchanym preentami. Oczywiście był Mokołaj i od razu przytachał prezenty od pradiadków i kuzynów którzy byli gdzies tam na swoich wigiliach u teściow.

Oliwia jest na topie lalek i gadżetów Monster High, a Maja dostałafull ciuchów, kuchnie , garnuszek na klocuszek, lalki, organki, domek edukacyjny

Dziwczyny czy wasze maluchy zrobiły sie jakby niegrzeczne ?? :) :) Majka już nei jest aniołkiem, broi strasznie, wszstko musi miec na juz , bo zaraz krzyczy, jak jej coś zakaże , to jeszcze specjalnie to robi, jak wołam chodz tu i jeszcze szybciej przebiera nóżkami w drugą stonę....

Maja też od kilku dni budzi sie na mleko ok 5-6 i potem śpi z 2 godzinki dalej tak od kilku dni, narazie mi to pasi, bo przerwa świąteczna w szkole , ale pozniej pobódka przed 7 niestety i nie ma spania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813134 przez ewelka1505
U nas wigilia najpierw byla u mojejmamy, potem u tesciowej. Kilka osob w jednym miejscu i kilka w drugim. Jeseli chodzi o prezenty to Polcia dostala kilka zabawek i ubranek, ale bez szaleństw :p Łoj ja to sie nawpierdzielałam przez te swieta :laugh:

Gorla Pola tez zaczyna "pokazywać rogi" :p byla istnym aniolkiem ale ostatnio zaczyna sie chyba okres buntu. Jak cos chce to probuje wymusic to krzykiem i jak jej zabraniam czegos to ucieka szybko ze smiechem lub na mnie krzyczy :p

Kilka dni temu dostalam taka smutna wiadomosc... Siostra mojej kolezanki urodzila synka miesiąc przed terminem, dzidzius niestety nieprzezyl nawet doby :( okazalo sie ze mial zapalenie pluc i sepse... Tak to caly czas za mna chodzi, nie moge sobie wyobrazic co ona czuje, a dziewczyna dopiero 18 lat ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813785 przez trufla
Hej!
Właśnie wczoraj wróciliśmy ze świąt od dziadków :) U nas wychodzą 4 zęby naraz i niestety jest wycie z bólu w nocy :angry: Ala przez święta przytyła i waży 11,100. Musimy kupć kolejną parę butów na zimę bo te które Ala są już zamałe :angry: Ala dostała farmę, żyrafę sophe, grające lusterko i ubrania :) Szczęśliwego nowego roku życzy Iza i Ala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813788 przez trufla
Ala też krzyczy i piszczy jak jej się czegoś zabroni. Ale ostatnio kładzie się na podłogę i krzyczy płacze a także się bije :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #814344 przez gorla
Stary rok już się kończy,
zostaw w pamięci najpiękniejsze chwile
a te złe, pozwól ulotnić im się,
niech nie prześladują Cię.
Z Nowym Rokiem dogadaj się, żeby na przekór życia nie zmieniał Ci. Baw się i szalej.
Na inne przyjdzie czas,
kiedy będziesz martwić się co dalej.
A w Sylwestrową noc
Życzeń moc, uśmiechu na twarzy
Żadnych zmartwień, szampańskiej zabawy
Postanowień na Nowy Rok zrealizowanych
Szczęścia, o którym każdy marzy.
Szczęśliwego Nowego Roku 2014!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814951 przez ewelka1505
Dziewczyny spoznione "sczesliwego nowego roku" :D ja dzisiaj wrocilam z wyjazdu sylwestrowego :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #815014 przez kaska
Ewelka gdzie byliscie? :))

Trufla no no no 4 zeby to powazna sprawa. Kacper powazna robi z jednego :p

Ewelka Ty o takich wiadomosciach strasznych piszesz...:(
Odezwe sie pozniej bo Kacper nie daje mi nic napisac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl