BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 5 miesiąc temu #797865 przez kaska
Trufla gdzie Ty mieszkasz, ze snieg macie? no to dobrze, ze juz zdrowa. Chore dziecko to cos strasznego...

Ewelka dasz rade. do swiat niedaleko, szybko czas zleci bez meza
no i Ty to masz swiete to dziecko. cala noc spi, na jedzenie nie narzekasz, lobuziak chyba z niej nie az taki mocny?hmmm?? no nic tylko pozazdroscic :blush: :ohmy: :)

no Sander witaj

no i koncze bo Kacper sie obudzil :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797910 przez trufla
No umnie już po śniegu. Dzisiaj jest lepsza pogoda przynajmniej więcej słońca choć jest lekki mróz.
A mieszkam 4 km od Wrocławia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798112 przez ewelka1505
U mnie przedwczoraj popadalo sniegu i nawet troszke bialo sie zrobilo ale potem sloneczko i juz po sniegu ani sladu :p
Trufla no to dobrze ze juz te choróbska sobie poszly :)

Kaska no nie moge narzekac :p grzeczna jest chociaz wiadomo czasem zdarzy jej sie pomarudzic :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798433 przez kaska
Ewelka ja to sobie mogę TYLKO ponarzekać bo co innego mam zrobić jak on taki. Pocieszam się tylko, że i tak jest lepiej niż dawniej

no popatrzcie a u mnie śniegu nie było, ale za to zimno jak nie wiem co. Wiatrzysko takie ze hohooo , głowę może urwać. Wychodzicie codziennie na dwór w taką pogodę? ja wychodzę, ale różne są zdania dlatego pytam :) :P

Zuzu a Ty gdzie zniknęłaś?

Yummy jak zwykle zniknęła, ale u niej to normalne
a gdzie Basia i Gorla??

zaczynamy chodzić :lol: ale on ostrożny taki heheh wcześniej niczego się nie bał :P
no i mamy 2jkę dolną i chyba jeszcze jedna się przedziera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798434 przez kaska
aaa i w co się bawicie z dzieciaki? bo mi już pomysłów brakuje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798825 przez ewelka1505
Pola dzisiaj zrobila kilka kroków na podlodze :) jeszcze jest strasznie ostrozna ale zobaczymy moze sie rozkręci :p

Na spacer staramy sie chodzic codziennie, no chyba ze deszcz leje to wtedy odpuszczamy sobie :p ostatnio u nas zimno i jeszcze wiatrzysko... wiec chce urwac glowe i porzy okazji zmrozić mózg :p

Wlasnie dziewczyny co z Wami????

Kaska No gratulujemy kolejnych ząbkow i chodzenia :)
A kiedy macie zamiar uzywac spiworow do wozka? U mnie jest tak ok 0 stopnia, ostatnio nawet -1 bylo w dzien no i ten wiatr. Ubieram Pole cieplo i okrywam kocem no i jeszcze oslonka na nozki ta od wozka. Ale jak patrze na te inne mamy ktore juz dzieci w spiworach wożą to czuje sie jak wyrodna matka :p Ale jednak wydaje mi sie ze spiwor powinnam uzywac jak bedą naprawde mega mrozy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799065 przez Zuzu19
Ewelka u nas spiworek od miesiaca juz jest w wozku :D Macka ubrac to meksyk. A tak go wrzucam tylko w kombinezon w rajstopach i bodach i szaliczkuu i czapce w ten spiworek i jest mu cieplo a i ubierania malo. :P z koca sie wykopywal, wyrywal ... Takze u nas mwga wygoda :)))

Maciek ma 7 zębów. 3 na dole, 4 na gorze :)))

Mam bunt na mycie uszu. Wgl nie da patyczka wlozyc czy nawet przetrzec recznikiem/pielucha. Twa to juz z 2tyg. Jakby mialo byc jakies zapalenie by juz sie uaktywnilo a tak... Zawsze delilatnie osuszalam te uszka wiec nie ugodzilam go patykiem zeby teraz mial uraz. Jakies pomysly..??? :P

he he chodzenie. Maciek bd chodzil na wiosne. Juz to widze i wiem. Wstaje przy meblach ale nie wie co zrobic jak juz stac nie moze :P

Wlasnie, w co sie bawicie z dziecmi? Maciek majchetniej bawi sie sam. Jak moze przerzucac, rzucac, pelzac chce gdzie chce i nikt mu sie nie wtrynia. Wtedy jest zadowolony. No i musi miec ze soba mlotek :D wszedzie mlotek :D

Szczepienie rozyczka plus cos tam i cos tam mamy 8 stycznia. Potem pneumokoki 3dawka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800309 przez kaska
O jakim Wy spiworku mowicie? Bo ja myslalam ze tej oslonce na nogi, w sumie u mnie jest ona pod szyje. Bo sa jeszcze takie spiworki co sie w nie wklada dziecko. Niech ktos wklei link :p

Ewelka ja to chyba jestem wyrodna hehe bo Kacpra ubieram w rajstopy spodnie body na dlugi (lub na krotki plus koszulka na dlugi) no i zimowa kurtka. Na to ta oslonke na wozek. Jak dla mnie ona jest ciepla. Ogolnie zawsze go ubieram tak jak siebie. No sobie czapki rajstop nie nakladam :p

Ewelka buziaki dla Poli za pierwsze kroczki

Zuzu kombinezon zimowy juz ubierasz? Ja tylko kurtke hehe spodnie czekaja na minusowa temperature ;)

To na sile mu te uszy myjesz? A myjesz codziennie?

Zuzu a Ty chyba tez pozno chodzilas co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800611 przez ewelka1505
Kaska ja mam taki spiwor allegro.pl/babylux-k16-spiwor-owcza-weln...-cm-i3730751562.html bo u nas ta oslonka od wozka nie jest po szyje i nie wydaje mi sie by bylo pod nią cieplo. Ja mam ten spiwor z welną a są jeszcze z polarem w srodku. Ten spiwor bede uzywac jak juz naprawde bedzie bardzo zimno a poki co to mysle ze kurtka zimowa i koc wystarczy :p A dlatego sie was pytalam o te spiworki bo juz bardzo czesto widze jak mamy wozą w nich dzieciaczki :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800615 przez ewelka1505
A mąz myslal ze Pola zacznie chodzic jak on wroci :p a tu ledwo wyjechal a ona zaczela stawiac pierwsze samoodzielne kroki :p tak wiec niestety go to ominelo no ale coz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800660 przez kaska
aaa no to takiego nawet nie mam, ale Kacper chyba dostanie sanki własnie ze śpiworkiem takiego typu także pewnie i do wózka go wykorzystam :) .

Ewelka a jaki masz wozeczek? mozesz jeszcze wkleic linka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801299 przez ewelka1505
Kaska narazie jezdzimy w takim allegro.pl/wozek-spacerowy-quatro-valenc...tis-i3736088513.html Jak bedzie duzy snieg wrocimy do spacerowki od wozka 3w1. Tam ta osłonka jest większa ale nie jakas gruba wiec spiworek sie przyda. No i na sanki tez :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #805531 przez ewelka1505
Kobitki co tu tak cicho :p
Ostatnio Pola nauczyła sie pokazywać gdzie jest lampa :)

A co u was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #805564 przez kaska
Ewelka no ja jestem codziennie i Ty chyba tez jestes czesto ale chyba tylko my dwie.. No na prywatnym mozemy sobie pisac :p

Twoj wozek mi sie podoba i ten pokrowiec mi sie wysoki wydaje .spacerowke chyba kupimy ba wiosne o ile kupimy :p

no dzieci wszystko szybko chwytaja. Jak mieszkalismy jeszcze z tesciami to Kacpra nauczylam wszystkich rzeczy w kuchni pokazywac:piekarnik lodowka zyrandol czajnik obraz kalendarz mop itp teraz to troszke zaniedbalam wzgledem zwierzat na fototapecie. UCzymy sie teraz nasladowac glosy hehe

Ewelka jak z chodzeniem u Poli?

Dziewczyny jak mikolaj? Dostalyscie cos do buta? :))

A co na swieta planujecie kupic dzieciakom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #805642 przez ewelka1505
No ja tez prawie codziennie staram sie tu zajrzec heh :silly:
Ten pokrowiec to moze sie tylko taki wydaje :p zakrywa Pole tak gdzies do polowy

Moze na wiosne nie bedzie juz wam potrzebna spcerowka bo Kacper bedzie juz dobrze chodzil :p
Pola woli sie przemieszczac raczkując, ale chodzi tez coraz czesciej. Co chwile robi pare krokow, przejdzie spokojnie nawet caly pokoj, ale robi to powoli i ostroznie :)

Ja dostalam od męza ostatnio jak był telefon, mowil ze to na mikolaja i gwiazdke wiec mam sie nie upominac o nic wiecej hehe B)

A co Poli kupic to jeszcze nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl