BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

9 lata 2 miesiąc temu #959447 przez trufla
Hej!
Kaska fajnie że coś tu napisałaś :) Zdrówka dla Kacperka i przykro mi że ciocia zrezygnowała z opieki nad Kacprem.
Jak się Kacper odnajduje w przedszkolu?
Nas nie było tydzień przed świętami pojechaliśmy do dziadków dlatego nic nie pisałam.
Ala przestała chodzić do żłobka bo bardzo mam chorowała i na razie jest zemną w domu.
Była w listopadzie dwa tygodnie i przetrzymałam ją w domu po chorobie. Poszła na dwa dni do żłobka to wróciła z rotawirusem :evil: bo pewnie któraś mama dziecko przyprowadziła chore do żłobka a potem u dziadka miała zapalenie ucha. A teraz się męczymy bo Ali wychodzą 4 piątki naraz i budzi się codziennie o 3 nad ranem z płaczem i przychodzi do naszego łóżka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959448 przez trufla
A co do pieluch to niestety Ala nosi je nadal. Choć woła jak zrobi siku i kupę. Ale za chiny nie usiądzie na nocnik na razie czekamy jak zrobi się ciepło to zrzucamy pieluchę i będzie chodzić bez pieluchy. Za to mamy nowe słowa puść, musisz, kocham cię, i Kubuś bo tak nazywa się jej najlepszy kolega :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959479 przez trufla

Ala i jej bałwan
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959481 przez trufla

A tu Ala maluje palcami
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959484 przez trufla
Ale Kacperek jest już duży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #972357 przez Lena94
Witam dziewczyny !! :lol: :lol: :lol:
Co to forum całkiem zamarło?? :dry:
Co u Was słychać ?? Jak tam Wasze dzieciaczki ?? :) :)
Pozdrawiam (Magdalen)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #972719 przez trufla
Hej! Niestety nikt tu już nie zagląda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #972721 przez Lena94
ooooj. no widac .;)
A co u Was trufla
??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #972788 przez kaska
Hejka
Ja zaglądam

Tylko weny nie mam do pisania jak nikt się nie odzywa...

Magdalen czemu zmiana konta?

Co u Was dziewczyny?

U nas ciągle choroby. Aż ręce opadają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #972795 przez Lena94
Hey Kaska.:)
A bo nie mogła sie kilka razy zalogować na tamto pewnie temu,ze hasla zapomniałam;p
U nas noo dobrze w sumie przec cala zime dziewczyny chyba byly chore dwa razy , w sumie raz , tak ze bez antybiotykow nie obeszlo sie , ale katarek nam sie odzywal kilka razy. MElka nam gada jak najeta śpiewa tanczy , na tylku nadal nie usiedzi. przed swietami w grugniu zaczelismy chodzic bez pampersa , zakaldam na dwor i na podworko poki zimno. Ale bez wpadek sie nie obyło. do yej pory jej sie zdarzy jak nie przypominam. ale odrazu przeprasza :) dziekuje prosze nie ma za co to na porzadku dziennym milion razy wypowiadane :) ale łobz niemiłosierny :) A jak Kacperek?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977770 przez Sander
Witam! Pisze żeby wam powiedzieć ze Isia ma ospę, jeżeli możecie zaszczepcie swoje maluchy na to. Nigdy nie miałam styczności z tą chorobą i jestem zaszokowana tym co zrobiła z Moja Isia :( to koszmar... Pęcherz obok pęcherza około 250... Serce pęka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978757 przez Lena94
Sander witaj !
O jeeeejkuuu... to faktycznie ciężko przechodzi... Biduuuuuuulka :(
Jakoś dacie rade trzymajcie sie :*
A jak teraz lepiej juz?:)
Mocno sie drapie??:)
Buuuuziaki dziewczyny pozdrawiam !
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978779 przez Sander
Teraz już jest dobrze, zostało może ze 20 stropów, ogólnie Isia była bardzo cierpliwa, najgorzej w nocy kiedy się strupy pojawiły, bardzo się drapala... Napewno kilka blizn zostanie w tym jedna wielka przy piersi.. A co ciekawe mnie nie wzięło narazie :) może mnie minie!!! A co u Was?? Zdrowe maluchy? Moja zaczęła robić histerie, ma m nadzieje ze to minie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978829 przez Lena94
Całe szczescie :) bliZny musza byc ;) heh pamiatka po nieszczesnej ospie musi zostac :D
u nas wporzadku. mlode zdxrowe. Nina zachrypnieta non stop bo sie wqydziera krzyczy wykloca łobuz :D a Amelka.... oooj . to juz grubszy temat. ona b y była grzeczn a vdyby nie miala zlego "towarZystwa" niegrzecznego... patrzy i taka sama chce byc ... nie mam do niej sil :P
Trzymajcie sie kochane :D
Milego tygodnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979029 przez Sander
Ile ma już Amelka? Jest z lipca? Jak ogólnie się rozwija? Słyszałam że jak jest rodzeństwo to szybciej bo próbuje dogonić starszą siostrę :) byłam w Żłobku i okazało się ze od Isi z grupy chyba tylko 1 dziecko ma ospę, tzn dostało 2 dni przed Isia. A ja myślałam że polowa dzieci dostało... Isia ma ogólnie skórę w strasznym stanie bo ma też AZS i dopiero 2 dzień ją normalnie smaruje tym co zawsze. Myślę że w ciągu tygodnia się wygladzi tzn po AZS nie będzie chropowata :) a macie już wszystkie 5? My mamy jedną, reszta cały czas wychodzi. Dziś pogoda nieprzyjemne najlepiej cały dzień pod kocykiem jakby się dało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl